• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 15. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, nedjelja 10.11. 17:30  (Prikazano: 1544 puta)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • Jebo vse ki nismo mi
Odg: 15. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, nedjelja 10.11. 17:30
« Odgovori #45 u: Jučer u 20:49:18 »
  • 0
  • 0
  • Dok mi ovdje drvljem i kamenjem po Rožici i bolikurčinama, susjedni forum se bavi navodnom katalonskom zastavom na Istoku. A jebo te pas u kurac.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • VOLIM GRAD KOJI TEČE
    « Odgovori #46 u: Jučer u 20:50:39 »
  • 0
  • 0
  • Dok mi ovdje drvljem i kamenjem po Rožici i bolikurčinama, susjedni forum se bavi navodnom katalonskom zastavom na Istoku. A jebo te pas u kurac.

;D ;D

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #47 u: Jučer u 20:51:40 »
  • 0
  • 0
  • Moglo bi biti gore, mogli bi prebrojavati brojnost navijača na pojedinim tribinama.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #48 u: Jučer u 20:52:29 »
  • 0
  • 0
  • Pa bas je bilo, ono...
    Lijepa atmosfera, gotovo slavljenicka, plješće se svojima, plješće se tudjima...
    Pomislio sam da je event poput povratka na Kantridu...

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #49 u: Jučer u 20:57:00 »
  • 0
  • 0
  • "Zahvaljujem Riječanima na aplauzu. Ja osobno imam simpatije prema mom bivšem predsjedniku Miškoviću, drago mi je zbog aplauza i želim im sve najbolje", završio je Dinamov trener.

Samo ljubav ništa kar... barem s naše strane.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Jučer u 21:01:38 »
  • 0
  • 0
  • Moram obrisati blato sa mojih rozih cvika. Nisam imao link u tuđini pa sam ovako pisano pratio, neznam šta bi bilo gore.
    Ovako ofrlje ja nebi svalio svu krivicu na trenera, iako snosi dosta, jer mene još uvijek peče ono nereagiranje protiv Osijeka. Sve glasnije se priča o klanovima u ekipi, tj senatorima koji ne doživljavaju trenera, i tu ga ja krivim. Ako namirises tako nešto srezi to brate, nemoj da te ovako sramote.
    Još uvijek razmišljam o glasini da su većina ovih igrača tankirali Keka protiv Gorice, zato jer je kao bio tiranin prema njima, težak čovjek i sve to. Kad sve to rezimiras, ovakvim porazima kao danas oni upravo dokazuju da ništa bolje ne zaslužuju nego tiranina, a ne buddy buddy trenera za kojim plaču. Zato Simone gazi ih.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • VOLIM GRAD KOJI TEČE
    « Odgovori #51 u: Jučer u 21:07:14 »
  • 0
  • 0
  • Iako sam ga otpisao već na poluvremenu, priznajem da sam znatiželjan da vidim kakve on to radikalne rezove misli provesti. Apsolutno je istina ovo što je rekao za nedisciplinu, ali... Mene ovaj njegov nogomet podsjeća na moje prve pokušaje igranja PES-a protiv iskusnijih igrača. Kreneš nadobudno pa te trpaju i smiju ti se kako si naivan.

A mozda nas iznenadi sa Simicem u paru sa Puncecom  :). Vratit ce Smolcica na LB a Puljica u spicu  :). Nego sad treba nastaviti ovaj niz ... primili smo 2 komada od Gorice, pa 3 od bezlicnog, sada 5 a onda bi bio red da od ajduka primimo 6 komada. Mozda nas prije toga Inker napuni.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #52 u: Jučer u 21:08:58 »
  • 0
  • 0
  • Još uvijek razmišljam o glasini da su većina ovih igrača tankirali Keka protiv Gorice, zato jer je kao bio tiranin prema njima, težak čovjek i sve to. Kad sve to rezimiras, ovakvim porazima kao danas oni upravo dokazuju da ništa bolje ne zaslužuju nego tiranina, a ne buddy buddy trenera za kojim plaču. Zato Simone gazi ih.
    Ne znam za Goricu, ali ono doma protiv Istre je bilo više nego očito tankiranje, prvo i osnovno Župarića.

