• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija  (Prikazano: 171542 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FoF Rijeka

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Kolovoz 10, 2007, 09:58:32 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "FOF"
    Reprezentacija se kod nas otvoreno koristi za dizanje cijene Dinamovim/Hajdukovim igračima. Nema to veze s mjestom rođenja ali ima s klupskom pripadnoscu. Igračima iz Rijeke je zabranjen pristup u A selekciju dok ne potpišu za dva gornja navedena kluba, a indirektno ih se kažnjava i ako direktno iz Rijeke idu van umjesto da to obave nakon godine dana igranja u Dinamu ili Hajduku s obaveznim plaćanjem carine Mamiću/Štimcu.

I mene to zna razpizdit, ali ja ti na repku ne gledam kao da je to nešto wow! Naravno da mi je drago da pobijede, i slavit ću itd., ali se ne zamaram previše.... Takav sam, što ću sad.
    Iako stoji to što si napisao, bez daljnjeg
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom

Offline SEAMAN

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Kolovoz 10, 2007, 10:28:35 »
  • 0
  • 0
  • Problem repke je malo dublji, nego sto bi se ovako po komentarima nekih ovdje dalo zakljuciti.
    Ne zelim naveliko, samo ovo; i drugi gradovi i stadioni u Hrvatskoj su minorizirani naustrb Zagreba tako da to nije  samo nas problem.
    Repka je svetinja i tako se trebamo odnositi prema njoj, a ne svojim komentarima dati za pravo onima koji nas nazivaju svakakvim imenima.
    Kad bi se mogli rijesiti rukovodstva HNS-a onda bi mozda imali situaciju kao u Italiji gdje je repka poticaj i uvijek docekana punim stadionima diljem zemlje.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od SEAMAN »
    No worries !!   Good job !!

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Kolovoz 10, 2007, 10:59:52 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "FoF Rijeka"
    Citat: "fiumezakon"
    Ionako je veæi gušt poæ gledat repku u Zagreb, pa onda nekamo van zalomit. A reprezentacija je svetinja.Naravno poslije Rijeke. Ima rijeèkih igraèa: Kneževiæ, Balaban :lol: A ja baš ne vidim nikog drugog koga bi trebalo zvat. Al tu temu smo veæ prožvakali.

Slažem se.

A nemojte bit licemjerni. Neki su srali da žiliæ ne može igrati u Rijeci jer je srbin, a veæina ovdje prisutnih je rekla da to nema veze ako je dobar golman. E pa ista je stvar sa repkom.. Jbg, valjda ima boljih igraè purgera i tovara pa igraju oni... To da se ponekad "nepoznati netko" uplete kada dinamo treba prodati par igraèa to je druga stvar (ja ni dan danas nemam pojma koji k... drpiæ radi u reprezentaciji).

Uglavnom, moj zakljuèak je da ni ne želim da repka igra ovdje, niti želim novi stadion!

FoF

Ne tvrdim da dinamo i hajduk opæenito imaju više igraèa koji zaslužuju bit u reprezentaciji, samo ostaje èinjenica koju je FOF spomenuo da joj je prva svrha tržnica za štimca i mamiæa.
    Inaèe Balaban po meni ne zaslužuje bit u reprezentaciji, a igra(ponekad) tamo zato što je bio, i sad opet  je u dinamu.
    Kneževiæa pak nema nigdje blizu prvih 11, a sigurno to zaslužuje više nego recimo drpiæ..
    Takoðer pretpoziv dobije onaj tutlek od rukavine, dok sharbinija(drugi strijelac lige) nema šanse da pozovu...

p.s.
    Seaman- ne mogu reæ da me dira kako me(nas) ljudi koje ni najmanje ne cijenim nazivaju. mogu nas nazivati i artièokama što se mene tièe, to je iskljuèivo njihov problem, odnosno kompleks. Žalosno je jedino što neke ovdje to malo previše tangira.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Kolovoz 10, 2007, 12:28:48 »
  • 0
  • 0
  • @seaman - za mene ti vrijedi ono -  prvo Riječanin a onda i Hrvat! I iako je topic o reprezentaciji, ne mogu se ne pačati u navijače- jer ako jedan dan netko želi "pobit pola crveno srpske rijeke", a drugi dan samnom navijat na tribini-ma zbogom đaci! Ja stvarno volim Hrvatsku, i drago mi je kad reprezentacija dobro igra ili pobjeđuje, ali- dal bi rađe da Rijeka osvoji kup Uefa ili reprezentacija Europsko prvenstvo... Pa procijeni sam  :wink:

