• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Prijateljske pripremne utakmice  (Prikazano: 511585 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline black label

• Forza Fiume
Odg: Prijateljske pripremne utakmice
« Odgovori #3720 u: Srpanj 21, 2018, 22:54:16 »
  • 0
  • 0
  • Ma nitko od njih nece otici do zime. Skoro pa sam posve siguran. Osim ako stvarno ne naprave nesto ludo u kvalifikacijama. Dao bog da sam u pravu

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #3721 u: Kolovoz 21, 2018, 13:58:11 »
  • 0
  • 0
  • Idete li na prijateljsku i na koju tribinu planirate? Hoće li doći i navijači Maribora, da uveličaju povratak i da zajedno pijemo ispred prasca, šta se priča po gradu, kakva je Armada s njima bila u Jugi? Vaša procjena posjete? Ja ću D (radi povratka u mladost) ili F (radi selfija sa piromanskim pirom u pozadini). Procjena moja 5000. Kiša 2500 ljudi, a lijepo ljetno vrijeme i 6 bodova iz utakmica sa Istrom te Dinamom uz Armadin marketing po gradu i obećanje spektakla = 7000.

"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #3722 u: Kolovoz 21, 2018, 14:48:58 »
  • 0
  • 0
  • Hoće li doći i navijači Maribora, da uveličaju povratak i da zajedno pijemo ispred prasca, šta se priča po gradu, kakva je Armada s njima bila u Jugi?

Priča se da dolaze i da je dogovoreno da će sve proći u prijateljskom okruženju.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #3723 u: Kolovoz 21, 2018, 14:51:24 »
  • 0
  • 0
  • Sigurno na D! Provjerit je sve na svom mjestu :D

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #3724 u: Kolovoz 21, 2018, 20:26:07 »
  • 0
  • 0
  • Planiram na F. To je bila zadnja moja pozicija na Kantridi. Očekujem špektakl.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #3725 u: Kolovoz 22, 2018, 12:41:33 »
  • 0
  • 0
  • Neću ići.
    Ide mi na živce ovo prepucavanje s Kantrida/Rujevica i ne slažem se s isključivošću koju profurava dio Armade. K tome mi ide na živce ogromna gužva na i oko kupališta kod Prasca. Nadalje, Miramar kao mjesto okrepljenja duše ne radi i onda ne znam gdje na pivo pa me i to živcira. Stoga ću jednostavno ostati doma. Bolje za moje živce.

Zabavite se!

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #3726 u: Kolovoz 22, 2018, 12:53:14 »
  • 0
  • 0
  • Ja ću ići, ali imam podijeljene osjećaje oko cijele stvari. Prvo, feeling je kao da idem na kavu s bivšom curom, drugo, Armada bi to mogla pretvoriti u patetični igrokaz usmjeren protiv zle uprave koja nas je protjerala na omraženu Rujevicu. Zapravo, kad uzmem te dvije stvari u obzir, nisam siguran dal mi se uopće ide.

Prošetao sam se Kantridom jučer popodne, jebote kako je sve to zapravo derutno...

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #3727 u: Kolovoz 22, 2018, 13:26:04 »
  • 0
  • 0
  • Navodno je već 2000 ulaznica prodano (izvor novi list), ali naravno nisu u članku rekli ni po kojoj cijeni - nego samo da su povoljne, niti gdje se kupuju iste. Zna li tko gdje mogu kupiti?

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Armada-prizeljkuje-10.000-navijaca-na-Kantridi-otislo-preko-dvije-tisuce-ulaznica-u-samo-par-sati

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #3728 u: Kolovoz 22, 2018, 13:29:05 »
  • 0
  • 0

• Navodno je već 2000 ulaznica prodano (izvor novi list), ali naravno nisu u članku rekli ni po kojoj cijeni - nego samo da su povoljne, niti gdje se kupuju iste. Zna li tko gdje mogu kupiti?

