• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Pitanja upravi  (Prikazano: 105958 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FoF Rijeka

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Lipanj 17, 2008, 00:51:43 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Nenad ***"
    ma to da se izbjegava intertoto je debilana tipicna samo za nase trenere koji se boje ispast od nerenomiranog protivnika...

sto se pamica tice, koliko mi je poznato karlovac je usao u drugu ligu, a za jednog 17godisnjaka je bolje da igra sa seniorima druge lige (sto je vec jako dobro za njega) nego da truli kod nas, jer ipak sa 17 godina tesko da ce dobit priliku i u kupu.

Barcelona... Nemojte me uzet za riječ al mislim da se dečko preziva Krkić

Manchester... Cristiano Ronaldo pred par godina, Rooney pred 2 godine

Ovo mi je odmah palo na pamet, neda mi se dalje razmišljati, al sigurno bi našao još barem 10 primjera. Nama su nogometaši talenti do 23-će godine :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Lipanj 17, 2008, 00:55:30 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "FoF Rijeka"
    Citat: "Nenad ***"
    ma to da se izbjegava intertoto je debilana tipicna samo za nase trenere koji se boje ispast od nerenomiranog protivnika...

sto se pamica tice, koliko mi je poznato karlovac je usao u drugu ligu, a za jednog 17godisnjaka je bolje da igra sa seniorima druge lige (sto je vec jako dobro za njega) nego da truli kod nas, jer ipak sa 17 godina tesko da ce dobit priliku i u kupu.

Barcelona... Nemojte me uzet za rijeè al mislim da se deèko preziva Krkiæ

Ovo mi je odmah palo na pamet, neda mi se dalje razmišljati, al sigurno bi našao još barem 10 primjera. Nama su nogometaši talenti do 23-æe godine :roll:

ja ti odmah dam oko 20 primjera

ARSENAL
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline Nenad Jebiv

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Lipanj 17, 2008, 01:14:09 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "joy_division"
    Ovo s Jertecom ima neku pozadinu, nemoguće je da netko normalan može potpisati onakav ugovor o posudbi. Odredba o otkupu nakon 15 dana je protivna zdravom razumu i mora imati neku začkoljicu.

Božić i Škoro su došli ozlijeđeni i nepripremljeni, bilo bi normalno da se s njima ozbiljno računa tek ove sezone, a oni su otpisani bez riječi. I to su dovedeni isključivo po želji Dalića, nisam čuo da su se svađali s njim. Kako sam ja čuo Dalić se zimus želio riješiti trojice od kojih su dvojica 100% Bule i Marčić, za trećeg ne znam.

Rubčić - Bodrušić je Dalićev izbor još od ove zime, Halilović također, Australac i Čeh su prvi glas svima odnedavno. Ako Rubčić ima malu crnu knjižicu s imenima, sigurno je nije pokazao Daliću ili ovog to ne zanima. A postavlja se pitanje tko je tu šef, ako je istina da Dalić dobro zarađuje od dovođenja i prodaje "svojih" igrača onda je tu Rubčić samo smetnja koju treba ignorirati i zaobilaziti. I tko je uostalom tu kome nadređen odnosno čija je zadnja? Rubeša Daliću i Rubčiću, Rubčić Daliću ili Dalić ne zarezuje ovu dvojicu?

vecinu odgovora sam dao onako kako bi ti oni odgovorili... a mi nakon tih odgovora opet nebi imali one prave odgovore nego samo mazanje ociju.

dali su se svadjali i sta je bilo izmedju dalica i igraca, i zasto ramadani, zasto bozic i jos 1000 zasto... to nemam pojma, a i ono sto se prica i sto pricamo mi ovdje su samo glasine. Zasto se zelio rijesit bulea po zimi, a na proljece je reko da bule mozda ostane... i da mu treba 3 marcica, a i nemamo ni jednog desnog beka ni jedno desno krilo... osim toga toliko sam cuo tih glasina a vecina da ne kazem skoro sve su bile krive... ne vjerujem vise nista nikom.

zakljucujem samo da je moralo bit svadja jer je sam rekao da su ga neki rusili (srusili su gracana, scorio i skocica pa ni dalic nije iznimka) i da ce ih odstranit. i da ih je kumio i molio...
    a vjerujem da ponuda za otkup jerteca vrijedi i sad. i da bi ga mamic dao za onih 700.000 koje su se spominjale. ali to rijeka nikad nece platit.

