• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Ocjenjivačka Parlaonica  (Prikazano: 54219 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline waf

• Pionir
(Nema naslova)
« Odgovori #75 u: Veljača 28, 2008, 08:57:17 »
  • ...jedino si zaboravio hrgovićev lakat na Štroka uz "biserni" velin komentar..."Štrok je naletio na hrg..lakat"...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od waf »

Offline otom

• Veteran
      • http://www.otombottom.com
    (Nema naslova)
    « Odgovori #76 u: Veljača 28, 2008, 09:08:10 »
  • Citat: "waf"
    ...jedino si zaboravio hrgovićev lakat na Štroka uz "biserni" velin komentar..."Štrok je naletio na hrg..lakat"...

pa ovisi s koje strane gledaš... meni se neda komentirati "komentatore" i suđenje. Nažalost takvo je - kakvo je. u svijetu nema pristranog komentiranja osim kad igra nacionalna momčad ili na "posebnim" radio/tv kanalima (milanchannel, juvechannel...). A što se suđenja tiće, nažalost, cijeli svijet je u "sudačkom sivilu". samo što se vani oštete i najveći klubovi (real u posljednjem kolu protiv getafea) a kod nas je to NEMOGUĆE!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od otom »
    Citat: \"october\"
    ovo sto prozivljavam kao navijac rijeke od rodjenja, je neprocjenjivo.

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #77 u: Veljača 28, 2008, 09:09:42 »
  • Citat: "otom"
    Citat: "waf"
    ...jedino si zaboravio hrgoviæev lakat na Štroka uz "biserni" velin komentar..."Štrok je naletio na hrg..lakat"...

pa ovisi s koje strane gledaš... meni se neda komentirati "komentatore" i suðenje. Nažalost takvo je - kakvo je. u svijetu nema pristranog komentiranja osim kad igra nacionalna momèad ili na "posebnim" radio/tv kanalima (milanchannel, juvechannel...). A što se suðenja tiæe, nažalost, cijeli svijet je u "sudaèkom sivilu". samo što se vani oštete i najveæi klubovi (real u posljednjem kolu protiv getafea) a kod nas je to NEMOGUÆE!

što u biti èini razliku izmeðu sudaèkih pogrešaka i sudaèkih kraða :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline otom

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #78 u: Veljača 28, 2008, 09:17:31 »
  • ma glupo mi je uopće trošiti energiju na komentiranje komentare ili suđenje jer sam 100% siguran da to, nažalost, nemogu promijeniti... Šteta. zato sam protiv "slobodne sudačke procijene" - ja bi sudio svaku ruku u 16ercu penalom, i svako zaleđe - zaleđe! svi znaju pravila i nema "moglo je, nije, pasivno, aktivno, uz tijelo bez tijela itd."

Offline waf

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #79 u: Veljača 28, 2008, 10:23:17 »
    ma glupo mi je uopće trošiti energiju na komentiranje komentare ili suđenje jer sam 100% siguran da to, nažalost, nemogu promijeniti... Šteta. zato sam protiv "slobodne sudačke procijene" - ja bi sudio svaku ruku u 16ercu penalom, i svako zaleđe - zaleđe! svi znaju pravila i nema "moglo je, nije, pasivno, aktivno, uz tijelo bez tijela itd."

....potpisujem 100%....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od waf »

Offline Snjesko

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #80 u: Veljača 28, 2008, 10:59:05 »
    A što se suđenja tiće, nažalost, cijeli svijet je u "sudačkom sivilu". samo što se vani oštete i najveći klubovi (real u posljednjem kolu protiv getafea) a kod nas je to NEMOGUĆE!

Znam da sam van teme, ali na koji je to nacin ostecen Real u toj utakmici? Ja mislim da nisu...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #81 u: Veljača 28, 2008, 11:03:16 »
  • Citat: "Snjesko"
    Citat: "otom"
    A što se suđenja tiće, nažalost, cijeli svijet je u "sudačkom sivilu". samo što se vani oštete i najveći klubovi (real u posljednjem kolu protiv getafea) a kod nas je to NEMOGUĆE!

