• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 15. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, nedjelja 10.11. 17:30  (Prikazano: 1559 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline black label

• Forza Fiume
Odg: 15. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, nedjelja 10.11. 17:30
« Odgovori #60 u: Studeni 10, 2019, 22:35:33 »
  • 0
  • 0
  • Uglavnom... Rijeka koja navodno ima momcad za drugo mjesto je doma podojila 0:5 od ponajveceg rivala uz dvije precke, bez zabijenog gola, s 1 ozbiljnom akcijom koju je odradio stoper trceci od svog do suparnickog gola.

Gospodo, peti smo na tablici. Na polovici lige. Imamo 8 bodova manje od drugog, a ispred nas su klubovi sa barem 4 puta manjim budzetom. A moglo bi postati i gore.

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #61 u: Studeni 10, 2019, 23:30:35 »
  • 0
  • 0
  • Da citiram samog sebe otprije metar dana:
    Nisam pljuvao po čovjeku, samo sam iskreno rekao kako prvi dojam nije bio dobar.
    Nakon toga dojam je progresivno sve gori i gori. Mislim da mu stolicu kratkoročno spasiti mogu jedino 4 boda iz iduće dvije utakmice.

BTW:

Jebote, za ovakvu poruku razvuć nekome tko te jebe u guzicu na tvom terenu moraš bit stvarno genije. Ovo je u rangu Radonjića.
    « Zadnja izmjena: Studeni 10, 2019, 23:40:03 od Fornax »

Offline Orpat

• Pionir
    « Odgovori #62 u: Jučer u 02:04:49 »
  • 0
  • 0
  • Još jedan dokaz da ovaj trener nije za Rijeku smjenit ga treba što prije dok je još vrijeme jer bi moglo bit prekrasno.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #63 u: Jučer u 08:47:28 »
  • 0
  • 0
  • Ma ispod stijena je sve rekao, ne možeš protiv jednog Dinama (pogotovo ne ovakvog Dinama) postavit igru kao da je došao Varteks. To je lekcija koju bi iole inteligentan čovjek naučio već protiv Gorice.

S druge strane, nepobitno je da njegove opaske o nedisciplini stoje, i stvarno me zanima kakve to poteze misli povući. Realno, koje opcije uopće ima?

« Zadnja izmjena: Jučer u 09:09:41 od Fornax »

Offline Orpat

• Pionir
    « Odgovori #64 u: Jučer u 09:07:56 »
  • 1
  • 0
  • Tako je to je u stvari pitanje koje opcije ima po meni samo jednu opciju mora počet razmišljati kako postaviti u danom momentu i mora promijeniti razmišljanje u svojoj glavi a to je da taktiku prilagodi igračima koje ima i protivniku koji je nasuprot e sad da li on to želi ili ne to ćemo vidjeti ali ne bi mu trebalo dat još puno kredita.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #65 u: Jučer u 09:09:46 »
  • 1
  • 0
  • Studeni 2018, pobjeda 1-0, praćena ovim prizorima:

Ravno godinu dana kasnije... Gdje smo?

EDIT:
    Tako je to je u stvari pitanje koje opcije ima po meni samo jednu opciju mora počet razmišljati kako postaviti u danom momentu i mora promijeniti razmišljanje u svojoj glavi a to je da taktiku prilagodi igračima koje ima i protivniku koji je nasuprot e sad da li on to želi ili ne to ćemo vidjeti ali ne bi mu trebalo dat još puno kredita.
    Ja nisam siguran da Rožman uopće razumije koncept taktike. Da je on poveo Spartance u Termopilski klanac, bitka bi trajala 8 sekundi.

« Zadnja izmjena: Jučer u 09:13:01 od Fornax »

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #66 u: Jučer u 09:30:43 »
  • 1
  • 0
  • Ispast će da imam nešto osobno protiv tog dečka, ali jednostavno...Lepinjica NE može igrati u ovom rasporedu igrača kao zadnji vezni, prepušten na brisanom prostoru i suprostavljen Olmu. Ne može tu dobiti dvoboj niti sa veznjacima Hajduka niti Gorice, a kamoli sa veznim redom Olmo, Moro, Ivanušec.
    I jučer je dao možda i dvije lijepe lopte u dubinu, u prostor, ali odavno nogomet nije "znat dat loptu u prostor", pogotovo ne kao zadnji vezni...Pogotovo ne kad nemaš motoriku, pogotovo ne kad ne osjećaš prostor svog djelovanja i kada ti vidno polje ima dubinu, a ne i širinu.

