• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 3. pretkolo EL, 2. ut. Aberdeen - RIJEKA , 15.8.2019., 20:45  (Prikazano: 1288 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
Odg: 3. pretkolo EL, 2. ut. Aberdeen - RIJEKA , 15.8.2019., 20:45
« Odgovori #30 u: Kolovoz 16, 2019, 09:51:26 »
  • 0
  • 0
  • http://novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Rijeka-ce-izgleda-iskoristiti-novo-pravilo-i-odgoditi-derbi-s-Osijekom

Ne čini mi se baš tako, upravo je obljavljeno ovo: http://nk-rijeka.hr/vijest/u-petak-u-prodaji-ulaznice-za-nedjeljni-derbi-protiv-osijeka/

A taj naslov iz NL se ne temelji na ničemu, dapače jedini izvor je ta Bišćanova izjava po kojoj se više čini da se neće odgoditi nego da hoće.

Osobno mislim da bi možda bilo bolje odgoditi Dinamo sljedeći vikend, jer ovo ipak igramo doma i nismo još toliko izraubani.. ali opet, ovo je must win za nas, i utakmica u Gentu je najteža ove sezone, tako da kada bi uspjeli dogovoriti s Dinamo da odgodimo obje, i to bi bilo dobro. A oni igraju playoff LP i makar bi tekmu s nama igrali s B ekipom, vjerojatno bi i njima dobro došao odmor i priprema za Rosenborg.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Kolovoz 16, 2019, 09:58:29 »
  • 0
  • 0
  • Iskreno sve momčadi HNLa (pa i mi) bi trebale izlaziti u susret onima koji igraju kvalifikacije i pomoći im ako su odgode potrebne. To je u dugoročnom interesu sviju nas (koeficijent), pa bi tada trebalo zaboraviti na antagonizme i sitne kratkoročne korisiti. Ionako nekima to i ne pomaže jer su u stanju ispasti od klubova koje bi i naši drugoligaši eliminirali (ali to je već druga priča).

Što se tiče Osijeka i/ili utakmice s Dinamom, da čak bi korisnija bila odgoda utakmice s Dinamom, iako da budem iskren - bolje nam je odgoditi Osijeka nego li Dinama jer je vjerojatnije da ćemo se s Osijekom boriti za drugo mjesto nego li s Dinamom za prvo - pa nam je, iz tog razloga, bolje žrtvovati utakmicu s Dinamom (tj. tamo igrati s drugom momčadi) ne bi li pokušali s prvom momčadi savladati Osijek.

Ontopic: taman mi je jučer za vrijeme utakmice crknuo Max TV pa sam vidio samo prvo poluvrijeme (a tamo se sve dogodilo) i iskreno ne sjećam se da smo ikada igrali protiv većih drvosjeća. Čak ni Leko nije tako mesario. Cosgrove bi u nekim ligama dobio dva crvena za ono što je radio. Uglavnom, školski odrađeno. Biščanu svaka čast za pripremu momčadi, igračima za izvedbu, a Aberdeen - ne da su drugorazredna momčad, nego krivim sportom se bave. Baš su razročarali.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2019, 10:01:42 od Vado mangnar »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Kolovoz 16, 2019, 10:01:28 »
  • 0
  • 0
  • Dinamo koliko kužim se odgađa htjeli mi to ili ne.
    Dinamo igra LP u utorak, mi EL u četvrtak, a pravilnik kaže da momčad mora imati dva slobodna dana između utakmica. A to je nemoguće jer Dinamo igra uzvrat ponovo u utorak, znači zbog njihova dva dana bi morali igrati najkasnije u subotu, a zbog naša dva dana najranije u nedjelju.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #33 u: Kolovoz 16, 2019, 10:09:36 »
  • 0
  • 0
  • Jadan ovaj NL. Jadan. Iako, stvarno ne želim da se Rijeka štedi protiv jednog Osijeka kod kuće, tu treba demonstrirati silu. Bolje odgoda, nego takvo nešto. Ali dobro, kontam da je ekipu jučer više iscrpio put, nego utakmica.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Kolovoz 16, 2019, 10:13:41 »
  • 0
  • 0
  • Ja mislim da bi bilo dobro i Osijek odgoditi.
    Mislim da s odgađanjem Osijeka bi pokazali da imamo ambiciju i u prvenstvu, ovako na Osijek doma poslat kombinirani sastav i riskirati da nas dobiju i kurce se okolo to mi nije milo. Neka se i Dinamo odgodi, poslije ćemo sa najjačim kadrom u borbu za prvo mjesto.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Kolovoz 16, 2019, 10:21:17 »
  • 0
  • 0
  • Jadan ovaj NL. Jadan. Iako, stvarno ne želim da se Rijeka štedi protiv jednog Osijeka kod kuće, tu treba demonstrirati silu. Bolje odgoda, nego takvo nešto. Ali dobro, kontam da je ekipu jučer više iscrpio put, nego utakmica.

