• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Nogometne vijesti  (Prikazano: 294352 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Nogometne vijesti
« u: Kolovoz 29, 2007, 10:06:00 »
  • 0
  • 0
  • Ovaj slucaj Puerte je pokazao da nam treba jedan ovakav topic pa evo....

Za pocetak, iskomentirao bih dva slucaja:

1. Utakmica Siroki-Hapoel

Kao sto vec znate, UEFA je kaznila oba kluba novcanom kaznom, Hapoel zbog izazivanja nereda od strane njihovih navijaca, a Siroki zbog provokacija na rasnoj osnovi. Cinjenice govore malo drugacije:
    - nerede su izazvali navijaci Hapoela bacanjem baklji na tribinu s domacim navijacima i to ne ultrasima
    - sigurnosne kamere su pokazale da je oruzar Hapoela donio baklje na tribinu s navijacima
    - Izraelci su prije utakmice inzistirali da se njihovi navijaci na pretresaju, da ih cuva naoruzano osiguranje iz Mossada i slicne pizd.....
    - navodno nikakvih provokacija od strane domacih navijaca nije bilo

Normalan covjek bi ocekivao izbacivanje Hapoela, pogotovo jer su i prosle godine napravili sr.... u Parizu kada je poginuo policajac te zato sto su ove godine zbog slicnih stvari vec izbaceni Partizan i Legija, a prosle godine Feyenord. Ali, kao sto rece Mate Granic, postoje dvije drzave kojima se dozvoljava vise nego drugima, SAD i Izrael.

Uglavnom, sramota za UEFU i pokazatelj sto se moze ocekivati u susretima s izraelskim klubovima.

2. Prije utakmice Liverpool-Toulouse na prepunom Anfieldu je svirana Evertonova himna u cast nesretno poginulom 11-godisnjem navijacu Evertona. Zamislite da se na Hajdukovom stadionu svira "Dinamo ja volim" ili obrnuto? Ne znam kako bi to kod nas proslo.

I za kraj, evo jos jednog kolapsa na terenu:

http://www.sportnet.hr/index.aspx?page=news&id=349000
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 29, 2007, 10:25:01 »
  • 0
  • 0
  • bit ce zanimljivo kad nam dodje izrael u hrvatsku. jos se te utakmice najvise bojim...neko malo sranje i uefa ce nas bez kompleksa izbaciti sa europskog prvenstva i to iz vise razloga. zbog izraela, ali i zbog engleske i rusije koje su racunale na to europsko prvenstvo. a onda ti pokusaj nesto reci protiv izraela... :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline Bret MaveRIck

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #2 u: Kolovoz 29, 2007, 11:53:24 »
  • 0
  • 0
  • Neću braniti Izraelce, al uvijek postoje dvije strane. Ja sam čitao da su ih Hercegovci dočekali uzdignutim desnicama, nacističkim pozdravima i sl. i da su nakon toga opočeli bacati baklje na njih. A organizaciju utakmice neću komentirati. Oružar im doni baklje?! Aj ti zamisli da nama Gashi krene dobacivati baklje, i to na europskoj utakmici, što bi rekli momci u plavom... C'mon  :roll:

Mislim da su i jedni i drugi sasvim primjereno kažnjeni. Ali, daleko od toga da UEFA, što se toga tiče, nije u qurcu. Protežiraju se veliki klubovi (sjetimo se da su Interovi navijači pogodili Didu u glavu bakljom), a izbacuju mali Balkanci (Partizan, Legia...)... Tako je u svemu, pa i u nogometu...

A što se tiče naše repke, i mene je malo strah, puno se sranja napravilo pod okriljem tzv. navijača repke, tako da...  :oops:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bret MaveRIck »
    PLAVO - BIJELA BOJA U SRCU JE MOM
    A NAJVEĆA ŽELJA RIJEKA ŠAMPION...

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Kolovoz 29, 2007, 13:00:19 »
  • 0
  • 0
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4 u: Kolovoz 29, 2007, 15:03:42 »
  • 0
  • 0
  • Prije par tjedana sam sjedio s jednim dobrim frendom iz Sarajeva na pivi i pricalo se o svemu i svacemu, pa tako i o nogometu.

I tako ja njemu nabajam onaj sastav Rijeke iz '79. (Avramovic, Makin, Hrstic, Cukrov, Radin, Juricic, Bursac, Fegic, Radovic, Ruzic, Desnica), a on meni kao iz topa sastav Zeljeznicara iz '84, onu generaciju koja je igrala polufinale kupa UEFA: Skrba, Berjan, Baljic, Sabanadzovic, Cilic, Komsic, Bahtic, Skoro, Mihajlovic, Bazdarevic, Nikic, trener Osim.

