• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: KK Kvarner  (Prikazano: 27435 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #45 u: Lipanj 02, 2009, 00:25:47 »
  • eh samo kad se sjetim kup utakmice protiv zadra u dvorani mladost i onih produžetaka...ili tekma protiv ondašnje done kad je trbalo hvatat nekih 20 poena razlike...dvorana na kozali je pucala po šavovima...i legendarni Maurice Lamar Whitfield.

kad cemo opet imat takve dane?!?!?!  žalosno a nadasve sramotno...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #46 u: Lipanj 02, 2009, 00:55:43 »
  • Citat: "Marin_ri"
    eh samo kad se sjetim kup utakmice protiv zadra u dvorani mladost i onih produžetaka...ili tekma protiv ondašnje done kad je trbalo hvatat nekih 20 poena razlike...dvorana na kozali je pucala po šavovima...i legendarni Maurice Lamar Whitfield.

kad cemo opet imat takve dane?!?!?!  žalosno a nadasve sramotno...

Auuuu, a Zadar u dvorani na Kozali :D
    ajmeeeeee
    kad je English za zagrijavanje utrpao 29 trica za redom iz mrtvog... nikad zaboravit
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline Lignja

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #47 u: Srpanj 18, 2009, 14:44:08 »
  • Gotovo je i ovo,propala je jedna institucija Riječkog sporta,nitko neće odgovarati i nitko iz grada se neće sjetiti intervenirati i spasiti to

Prežalsno....sad kad se još i zamet ugasi, Orijent je bez uprave i sprema mu se gašenje...Rijeka znamo u kakvoj je situaciji....Riječki sport je na najnižim granama u povijesti. Žalosno
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Lignja »

Offline sax

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #48 u: Srpanj 18, 2009, 15:06:43 »
  • Citat: "Lignja"
    Gotovo je i ovo,propala je jedna institucija Riječkog sporta,nitko neće odgovarati i nitko iz grada se neće sjetiti intervenirati i spasiti to

Prežalsno....sad kad se još i zamet ugasi, Orijent je bez uprave i sprema mu se gašenje...Rijeka znamo u kakvoj je situaciji....Riječki sport je na najnižim granama u povijesti. Žalosno

Obi to je prvenstveno tvoja sramota!
    Sram te bilo!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #49 u: Srpanj 18, 2009, 18:29:06 »
  • Sad je na redu Zamet pa Rijeka.
    Još malo pa ćemo bit ko Perušić??????
    I ova mala jedriličarka je išla u Split jer kod nas nije bilo love za ozbiljno bavljenje sportom pa sad tamo osvoji zlato......
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #50 u: Srpanj 18, 2009, 18:29:56 »
  • Citat: "robigno"
    Sad je na redu Zamet pa Rijeka.
    Još malo pa æemo bit ko Perušiæ??????
    I ova mala jedrilièarka je išla u Split jer kod nas nije bilo love za ozbiljno bavljenje sportom pa sad tamo osvoji zlato......

sta imamo od tog zlata osim malo kurcenja?

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #51 u: Srpanj 18, 2009, 20:50:55 »
  • Ovo mi nikako nije jasno.
    Za nastalu situaciju krivi se grad Rijeka a ne ljudi koji vode klub?
    Zasto da grad financira nesto sta neki nesposobnjakovici stave sebi u djep ili jos gore, ne uloze u prave stvari?

