Forza Fiume

Natjecanja => FF Liga => Autor teme: Duella© - Kolovoz 19, 2014, 13:30:37

Naslov: 4. kolo
Autor: Duella© - Kolovoz 19, 2014, 13:30:37
Subota 23.8.
E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30   1 : 0
Everton - Arsenal 18:30   2 : 2
Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00   1 : 0
Montpellier - Metz 20:00   2 : 0
Zadar - Istra 21:00   1 : 1

Nedjelja 24.8.
Split - Slaven Belupo 19:00   2 : 0
Lokomotiva - Rijeka 19:00   2 : 1
Osijek - Hajduk 19:00   2 : 0
Dinamo - Zagreb 21:00   1 : 1
Nantes - Monaco 21:00   0 : 1

4. KOLO
Duella : FoX   6 : 7
standby : lavic   6 : 3
TIR669 : toro1   5 : 5
jani : Gnjusna Izdajica   6 : 5
Vado Mangnar : armadadrenova   5 : 0
FoFi : brziri   6 : 6

NAPOMENA fox u ovom kolu prognoze šalje TIR669. I u svakom idućem kolu onaj igrač koji igra sa Duella-om prognoze šalje TIR669-u kako bi se izbjeglo namještanje.
Naslov: Odg: 4. KOLO
Autor: Duella© - Kolovoz 23, 2014, 17:33:15
Duella
Subota 23.8.
E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30   1
Everton - Arsenal 18:30   1X2
Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00   X
Montpellier - Metz 20:00   1
Zadar - Istra 21:00   X

Nedjelja 24.8.
Split - Slaven Belupo 19:00   1
Lokomotiva - Rijeka 19:00   2
Osijek - Hajduk 19:00   X2
Dinamo - Zagreb 21:00   1
Nantes - Monaco 21:00   X2


fox
Subota
E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30  1
Everton - Arsenal 18:30          x2
Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00    1x2
Montpellier - Metz 20:00         1
Zadar - Istra 21:00              x

Nedjelja 24.8.
Split - Slaven Belupo 19:00      1
Lokomotiva - Rijeka 19:00        2
Osijek - Hajduk 19:00            2
Dinamo - Zagreb 21:00            1
Nantes - Monaco 21:00            x2


standby
Subota 23.8.
E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30    1
Everton - Arsenal 18:30     2
Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00    x2
Montpellier - Metz 20:00    1
Zadar - Istra 21:00    x2

Nedjelja 24.8.
Split - Slaven Belupo 19:00    1
Lokomotiva - Rijeka 19:00      2
Osijek - Hajduk 19:00     1x2
Dinamo - Zagreb 21:00     1
Nantes - Monaco 21:00     2


lavic
Subota 23.8.
E.Frankfurt - SC Freiburg X
Everton - Arsenal 1X
Málaga CF - Ath.Bilbao 2
Montpellier - Metz X
Zadar - Istra 1

Nedjelja 24.8.
Split - Slaven Belupo X
Lokomotiva - Rijeka 2
Osijek - Hajduk 1X
Dinamo - Zagreb 1
Nantes - Monaco 1X2


TIR
Subota 23.8.
E.Frankfurt - SC Freiburg    2
Everton - Arsenal      2
Málaga CF - Ath.Bilbao     1X
Montpellier - Metz       1X
Zadar - Istra        1X2

Nedjelja 24.8.
Split - Slaven Belupo          1
Lokomotiva - Rijeka         2
Osijek - Hajduk            2
Dinamo - Zagreb          1
Nantes - Monaco             2


toro1
Subota 23.8.
E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30 1
Everton - Arsenal 18:30 X,2
Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00 X
Montpellier - Metz 20:00 X
Zadar - Istra 21:00 1

Nedjelja 24.8.
Split - Slaven Belupo 19:00 1
Lokomotiva - Rijeka 19:00 X,2
Osijek - Hajduk 19:00 1
Dinamo - Zagreb 21:00 1
Nantes - Monaco 21:00 1,X,2


jani
Subota 23.8.
E.Frankfurt - SC Freiburg 1
Everton - Arsenal 1x2
Málaga CF - Ath.Bilbao x2
Montpellier - Metz 1
Zadar - Istra 1x

Nedjelja 24.8.
Split - Slaven Belupo 1
Lokomotiva - Rijeka 2
Osijek - Hajduk 2
Dinamo - Zagreb 1
Nantes - Monaco 2


Gnjus
Subota
E.Frankfurt - SC Freiburg 1
Everton - Arsenal 2
Málaga CF - Ath.Bilbao  x2
Montpellier - Metz  1x2
Zadar - Istra 1x

Nedjelja
Split - Slaven Belupo 1
Lokomotiva - Rijeka  2
Osijek - Hajduk  2
Dinamo - Zagreb  1
Nantes - Monaco 2


Vado
Subota
E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30 1x
Everton - Arsenal 18:30 2
Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00 x
Montpellier - Metz 20:00 1
Zadar - Istra 21:00 x

Nedjelja 24.8.
Split - Slaven Belupo 19:00 1
Lokomotiva - Rijeka 19:00 2
Osijek - Hajduk 19:00 x2
Dinamo - Zagreb 21:00 1
Nantes - Monaco 21:00 1x2


armadadrenova
-


FoFi
Subota 23.8.
E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30 1 X
Everton - Arsenal 18:30 2
Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00 1 X 2
Montpellier - Metz 20:00 1
Zadar - Istra 21:00 X

Nedjelja 24.8.
Split - Slaven Belupo 19:00 1
Lokomotiva - Rijeka 19:00 2
Osijek - Hajduk 19:00 X 2
Dinamo - Zagreb 21:00 1
Nantes - Monaco 21:00 2


brziri
Subota 23.8.
E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30 1
Everton - Arsenal 18:30 1
Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00 1x
Montpellier - Metz 20:00 1
Zadar - Istra 21:00 1

Nedjelja 24.8.
Split - Slaven Belupo 19:00 1
Lokomotiva - Rijeka 19:00 x2
Osijek - Hajduk 19:00 1
Dinamo - Zagreb 21:00 1
Nantes - Monaco 21:00 1x2