• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Vozaci  (Prikazano: 22619 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #45 u: Lipanj 18, 2008, 19:17:13 »
  • Žene za volanom treba zakonom zabranit!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Traxxtor™ »

Offline kiki_ri

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #46 u: Lipanj 19, 2008, 22:25:07 »
  • ovo je prestrašno...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kiki_ri »
    Citat:
    rijeka u srcu je mom !!!

Offline Torpedo

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #47 u: Lipanj 20, 2008, 11:11:10 »
  • Dobar je tip iz basa , pustite me van molim vas. Ima srece vozacica sto je jako lijepo sletjela.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Torpedo »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #48 u: Kolovoz 21, 2008, 14:32:28 »
  • http://www.youtube.com/watch?v=tW3_pFrG ... re=related

mislim da je ovaj instruktor završio na psihijatriji , obavezno pogledati do kraja
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline nnepall

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #49 u: Kolovoz 21, 2008, 21:43:51 »
  • Citat: "Traxxtor™"
    Žene za volanom treba zakonom zabranit!

Ne ovisi bas sve o spolu, ali definitivno trebaju biti rigorozniji testovi voznje. Ne mozes dobiti vozacku i onda parkirati 5 minuta i ne uspjet na kraju. Nije kriva zena, kriv je onaj tko ju nije naucio.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od nnepall »

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #50 u: Travanj 21, 2009, 13:13:35 »
  • neznam jesteli primjetili ,ali u zadnje vrijeme plavaca ima skoro na svakom zavoju , evo jutros kad sam išao na faks , jedan stoji na ulazu u rotor na škurinju  a drugi gore na parkingu ispred doma zdravlja i javlja ovom prvom s motorolom koga da zaustavlja , kada sam se vraćao  jedan par ih stoji na onom raskrižu ispred maruna , a drugi na stanici iznad ex tuša (tzv policajac klopka i njegov pajdo) , svaki dan jedan stoji na semaforu na križanju ispod mupa a drugi zaustavlja na šetalištu A.K. miošića.

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #51 u: Travanj 21, 2009, 13:24:18 »
  • Nisam bas primjetio, al dobro je znat :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Traxxtor™ »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #52 u: Travanj 21, 2009, 13:41:17 »
  • Citat: "bosanac266"
    neznam jesteli primjetili ,ali u zadnje vrijeme plavaca ima skoro na svakom zavoju , evo jutros kad sam išao na faks , jedan stoji na ulazu u rotor na škurinju  a drugi gore na parkingu ispred doma zdravlja i javlja ovom prvom s motorolom koga da zaustavlja , kada sam se vraæao  jedan par ih stoji na onom raskrižu ispred maruna , a drugi na stanici iznad ex tuša (tzv policajac klopka i njegov pajdo) , svaki dan jedan stoji na semaforu na križanju ispod mupa a drugi zaustavlja na šetalištu A.K. miošiæa.
    imaju neku akciju,zaustavljaju samo motore,provjeraju dali imaju blokade....barem koliko ja znam..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #53 u: Travanj 21, 2009, 14:16:10 »
  • Citat: "DIONIZ"
    Citat: "bosanac266"
    neznam jesteli primjetili ,ali u zadnje vrijeme plavaca ima skoro na svakom zavoju , evo jutros kad sam išao na faks , jedan stoji na ulazu u rotor na škurinju  a drugi gore na parkingu ispred doma zdravlja i javlja ovom prvom s motorolom koga da zaustavlja , kada sam se vraæao  jedan par ih stoji na onom raskrižu ispred maruna , a drugi na stanici iznad ex tuša (tzv policajac klopka i njegov pajdo) , svaki dan jedan stoji na semaforu na križanju ispod mupa a drugi zaustavlja na šetalištu A.K. miošiæa.
    imaju neku akciju,zaustavljaju samo motore,provjeraju dali imaju blokade....barem koliko ja znam..

svake godine u isto vrijeme...
    Jedini je problem da to rade sa samo jednim valjkom, a taj je najcesce 300 metara iznad Bille prema Drenovi
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #54 u: Travanj 21, 2009, 17:21:47 »
  • za ove na škurinju , ovaj gore kod doma zdravlja najavljuje ovome dole ne ulaz u rotor vozače bez pojasa i motoriste bez kacige , i svjetala do nedavno , tako isto rade dole u šetalištu A.K. miošića i gore kod tuša , u to se moj stari svako malo uvjeri, odnedavno ih sa valjkom viđam na raskrižju prema domu podmurvice , preko puta pošte , na ulazu u industrijsku na mlaci,kod škole na pehlinu, s onim šitom za mjerenje brzine nedjeljom obavezno na onoj ravnici prema preluku,na onom proširenju gdje se nevide od zelenila,počeli su čak i na onoj ravnici iznad plodina na viškovu , na tibljašima ispod auto drage

mislim da je neaređeno hitno punjenje proračuna pa su sada svi aktivirani , čak i pauk radi uskrsom , nedjeljom i praznicima

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #55 u: Travanj 21, 2009, 17:23:30 »
  • Citat: "Hacker-ri"

svake godine u isto vrijeme...
    Jedini je problem da to rade sa samo jednim valjkom, a taj je najcesce 300 metara iznad Bille prema Drenovi

na onoj stanici prije skretanja na obilaznicu , to svi klici na ovim skuterima znaju pa svi idu preko pehlina ili dole na kozalu

Offline Uzaludni

• Morčić
    • **
    Svaki dan u svakom pogledu....

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    Odg: Vozaci
    « Odgovori #57 u: Listopad 02, 2021, 12:07:25 »
  • Da nevjerovatno koliko se sve lošije vozi, već po marci auta i registraciji znaš šta očekivati od vozača.
    Opet me neki iznenade - uglavnom oni što voze ispod ograničenja  :(. ili pile na zeleno pa svi sretni na žutom legnu na kočnicu do novog zelenog, a kod kretanja drže razmak od 50-100m tako da čak 2, 3 auta prođu na zeleno.
    Kad vidim nekog da daje žmigavac skoro bih mu platio cugu.
    A i drotovi snimaju samo brzinu, to je valjda najbolja lova, čak i kad pandur parkiran na autobusnoj stanici lovi nas u prekršaju!
    Jebeš aute i ceste-nekad sam sa stoletom stizao u Senj ispod 1h (bez kazne) , danas nema teorije, a brži auto i bolje ceste, jebeš napredak.
    « Zadnja izmjena: Listopad 02, 2021, 12:18:39 od Grozni »
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.