• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Balkanske primitivčine 2  (Prikazano: 42978 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bilbo

• Junior
(Nema naslova)
« Odgovori #30 u: Veljača 27, 2008, 22:32:28 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Kiza"
    sad sam saznao da je koncert hladnog piva u bg otkazan zbog kosova  :shock:  :shock:  :shock:  a jbg gledacu ih opet na exit-u  :D

Onda se vidimo :lol:

P.s. cujem da dolaze pistolsi???
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bilbo »
    It\'s just a ride, and we can change it any time we want. It\'s only a choice. No effort. No worry. No job. No savings and money. Just a choice, right now, between fear and love.

Offline Kiza

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #31 u: Veljača 28, 2008, 12:35:07 »
  • 0
  • 0
  • dolaze !  :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Kiza »
    66-ta , 89-ta ostace u mislima ........

Offline otom

• Veteran
      • http://www.otombottom.com
    (Nema naslova)
    « Odgovori #32 u: Veljača 28, 2008, 12:54:27 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Bilbo"
    Citat: "Kiza"
    sad sam saznao da je koncert hladnog piva u bg otkazan zbog kosova  :shock:  :shock:  :shock:  a jbg gledacu ih opet na exit-u  :D

Onda se vidimo :lol:

P.s. cujem da dolaze pistolsi???

bjork ne dolazi, radi neke pjesme koju ju posvetila kosovu...  :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od otom »
    Citat: \"october\"
    ovo sto prozivljavam kao navijac rijeke od rodjenja, je neprocjenjivo.

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #33 u: Veljača 28, 2008, 13:26:25 »
  • 0
  • 0
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Torpedo

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #34 u: Veljača 28, 2008, 13:32:32 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "october"
    http://www.youtube.com/watch?v=G3kulkIRJVY&feature=related
    parodija

Dobro su ga skinuli  , isti njegov glas.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Torpedo »

Offline Torpedo

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #35 u: Veljača 28, 2008, 13:37:47 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Kiza"
    nova zastava srbije  :lol:  :lol:  :lol:  http://img442.imageshack.us/img442/6577/serbiafh9.jpg

NIKE PATIKE  :lol:

Offline FOF

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #36 u: Veljača 28, 2008, 15:51:58 »
  • 0
  • 0
  • "Eduardo je dio ovog našeg biæa i podneblja."

Juraj Njavro, èlan Vijeæa HRT-a, braneæi stav kako je Eduardova ozljeda važnija vijest od smrti Janeza Drnovšeka

:lol:   :lol:  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FOF »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #37 u: Veljača 28, 2008, 15:58:05 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "FOF"
    "Eduardo je dio ovog našeg biæa i podneblja."

Juraj Njavro, èlan Vijeæa HRT-a, braneæi stav kako je Eduardova ozljeda važnija vijest od smrti Janeza Drnovšeka

:lol:   :lol:  :lol:

Ma sta najvaznija, eduardo je najvaznji i najveci  rvat od svih. Ima da svaki dnevnik pocne i zavrsi s dudududuom. A sport neka bude iskljucivo o duduuo, kako pije pivo i jede èevape ispred plejstejšna kao pravi rvat.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #38 u: Veljača 28, 2008, 16:18:24 »
  • 0
  • 0
  • http://www.net.hr/vijesti/page/2008/02/28/0416006.html

Covjek je dobio fotelju sad samo da skuzi cemu sluzi :!:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #39 u: Ožujak 17, 2008, 08:43:48 »
  • 0
  • 0
  • http://www.net.hr/crnakronika/page/2008 ... 66006.html

kad se sjetim koliko sam roðendana svojih i tuðih slavio tamo, kao i još raznih pijanki povrh toga stvarno ne znam što bih pametno rekao.

mislim da me zapravo najviše nervira ovaj izvrsni nepristrani novinar.  po ovome što je on napisao ispada da su ovi sami krivi jer nisu dijelili cugu sa huliganima.. te da je napad i vandalizam normalna reakcija kada ti netko nešto ne želi dat...

a ovo o vukovarskom podrijetlu je naèin stvaranja javnog mnjijenja samo takav.

jbg agrami haraèe po zagrebu zadnjih par godina i policija ne mrda ni malim prstom iako se toèno zna tko i kako, tako da uopæe ne èudi da se ovako što desilo... prije ili kasnije je moralo.. pa u moèvari su svako toliko radili pi.zd..arije.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Torpedo

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #40 u: Ožujak 17, 2008, 08:56:28 »
  • 0
  • 0
  • Dobio je sta je htio. Mislio je tko je jači taj tlači . Danas mulci idu van sa noževima, pistoljima.

