8
« u: Srpanj 09, 2014, 11:13:14 »
Slušajte,
u požaru bezakonja koje tjera sve pa i nogomet na dno ipak niče travka u Rijeci. Da bi se ona razvila u zeleno drvo treba na nju paziti, zaljevati ju, štititi od nametnika. To sve košta. Pitanje je da li želimo da ona uvene ili da se razvija. Svi se slažu koji je pravi smjer za razvoj kluba, ali kad treba izdvojiti kunu više onda je to problem kad se radi o samima sebi.
Ja nikad nisam bio pretplatnik, iako mi je to najgluplja odluka na svijetu jer idem na svaku utakmicu i plaćam karte po punoj cijeni.
Možemo mi pričati ovo ili ono, ali ako zaista volimo svoj klub, trebamo za njega dati i neku vrijednost više. I vjerovati velikom vođi jer sve radi u interesu kluba, pa čak i kad su mjere nepopulanre poput ove. A za one kojima je ovo skupo, uvijek imate alternative. Kažu da se jako isplati!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=C5Gta0ZLZRM[/youtube]