• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: sport u našem gradu  (Prikazano: 16689 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #30 u: Srpanj 15, 2010, 06:05:49 »
  • Citat: "robigno"
    http://www.novilist.hr/Sport/uspavana-atletska-ljepotica.aspx

"Sve za naše sugraðane........."
    Kakva bagra vodi ovaj grad; pa to je za popizdit.....

koja je poanta ovog glupog clanka?

U 11:30 nitko ne trenira, dvorana je zakljucana i u cemu je problem?
    atleticari treniraju vani, ocito se neznaju sami dogovorit jer sve "direktor" do "direktora"...

Dvorana nije otvorena za gradanstvo jer jos nisu ni zavrsili sa prikupljanjem prijava ili nisu napravili plan treniranja koji su prioritet, pa nisu mogli ni zavrsiti termin dvorane...

Recepcija je prazna jer u dvorani nema jebeno nikog i jos administrativna sranja nisu obavljena...

Kafana je isto zatvorena jer se ne isplati imat zaposenika 2x8 sati za 15 popijenih kava...

ili na kraju svega dvorana mozda nema uporabne dozvole i ine picke materine...

kad procitam ovakvo sranje odmah mi se sere...

To kad da pitate zasto je dvorana na Kozali prazna...

Na kraju dolazimo do danasnjeg novinarstva u kojem rade ekonomisti, trgovci, hoteljeri, recepcioneri i ostali strucnjaci koji neznaju naci neku pricu, ili je batem odraditi kvalitetno kako spada, vec je ovaj isao na posao i ugledao ugaseno svjetlo u dvorani: "u jebote, sad cu imat vijest" i onda nazvao 2 ludaka koji neznaju koji je kojeg natego, napisao 2,3 gluposti a realnost pustio sa strane jer, jbga, clanak sa realnim odgovorima nije senzacija...

ovo vise nije vrijedno ni citat...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #31 u: Travanj 21, 2011, 22:22:29 »
  • lijep sportski vikend pred nama...

Odbojkašice pobjedom osvajaju 5. uzastopnu titulu prvakinja.....svakako mislim da zaslužuju da ih se ode pogledat i dat im podršku....

Vaterpolisti Primorja pobjedom protiv Mladosti ulaze u finale doigravanja i ono što je bitno osiguravaju nastup u ligi prvaka za sljedeću sezonu s obzirom da svaka zemlja može imat samo 2 predstavnika....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #32 u: Travanj 21, 2011, 23:29:17 »
  • zaboravio si naglasiti da ce se na kantridi voditi bitka za zivot, ko ratnici podzemlja.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #33 u: Travanj 22, 2011, 17:21:03 »
  • Citat: "october"
    zaboravio si naglasiti da ce se na kantridi voditi bitka za zivot, ko ratnici podzemlja.

mah...nije to vrijedno spomena.... :lol:  :lol:

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #34 u: Travanj 23, 2011, 07:23:02 »
  • Danas je gužva u sportskom životu grada:
    Vaterpolo u18, Nogomet u 19 i odbojka u 20 sati.
    Makar ću na Kantridu kao uvijek čovjek se zapita da li da ode gledat vaterpoliste ili (pogotovo) odbojkašice koji se bore za prvenstvo a ne po NL defetističke nogometaše.
    Eh što ti je ljubav?????
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline mojarijeka

• Inćun
    • *
      • http://www.mojarijeka.hr/
    (Nema naslova)
    « Odgovori #35 u: Studeni 28, 2011, 09:42:10 »
  • Kvarner 2010 – VROS Darda 89:83
    Gorica – Zamet 30:40
    Olympiacos – Primorje EB 9:12
    Rijeka – Osijek 1:0

http://www.mojarijeka.hr/sport/
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od mojarijeka »

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #36 u: Prosinac 28, 2011, 00:43:54 »
  • Dvorana mladosti 19:00

finale kupa za odbojkašice

ŽOK Rijeka - ŽOK Vukovar

ulaz besplatan, zaslužuju da ih se dođe podržat...

Offline Upsops

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #37 u: Prosinac 29, 2011, 16:26:07 »
  • Citat: "Marin_ri"
    Dvorana mladosti 19:00

finale kupa za odbojkašice

ŽOK Rijeka - ŽOK Vukovar

ulaz besplatan, zaslužuju da ih se doðe podržat...

Jako dobra predstava na Trsatu, oko 1300 ljudi, 50 Armadaša okupljena oko 2 bubnja u kutu dvorane. Krenuli su u 10. minuti susreta s ''Volim te Rijeko'' na melodiju GAM GAM od Maria Pilata (jedna od himni rave pokreta 90-tih).