@ nemirni - Slažem se da babalan nema što raditi u repki, i slažem se da su Knežević i Sharbini prije zaslužili poziv nego drpić i rukavina, ali protiv toga ne mogu kao ni protiv npr.toga da se prenosi inker-dinamo, a ne osijek-Rijeka.. i stvarno se sa pizdarrijama zamaram u životu, pa se s time- hvala neću  :wink:

Offline nnepall

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Kolovoz 10, 2007, 12:37:40 »
  • 0
  • 0
  • Pa sad, nisam bas uvjeren da ne bi dobili bas ni jednu utakmicu kvalifikacija s obzirom da bi to bio jedini normalan stadion u drzavi. Ali mislim da su sanse da dobijemo u dogledno vrijeme taj stadion toliko malecke da se stvarno nema smisla zamarati takvim stvarima.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od nnepall »

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Kolovoz 10, 2007, 16:53:16 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "nnepall"
    Pa sad, nisam bas uvjeren da ne bi dobili bas ni jednu utakmicu kvalifikacija s obzirom da bi to bio jedini normalan stadion u drzavi. Ali mislim da su sanse da dobijemo u dogledno vrijeme taj stadion toliko malecke da se stvarno nema smisla zamarati takvim stvarima.

Ma dobili bi sigurno, ali kažem, dobili bi u najboljem slučaju reprezentaciju reda veličine Belgije, Bugarske, Irske, Škotske.. Dakle ne baš neke Farske otoke, ali ne ni Portugal, Španjolsku, Italiju, Englesku, Francusku..
    I to kažem u najboljem slučaju jer bi vjerovatno nam prvo "poklonili" recimo prijateljsku sa Njemačkom, a nakon toga jako male pripremne te u dogledno vrijeme ove "srednje" koje sam nabrojao dok su veliki u zg.. A sad računajte dok se stadion izgradi, pa dok dobijemo sve te utakmice... Imat ću 60 godina...

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Kolovoz 10, 2007, 18:43:27 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "FoF Rijeka"
    Citat: "nnepall"
    Pa sad, nisam bas uvjeren da ne bi dobili bas ni jednu utakmicu kvalifikacija s obzirom da bi to bio jedini normalan stadion u drzavi. Ali mislim da su sanse da dobijemo u dogledno vrijeme taj stadion toliko malecke da se stvarno nema smisla zamarati takvim stvarima.

Ma dobili bi sigurno, ali kažem, dobili bi u najboljem slučaju reprezentaciju reda veličine Belgije, Bugarske, Irske, Škotske.. Dakle ne baš neke Farske otoke, ali ne ni Portugal, Španjolsku, Italiju, Englesku, Francusku..
    I to kažem u najboljem slučaju jer bi vjerovatno nam prvo "poklonili" recimo prijateljsku sa Njemačkom, a nakon toga jako male pripremne te u dogledno vrijeme ove "srednje" koje sam nabrojao dok su veliki u zg.. A sad računajte dok se stadion izgradi, pa dok dobijemo sve te utakmice... Imat ću 60 godina...

nebi dobili ni te drugo razredne sta si naveo gore!! jer moraju nesto pobrat i tovari! ioni ionako vec godinama pizde zbog toga..tako da nama ostaje samo veselit se farskim otocima, andorama, lihtenštajnima i sličnim nogometnim velesilama starog kontinenta!! ako nam nemogu dat jednu italiju ili francusku onda nam nista drugo i netrebaju davat! samo trošak...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Kolovoz 10, 2007, 23:01:17 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Marin_ri"
    Citat: "FoF Rijeka"

