• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 2538907 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • Jebo vse ki nismo mi
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #19935 u: Studeni 09, 2019, 13:54:55 »
  • 0
  • 1
  • Toj budali treba polomit obje noge.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #19936 u: Studeni 09, 2019, 20:09:34 »
  • 0
  • 0
  • Mišić dao već treći gol u osam nastupa.
    Drži PAOK u borci za naslov

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #19937 u: Studeni 09, 2019, 20:19:33 »
  • 0
  • 0
  • I još jedan fenomenalan gol M. Ristovskog iz slobodnjaka, pod prečku sa 20 m.
    7 gol od ukupno 13 Nitre u 15 kola i drugi je strijelac lige iza nesudjenog Andraza Sporara koji već dvije sezone ima prosjek skoro gol po utakmici

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #19939 u: Studeni 12, 2019, 11:26:07 »
  • 0
  • 0
  • https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2131288

U Rijeci trenutno Dani Iglesias i Matko Babić vode neizvjesnu utrku za tu titulu.

PS Naravno bilo je jače od mene, a sam sam sebi rekao nećeš ništa na forumu pisati barem 5 dana.  :-[ :-X
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #19940 u: Studeni 13, 2019, 00:14:27 »
  • 1
  • 0
  • Heber + Cabraja + Maranza = 31 bod Rijeke nakon 14 kola

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #19942 u: Studeni 21, 2019, 22:43:18 »
  • 0
  • 0
  • https://www.germanijak.hr/vijesti/najvece-prevare-hnla-bili-su-kapetani-kaki-i-forlanu-gulili-zatvorske-kazne/68601

Kakva bi to postava bila da u njoj nemamo barem jednog igrača za kojeg se nekad pričalo da je novi Messi? Uroš Palibrk, krilni napadač koji je u Rijeku stigao na jednogodišnju posudbu iz talijanskog velikana Milana, svojevremeno je bio imenovan kao Kranjski Messi. Njegova avantura na Kantridi bila je u najmanju ruku smiješna, a iako je Rijeka tih godina bila puno slabija nego li je to danas, igrača kao što su Palibrk mogli smo pronaći u većini klubova 3. HNL. Danas igra drugu ciparsku ligu, a njegova momčad se nalazi na posljednjem mjestu sa tri boda iz šest utakmica. Zanimljivo…

Nastavljamo u riječkom štihu, a red je došao na popularnog Heberta Alfereza. Kada je Rijeka ostvarila suradnju sa meksičkim Atlasom 2011.godine mnogi su vjerovali kako je upravo Alferez igrač koji će promijeniti krvnu sliku riječkog prvoligaša. Na Kantridi je nastala prava mala euforija, na svakom koraku mogao se vidjeti popularni sombrero, a kada je Alferez stigao… šok i nevjerica.

Ovaj Meksikanac izgledao je kao netko tko je umjesto nogometne ganjao karijeru profesionalnog debeljuce, a iako se po pokretu vidjelo kako „ima nešto“, cijeli Kvarner pao je u potpunu depresiju kada su shvatili kako od njega, kao i dvojca Delgadillo-Gutiertez koji su zajedno s njim stigli u klub, neće biti ništa. U HNČ-u je u osam nastupa zabio jedan pogodak, proslavio ga je kao da je riječ o finalu Lige prvaka, i to je bilo sve. Bila je to komedija kakve se ne bi posramio ni Plaut. Ali dobro, na svu sreću za sve Riječane, sve to su sada „tempi passati“…

Pregled ovih HNL prevara ili ikona, kakogod vam je draže, završavamo sa Fredijem Bobićem. Iako na terenu nije bio od neke koristi treba istaknuti kako je njegov dolazak u Rijeku bio izvrsni marketinški potez plavo-bijelih. S nogometnih travnjaka pamtimo ga po neobičnom načinu trčanja (jako izražene „ikserice“), ali i po jednom pogotku koji će se pokazati presudnim u osvajanju Kupa. Naime, u prvoj utakmici finala Kupa Rijeka je na domaćem terenu svladala Varteks rezultatom 4:0, a upravo je Bobić zabio četvrti pogodak nakon što ga je lijepim centašutom pronašao današnji trener Šibenika Kruno Rendulić. Koliko je taj pogodak bio važan vidjeli smo u uzvratnoj utakmici u kojoj je Rijeka poražena rezultatom 5:1, ali je zbog gola u gostima osvojila drugi trofej u klupskoj povijesti od osamostaljenja.
    Bio bi grijeh ne spomenuti i njegovu ulogu u svijetu marketinga (radi čega je u konačnici i doveden) pa tako svi pamte njegovu reklamu za mlijeko jedne riječke kompanije.