a ovo stog kazes da se nezna tko je sef... to se vidi iz slaganja sastava. pa samo ona izjava gdje jedan kaze da trebaju 3 igraca, a drugi da trebaju tri na totalno drugim pozicijama... A mislim da nitko njima nije rekao tko je sef nego kao radite zajedno i suradjujte.

kazu da ce doc dva veznjaka od kojih jedan jako dobar, i jos nek rijese desni bok kako god, i imamo ekipu. ja sam optimistican bez obzira na puno upitnih odluka i nejasnih odnosa, a malo mi je i glupo komentirat jer nemam bas neke informacije nego samo nagadjam kao i puno nas ovdje na forumu... a informacije koje dopiru do mene spadaju u one koje se nikad ne ostvare.
    « Zadnja izmjena: Lipanj 17, 2008, 01:23:54 od Nenad Jebiv »

Offline Nenad Jebiv

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Lipanj 17, 2008, 01:19:58 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "FoF Rijeka"

Ovo mi je odmah palo na pamet, neda mi se dalje razmišljati, al sigurno bi našao još barem 10 primjera. Nama su nogometaši talenti do 23-će godine :roll:

ARSENAL

je i maldini zaigrao sa 16, mislim i totti...... ali neznam bas dali je zvonko pamic na tom nivou. cinjenica je da se kod nas treneri nemaju muda stavit ni turkalja od 20 a kamoli pamica od 17. zato kazem da je bolje da igra drugu ligu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Nenad Jebiv »

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Lipanj 17, 2008, 02:29:45 »
  • 0
  • 0
  • Ali nismo ni mi na razini Milana ili Rome, a da ne kažem da hnl nije na razini Serie A (što je   pak još manje usporedivo s ovom prvom usporedbom)...

Mislim da sami sebi uskaču u riječi s tim "dovest ćemo mlade igrače". Na kraju krajeva onako "u šali" su rekli da su prodali jednog Pamića da bi doveli dva, koji su isto odlični! Pa ako je odličan, onda ga treba trenirati i da je pod nadzorom, jer mislim da će ipak puno više naučiti u Rijeci nego gore, koliko god gore igrao...

Ma, uostalom tko je ikad išta pitao navijače...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Lipanj 17, 2008, 07:26:13 »
  • 0
  • 0
  • Pobjedničku ekipu možeš stvoriti na dva načina: dovođenjem jakih igrača sa strane ili strpljivim višegodišnjim stvaranjem ekipe iz vlastitih redova. A paradoks Rijeke je slijedeći: mi nemamo para za jake igrače, uostalom drhtalo se zbog 100 milja odštete za Šafarića a pravi igrači koštaju barem 10 puta više. A mladima se ovdje ne daje šansa, to je bar jasno. Mi smo negdje između toga dvoje, a u skladu su nam i rezultati - osciliramo od 2. do 7-8. mjesta.

Što se skautinga tiče, a njega se često spominje, ovo je moje razmišljanje. Rijeka nikad neće imati jaku mrežu skauta da pokriva, što ja znam, Afriku ili Južnu Ameriku. Vrhunske talente ionako pokupe bogati klubovi i to sad već sa 15 godina. Za one malo lošije, ali još uvijek dobre, postoje stotine klubova širom Europe koji su na daleko višem nivou nego Rijeka. Zato se ne zanosim da ćemo mi otkriti nekog novog Messija, ili u našim okvirima Eduarda. I ne vjerujem da je rješenje u dovođenju 20 dječačića u nadi da će 1 možda ispasti zvijezda. Ako ćemo imati skauting on mora biti u realnim okvirima, znači gusto češljanje ove regije. I dovoditi ih već sa 14-15 godina ako se vidi pravi potencijal.

Ove stvari smo pisali već 459 puta i samo se pitam kad ćemo međusobno jedni drugima dosaditi. :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Lipanj 17, 2008, 09:46:23 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    Ove stvari smo pisali već 459 puta i samo se pitam kad ćemo međusobno jedni drugima dosaditi. :)

A već smo si i dosadili..... Sada ćemo kao Neno, neka svatko uzme jedno 3 mjeseca pauze pa onda opet ispočetka po istim temama. :lol: Žalosno je da o istim stvarima pišemo godinama, a isto je bilo i prije ovog foruma. Ne mijenja se samo retorika nadležnih.