Kad je već taktika run 'n gun onda ti je najvažniji igrač upravo zadnji vezni jer napravi toliko prljavog posla koji se zametne pored svega ostalog.

Jebemu ako ne mislim da bi njega trebalo gurnuti na stopersku poziciju, tu bi mu dubina došla do izražaja + znao bi iznijeti loptu.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #67 u: Jučer u 09:38:03 »
  • 0
  • 0
  • Trener koji protiv Dinama koji Atalanti uvali 4, Šahtaru 5 i igrati će knockout LP krene sa jednim defanzivnim veznim nije ozbiljan trener.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #68 u: Jučer u 09:40:27 »
  • 0
  • 0
  • Jucer nam je jasno demonstrirano zasto je Kek igrao sa dva zadnja vezna, zasto je Biscan igrao 5-4-1. Jucerasnji Dinamo je super jaka momcad, u rangu Red Bulla i Olympiacosa s kojima smo se posteno borili, ali i pametno. Zatvori se i cekaj kontre jer su bolji.
    Jucer nam je trener jasno demonstrirao kako prodke momcad koja se ide nadigravat s jacim od sebe. K tome momcad koja je u krizi rezultata i cija obrana ne moze izdrzat utakmicu a da ne inkasira bar dva gola.
    Ili jednostavno receno ono jucer je bila prvorazredna idijotarija i sramota.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #69 u: Jučer u 09:44:25 »
  • 0
  • 0
  • Trener koji protiv Dinama koji Atalanti uvali 4, Šahtaru 5 i igrati će knockout LP krene sa jednim defanzivnim veznim nije ozbiljan trener.
    Neće taj klub igrati KO lige prvaka  ;)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #70 u: Jučer u 09:51:07 »
  • 0
  • 0
  • Nije tema, ali mislim da će proći. Kvalitetnija su momčad i od Shakhtara i od Atalante. Naravno ne moram valjda pisati "crkli dabogda", podrazumijeva se, ali mislim da imaju realne šanse za uzeti 4 boda iz zadnja dva kola što će im biti dovoljno.

OK, nebitno, taman da odu u završnicu EL, isti kuki. Ti kao klub koji svaku utakmicu dopusti po par mrtvaca ne ideš u nadigravanje sa Dinamom koji će te iskontrirati sa Oršićem i Olmom, koji su obojica klasa iznad recimo nedavno Soudanija iz najboljih dana, osnove zdravog razuma.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #71 u: Jučer u 09:54:12 »
  • 0
  • 0
  • E, zaboli me kurčina za njih, ligu prvaka i koeficijent. Plodove tog koeficijenta ubrati će Hajduk i Osijek, a mi ćemo, kao u stara dobra vremena, sve to (ne)gledati na televiziji.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #72 u: Jučer u 09:59:19 »
  • 0
  • 0
  • Ok, Gasperini nije Rozman. Samo to ću reći, ostalo ćemo vidjeti.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #73 u: Jučer u 11:09:26 »
  • 0
  • 0
  • Ne sviđa mi se ta jednosmjernost u razmišljanju kod Rožmana, a čini se da ne uči iz grešaka. Par stvari koje mi zapinju u uhu. Prvo, priča kako želi podignut intenzitet trke što duže, znači sad ima snage za 60 minuta, njegove riječi, zanima me šta s onih 30 plus minuta kad grunu, koja je taktika, ili je kako Bog da. Drugo, nema samokritike, išao sam pogledat intervjue posle Osijeka i Gorice i uvijek je neko drugi kriv.
    Ovo za taktiku su svi skuzili, tu ne treba previse pričat.
    Bojim se ako on sam ne napravi rezove a pogotovo ako ne poluci rezultat, mislim da je ovaj eksperiment gotov.
    I koga onda dovest. Jeli vrijeme da Vijeko Miletic preuzme bar dok se ne pojavi neki autoritet koji će ih vodit.
    A tako je dobro zvučalo kad je dolazio, jebat ga.
    Ima sad inter i hajduk. Ako pobijedi oboje, pogotovo tovare dole, neke stvari bi se mogle izgladit.
    « Zadnja izmjena: Jučer u 11:12:19 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline duke

• Junior
    « Odgovori #74 u: Jučer u 11:27:25 »
  • 0
  • 0
  • Izgledamo sve gore i gore i vjerojatno su se u Intkeru narajacali na najjače, sreća pa je pauza pa ih možda malo pusti.
    Pobjeda protiv Intkera i bar bod protiv Hajduka ga drže u igri.