• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Asim Šehić  (Prikazano: 8068 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Anonymous

• Novak
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Kolovoz 22, 2008, 15:16:16 »
  • Citat: "ma_RI_n"
    Citat: "Lorlon"
    Ako na bilo koji naèin Šehiæ doðe, to bi bilo svakako pojaèanje, 3 razlièita napadaèa, mogli bi se svakome prilagoditi.

Poslje prijelaznog roka, i kad s igraèi malo uigraju, postavit æe se i pitanje treba li igrati sa 1 ili 2 napadaèa?

No èekajmo kraj prijelaznog roka, upravo, iznenadi nas.  :)

Ma ko je taj tip uopæe da nas ucjenjuje, šta je on igrao u Manchester Unitedu do sada pa da sad malo licitira ?

Šehiæu odje..

nek mi samo netko objasni kako je traženje veæe plaæe ucjenjivanje? jel to kao nezakonito i nemoralno reæ ' neæu, daj više'...

ili je on možda oteo neèiji jaguar pa ono 'neæu ti ga vratit ako mi ne date veæu plaæu'...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline ma_RI_n

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Kolovoz 22, 2008, 16:04:00 »
  • Citat: "Nemirni"
    Citat: "ma_RI_n"
    Citat: "Lorlon"
    Ako na bilo koji način Šehić dođe, to bi bilo svakako pojačanje, 3 različita napadača, mogli bi se svakome prilagoditi.

Poslje prijelaznog roka, i kad s igrači malo uigraju, postavit će se i pitanje treba li igrati sa 1 ili 2 napadača?

No čekajmo kraj prijelaznog roka, upravo, iznenadi nas.  :)

Ma ko je taj tip uopće da nas ucjenjuje, šta je on igrao u Manchester Unitedu do sada pa da sad malo licitira ?

Šehiću odje..

nek mi samo netko objasni kako je traženje veće plaće ucjenjivanje? jel to kao nezakonito i nemoralno reć ' neću, daj više'...

ili je on možda oteo nečiji jaguar pa ono 'neću ti ga vratit ako mi ne date veću plaću'...

Tražiti ogromne pare a znati da su se klubovi dogovorili je zajebavanje kluba i ucijenjivanje.  Slaven , koliko ja znam, dosta dobro plaća igrače a tražiti poviše toga a sjediti na tribinama je traženje ogromnih para. Očito mu Rijeka nije dovoljno dobro a ako je tako neka odje..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ma_RI_n »
    ... 7.11.1984..... 26.05.1999..... 8.08.2009..... NE ZABORAVLJAMO !

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Kolovoz 22, 2008, 16:09:10 »
  • ma očito je da ima još neku ponudu u džepu pa licitira.. ja mu nebi dao ništa više nego u slavenu, pa nek se hebe! jel on neka zvijezda ili je najbolji strijelac lige, ili nešto treće??!?
    ako mu propadne Roda, sve će prihvatiti u 5min.. :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline ma_RI_n

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Kolovoz 22, 2008, 16:17:04 »
  • Citat: "goginho"
    ma očito je da ima još neku ponudu u džepu pa licitira.. ja mu nebi dao ništa više nego u slavenu, pa nek se hebe! jel on neka zvijezda ili je najbolji strijelac lige, ili nešto treće??!?
    ako mu propadne Roda, sve će prihvatiti u 5min.. :roll:

upravo tako

ne zaslužuje trošit naše vrijeme

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Kolovoz 22, 2008, 16:33:55 »

Tražiti ogromne pare a znati da su se klubovi dogovorili je zajebavanje kluba i ucijenjivanje.  Slaven , koliko ja znam, dosta dobro plaæa igraèe a tražiti poviše toga a sjediti na tribinama je traženje ogromnih para. Oèito mu Rijeka nije dovoljno dobro a ako je tako neka odje..

malo previše nagaðamo, a nitko od nas doista ne zna koliko traži, koliko je uopæe to dobro plaæen u slavenu i zapravo ništa više nego je izvjesni Rubèiæ rekao  o ucjeni. S obzirom na sve što je dotièni rekao u tom tekstu zadržat æu pravo na skepticizam.

p.s. ako su se klubovi dogovorili o transferu, a igraè ne želi iæ, jel to isto ucjenjivanje ili samo slobodna volja? A nije da je Šehiæ igdje izjavio da bi on uopæe htio iæ u Rijeku.

