• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Damir Mišković  (Prikazano: 119635 puta)

joy_division i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: Damir Mišković
« Odgovori #1170 u: Srpanj 28, 2019, 15:41:42 »
  • 1
  • 0

•  ;D ;D ;D

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1171 u: Srpanj 28, 2019, 19:40:39 »
  • 0
  • 0
  • Izgledaju mi pola njih kao Agent Smith iz Matrixa.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već sedam godina." - Danijel Vukušić, 24sata.hr

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1172 u: Kolovoz 08, 2019, 22:31:52 »
  • 2
  • 0
  • Rujevica, kazalište i pakao za Škote. Ja ne vidim razliku na slikama ispod. Hvala Mu!

"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već sedam godina." - Danijel Vukušić, 24sata.hr

Offline BUDALA

• Junior
    « Odgovori #1173 u: Kolovoz 10, 2019, 19:05:25 »
  • 0
  • 0
  • Kakva pederana...

Nevjerojatne sličnosti Meštrovića i predsjednika HNK Rijeka Damira Miškovića
    U kakvim ste odnosima s ostalim nogometnim klubovima u Hrvatskoj, odnosno točnije s njihovim čelnicima? - Iako ne živim u Hrvatskoj, s onima koje sam znao od prije u dobrim sam odnosima. Ne idem na sva klupska gostovanja. Neki posebni kontakti među upravama klubova čak i ne postoje na nekoj pristojnoj razini koja bi mi bila logična. Poznajemo se iz HNS-a, ali među nama nema nekog tzv. cehovskog druženja. Privatno sam dobar s Damirom Miškovićem i s njim se družim. Slična nam je i geneza ulaska u hrvatski nogomet. Obojica dobar dio godine živimo u Dubaiju. Da, mnogo je sličnosti između projekata nogometnih klubova Rijeke i Osijeka te vas i Miškovića. - Među nama dvojicom ima doista toliko poveznica da su mi neka saznanja bila zastrašujuća, poput toga da vozimo isti model automobila, iste boje... Obojica imamo, ili je on imao milijardere za partnere, obojica smo znatan dio životnog vijeka proveli u inozemstvu, zaljubljenici smo u nogomet, obojica smo se vratili u rodne gradove, shvatili bit nogometne infrastrukture. Jedino što je Mišković za sada mnogo uspješniji u rezultatskom smislu. Ali on ima i nešto duži staž vođenja HNK Rijeke, tako da mi ostaje nekoliko godina da ga stignem.
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Online D10S

• Forza Fiume
    • VOLIM GRAD KOJI TEČE
    « Odgovori #1174 u: Kolovoz 10, 2019, 19:45:03 »
  • 0
  • 0
  • Nabijem njega i nk bezlicni i mantram kineze.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1175 u: Kolovoz 10, 2019, 22:27:53 »
  • 0
  • 0
  • Zvuči kao neki manijak ovaj Meštrović. Kao da ga uhodi pa se poistovjećuje s njim! Zvuci kao ja u biti! I uostalom koliko je on u Osijeku vec dugo? Malo mu je kriva matematika.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1176 u: Kolovoz 11, 2019, 14:40:36 »
  • 0
  • 0
  • Evo ga i cijeli članak od BUDALE.

http://www.glas-slavonije.hr/407435/1/U-NK-Osijek-do-sada-je-iz-inozemstva-uneseno-vise-od-300-milijuna-kuna

Mišković kao ima ego priča se, šta onda ovaj ima zidna ogledala u svim prostorijama...

Ali baš voli sam sebe Meštrović i prezentira tako da bi čovjek pomislio da je već prodao nekoliko igrača za 5-10 milijuna eura, osvojio tri kupa, 1 naslov, igrao više puta skupine EL, sagradio 1 stadion, započinje drugi itd... A grad je tako pokrenuo da mu dolazi 1500 ljudi na utakmice.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2019, 14:42:33 od Projekt Teanna »

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1178 u: Kolovoz 16, 2019, 11:12:02 »
  • 0
  • 0
  • Kakvo dudlanje, sramota me čitati.

Online d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #1179 u: Kolovoz 16, 2019, 11:17:35 »
  • 3
  • 0
  • Kakvo dudlanje, sramota me čitati.

Hvalospjevi za cijeli klub, od predsjednika do sportskih direktora, trenera i posebno igrača. U ovoj situaciji rekao bih potpuno zasluženo. Drugim riječima, da je ovaj članak izašao nakon onih pobjeda protiv npr Ferencvaroša ili Sheriffa, nitko ne bi trepnuo (a bome pisali su se itekako takvi članci, od NL na dalje). Sada su odjednom (zasluženi) hvalospjevi sramota?

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1180 u: Kolovoz 16, 2019, 12:46:51 »
  • 0
  • 0
  • Ne kažem da nije zasluženo, ali ton teksta je izrazito propagandni.

Online d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #1181 u: Kolovoz 16, 2019, 13:12:59 »
  • 0
  • 0
  • Ne kažem da nije zasluženo, ali ton teksta je izrazito propagandni.

Pa je, ali nekad (uvijek) smo se veseli takvim stvarima, da konačno netko piše pozitivno i euforično o uspjesima kluba. Naravno, dok je to zasluženo, a u kontekstu ove utakmice i ovog prolaska (a recimo ispadanja ostalih hr klubova iz EL), sigurno je.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1182 u: Kolovoz 16, 2019, 13:29:12 »
  • 0
  • 0
  • Ok, 24Sata nije filijala medijskog partnera, pa ćemo pretpostaviti da se ne radi o naručenoj propagandi, već o autentičnom članku.

Meni nitko ne mora prodavati spiku, Miškovićevi rezultati od ulaska u klub na ovamo sve govore. Ljudi koji mu pjevaju da se napuši kurčine jedva popune jedan Autotransov autobus. 

Offline delgadillo

• Pionir
    « Odgovori #1183 u: Kolovoz 16, 2019, 13:39:34 »
  • 0
  • 0
  • Radi se o domaćem dugogodišnjem novinaru sn koji je pratio rijeku, pa se prebacio na 24h i sad za topli sendvič i kroasan piše hvalospjeve, ali neka, ako su zasluženi kao jučer.
    Hvala Miško.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #1184 u: Kolovoz 16, 2019, 14:06:03 »
  • 0
  • 0
  • Nakon onakvih predstava s Aberdeenom stvarno zasluzuju pohvale i ne vidim problem u clanku. Klub funkcionira sasvim prostojno, rezultati su tu. U cemu je problem?