Stariji forumasi ce znati o cemu pricam, to je isto bila strava ekipa. I uvijek mi je taj Zeljeznicar bio simpa klub, i danas je u Sarajevu isti animozitet Zeljeznicar-Sarajevo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »

Offline sax

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Kolovoz 29, 2007, 15:28:08 »
  • 0
  • 0
  • Dohvatih se danas malo Sportskih nakon dužeg vremena.  E sad nek mi kažu redoviti čitači jesam li kupio nekompletan broj ili je to glasilo alternatora i tovara. :roll:
    Listao ja to pet šest puta ali kako god okrenuo prvih četri o alternatoru , pa dvije tovarke , pa dvije opet o alternatoru i što se prve lige tiče to je to!
    Žali bože šest kuna. I ne tako brzo opet!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline _kova_

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #6 u: Kolovoz 29, 2007, 15:32:27 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "sax"
    Dohvatih se danas malo Sportskih nakon dužeg vremena.  E sad nek mi kažu redoviti èitaèi jesam li kupio nekompletan broj ili je to glasilo alternatora i tovara. :roll:
    Listao ja to pet šest puta ali kako god okrenuo prvih èetri o alternatoru , pa dvije tovarke , pa dvije opet o alternatoru i što se prve lige tièe to je to!

te novine inace nikad ne citam, ali danas dok sam sjedio "pod kavun" jedine su bile slobodne pa ajde...ali to da nema Rijeke (a ni ostalih klubova) nije neka vijest...
    sta ces gov.na su jednostavno gov.na
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od _kova_ »

Offline off topic

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #7 u: Kolovoz 29, 2007, 15:35:34 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "sax"
    Dohvatih se danas malo Sportskih nakon dužeg vremena.  E sad nek mi kažu redoviti èitaèi jesam li kupio nekompletan broj ili je to glasilo alternatora i tovara. :roll:
    Listao ja to pet šest puta ali kako god okrenuo prvih èetri o alternatoru , pa dvije tovarke , pa dvije opet o alternatoru i što se prve lige tièe to je to!

To je danas tako radi njihovih utakmica,ali ni inaèe nije puno bolje.Oni koje ne zanimaju ta dva kluba se osjeæaju kao da su dobili na lotu kad vide èlanak o svom klubu na pol stranice.Znam to iz vlastitog iskustva pa ti lijepo predlažem da 6kn staviš u kasicu; :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od off topic »

Offline ARMADA1987

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8 u: Kolovoz 30, 2007, 20:10:53 »
  • 0
  • 0
  • evo gubi slaven 1-0
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA1987 »
    FORZA FIUME

Offline ARMADA1987

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9 u: Kolovoz 30, 2007, 20:37:13 »
  • 0
  • 0
  • bravo slaven 1-1
    FORZA FIUME

Offline fiumezakon

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #10 u: Kolovoz 30, 2007, 20:49:37 »
  • 0
  • 0
  • Sukur stvarno majstorski. I poslije xxx tekmi i xxx golova u dresu Galatasaraya lik ljubi dres svoga kluba i veseli se ko malo dijete.To je ljubav
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od fiumezakon »
    SAMO RIJEKA

Offline fiumezakon

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #11 u: Kolovoz 30, 2007, 21:37:20 »
  • 0
  • 0
  • Evo i penal protiv Hajduka. Čist ko suza ko što su uostalom bila oba jučer za Werder. Ali dečki iz splita i zagreba su naučeni da u našoj ligi oni mogu funkcionirati ko hokejaške momčadi, a da se njih ne smije ni ružno pogledati pa sada ispaštaju u Europi.
     Ima Hajduk šanse u 2. poluvremenu ako im  se malo posreći, makar madajmo se da im se neće posrećiti.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od fiumezakon »
    SAMO RIJEKA

Offline ARMADA1987

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #12 u: Kolovoz 30, 2007, 21:50:10 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "fiumezakon"
    Evo i penal protiv Hajduka. Čist ko suza ko što su uostalom bila oba jučer za Werder. Ali dečki iz splita i zagreba su naučeni da u našoj ligi oni mogu funkcionirati ko hokejaške momčadi, a da se njih ne smije ni ružno pogledati pa sada ispaštaju u Europi.
     Ima Hajduk šanse u 2. poluvremenu ako im  se malo posreći, makar madajmo se da im se neće posrećiti.

Bez brige neće :D
    FORZA FIUME

Offline ARMADA1987

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #13 u: Kolovoz 30, 2007, 22:20:27 »
  • 0
  • 0
  • opaa 1-1
    FORZA FIUME

Offline zvonèar

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #14 u: Kolovoz 30, 2007, 22:43:27 »
  • 0
  • 0
  • Ispalisu eto,svi.. Slaven očekivano,iako su se pokazali u sasvim dobrom izdanju..Možda bi da su Vručina i Posavec počeli od početka bilo i bolje,ali ipak,galantasaray je galantasaray..
    Hajduk po meni za nijansu bolji bio i u Splitu,i u Genovi,ali talijani uvijek pobjede 1:0..to je tako.. Gromiški tovar odigrao dosta dobro,ali još nije zaboravio kako se (ne)dodava..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zvonèar »
    Domaća beseda i gaće para