• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Riječki licebralizam  (Prikazano: 7792 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lol

• Inćun
  • *
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Veljača 02, 2010, 12:21:01 »
  • 0
  • 0
  • Šta da ti kažem, ne pratim tko se uzrujava oko djeèijih tekstova izašlih ispod mog pera. No juèer sam povodom neke rasprave googlala to i izbacilo mi ovo. :lol:

A kako su neki pojedinci pisali specifièno glupe stvari, a glupost mi stišæe krive gumbe, odluèila sam nekulturno dizati temu staru dvije godine. :mrgreen:
    ---
    A ja èekam da se Pilipoviæ isprièa meni osobno što je dogovarao prelazak u Dinamo na vrhuncu rijeèke prièe, jer sam ga voljela dok se nitko nije nadao toj prièi pa sam povrijeðena  :lol:  Isto tako èekam da se Graèan isprièa što ga nije stavio protiv Osijeka zbog tajnih dogovora sa Dinamom jer ... ha jebiga, nakon sezone u prvoj postavi, to nije bilo u redu. Èekam isprike za one deblne Zaccheroni stilove igre gdje Tafra gaða glavu Barnabasa koje su uslijedile kasnije.

I još štošta ja èekam. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Lol »

Offline ARMADA DELNICE

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Veljača 02, 2010, 12:41:29 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Lol"
    Šta da ti kažem, ne pratim tko se uzrujava oko dječijih tekstova izašlih ispod mog pera. No jučer sam povodom neke rasprave googlala to i izbacilo mi ovo. :lol:

A kako su neki pojedinci pisali specifično glupe stvari, a glupost mi stišće krive gumbe, odlučila sam nekulturno dizati temu staru dvije godine. :mrgreen:
    ---
    A ja čekam da se Pilipović ispriča meni osobno što je dogovarao prelazak u Dinamo na vrhuncu riječke priče, jer sam ga voljela dok se nitko nije nadao toj priči pa sam povrijeđena  :lol:  Isto tako čekam da se Gračan ispriča što ga nije stavio protiv Osijeka zbog tajnih dogovora sa Dinamom jer ... ha ***, nakon sezone u prvoj postavi, to nije bilo u redu. Čekam isprike za one deblne Zaccheroni stilove igre gdje Tafra gađa glavu Barnabasa koje su uslijedile kasnije.

I još štošta ja čekam. :lol:

Hmm a ja mislio da se cure ne kuže u nogomet,mjenjam mišljenje
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA DELNICE »
    Volim grad koji teče

Offline standby

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Veljača 02, 2010, 14:14:56 »
  • 0
  • 0
  • Ljudski negativizam je pregenijalna stvar..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od standby »