Na terenu, glavna rijeèka zvijezda, Samantha Sammy Fabris, nije bila prava, nije prolazila pokraj Vukovarki, onako prodorno i nezadrživo kako to inaèe ova stasita i snažna djevojka èini.
    Zakuhalo se opet u dvorani kako samo to na odbojci zna biti, kad krene šamaranje poen za poen. Doista uzbudljivi eksplozivni adrenalin. Na kraju je titula otišla u Vukovar, što je bilo zasluženo po stanju na parketu. Poticaj rijeèkoj ekipi da jaèe trenira te da se digne u nastavku sezone jer su i prošle godine izgubile Kup ali su uzele Prvenstvo.  :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Upsops »

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #38 u: Prosinac 30, 2011, 01:18:03 »
  • ove vukovarke šta su osvojile nemaju ni marendu plaæenu a kamoli za igranje i dobiju naše  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od uvijek_rijeka »

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #39 u: Siječanj 02, 2012, 15:13:23 »
  • Citat: "uvijek_rijeka"
    ove vukovarke šta su osvojile nemaju ni marendu plaćenu a kamoli za igranje i dobiju naše  :lol:

svs sreća da i naše pucaju od para....:)

Offline Upsops

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #40 u: Siječanj 04, 2012, 11:25:10 »
  • Citat: "Marin_ri"
    Citat: "uvijek_rijeka"
    ove vukovarke šta su osvojile nemaju ni marendu plaæenu a kamoli za igranje i dobiju naše  :lol:

svs sreæa da i naše pucaju od para....:)

i bolje da nema para u tom sportu jer imamo èisto takmièenje bez ''poštenog suðenja''.  :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Upsops »

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #41 u: Siječanj 21, 2012, 09:39:22 »
  • IGOR LOVRINOV TRENER ODBOJKAŠICA »RIJEKE« OGORČEN TRETMANOM ODJELA ZA SPORTMAMIĆ JE U PRAVU,MI SMO PROVINCIJA

Igor Lovrinov, trener odbojkašica »Rijeke«, ogorčen je načinom na koji Odjel za sport Grada Rijeke i Rijeka sport tretiraju odbojku i klub koji je gradu na Kvarneru donio uvjerljivo najviše trofeja. Lovrinova već neko vrijeme boli činjenica da je njegovim djevojkama onemogućen jutarnji trening u Dvorani mladosti, što je uredba koju je gradski Odjel za sport donio režući troškove a odnosi se na korištenje prijepodnevnih termina u Dvorani mladosti, te dvoranama 3. maj i Dinko Lukarić, ali još ga više boli način na koji je Veljko Karabaić, pročelnik Odjela za sport i tehničku kulturu, odgovorio na istup nezadovoljnog trenera.
        – Isfrustriran sam i razočaran. Ne mogu riječima opisati koliko sam nezadovoljan, budući da je odbojka kao sport tretirana kao »zadnja šlapa« – slikovito se izrazio Lovrinov. – Naravno, ne mogu pričati o odbojci u cjelosti, ali mogu o klubu u kojemu radim. Broj jutarnjih treninga ove sam godine smanjio iz jednostavnog razloga što više ne koristimo teretanu u sklopu Dvorane mladosti, što su automatski dva treninga manje. Prošle sam sezone potjerao odbojkašice Černjeku i Todorović, a posredno i Pešut, samo zbog toga što nisu mogle dolaziti ujutro na trening. Odrekao sam se tri odbojkašice i meni sada Veljko Karabaić, Zlatan Hreljac i Lazo Antić kreiraju sportsku politiku kluba. Zar bih ja trebao domaru u dvorani dostavljati program rada po kojemu ćemo trenirati pa da mi on onda odobri ulazak u dvoranu? Neki dan sam mu postavio pitanje gdje ćemo trenirati, a on odgovara na livadi – u nevjerici govori Lovrinov, te nastavlja sipati žuč na račun struktura koje u Rijeci promišljaju sport.    

Sport na dnu

– Jučer sam imao trening od 15.45 do 17 sati u onoj štali na Kozali. Također, jučer tajnica kluba nazove domara Antića, da nam za danas osigura termin za treniranje i dobija odgovor da nema slobodnih termina. Dvorana 3. maj, dvorana Zamet, dvorana Dinko Lukarić i Dvorana mladosti i nema slobodnih termina! I oni meni broje 27,5 posto iskorištenih treninga. A tko broji postotak dana koje u Dvorani mladosti provedu razni Hari Rončevići, kraljice karnevala, sajmovi suhomesnatih proizvoda... Riječki sport je na dnu zato što ga vode ljudi koji o sportu razmišljaju na činovnički način. Veljko Karabaić je po vokaciji rukometaš i rukomet je osiguran na Zametu, nitko ih ne dira, mogu raditi što god hoće. Zlatan Hreljac je košarkaš, u upravi je Kvarnera, oni imaju svoju Naftu gdje odrađuju trening kako hoće. Tko je izgubio? Odbojka – pita i odgovara Lovrinov, kojemu je na ovaj način uskraćena prilika da s djevojkama radi individualno.
        – Upravo o tome se radi. Kada Zdravko Mamić kaže da je Rijeka sportska provincija mi se svi čudimo. Čovjek je sto posto u pravu. Karabaić meni broji da mi na jutarnji trening u prosjeku dolazi 7,4 odbojkašica. Zar bih ja sada trebao Karabaiću objašnjavati što znači individualni rad. Pa ako tako procijenim na trening ću doći samo s jednom djevojkom. Znao sam trenirati po tri sata tako da svakih 45 minuta pozovem jednu ili dvije djevojke, ovisno o pozicijama na kojima radimo. Neka Karabaić zna da sam s tih 7,4 odbojkašica osvojio 12,0 trofeja.    