Po završetku igračke karijere Bobić je obnašao ulogu sportskog direktora Stuttgarta, dok je danas na istoj funkciji ali u Eintrachtu. Valja istaknuti kako je za njemačku reprezentaciju nastupio 37 puta, a u listu strijelaca upisao se u 10 navrata.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #19943 u: Studeni 21, 2019, 22:59:29 »
  • 0
  • 0
  • A da počnemo ignorirat taj retardirani Germanijak? To je smeće deset puta gore od Indexa i Sranjića kad se najede ludih gljiva zajedno...

Fredi Bobič je prevara? Ono malo što je odigrao je odigrao i više nego dobro, a doveden je kao PR stunt i to je bio pun pogodak. Nažalost, nije dovukao sponzore koliko se priželjkivalo, ali ostaje zauvijek upisano da je veliki Fredi igračku karijeru završio u Rijeci te da je zabio gol u finalu kupa. Neprocjenjiv gol, kako se pokazalo. I lijep, efektan.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #19944 u: Studeni 22, 2019, 00:10:44 »
  • 0
  • 0
  • Ma dobro...
    I meni je taj Fredi bio smiješan. Sjećam se da je došao na one pripreme u Antalyu.
    Izgledao je rekreativno. Tada je glavni izvor nekih naklapanja bio teletext.
    Sjećam se da su se spominjali kao pojačanja tada Ramelow, Kirsten, skakao sam do plafona!

Kao da netko za dvije sezone kaže da dolaze Boateng i Muller!

Online m

• Veteran
    « Odgovori #19945 u: Studeni 22, 2019, 06:44:59 »
  • 0
  • 0
  • Valjda mu je Varteks bio na piku, zabio im je i u zadnjem kolu za pobjedu 2-1, lijep volej ako se dobro sjećam.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #19946 u: Studeni 22, 2019, 09:01:11 »
  • 0
  • 0
  • Fredia stavljati u kontekst prevara je uvreda za pamet.
    Fredi uopće nije bio loš i ono malo što je odigrao, odigrao je dobro i ključno. Osjetilo se da Skočić na njega ne računa ozbiljno od početka. Kasnije smo mu izbacili Stuttgart iz Europe pa je možda pala i koja suza ;)
    « Zadnja izmjena: Studeni 22, 2019, 13:41:00 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #19947 u: Studeni 22, 2019, 09:59:18 »
  • 0
  • 0
  • Za Bobića ste sve rekli, legenda elfa a jaro kaže da je bio prevara. Čim je izašao na teren onako polurekreativno - djelovao je opasno. To šta je Skočić imao neke svoje bube u glavi pa si umislio da je veći od njega pa ga nije stavljao ni minute - više govori o njegovom egu.

Meni ni taj Alfarez nije djelovao kao nekakva prevara. Imao je on neki potez. Jebat ga sjebao ga nono Frane i dobra klopa pa se malo udebljao. A onda je i Horvat počeo svoj ego izdizat - pa ga je počeo i njega "zapostavljat". Uglavnom ti "treneri" si umisle da su neznam šta, a uglavnom su potrošna i prolazna roba. 

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #19948 u: Studeni 22, 2019, 11:27:49 »
  • 0
  • 0
  • To-ni-to je bio veca prevara od meksickog tria pa o njemu nista u clanku. Isto tako nema ni govora o Nastji Cehu. Ili po meni jednog od najvecih razrocaranja u novijoj povijesti: Safarica.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #19949 u: Studeni 22, 2019, 12:11:16 »
  • 1
  • 0
  • Gledajte, ako ćemo pričati o razočaranjima vezano za Rijeku, nijedan članak ne bi bio dovoljno dugačak. ;D