Offline nnepall

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #41 u: Ožujak 17, 2008, 10:41:27 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Nemirni"
    mislim da me zapravo najviše nervira ovaj izvrsni nepristrani novinar.  po ovome što je on napisao ispada da su ovi sami krivi jer nisu dijelili cugu sa huliganima.. te da je napad i vandalizam normalna reakcija kada ti netko nešto ne želi dat... .

Apsolutno se slazem. Koja debilana od clanka. Takve situacije nisu banalne i pravo je cudo sto nema vise takvih tuznih zavrsetaka.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od nnepall »

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #42 u: Ožujak 17, 2008, 11:01:05 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "nnepall"
    Citat: "Nemirni"
    mislim da me zapravo najviše nervira ovaj izvrsni nepristrani novinar.  po ovome što je on napisao ispada da su ovi sami krivi jer nisu dijelili cugu sa huliganima.. te da je napad i vandalizam normalna reakcija kada ti netko nešto ne želi dat... .
    Apsolutno se slazem. Koja debilana od clanka. Takve situacije nisu banalne i pravo je cudo sto nema vise takvih tuznih zavrsetaka.

pa ako policija nakon i ovog ne reagira sa ozbiljnim sankcioniranjem takvih majmuna, vjerojatno æe stvari samo eskalirat..

za one koji možda ne znaju, ista je ekipa bila upetljana u onu pucnjavu ispred kluba moèvara.
    ironija u svemu tome je da skupina dotepenaca nosi naziv agramovci... pravi zagrepèanci nema što :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #43 u: Ožujak 17, 2008, 14:32:44 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Nemirni"
    http://www.net.hr/crnakronika/page/2008/03/16/0066006.html

kad se sjetim koliko sam roðendana svojih i tuðih slavio tamo, kao i još raznih pijanki povrh toga stvarno ne znam što bih pametno rekao.

mislim da me zapravo najviše nervira ovaj izvrsni nepristrani novinar.  po ovome što je on napisao ispada da su ovi sami krivi jer nisu dijelili cugu sa huliganima.. te da je napad i vandalizam normalna reakcija kada ti netko nešto ne želi dat...

a ovo o vukovarskom podrijetlu je naèin stvaranja javnog mnjijenja samo takav.

jbg agrami haraèe po zagrebu zadnjih par godina i policija ne mrda ni malim prstom iako se toèno zna tko i kako, tako da uopæe ne èudi da se ovako što desilo... prije ili kasnije je moralo.. pa u moèvari su svako toliko radili pi.zd..arije.
    ali zato policija lovi mulce koji nemaju osobnu sa sobom,ili se zabavlaju i pjevaju  uz alkohol.Takvima æe policija pravit sranaj i upropastit im izlaske ako treba,èak ih i odvest an maricu,to su za našu muriju hulihgani,tj njih privode i zapisuju da se vidi da su  nešto radili u svojoj smjeni, a za prave huligane i ovakve debile ko ti "agram zemljaci" za policiju ne postoje jer bi tu trebalo obavit malo više posla ili èak upotrijebit fizièku silu,a znamo kavi su naši ppolicajci "debilèeki"..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline broj_1

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #44 u: Ožujak 19, 2008, 09:29:44 »
  • 0
  • 0
  • pozdrav... evo nov sam ovdje... iako ne volim baš ove rasprave koje nigdje ne vode i forume inaèe i vjerojatno neæu previše postova ostaviti... stranica FF mi je stvarno ok... i u dosta toga se slažem sa vama... i žao mi je šta ste dobili po glavi... ali imslim da malo previše kukate oko toga...  bilo pa prošlo... nadam se da se neæe ponoviti... nemožete sad osuðivati cijelu armadu i prozivati ljude.... ja se isto smatram armadom, a vjerojatno i neki od vas...  tako da se osjeæam kao da i mene prozivate... malo sam posjetio stranicu od tornada da vidim šta pišu o nama u zadru, pa sam naletio na postove od hakera-ri koji je koliko vidim ovdje aktivni èlan.... i stvarno mi je zemljaèki da se uopæe raspravlja sa njima, a on još tamo i kuka oko ovoga malog incidenta...  i onaj tvoj post hakeru o deèku iz zagreba koji je nastradao stvarno je odvratan.... zato si i dobio ban tamo... žao mi je što sam te prozvao, ali mislim da je to primitivno sa tvoje strane...

...a novinar šta pišu o ovom incidentu sa deèkima u zg-u su debili i šta uopæe deklariraju ko je ko kao da je to uopæe bitno... malo su pankeri, malo metalci a s druge strane navijaèi o kojima stalno žele stvoriti sliku da su najveæe zlo ovog društva... žao mi je deèka i nadam se da æe toga bit što manje...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od broj_1 »