Ma dobili bi sigurno, ali kažem, dobili bi u najboljem sluèaju reprezentaciju reda velièine Belgije, Bugarske, Irske, Škotske.. Dakle ne baš neke Farske otoke, ali ne ni Portugal, Španjolsku, Italiju, Englesku, Francusku..
    I to kažem u najboljem sluèaju jer bi vjerovatno nam prvo "poklonili" recimo prijateljsku sa Njemaèkom, a nakon toga jako male pripremne te u dogledno vrijeme ove "srednje" koje sam nabrojao dok su veliki u zg.. A sad raèunajte dok se stadion izgradi, pa dok dobijemo sve te utakmice... Imat æu 60 godina...

nebi dobili ni te drugo razredne sta si naveo gore!! jer moraju nesto pobrat i tovari! ioni ionako vec godinama pizde zbog toga..tako da nama ostaje samo veselit se farskim otocima, andorama, lihtenštajnima i sliènim nogometnim velesilama starog kontinenta!! ako nam nemogu dat jednu italiju ili francusku onda nam nista drugo i netrebaju davat! samo trošak...

pa možemo se veselit tome.. ili možemo se ne sekirat i bodrit našu Rijeku..
    jedan èir na želucu manje ako niš  :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Kolovoz 11, 2007, 13:34:44 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Nemirni"
    Citat: "Marin_ri"
    Citat: "FoF Rijeka"

nebi dobili ni te drugo razredne sta si naveo gore!! jer moraju nesto pobrat i tovari! ioni ionako vec godinama pizde zbog toga..tako da nama ostaje samo veselit se farskim otocima, andorama, lihtenštajnima i sličnim nogometnim velesilama starog kontinenta!! ako nam nemogu dat jednu italiju ili francusku onda nam nista drugo i netrebaju davat! samo trošak...

pa možemo se veselit tome.. ili možemo se ne sekirat i bodrit našu Rijeku..
    jedan čir na želucu manje ako niš  :wink:

=D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>

Offline otom

• Veteran
      • http://www.otombottom.com
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Listopad 10, 2007, 16:13:36 »
  • 0
  • 0
  • Nema veze s anketom, ali ima veze sa repkom.

kakve "veze" ima onaj tovar kalinić sa pozivom u repku?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od otom »
    Citat: \"october\"
    ovo sto prozivljavam kao navijac rijeke od rodjenja, je neprocjenjivo.

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Listopad 10, 2007, 16:14:48 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "otom"
    Nema veze s anketom, ali ima veze sa repkom.

i drkić :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Traxxtor™ »

Offline FOF

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Listopad 10, 2007, 16:23:01 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Traxxtor™"
    Citat: "otom"

kakve "veze" ima onaj tovar kaliniæ sa pozivom u repku?

i drkiæ :roll:

i vukojeviæ :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FOF »

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Listopad 10, 2007, 16:58:04 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "otom"

di on ono igra?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline ARMADA1987

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #28 u: Listopad 10, 2007, 20:07:53 »
  • 0
  • 0
  • Ulaznice za Hrvatska-Slovačka u pretprodaji

Ulaznice za prijateljski susret između reprezentacija Hrvatske i Slovačke mogu se kupiti od četvrtka u pretprodaji na stadionu Kantrida.  

Hrvatska nogometna reprezentacija nakon kvalifikacijske utakmice s Izraelom u subotu 13. listopada u Zagrebu odigrat će prijateljsku utakmicu protiv Slovačke na Kantridi u utorak 16. listopada s početkom u 17:30. Pobjedom nad Izraelom Vatreni će vjerojatno osigurati nastup na Europskom prvenstvu 2008. godine u Austriji i Švicarskoj. Dođite na Kantridu i bodrite našu reprezentaciju. Ulaznice će biti u pretprodaji u klupskim prostorijama za vrijeme radnog vremena (08:00-15:00), a nakon toga na ulazu u klupski kafić, i to po slijedećim cijenama:

A-tribina: 150 kuna

B i C-tribina: 80 kuna

F-istok i F-zapad: 50 kuna

E-tribina: 40 kuna

D-tribina: 30 kuna.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA1987 »
    FORZA FIUME

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #29 u: Listopad 10, 2007, 20:22:51 »
  • 0