Zatvorimo sve dvorane

Veljko Karabaić tvrdi da termine možete dobiti na Zametu. Je li tome zaista tako, jeste li ih uopće tražili?
        – Kažu da se obratimo za jutarnje termine i dobit ćemo ih na Zametu, a kada smo tražili da u novotvorenoj dvorani odigramo jednu utakmicu Lige prvaka ta je ideja sasječena u korijenu. Tražit ćemo da nam otvore Dvoranu mladosti bez struje i bez grijanja. Dakle, nula troškova. Ako tome zahtjevu ne udovolje onda ću tražiti jutarnje termine na Zametu. Ako djelatnicima Rijeka sporta slučajno u jutarnjim satima na Trsatu smeta buka naših lopti, mi imamo i spužvaste koje možemo koristiti. Ljudi, netko je i prije Rijeka sporta radio taj posao i sve je nekako funkcioniralo. Pa njima je jedna od prvih odluka bila da stave rampu ispred dvorane da se automobilima ne bi uništavale kocke, a onda oni dođu i parkiraju svoje automobile jer oni ne uništavaju kocke. To je nevjerojatno – ljutito nastavlja Lovrinov tražeći vjerojatno odgovor na pitanje koje u Rijeci muči sve one koji se bave sportom. Tko tu zbog koga postoji, riječki sport zbog Odjela za sport i Rijeka sporta ili obrnuto. Tko bi trebao biti čiji servis?
        – Ja to stalno pitam. Jasna slika riječkoga sporta je izjava o 7,4 odbojkašice koje u prosjeku dolaze na trening. To je izjava jednog aparatčika, kojemu nije stalo do riječkog sporta. Znam da nismo simpatični, znam da nas zbog toga nitko ne voli, znam da sam i ja zbog toga krivac, ali nemojte nam saplitati noge. Nemamo novaca, borimo se da djevojkama isplatimo plaće i još nam ne daju da radim. Znam da nisam izabrao najbolji trenutak da sve ovo kažem, znam da sam i ja zaposlen u Riječkom sportskom savezu i na neki način pilim granu na kojoj sjedim, ali ovo nisam mogao odšutiti. Tih 27,5 posto treninga i 7,4 posto odbojkašica. Ne mogu vjerovati. To govori sve o čovjeku. Najbolje da zatvorimo sve dvorane i ništa nećemo potrošiti. Hladni pogon i samo utakmice.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #42 u: Siječanj 21, 2012, 13:53:37 »
  • Sve šta je rekao stoji...bravo Lovre..

jebena gamad u RSS....fuj.....

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #43 u: Siječanj 21, 2012, 21:21:13 »
  • A što reći o firmi koja u nazivu ima sport, a samo na prvoj stranici http://www.rijekasport.hr/Default.aspx ima od 19 vijesti 11 ili 57,89% vijesti kojima se hvale, a koje nemaju veze sa sportom.
    Najbolja fora mi je sto su dobili, pazi ovo, "Rijeka sportu nagrada za kontinuirano kvalitetno upravljanje i održavanje sportskih objekata
    Turistička zajednica grada Rijeke nagradila je u sklopu projekta Volim Hrvatsku – Volim Rijeku dodijelila je 33 priznanja i 76 nagrada u 12 kategorija, a od ove godine po prvi su se put dodjeljivala i posebna priznanja za dugogodišnji doprinos uređenju grada i kvaliteti ugostiteljstva i turizma. U novoj kategoriji nagradu je za kontinuirano kvalitetno upravljanje i održavanje sportskih objekata dobio i Rijeka sport."  Tko bi to drugi mogao dobiti ovakvu nakaradnu nagradu ;) Sami sebi djele nagrade za ono sto im je ovako i onako posao.

Inače pol vijesti o astronomiji (da ljudi Rijekasport upravlja astronomskim centrom u Rijeci ;) ) i o gostovanju raznih koncerata u dvoranama. I takvi sportasima profesionalcima određuju kako će raditi.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #44 u: Siječanj 23, 2012, 11:47:01 »
  • pa rijekasport d.o.o je samo još jedna "državna" firma u nizu za uhljebljenje politièki podobnih èlanova koji ne moraju ništa raditi a za to biti plaæeni.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)