Da se vratimo na temu evo još jednog pitanja:

1. S kojim je ciljem prošle godine doveden Ramadani koji je odigrao otprilike 112 minuta u službenim utakmicama (uključivo i utakmicu u Zelini)? Danas mu je, citiram "nepopustljivi trener Dalić pokazao gdje se nalazi ured direktora Rubeše i uskratio pravo treninga s prvom momčadi". Kao i Žiliću i Božiću.

Taj isti "nepopustljivi" ga je prošle godine i doveo i još platio odštetu za njega. To ja zovem dobrim ulaganjem.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Snjesko

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Lipanj 17, 2008, 09:53:45 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Nenad ***"
    Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "FoF Rijeka"

ARSENAL

je i maldini zaigrao sa 16, mislim i totti...... ali neznam bas dali je zvonko pamic na tom nivou. cinjenica je da se kod nas treneri nemaju muda stavit ni turkalja od 20 a kamoli pamica od 17. zato kazem da je bolje da igra drugu ligu.

Zasto je bolje da igra drugu ligu a ne prvu??? Po cemu? Ako je dobar, a svi s kojima sam pricao i koji su igrali s njim kazu da je, pa zasto onda da ne igra u Rijeci? Zasto Anas nije dobio priliku sa 17-18 godina, nego je sad sa 21 godinom talent, a odigrao je tek jednu sezonu???
    Najobicnije gluposti... Svi smo hvalili Dalica i upravu kad su doveli te mlade igrace, a sad ispada da ih opet saljemo dalje, tko je tu lud? Covjece kao sto je navedeno u jednoj Barceloni igraju decki od 17 godina (nekad Simao, Quaresma, Messi, Giovani, danas Krkic) a u Rijeci zbog imperativa rezultata ne mogu?
    Ako je nesto vrijedilo za ove Daliceve ere je potpisivanje mladih igraca, ako ce ih sada proslijediti dalje bez da im da priliku, neka se sam kazni...
    Jos nesto, ja sam siguran da cemo opet na pocetku sljedece sezone pisati isto i nista se nece promijeniti. I opet ce igrati dovedeni poluigraci koje cemo otpisati. A da recimo afirmiramo Pamica i Kreilacha na zadnjem veznom ove sezone, to bi bilo neprocjenjivo! Inace ce Dioniz opet pljuvati po Safaricu kao ja prije po Priscu i Buli, netko treci po Caglju i Vucku, a napretka nece biti. Veliko DA za mlade i perspektivne igrace iz regije!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Snjesko »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Lipanj 17, 2008, 10:48:28 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Snjesko"
    a u Rijeci zbog imperativa rezultata ne mogu?
    IMPERATIV JE TRENIRATI ALI PRIJATELJSKI ODIGRATI INTERTOTO PA STA BUDE!

kakav imperativ mi imamo? to da Dalic od Rijeke stvori "Varteks 2.5 Otpisani"
    Nije mi jasno kako moze rec da idemo se borit za vrh a onda uzet 3 igraca koja nisu ni na klupi sjedila vec samo na treninge dolazila, ako i to?

Te "klince" treba gurnut u vatru i objasnit im koliko kredita imaju.
    Das im 5 tekmi i nek igraju, rezultat nebitan.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Lipanj 17, 2008, 11:56:49 »
  • 0
  • 0
  • Evo, imao bih ja još jedno:

1. Kako zadržati najboljeg strijelca prošle sezone usprkos ponudama za njega?

Za početak, rebnuti ga s 50.000,00 EUR kazne za "loše igre u proljetnom dijelu prvenstva". Prema Orlandu iz Jutarnjeg lista, upravo to se i dogodilo. A Orlando spominje i da je proglašen najboljim igračem sezone u emisiji HNL-a - e moj Orlando, da mi je samo znati kako. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Che Gevara

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Lipanj 17, 2008, 20:44:56 »
  • 0
  • 0
  • Mene zanima zašto niti jedan novinar nema "muda" postaviti neka od pitanja postavljenih u ovom topicu?
    Svaki intervju se odradi kao po šabloni. Postavljaju se uvijek ista , više kurtoazna , alibi pitanja. Nikad nitko ne zagrebe ispod površine. Na istoku stare prièe-na zapadu ništa novo.
    Pitaj se pet puta zašto i doæi æeš do uzroka problema.
    Treneri uvijek vrte iste prièe - pripreme su najbolje do sada, noge su teške, forsirat æemo mlade, bilo je sparno , teško vrijeme za igru, ubio nas je težak ritam srijeda-subota...isprièavam se navijaèima.
    Predsjednici i direktori ->vidi pod treneri.
    Pa daj promijeni malo ploèu. Napravi nešto , mrdni k...m, lupi šakom o stol
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Che Gevara »
    Hasta la vittoria per siempre.