Zašto jadan, ne kužim?

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Kolovoz 16, 2019, 10:52:43 »
  • 1
  • 1
  • Dinamo je igrao s Osijekom sa B ekipom, Rijeka B sa Goricom, Osijek B sa Goricom, Hajduk B sa Gzirom, Aberdeen prije nas bez pola ekipe isto. Očito na toj razini nogometa gdje smo mi i oni srijeda - subota ritam je SciFi (bez Uga i pašte i Kekove tiranije). Gurnuti Osijek u kvazieuforiju i ponuditi im lagani bod ili tri na pladnju mi se nikako ne sviđa. Vrlo amaterski ne tražiti odgodu. Nebi se čudio da nitko ni nezna u klubu za novo pravilo.

Što se tiče utakmice, ponuditi jednoj od top 3 škotske momčadi 0 prilika i dva udarčića na gol u 180 minuta je veličanstveno. Potpunu trijumf našeg Bišćana i njegovih pomoćnika. Nabrajati poimenice vrhunske predstave igrača je suvišno. Hvala.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Kolovoz 16, 2019, 11:08:10 »
  • 0
  • 0
  • http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Odgoden-derbi-Dinama-i-Rijeke-sto-ce-biti-s-utakmicom-Rijeke-i-Osijeka-jos-se-ne-zna

Pametna i logična odluka za Dinamo, i važno da nismo na to potrošili taj jedan zahtjev koji imamo.

E sad, da li ga potrošiti na Osijek ili ne, valjda će struka dobro procijeniti. Mislim da sad i nismo u toliko teškom stanju da ne možemo izdržati Osijek doma i Gent vani, i onda imati tjedan dana odmora do domaćeg Genta.

A opet, kao što ste rekli, Osijek nam je realno važnija utakmica od Dinama i ako nećemo biti 100% u utakmici nema nikakvog smisla igrati.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #38 u: Kolovoz 16, 2019, 11:17:41 »
  • 0
  • 0
  • Zašto jadan, ne kužim?
    Zato jer špekuliraju, kao da je u pitanju neki strani klub, a ne Rijeka. Na to je spalo. I još im se špekulacije kose sa službenom objavom na službenim stranicama kluba. Alo. Jebo sve Cvijanoviću, mob u ruke i zovi klub i pitaj. Novinarstvo 101?

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Kolovoz 16, 2019, 14:03:37 »
  • 0
  • 0

• Očito ništa od odgode, ajmo onda napuniti tribine i pregaziti ih dok smo u zanosu! Gnjusni daj temu!

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Kolovoz 16, 2019, 15:08:07 »
  • 0
  • 0
  • Gnjusni daj temu!

A mislim da će se svi složiti da ti se, nakon ova dva uspjeha, produži i mandat otvaranja za europske utakmice  ;)

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Kolovoz 16, 2019, 16:01:00 »
  • 0
  • 0
  • U pravu je Miskovic. I ako zaista zelimo da Hrvatska ima jake kubove, odnosno klupski koeficijent onda si svi klubovi trebaju medjusobno pomoci. Stvar je jednostavna, od toga sto ja tebi danas pomognem ja cu imati neizravne koristi u nekom trenu u buducnosti. I to je sve.

Edit: d - obavezno!!!!! :)

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Kolovoz 16, 2019, 16:04:53 »
  • 0
  • 0
  • Otvoreno je na drugoj temi, sorry

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Kolovoz 16, 2019, 18:12:08 »
  • 0
  • 0
  • https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2109035

Trener Aberdeena na kraju ipak priznaje da nismo prosjecan klub (a i mora jer ako smo mi prosjecni, sto su onda oni? ispodprosjecni? amatercici?).
    K tome se cudi kriteriju sudjenja, a ove drvosjece su uglavnom isle glavom bez obzira bilo na igraca, bilo na loptu - bez ikakve mjere, pa sto bude.
    Uglavnom, osveta je slatka. :)