• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Prijateljske pripremne utakmice  (Prikazano: 558627 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline miami

• Veteran
Odg: Prijateljske pripremne utakmice
« Odgovori #3270 u: Kolovoz 16, 2016, 20:04:09 »
  • ma daj ne pretjerujte dobar je nas Kek ,

Offline c00lme

• Morčić
    • **
    « Odgovori #3271 u: Kolovoz 16, 2016, 20:07:36 »
  • Kek baš i ne voli canadiju??... Bitno da njegov ljubimac od 600k dobar....
    Žao mi je canadije... Protiv lokomotive je pokazao da bi mogao imat mjesto u ekipi, prije nego bili tic

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #3272 u: Kolovoz 16, 2016, 20:09:28 »
  • Kakav je dojam ostavio Mighty Gorgon? Može malo detalja?

Netko je napisao već za Handžića je Krle za njega - lord. Odmah sam stekao taj dojam.

Ne kužim zašto Kek kenja po igračima kad je utakmica u tijeku. A dobro, on je trener, ne ja.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #3273 u: Kolovoz 16, 2016, 20:50:44 »
  • Gorgon, kao da je odrađivao jedan dio, a onda se raspizdio i uzeo loptu i nanizao 4,5 igrača i pokazao klasu. Inače svaki dodir govori da ima vatre u njemu.
    Neznam zašto mu je canadzija bio trn u oku, ali kako je povecavao intenzitet deranja na njega on je sve više odigravao na sigurno, a prije nego je počela tortura je odigrao par okomica, samo ih nisu realizirali.
    Ali mogla bi komunikacija bit problem, srećom Gavranovic govori njemački, jer do tada je martic prevodio
    E da, onaj govor Keka posle utakmice se zbivao za vrijeme intervjua sa Handzicem. Pa ko bude gledao nek osluhne.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2016, 20:55:23 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #3274 u: Kolovoz 16, 2016, 21:28:31 »
  • Gorgon, kao da je odrađivao jedan dio, a onda se raspizdio i uzeo loptu i nanizao 4,5 igrača i pokazao klasu. Inače svaki dodir govori da ima vatre u njemu.
    Neznam zašto mu je canadzija bio trn u oku, ali kako je povecavao intenzitet deranja na njega on je sve više odigravao na sigurno, a prije nego je počela tortura je odigrao par okomica, samo ih nisu realizirali.
    Ali mogla bi komunikacija bit problem, srećom Gavranovic govori njemački, jer do tada je martic prevodio
    E da, onaj govor Keka posle utakmice se zbivao za vrijeme intervjua sa Handzicem. Pa ko bude gledao nek osluhne.

Bez brige, uskoro će prestati s tim nebulozama i posvetiti se obrani. :)

Nimalo mi se ne sviđa ni ostatak sadržaja utakmice, ovo sa prigovaranjem. Osim rezultata naravno.

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #3275 u: Kolovoz 16, 2016, 21:46:09 »
  • Dosli smo do faze kad trener ne smije u prijateljskoj oprati igrace pored kojih se cetveroligasi presetavaju...

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #3276 u: Kolovoz 16, 2016, 21:48:06 »
  • za vrijeme tekme nema prigovora sa moje strane za sve ostalo postoji mjesto i vrijeme , sigurno ne u javnosti
    Dosli smo do faze kad trener ne smije u prijateljskoj oprati igrace pored kojih se cetveroligasi presetavaju...

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #3277 u: Kolovoz 16, 2016, 22:20:57 »
  • Nisam kritizirao nego samo primjetio, a canadzije je bilo svuda, i u zavrsnici i u obrani.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #3278 u: Kolovoz 16, 2016, 22:32:03 »
  • Nisam kritizirao nego samo primjetio, a canadzije je bilo svuda, i u zavrsnici i u obrani.
    Možda je u tome i problem.
    za vrijeme tekme nema prigovora sa moje strane za sve ostalo postoji mjesto i vrijeme , sigurno ne u javnosti
    Dosli smo do faze kad trener ne smije u prijateljskoj oprati igrace pored kojih se cetveroligasi presetavaju...

Tu odluku prepuštam Keku. Ipak on upravlja svlačionicom i na njemu je da izvuče maksimum iz igrača. Ako to zahtjeva bukvicu na prijateljskoj - neka. Pa neće valjda glumit fino odgojenu malograđansku obitelj koja probleme gura pod tepih.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #3279 u: Kolovoz 16, 2016, 22:38:51 »
  • Dosli smo do faze kad trener ne smije u prijateljskoj oprati igrace pored kojih se cetveroligasi presetavaju...
    Stvarno do čega smo došli. Sada odjednom nije po volji nekima, ako trener trenira. Da je zatvorio utakmicu za javnost onda bi bilo što sada ima skrivati. Da je šutio našao bi se netko kome i to smeta.
    Nego, ajmo mi o ozbiljnijim temama... koliko je bilo gledalaca? Su i tu zakazali?

Ma dajte se molim vas skulirajte malo...
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #3280 u: Kolovoz 16, 2016, 22:51:00 »
  • Kek baš i ne voli canadiju??... Bitno da njegov ljubimac od 600k dobar....
    Žao mi je canadije... Protiv lokomotive je pokazao da bi mogao imat mjesto u ekipi, prije nego bili tic
    Da li postoji bar mala mogućnost da i Kek vidi da bi mogao imati mjesto u ekipi i da zbog toga toliko 'radi' na njemu? Mislim, ako ga boli za njega onda mu ovaj ne bi niti igrao.
    Ali, oprostite molim vas, ako 'mali' (ili bilo tko drugi) pukne nakon dvije tri od trenera... sorry, frende, nisam siguran da je to onda materijal za našu ekipu.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Futpeg

• Morčić
    • **
    « Odgovori #3281 u: Kolovoz 16, 2016, 22:58:31 »
  • Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek Kek

Moja podrška Keku !

Oko čega se počelo radit drame i diskusije isuse dragi... trener radi svoj posao, trenira igrače, što uključuje i razgovore i očitavanje lekcija itd. a vi se manite trkeljanja oko totalno smiješnih pizdarija po forumu i vatajte se lopate i krampa ako vam je štufno.

MOD: editirao sam i izbrisao preostale 4000 riječi Kek. Smiri doživljaj rekao sam ti već, na ovom forumu se komunicira na jedan razumniji način!
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 17, 2016, 08:53:39 od TIR669 »

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #3282 u: Kolovoz 16, 2016, 23:20:06 »
  •  :D :D , bas tako , pretjerujemo, prvi ja ali sam je kriv kada se ponasa kao drama queen  ;D

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #3283 u: Kolovoz 17, 2016, 09:03:49 »
  • Ajoj ljudi nema vijesti, nema transfera, cijene ulaznica su na pauzi, moramo o nečemu pisati. Kek se dere i kod 4-0 u nadoknadi, kamoli neće protiv četvrtligaša Naprijeda koji ti zabije dva gola u prijateljskoj utakmici. Pa ne zaziva se smjena ničija, čak se ni kritizira čitanje bukvice nego komentira samo. Čemu uzavrele strasti? :)

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #3284 u: Kolovoz 17, 2016, 09:16:29 »
  • Čitam malo Vranića, kaže čovjek da je utakmica završila 6:2, da je u drugom poluvremenu Rijeka protiv četvrtoligaša igrala 2-2, te je oba gola zabio Rebernik.
    Jbt, kakvo novinarstvo. Totalni diletant.