Znam da sam van teme, ali na koji je to nacin ostecen Real u toj utakmici? Ja mislim da nisu...

Čim je 8 igrača Reala stiglo naprijed proslavit "gol", onda znaš koliko je kasno mahan ofsajd..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #82 u: Veljača 28, 2008, 11:09:10 »
  • Citat: "weser"
    Citat: "Snjesko"
    Citat: "otom"

Čim je 8 igrača Reala stiglo naprijed proslavit "gol", onda znaš koliko je kasno mahan ofsajd..

Mislim da je kasno suđen, ofsajd je bio čist kao suza. Ali po ovim novim pravilima pomoćni mora čekati da vidi koji igrač dolazi do lopte i tek onda dizati zastavicu. A glavni valjda nije gledao, publika je zaurlala i nitko nije čuo da je glavni prekinuo igru odnosno pokazao loptu za Getafe. A igrači Reala se nisu previše ni bunili....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline otom

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #83 u: Veljača 28, 2008, 11:17:35 »
  • igrači reala se nisu previše bunili jer (siguran sam) i oni nisu znali "za pravilo" koje je povrijeđeno. Sudac je trebao "dati do znanja" igračima reala da gol nije priznat i da nastave igrati. oni su slavili a getafe povukao kontru (na brzinu) i to je to... i sada možemo samo postaviti pitanje, šta bi bilo ad se tako nešto dogodilo protiv ZOO-a u europi? uvijek su urote protiv njih, suci ih mrze. u hnl-u sve super 5. još ako nedajBože neki sudac nešto dvojbeno dosudi protiv njih, odmah ima "problem" sa krotiteljem.

Offline Snjesko

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #84 u: Veljača 28, 2008, 12:42:01 »
  • Ali nisu osteceni, zaledje Raula je bilo, prema tome...

Offline otom

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #85 u: Veljača 28, 2008, 12:48:34 »
    Ali nisu osteceni, zaledje Raula je bilo, prema tome...

da bilo je, ali igrači "nisu sudjelovali u igri" jer su mislili da je gol priznat. glavni sudac im je trebao "uskratiti" veselje - to mu je bila dužnost, a ne nastaviti igru dok su se ovi veselili - NE ZNAJUĆI DA SE IGRA NASTAVLJA.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #86 u: Veljača 28, 2008, 12:51:09 »
  • Malo smo u offtopicu, Nemirni će nas oprati što mu radimo nered.

Da zaključim temu, Reala mi uopće nije žao kada suci pogriješe na njihovu štetu, ne poslije 1984. i one krađe protiv nas. Isto tako mi nije žao ni Juventusa, Milana, Barcelone i svih ostalih velikih klubova, suci u 90% slučajeva navlače za njih, pa mogu i oni malo istrpiti nepravdu.

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #87 u: Veljača 28, 2008, 13:19:26 »
  • dobre sam volje, tako da vam gledam kroz prste.
    ali drago mi je da ste na oprezu, na commentariumu sam veæ poèeo brisat spam i nemojte da moram i ovdje.  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Snjesko

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #88 u: Veljača 29, 2008, 08:35:46 »
  • Mislim da je tablica dobra i da ocjene vjerno oslikavaju igru na poljudu. Jedino bi ja zamjenio ocjene Budicinu i Zilicu, ali dobro. Sve u svemu, super ste to napravili!

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #89 u: Veljača 29, 2008, 08:39:06 »
    Mislim da je tablica dobra i da ocjene vjerno oslikavaju igru na poljudu. Jedino bi ja zamjenio ocjene Budicinu i Zilicu, ali dobro. Sve u svemu, super ste to napravili!

Pohvale idu samo Nemirnom, ja statiram u kukuruzu što se tiče obrade podataka.