Offline ultra

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #52 u: Srpanj 19, 2009, 01:30:31 »
  • Sramota što je uèinjeno od Ri sporta. Najveèe 4 sportske institucije u gradu su uništene. HNK Rijeka nezaustavljivo goni u propast, RK Zamet, je pred zidom i ptanje kako æe dalje, KK Kvarner se gasi, a NK Orijent u 90-toj godišnjici kluba diše na škrge, jer ga ova banda iz grada sustavno iscrpljuje sve do samog kolapsa veæ godinama.
    Kad uzmemo u obzir i da jedina 3 terena s umjetnom travom u gradu su zabranjena za korištenje onda se oèito vidi da se netko itekako igra sa životima i sudbinama rijeèkih klubova, od HNK Rijeke, pa do niza niželigaša ( Orijent, Lokomotiva, Zamet, Rikard Benèiæ, Stari Grad, Kozala, Dedal ...) i sa djecom tih klubova, te rijeèki sport je postao samo mašinerija za pranje novca gospode iz poglavrstva, koji su se uhljebili u svoje fotelje od gradonaèelnika, do èelnika Rijeèkog Sportskog saveza i Rijeka sporta koji i kroje ovu tužnu sudbinu Rijeèkih sportaša. To su ljudi koji nemaju veze sa sportom, veæ sa legaliziranim kriminalom, jer kako to nazvat kad uzmemo primjer samo NK Orijenta kojemu je stadion u vrijeme rasula u gradu  2005g jednostavno otuðen od strane grada, da bi recimo samo ove sezone 08/09, grad prikazao da je u Krimeju uloženo 1200 000kn, A Krimeja od toga nije vidjela ni lipe utrošene, jer stadion se raspada, betonska armatura puca i odronjava se na tribini, od neki dan i cijevi pod travnjakom su popucale, daske ( ili ti drvene fotelje kako je jedan od gradskih kauboja izjavio- Karabaiæ) na tribine gnjile, nekadašnja sjeverna tribina tj ostaci od nje zarastaju u šikaru, reflektori još uvijek nisu postavljeni iako prije 2 i pol godine je izdano rješenje da æe se to napravit, trava gori pod suncem, jer se ne može travnjak adekvatno zalijevat itd da ne nabrajam dalje, pa treba upitat ove lopove iz grada gdje su utrošeni tih famoznih 1 200 000 kn???
    Ista stvar je sa drugim stadionima, drugim klubovima. Otkud KK Kvarneru 7 miliona kuna duga? Jesu li oni igrali NBA ligu ili HR ligu??? Kako to da su se u samo tri godine korištenja sva tri igrališta s umjetnom travom toliko uništila da se ne može više koristi tj ko je kriv za to da se nisu održavala??? Naravno nitko, svi peru ruke, prvi Hreljac koji je naravno nema ništa s tim, a do juèer je imao itekakva posla. Pa nesretni RK Zamet, kojeg je uprava dovela na rub propasti, jer su svu lovu prebacivali na neke "èudne" raèune, stvaravši dugove Bogu i vragu, pa sad na kraju i HNK Rijeka koja je leglo bolesno egoistiènih tipova, pokvarenjaka svih struja u kojoj svatko hoæe otkinut svoj komadiæ kolaèa, na stadionu, kojemu ni novi semafor ne mogu omoguæit,  pa se èudimo porazu od amatera iz Luksemburga. Dno dn, Jad i bijeda!!! Sramota je što ovaj grad proživljava ovakvu sportsku kalvariju sve zahvaljujuæi lešinarima iz grada, jer svi bi samo grabili sve više i više i preko mrtvih ako treba, bez obzira na posljedice za sport, prodajuæi prièe koje više ni maloj djeci ne mogu prodavat, jer kako objasnit da dvorana na Zametu za 2 i pol tisuæe gledatelja košta 300 miliona kuna, a zagrebaèka arena za 15 tisuæa ljudi 600 miliona kuna??? Malo previše? Ne nikako, sve je transparetno kako kaže naš car Neron. Ili kako to da postavljanje onog malog komadiæa umjetne trave iza južnog gola na Krimeji i ureðenje svlaèionice za sudce i ureðenje teretane (ne i opskrba opremom), unazad 2 godine koštaju nemalih 700 000kn, koliko je grad prikazao da su radovi koštali. Da ne spominjemo bazen na Kantridi i njegovu namjenu. Èini Vam se istina prièa? he he, možda za budale...Pa eto graðani dajmo ne još 4 godine caru Neronu i kompaniji da vladaju, nego i drugi put i treæi i peti put glasajte za cara u vjeèitoj crvenoj Lacoste majici, pa da bude i dalje kruha, igara i maškara, ili æemo opet  vjerovat da je to neka urota od purgera, tovara, srba, bosanaca indijanaca i drugih, a svu žuæ proljevat za šankom ili na ispijanju jutranjih kavica ( a ne tamo gdje treba i kad treba) sa neizbježnim pogledom na terasu jutarnje špice Pomerya gdje se skupljaju svi vrli moralisti, sav gorki šlag tj šljamvodstva našeg grada koji pod krinkom humanosti,  transparentnosti i prodavanjem magle glupom narodu su napravili i rade i dalje svinjariju od Rijeèkog sporta. I da se razumijemo naravno da su ljudi u upravama tih klubova krivi za srozavanje, ali sve kreæe od grada, jer ti isti ljudi su usko (politièki, gospodarski itd) povezani sa ljudima iz grada i nemojmo se zavaravat da gospoda u gradu ne znaju u svakom trenutku šta se dogaða u tim klubovima, i da ne žele kaos u Ri sportu sigurno ne bi ni dozvolili ovo šta se dogaða, nego oèito nekome itekako odgovara propast Rijeèkog sporta, jer da nije tako sva 4 vodeæa kluba u gradu Ri (uz ostale niželigaše), ne bi sada bili u situaciji da su apsolutno nigdje tj na rubu popasti. TRAGEDIJA, JAD I BIJEDA!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ultra »