Offline Nenad Jebiv

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Lipanj 17, 2008, 22:33:48 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Snjesko"
    Zasto je bolje da igra drugu ligu a ne prvu??? Po cemu? Ako je dobar, a svi s kojima sam pricao i koji su igrali s njim kazu da je, pa zasto onda da ne igra u Rijeci? Zasto Anas nije dobio priliku sa 17-18 godina, nego je sad sa 21 godinom talent, a odigrao je tek jednu sezonu???
    Najobicnije gluposti... Svi smo hvalili Dalica i upravu kad su doveli te mlade igrace, a sad ispada da ih opet saljemo dalje, tko je tu lud? Covjece kao sto je navedeno u jednoj Barceloni igraju decki od 17 godina (nekad Simao, Quaresma, Messi, Giovani, danas Krkic) a u Rijeci zbog imperativa rezultata ne mogu?
    Ako je nesto vrijedilo za ove Daliceve ere je potpisivanje mladih igraca, ako ce ih sada proslijediti dalje bez da im da priliku, neka se sam kazni...
    Jos nesto, ja sam siguran da cemo opet na pocetku sljedece sezone pisati isto i nista se nece promijeniti. I opet ce igrati dovedeni poluigraci koje cemo otpisati. A da recimo afirmiramo Pamica i Kreilacha na zadnjem veznom ove sezone, to bi bilo neprocjenjivo! Inace ce Dioniz opet pljuvati po Safaricu kao ja prije po Priscu i Buli, netko treci po Caglju i Vucku, a napretka nece biti. Veliko DA za mlade i perspektivne igrace iz regije!!!

snjesko ti pises ko da ja njemu zelim zlo :-)... nema sretnijeg od mene ako ga netko stavi da igra standardno. pa ja sam prvi koji sam spreman prozvakat i losu sezonu, u svrhu afirmacije tih mladih igraca, i prvi koji nebi trazio trenerovu glavu zbog loseg rezultata, da igra 4-5 mladih igraca u prvih 11. ali iz iskustva znamo da pamic nece tek tako zaigrat. sjedit ce na klupi kao sto je sjedio bertosa i kao sto je sjedio turkalj, i kao sto je sjedio sertic, itd... i trulit. zato kazem da je bolje da igra u karlovcu di ima zagarantirano mjesto u prvih 11 i di se moze nastavit razvijat jer konkurencija u drugoj ligi nije bezazlena. i dapace, to je ipak liga vise od onog di je bio prosle godine. a pripreme nek prolazi s rijekom. za razvoj je bolje da igra u drugoj ligi nego da truli u rijeci i ne ulazi u igru. najbolje bi bilo da igra u rijeci, ali nema sanse da se to desi. dalicu je sad svaka utakmica kvalifikacijska i sumnjam da ce u toj situaciji trpit kikseve klinaca...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Nenad Jebiv »

Offline sax

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Lipanj 18, 2008, 08:34:26 »
  • 0
  • 0
  • NL 18062008
    Razočaran sam, ne toliko zbog rastanka, koliko zbog načina. Nitko mi ništa nije rekao, ljudski stisnuo ruku i kazao: Boža, nisi ispunio očekivanja i zbog toga ideš. Pristao sam odmah na raskid, što ću trenirati s juniorima kada ima klubova koji me žele – rekao je Božić, jedan od brojnih prvotimaca »Rijeke« kojima aktualni trener »bijelih« neće ostati u lijepom sjećanju.

E moja upravo tako se to ne radi! :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline duke

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #28 u: Lipanj 18, 2008, 08:38:07 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "sax"
    NL 18062008
    Razočaran sam, ne toliko zbog rastanka, koliko zbog načina. Nitko mi ništa nije rekao, ljudski stisnuo ruku i kazao: Boža, nisi ispunio očekivanja i zbog toga ideš. Pristao sam odmah na raskid, što ću trenirati s juniorima kada ima klubova koji me žele – rekao je Božić, jedan od brojnih prvotimaca »Rijeke« kojima aktualni trener »bijelih« neće ostati u lijepom sjećanju.

Ovo je za plakati.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od duke »

Offline Veccinho

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #29 u: Lipanj 18, 2008, 08:43:48 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "sax"
    NL 18062008

Poprilično sam siguran da tu ne bi trebao kriviti upravu  :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Veccinho »
    Diabolus fecit, ut id facerem!