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Armada-prizeljkuje-10.000-navijaca-na-Kantridi-otislo-preko-dvije-tisuce-ulaznica-u-samo-par-sati

http://novilist.hr/Sport/Nogomet/U-prodaji-ulaznice-za-spektakl-godine-pod-legendarnim-stijenama

"Ulaznice za tribine D i F prodavat će se po cijeni od 30 kuna, za tribine B i C 50 kuna, te za A tribinu 80 kuna. U prodaji će biti i obiteljska ulaznica po cijeni od 30 kuna koja uključuje dijete u pratnji roditelja. Ulaznice će u pretprodaji biti moguće kupiti u Dallas Music shopu, u Croatia Recordsu, te Foto reviji, ali i online putem sustava mojekarte.hr."
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #3729 u: Kolovoz 22, 2018, 13:35:25 »
  • 0
  • 0
  • Kartu sam kupio, za D.
    Mjesto će mi biti na D2, a znam da je isto kao i kakvo sam ga ostavio prije prelaska na Rujevicu. Često sam na Kantridi, dok čekam da mi kći završi s treningom i meni se Kantrida nije nešto promijenila. Jedino je travnjak u puno boljem stanju nego dok se na njemu češće igralo i treniralo. To je valjda kao s djecom koja ti rastu pred nosom drugi to primjećuju, a tebi su cijelo vrijeme ista. ;)

Možda jedino neću moći doći, ako ne odgodim mjesecima ranije dogovoren vikend.
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #3730 u: Kolovoz 22, 2018, 14:14:03 »
  • 0
  • 0
  • I ja idem, nisam još kupio ulaznice.
    Nemam neke dvojbe. Kantridu volim i to je naš dom. Rujevica je trenutno naša realnost i trenutna opcija i isto ju volim jer nas je odvela do titule.
    Poslovica kaže ko nije zadovoljan s onim što ima bolje ni ne zaslužuje. Kad bude bilo love Kantrida će osvanut bolja i ljepša nego ikad.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #3731 u: Kolovoz 22, 2018, 14:49:30 »
  • 0
  • 0
  • http://novilist.hr/Sport/Nogomet/SVI-ZELE-NA-KANTRIDU!-Orijentu-1919-i-Opatiji-uskracena-licenca-za-igranje-na-njihovim-stadionima

Orijent domaćin na Kantridi? Haha, pa ako je onomad mogao Hajduk, onda valjda mogu i oni. Nego, zna li netko, zašto sve ove godine u Krimeju nije uloženo ni kune? Postavljena je umjetna trava na INA-ino, na Omladinsko je stavljana mislim čak i dva puta, a Krimeja šipak? Jel to ono, tko jebe Sušačane, nek si sami plaćaju?  ;D

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #3732 u: Kolovoz 22, 2018, 14:56:28 »
  • 0
  • 0
  • Postavljena je umjetna trava na INA-ino

Ovo mislim da je financirala NK Rijeka, a od drugih gradskih terena zašto se u neke tipa Omladinsko ulagalo, a npr Krimeju ne, nemam pojma.

Offline delgadillo

• Pionir
    « Odgovori #3733 u: Kolovoz 22, 2018, 19:25:01 »
  • 2
  • 1
  • Mislim da bi svi navijači trebali otići na utakmicu, siguran sam da će i Miško i uprava biti dolje. Zašto odustati od Kantride, možda se ukaže kakav sponzor, tko zna. Čudi me da ljudi tako brzo zaboravljaju gdje se igralo više od sto godina.
    Ostati doma, a nemat opravdan razlog mi je neshvatljivo..
    Hvala Miško.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #3734 u: Kolovoz 22, 2018, 20:18:32 »
  • 0
  • 0
  • Smeta me sto Miskovic nikad nije bio 100% iskren o cifri potrebnoj za gradnju Kantride. Osijekov Pampas ce koštati oko 35 mil. €. Kantrida zbog specifične lokacije i milijun komplikacija koje ona nosi teško može izaći manje od 50. Stvarno mi zvuči kao žešća znanstvena fantastika da bi se odjednom mogao pojavit netko voljan pljunut te pare.