Offline sax

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #53 u: Srpanj 19, 2009, 08:33:07 »
  • =D>
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline plissken

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #54 u: Kolovoz 31, 2009, 08:37:43 »
  • Jasno mi je da naš vrli gradonaèelnik ne voli sport, ipak je velik ko prasac pred kolinje. Istovremeno je vidljivo i da nije glup. Ali mene zbunjuje èinjenica da ne želi pomoæi rijeèkome sportu; sport je najbolja reklama nekoga grada - barem radi toga.
    Razumljivo mi je i to da su u upravama klubova sumljive face i da ne želi takvima poklanjati novac graðana -
    ALI: MRK Zamet je u gradonaèelinovim rukama (ili griješim?) pa je opet u banani. Takoðer, Grad Rijeka NEMA socijalni standard kakav imaju Skandinavci, tako da baš i ne bi puno izgubili kad bi koju kunu proslijedili sportu.

Možda su lukavci èekali sa "uskrsnuæem" RK Zameta dok im ne naprave dvoranu, kako bi ih se još malo pohvalilo za izgradnju. (Iako nemam ništa protiv izgradnje onog centra, dapaèe.) Uostalom, za naš rukomet je dovoljno kapnut nešto novaca i pripazit da ga netko ne spremi u krivi džep. Sad æe momci napokon imat gdje trenirat, a evo vratili se Èavloviæ i Matoševiæ. Prva mjesta su ionako rezervirana za Zagreb i Èakovec.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od plissken »

Offline nnepall

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #55 u: Kolovoz 31, 2009, 09:59:07 »
  • Citat: "ultra"
    Sramota što je učinjeno od Ri sporta. Najveće 4 sportske institucije u gradu su uništene.

Sustavnim propadanjem moralo je doci i do ovoga danas. I kada se pogleda sira slika, tesko je vidjeti mjesto gdje Rijeka uopce napreduje. Rijeka se presporo mijenja, a najvise zahvaljujuci politici. Sport je u cijeloj prici potpuno marginalna stvar. Najveci doseg su ti bazeni (koji su sazidani od blokova zlata ako niste znali).

Ipak, mislim da smo platili danak nesposobnih uprava koji su se zaduzivali. U kojoj to firmi na svijetu se mozes bankrotski zaduziti bez posljedica?! U Hrvatskoj mozes. Dugovi nastali zbog dugova se placaju kreditima koje nema nitko platiti.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od nnepall »

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #56 u: Rujan 17, 2009, 09:39:00 »
  • Nakon jučerašnjeg članla u NL sad je svima jasno da se Kvarner ugasio i da nema više igranja u 2 ligi...Esad mene zanima sta nitko neče snosit odgovornost za taj sramotan čin,a gdje su sve te pare nestale(tj kome su u džepu)gradonačelniče...Evo koliko vidim Kerum je spasip KK Split,dok naš debelokožac sjedi prekriženih ruku i baš ga briga sta se dešava sa sportskim insitucijama ovog grada...Ako smo već propali bilo bi mi lakše kad bi se saznalo tko je odgovoran za tolike gubitke i da završi tamo gdje mu je mjesto IZA REŠETAKA... :roll:

