• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Nogometne vijesti  (Prikazano: 317489 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Anonymous

• Novak
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Kolovoz 30, 2007, 23:01:56 »
  • e ovaj komentator tekme protiv hajduka sad maloprije me tako iživcirao..
    poène pizdit na  jedanesterac 'evo pogledajte ovo suðenje' , onda režiser pusti snimku gdje se vidi kako ga je tovar pomeo ko buldožer i onda na to samo odgovor 'hmm'...

hrgoviæ je trebao dobit žuti za lakat u montelu i onda bi mu odmah poslije ono bio drugi žuti , ali nee ovaj i dalje melje kako sudac navija protiv hajduka... ma j vam majku hrrtovsku da vam j.

joj kako æu se guštat kad ih slaven zgazi u nedjelju. prepotentna gamad jedna...

a što je najbolje da su igrali galatasaray i sampdoria bilo bi valjda 5:0 za turke...

a i ja sam isto kreten što gledam tovare kako igraju... umjesto da radim bilo što pametnije .. èitam cosmopolitan naprimjer..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Kolovoz 30, 2007, 23:06:48 »
  • hebes klub u kojem je linic najbolji igrac  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline off topic

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Kolovoz 30, 2007, 23:08:06 »
  • Gledao i ja,ali najviše sam pratio Liniæa.On kao da je na traci za trèanje.Stalno trèi,ali nigdje ne stiže. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od off topic »

Offline aahzinho

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Kolovoz 30, 2007, 23:15:30 »
  • Citat: "fiumezakon"
    Evo i penal protiv Hajduka. Èist ko suza ko što su uostalom bila oba juèer za Werder. Ali deèki iz splita i zagreba su nauèeni da u našoj ligi oni mogu funkcionirati ko hokejaške momèadi, a da se njih ne smije ni ružno pogledati pa sada ispaštaju u Europi.
     Ima Hajduk šanse u 2. poluvremenu ako im  se malo posreæi, makar madajmo se da im se neæe posreæiti.

Vezano uz onaj prvi penal protiv alternatora, ono je stvarno cisto slobodno sudacko uvjerenje. Klasicno remplanje i naguravanje u 16tercu kakvog ima kod svakog prekida i kad bi se ovako strogo gledalo bi garantiralo bar 5 penala po tekmi. Pogotovo mi je glupo suditi takav penal kad igrac pod prekrsajem nije bio ni blizu lopte. Da je lopta preletila negdje pokraj igraca i da je postojala sansa da ju stigne jos bi razumio, ali ovako kad je lopta bila prakticki na drugom kraju 16terca, IMO to nije penal.

Ali na stranu sa svim tim, decki u plavom su mogli malo okusiti kako je to kad sudac navlaci za protivnicku momcad, nesto u cemu oni redovito uzivaju u HNLu. A ovdje je jos i progledavao kroz prste thai boxeru Mandzukicu i Vukojevicu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od aahzinho »

Offline fiumezakon

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Kolovoz 31, 2007, 00:10:24 »
  • Pa ne znam baš, vidio sam danas uvećanu snimku na kojoj se jasno vidi kako igrač Vukojeviću bježi a ovaj ga s obje ruke hvata i ruši na pod. Sad gdje bi taj igrač natrčao dal na loptu ili ne to je pitanje. Al sudac prije toga dvaput upozorava da nema potezanja  i da će sudit bilo kakvo natezanje, al plavim momcima se obično gleda kroz prste u našoj ligi pa nisu naučeni.
    U svakom slučaju i da nije bio penal nitko sretniji od mene.
    A onaj Diego izjavio da je Dinamo dobra ekipa i da je Modrić odličan igrač, ali  ima neinteligentnog trenera  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od fiumezakon »
    SAMO RIJEKA