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Kolovoz 22, 2008, 17:31:51 »
  • stvarno neznam po čemu bi šehić bio pojačanje.... :roll:  :?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Kolovoz 22, 2008, 17:48:35 »
  • Citat: "Marin_ri"
    stvarno neznam po èemu bi šehiæ bio pojaèanje.... :roll:  :?

vjerojatno po tome sto nebi trbalo plait odštetu za njega nego bi im šafarica utrapili.. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline ma_RI_n

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Kolovoz 22, 2008, 18:20:05 »
  • Citat:
    Konferenciji za medije bio je prisutan i Robert Rubčić te potvrdio da se odustalo od dovođenja Asima Šehića.

- Nakon ova četiri kola zadovoljan sam što se tiče ekipe, trenera, igre, a vidi se da nam treba vremena jer se ekipa slaže. Pokušali smo poboljšati nešto dovođenjem igrača u napadu ali sam procjenio da taj igrač karakterno-psihološki ne odgovara našoj ekipi. Dosta sam razgovarao sa njim i raspitivao se te odlučio da neće doći Šehić. Postoje još neke opcije za napadača i veznog igrača, no nama je sad najbitnija utakmica u Velikoj i moramo se skoncentrirati na nju – zaključio je Rubčić.

Da završimo i tu priču.

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Kolovoz 22, 2008, 18:22:14 »
    Citat:
    Konferenciji za medije bio je prisutan i Robert Rubčić te potvrdio da se odustalo od dovođenja Asima Šehića.

- Nakon ova četiri kola zadovoljan sam što se tiče ekipe, trenera, igre, a vidi se da nam treba vremena jer se ekipa slaže. Pokušali smo poboljšati nešto dovođenjem igrača u napadu ali sam procjenio da taj igrač karakterno-psihološki ne odgovara našoj ekipi. Dosta sam razgovarao sa njim i raspitivao se te odlučio da neće doći Šehić. Postoje još neke opcije za napadača i veznog igrača, no nama je sad najbitnija utakmica u Velikoj i moramo se skoncentrirati na nju – zaključio je Rubčić.

Da završimo i tu priču.

neka..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Kolovoz 22, 2008, 18:40:53 »
  • i bolje da ne dolazi..taj nije nikakvo pojačanje za nas....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline Anonymous

• Novak
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Kolovoz 22, 2008, 19:20:33 »
    Citat:
    Konferenciji za medije bio je prisutan i Robert Rubèiæ te potvrdio da se odustalo od dovoðenja Asima Šehiæa.

- Nakon ova èetiri kola zadovoljan sam što se tièe ekipe, trenera, igre, a vidi se da nam treba vremena jer se ekipa slaže. Pokušali smo poboljšati nešto dovoðenjem igraèa u napadu ali sam procjenio da taj igraè karakterno-psihološki ne odgovara našoj ekipi. Dosta sam razgovarao sa njim i raspitivao se te odluèio da neæe doæi Šehiæ. Postoje još neke opcije za napadaèa i veznog igraèa, no nama je sad najbitnija utakmica u Velikoj i moramo se skoncentrirati na nju – zakljuèio je Rubèiæ.

Da završimo i tu prièu.

LOL... prejako..
    Rubèiæa za premijera. Ovako se ni Sanader ne izmotava...

hmm sudeæi po svemu što je doprlo do javnosti situacija oko šehiæa je vjerojatno išla ovako:

1) ajmo se riješit šafariæa, a da ne bude za badava. Tko ga želi uzet?

2) ok, javio se slaven belupo, ali ne daju pare veæ nude trampu. hmm ajde da vidimo što je s Šehiæem, kad nam veæ ne daju Vruèinu a Èaval nam nije potreban.

3) okej ponudili smo Šehiæu ugovor, al on zavlaèi.