Dok mi gledamo kako nam svi sportski klubovi propadaju naš Obi gradi dvorane i bazene naslikavajući se po tim istim manifestacijama.Samo te pitam "dragi gradonačelniče"tko če vam igrat u svim tim dvoranama ako ovako nastavite...jel kako smo krenuli možete za par godina vi,Karabaić i Hreljac bacit haklu a Silov nek vam sudi...A gro riječana če doći i bodriti vas Obi javi se javi se,a vi čete ponosno odmahnut razdraganoj rulji i stisnut PESNICU i izjavit hvala dragi sugrađani sve sam to ja napravio...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline Pflaum

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #57 u: Rujan 17, 2009, 13:39:31 »
  • Ultra,izvrstan post sa kojim se u potpunosti slazem kao i sa onim nnepall-ovim da je uopce tesko vidjeti nesto u cemu Rijeka napreduje.Nazalost mozemo biti sigurni da ce graðani Rijeka i na iduæim lokalnim izborima nagraditi Gnojka i ekipu jos jednim mandatom valjda da im zahvale na svim "uspjesima" koje su poluèili.Kad bi bilo drukèije ostao bih jako,jako ugodno iznenaðen

EDIT:

Zaboravih dodati da sto se Krimeje tice tek se ovih dana postavljaju reflektori i koliko vidim to bi cak i danas moglo biti gotovo pa se onda covjek zapita stvarno u sto su potosili 700 000 Kn do sad
    « Zadnja izmjena: Rujan 17, 2009, 17:58:50 od Pflaum »
    SIAMO SOLI CONTRO TUTTI

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #58 u: Rujan 17, 2009, 14:56:51 »
  • znam da mozda ovo nije topic za to, ali pricamo o propasti sporta koja je bila ocekivana nakon sto se unistila sva industrija.

Kada pogledamo kakvi su industrijiski mastodonti postojali u rijeci, a danas ih se mnogi niti ne sjecaju onda ova o sportskim klubovima izgleda smijesno.

Ne znam mozda se mi Rijecani duhovno uzdizemo.

Pa tako nakon industrijskog doba mi smo skocili u ono duhovno ne materijalno:

Sjedis ispred ducana zicas za pivu, a nakon 5, 6 popijenih osjecas se ko bog :-)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline plissken

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #59 u: Rujan 18, 2009, 11:34:22 »
  • Meni je jasna logika zašto Grad Rijeka ne ulaže više u sport odnosno klubove. To su udruge graðana koje vode uglavnom sumnjivci ili 'adezeovci i nema se namjere uludo trošiti novac poreznih obveznika. Hmmm. Zvuèi u redu....
    Ali istovremeno i licemjerno jer Grad radi svakave pizdarije i troše naše novce na drugim rupama.
    Drugi razlog zašto gore navedena logika ne drži vodu - zar se mora biti tako tvrd, zar se može dozvoliti propadanje cjelokupnog gradskog sporta? Sport je najbolja promidžba. Ako se drži do rokerske tradicije i financira izdavanje albuma (odabranih) "slobodnih umjetnika", zašto se ne poštuje još veæa i važnija tradicija - sport? Ja kao graðanin Rijeke nemam nikakve korisiti što je Urban izdao novi album, koji sam djelomièno i ja financirao. Ili što se ulupalo hrpu love u "Music box". Ja bih sve to vrlo rado podržao, ali mi se gadi kad se istovremeno bježi od sporta.

A onaj Darko Franiæ je toliko odvratan da mi se povraæa kad god ga vidim. Skupa sa ostalom gamadi unišio je KK Kvarner, instituciju važnu ne samo za Rijeku veæ i za HR. Elemenata za USKOK-ovu istragu sigurno ima, ali o tome možemo samo maštati.
    Ako ništa, mogli su barem priznat kako su nesposobni i isprièati se što su uništili nekad (relativno) velik klub.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od plissken »