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Kolovoz 31, 2007, 12:44:29 »
  • Citat: "fiumezakon"
    Pa ne znam baš, vidio sam danas uveæanu snimku na kojoj se jasno vidi kako igraè Vukojeviæu bježi a ovaj ga s obje ruke hvata i ruši na pod. Sad gdje bi taj igraè natrèao dal na loptu ili ne to je pitanje. Al sudac prije toga dvaput upozorava da nema potezanja  i da æe sudit bilo kakvo natezanje, al plavim momcima se obièno gleda kroz prste u našoj ligi pa nisu nauèeni.
    U svakom sluèaju i da nije bio penal nitko sretniji od mene.
    A onaj Diego izjavio da je Dinamo dobra ekipa i da je Modriæ odlièan igraè, ali  ima neinteligentnog trenera  :lol:

pa ima diego i pravo.. ono prepucavanje izmeðu branka i njega je èisto ivankoviæevo glupiranje..
    ivankoviæ izjavi(provocira) da je modriæ dobar ko diego, na što diego korektno izjavi da je to slobodno uvjerenje, ali da ne zna koliko takve izjave pomažu modriæu, našto ivankoviæ poène s.rat po diegu da ovaj provocira...
    a na kraju se pokazalo gdje je diego a gdje modriæ.

Offline nnepall

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Kolovoz 31, 2007, 13:33:48 »
  • Dinamo izvukao Ajax.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od nnepall »

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline ARMADA1987

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Kolovoz 31, 2007, 13:35:18 »
  • Citat: "nnepall"
    Dinamo izvukao Ajax.

Neka im je :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA1987 »
    FORZA FIUME

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Kolovoz 31, 2007, 13:41:50 »
  • Pa to im je dobar zdrijeb. Ajax vec drugu godinu zaredom ispada iz kvalifikacija za Ligu prvaka. Prosle godine nisu imali srece, ali ove godine su prodali dva najbolja igraca 10 daana prije kvalifikacija.

Ja bih se kladio na Dinamo, Ajax ce se nadigravati, bilo bi im puno teze da su izvukli recimo Talijane ili Portugalce koji su puno cvrsce ekipe.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 31, 2007, 14:14:38 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline jimmy

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Kolovoz 31, 2007, 14:04:36 »
  • Dinamo nema sanse.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od jimmy »
    O Bože HVALA TI šta nismo purgeri,o kako bi vi sretni bili da niste purgeri....

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Kolovoz 31, 2007, 15:57:35 »
  • Citat: "jimmy"
    Dinamo nema sanse.

uvijek se 'ima šanse'. èak kada su i nikakve... a protiv ajaxa su èak i nekakve.. ko što èovjek reèe protiv nekih talijana bi im bilo za.je.banije...

Offline sax

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Kolovoz 31, 2007, 16:22:22 »
  • Citat: "joy_division"
    Pa to im je dobar zdrijeb. Ajax vec drugu godinu zaredom ispada iz kvalifikacija za Ligu prvaka. Prosle godine nisu imali srece, ali ove godine su prodali dva najbolja igraca 10 daana prije kvalifikacija.

Ja bih se kladio na Dinamo, Ajax ce se nadigravati, bilo bi im puno teze da su izvukli recimo Talijane ili Portugalce koji su puno cvrsce ekipe.

Nebi se ja nikako na  alternator kladio!
    Stam i Davids! :roll:
    I još desetak reprezantivaca razno raznih zemalja , plus vlasnik Ajaxa židovi! :roll:

Po meni imaju 5% šanse!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Kolovoz 31, 2007, 16:30:53 »
  • neigra davids..slomio lik nogu..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #28 u: Kolovoz 31, 2007, 16:32:50 »
  • Davids je slomio nogu i nema ga do proljeca.

Od poznatijih imena u Ajaxu su Jap Staam, Johhny Heitinga (obojica obrana), veznjak Gabri (nekada igrao u Barci), Dennis Rommedahl i najopasniji Klaas Jan Huntelaar, napadac. Navodno je dobar i neki Suarez ili Juarez, napadac kojeg su kupili za 7,5 milja EUR-a.

Ja ne bih otpisao Dinamo, Ajax je ekipa koja ce se nadigravati i ostavljati puno prostora. Sigurno imaju sansu iako je po imenima Ajax jedan od najjacih klubova koje su mogli dobiti.

Ajax je prije ove sezone prodao Ryana Babela u Liverpool i Wesleya Sneijdera u Real (i to prije 15-tak dana) i vjerojatno su zato i ispusili Ligu prvaka.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline fiumezakon

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #29 u: Kolovoz 31, 2007, 17:43:14 »
  • Branko opet jaše, nije dosta da se opekao na Diegu (zadnji odlomak)
    http://www.index.hr/sport/clanak/ivanko ... 57007.aspx
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od fiumezakon »
    SAMO RIJEKA