Offline david_ri

• Inćun
    • *
    « Odgovori #53 u: Jučer u 21:43:55 »
  • 3
  • 0
  • Sjecam se armade na parkiralistu kada je Kek dao ostavku i netko iz ekipe doviknuo: “oni neka idu Matjaz”. Tako je trebalo i biti. Nije stvar trenera vec igraca. Igraca koji su dobro placeni i ocito je to sve sto im je bitno. Imam osjecaj da ih boli ona stvar za klub, za grad, navijace i ostale gradane ovoga grada. Isto tako najgore od svega mi je gledati kako se olako poigravaju sa tesko stecenim ugledom otkad je kluba, pogotovo u Miskovoj eri gdje smo se prometnuli u neprikosnoveni drugi klub u drzavi sa povremenom tendencijom na prvo mjesto. Sjecam se koliko je psiholoskih borbi bilo i s cime se sve Kek nosio nebi li promjenio mentalitet u pobjednicki gdje di god dodes mora se znati tko je Rijeka i to je bilo programirano u svakome igracu. Ovo tu je teski ponor i nazadovanje prema provincijskom mentalitetu. To je ono sto mene najvise pogada i zato bih se zahvalio vecini igraca. Moram napomenuti da se slazem sa prijasnjim upisima gdje se zaziva odlazak sportskih direktora. Oni su 100% odgovorni za ovu situaciju i iskreno ne mirim se sa time da se nisu mogli naci bolje igracei bez novaca(primjer Gorica; sjetite se krpanja lijevog beka itd). S druge strane razumijem Miskovica, covjeku NK Rijeka nije prioritet, to nije njegov core biznis. Shvacam da se zelio okruziti ljudima kojima vjeruje i s kojima ce stvari funkcionirati uz povremene njegove intervencije, sto je iznjedrilo taj trolist Kek, Srecko i Sculac. Sportski segment opasno steka, Kek je otisao, po mome misljenju mora i Srecko. To bi znacilo i da bi se predsjednik trebao vise posvetiti svojoj funkciji i pronaci odgovarajuceg SDa. E sada je pitanje koliko on ima volje za tako nesto s obzirom na nedavna dogadanja i otpore od strane Armade itd. Treba nam jedan ozbiljniji reset sportskog segmenta kluba.

Isprike na poduzem postu

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Jučer u 21:50:30 »
  • 0
  • 0
  • Digresija na ovo što si napisao o igračima. Ja bih također volio da im je stalo do kluba, navijača itd ali realnost je lova. Ali baš na osnovu toga trebaju igrat,jer su plaćeni i to dobro za to, a ne kad im se digne kita potrudit se više, ili birati za kojeg će trenera igrat sa 100 %.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #55 u: Jučer u 21:57:28 »
  • 0
  • 0
  • Svi oni koji krive sportski segment neka mi pojasne kako to da su isti igrači napravili rezultat koji su napravili prošle sezone.
    Takodjer, kako to da je Kek uvijek brundao za oexaske, eto sada nikad manje odlazaka.

Ovo je trenerova utakmica, kao i ona u Osijeku, nemam pojma kako uopće netko može opravdavati trenera nakon ovoga.
    Pa statistika nam je izjednačena isto udaraca i isto u okvir, čak smo imali i veći posjed.
    Cijela liga gubi od Dinama 1:0, mi puknemo 5;0 jer im pustimo prostor, pa oni su europska Gorica .
    Da im se pustila lopta možda bi isto izgubili, ali ne mačak ide igrat na gol vise i još izjavi da je normalno da ti Dinamo da 3 ili 4 komada i to dva dana prije utakmice!

Mi na kraju utakmice imamo posjed veći od Dinama, a Dinamo u Euroligi prošle sezone ima posjed od 30% po utakmici . Tip kaže da je 0 do 24 u nogometu. Amater procita na koji način Dinamo funkcionira.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #56 u: Jučer u 21:59:31 »
  • 0
  • 0
  • Na kraju, jedini gdje je Bjelica puko osim VARa je superkup kad je izjavio da i Inter igra otvorenije od Rijeke, ne laje pas radi sela...

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #57 u: Jučer u 22:04:44 »
  • 0
  • 0
  • Ovo je trenerova utakmica, kao i ona u Osijeku, nemam pojma kako uopće netko može opravdavati trenera nakon ovoga.
    Ima netko takav?

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #58 u: Jučer u 22:12:20 »
  • 0
  • 0
  • Mislim da sam izmedju redaka pročitao da vise njih krivi kravatase pa igrače, pa trenera, KN je sada valjda ok.
    To je valjda na temelju one: “na mladima svijet ostaje”.

Da ne amnestiram samog sebe, tog Rozman sam zazivao odmah nakon odlaska Keka, ali meni je svjetsko razočaranje ovako postaviti momčad, a ne možeš imati zapravo lakšu uukqmicu od Dinama doma u smislu pripreme i morivacije

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #59 u: Jučer u 22:26:12 »
  • 0
  • 0
  • Nitko u toj rečenici nije ok i mislim da večeras nisam pročitao nijedan upis koji od poraza i stanja u koje je klub doveden dvije i sitno godine nakon igranja playoffa za LP amnestira bilo koju od ove četiri strane.