4) hmm Šehiæ æe nas odbit (ili nas je veæ i odbio), ajmo mi preduhitrit to i reæ da smo ga psihološki procjenili (iako smo zapravo samo proèitali na forumu da je netko rekao da je prgav) i da on nije kadar za rijeku...

p.s. da se razumijemo uopæe nisam zagovarao dolazak Šehiæa ( ili bilo kojeg drugog veznog igraèa), ali od ovih izjava mi je muka...

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Kolovoz 22, 2008, 20:32:53 »
  • šehiæ neæe doæ iz jednostavnog razloga,nova uprava rijek su lopovi.....dokaz vam je ðaloviæ kojeg su prodali za siæu samo da nebi plaæali njegov malo bolji ugovor,dokaz je i ivanov i vuèko,i marèiæ,sve su dali nekome samo da ne plaæaju te ugovore....
    pa skim oni misle borit se za vrh??
    sa igraèima koji imaju stipendijeske ugovore :?:  
    ako oæeš dobru ekipu mora se iskeširat i nešto para. :!: ......
    nama treba napadaè,i ta trampa za šafariæa bila nam je idealna šansa da dovedemo šehiæa,koji je u svakom sluèaju dobar napadaè,uostalom može li bit gori ona ahmada i škore???
    škoro je promašaj,ostao je vjeèiti talent,a ahmad æe do 2010. hvatat formu....
    i još nešto,u slavenu igraèi nisu tako dovbro plaæeni,samo su im plaæe redovite i nikad ne kasne,tako da vjerujem,zapravo sam siguran da to šta je šehiæ tražio nisu tako velike pare...
    "pa šehiæ je tražio više para nego u slavenu",
    jbt koji kreten taj šehiæ,stvarno strašno,tražit bolji ugovor nego u slavenu.... zamislite vi to :mrgreen:
    onda mi govorimo da je rijeka veæi klub od slavena.....možda gledajuæi po davnoj povijesti je,ali sada je neka sasvim druga prièa
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline admin

• Forza Fiume!
    • Administrator
    • Forza Fiume
      • http://www.brija.com/
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Kolovoz 22, 2008, 21:27:00 »
  • Ne treba nam Šehić, ekipa je čudo :mrgreen:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od admin »

Offline violoncelo

• Inćun
    • *
    ar
    « Odgovori #28 u: Kolovoz 23, 2008, 00:01:15 »
  • Stvarno ne kuzim ove komentare tipa sta ce nam Sehic?
    Pa sta vi ne vidite trenutnu situaciju u Rijeci?
    Sehic bi bo odlican za nasu ekipu ali problem je sto imamo ovu sug a v upravu koja bi najradje da svi igraju besplatno.
    Nije mi jasno sta je problem covjeku malo povecat placu,kad se vec ove sezone ni kuna nije potrosila na pojacanja.
    Samo cu rec da je Sehic jedno 10 puta bolji od nase obje spice,Sharbinija koji ce uhvatit formu kako je vec neko rekao 2010-e,i Skore kojemu treba jedno 16 mrtvih sansi da zabije.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od violoncelo »

Offline aahzinho

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #29 u: Kolovoz 23, 2008, 00:03:25 »
  • Citat: "DIONIZ"
    šehiæ neæe doæ iz jednostavnog razloga,nova uprava rijek su lopovi.....dokaz vam je ðaloviæ kojeg su prodali za siæu samo da nebi plaæali njegov malo bolji ugovor,dokaz je i ivanov i vuèko,i marèiæ,sve su dali nekome samo da ne plaæaju te ugovore....
    pa skim oni misle borit se za vrh??
    sa igraèima koji imaju stipendijeske ugovore :?:  
    ako oæeš dobru ekipu mora se iskeširat i nešto para. :!: ......

A koju lovu bi oni trebali iskesirati za tu dobru ekipu?
    Pol ekipe se ovdje ponasa u najmanju ruku kao da nam je Abramovic sponzor iz sjene i da imamo love za kupiti pola lige, samo sto je uprava nesposobna i ne zeli.
    Postojeca politika jest rezultatski losa, ali da se neke tu pusti da vode klub,  mi bi kao Leeds zavrsili u stecaju i onda bi igrali samo domaci decki protiv Luckog radnika i Goranina za pivo i cigarete.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od aahzinho »