• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 1991251 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #16965 u: Siječanj 14, 2020, 20:50:28 »
  • 0
  • 0

• Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #16967 u: Siječanj 15, 2020, 00:13:28 »
  • 0
  • 0
  • Fornax, ajde mi pliz reci da se zajebavaš. Pretpostavljam da da, al aj potvrdi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #16968 u: Siječanj 15, 2020, 07:41:35 »
  • 0
  • 0
  • Osjećam miris optimizma da :)

Dakle: 6+5+3=14 europskih utakmica ima u nogama. Više od 99% igrača Osijeka i Hajduka. .......

Pustimo mi druge na miru i vodimo svoju brigu. Iako tvoje upise doživljavam kao lako štivo (bez uvrede) moram podsjetiti kako smo najjači bili kada smo gledali sebe i mislili kako ćemo mi biti što jači. Usporedbe s drugima, a pogotovo boldanima su kao kad mi dijete dođe doma i kaže, "ali stari većina je dobila lošiju ocjenu od mene" (stara fora i mi smo je prodavali svojim starcima).
    Dakle hebe mi se živo za postotke igrača drugih klubova, neka mi dovedemo stopera koji je EL gledao kao i mi s tribina ili preko TVa nije me briga, bitno je neka se radi o pojačanju. Za sada prema onome što piše o njemu i što ga opisuje kao osobu dobili smo karakterno jakog igrača, a što će dati na terenu ćemo uskoro vidjeti.

Zašto bi se uvrijedio, pa i ja sebe doživljavam kao Lidiju Bačić ovog foruma. Pa moraš imati neku referencu za usporediti! Mogu ti pričati bajke o stojadinu kako je to čudo stvar kako ćete odvesti gdje god poželiš, a onda ga usporedi sa golf dujom... I ne, ne trebamo gledati samo sebe, uvijek moraš pratiti šta konkurencija radi! Ok u školi možda je malo hard core smatrati prijatelje iz razreda konkurencijom, ali u nogometu... No, dobro, pustimo usporedbe, pročitajmo:

https://www.index.hr/sport/clanak/suprotstavio-se-navijacima-dinama-na-maksimiru-a-sad-dolazi-postati-vodja-rijeke/2147798.aspx

Ali sjedite dok ovo čitate, ovakav tekst o nekom igraču Rijeke na Indexu, ma ni na ovom forumu vjerojatno niste pročitali :D Spomenuo sam ga u topicu ranije i opet ću: spavaš li mirno Dijkče Vane?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2020, 07:44:22 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #16969 u: Siječanj 15, 2020, 14:27:34 »
  • 0
  • 0
  • kradem sa sportnet foruma

Znači ovako, vidio sam koje stopere ste hjteli znao sam da ćete uzet Galovića nije mi se dalo topkat i prognozirat , da je ovo normalan grad momak nebi ni išao nigdi onda nego već onda odma u Hajduka, mogu vam reći da osim dobrog stopera ste dobili vrhunskog momka ja nikad nisam upoznao poštenijeg, normalnog momka i sportaša od njega , ne banči ne lumpuje, kad ikad i izađe vani jednom u 100 godina ne bira napucana mjesta i cajke jedan od rijetkih iz one generacije Splita takav, sretno Ninu i nadam se da će se pokazati na terenu kao odičan igrač šta i jeste, u Dinamo Minsku je bio među dva najbolja stopera lige.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #16970 u: Siječanj 16, 2020, 08:31:12 »
  • 0
  • 0
  • Normalno da je dobar. Ne postaje se kapetan strane momčadi koja je redovito dolazi do playoffa EL (a znamo da nije ni to lako) samo tako. Jučer da je u skromnoj prezentaciji s naše strane protiv češkog Slovačkog odigrao dobro na poziciji lijevog stopera (Esco desno).

Prijateljske su ionako za baciti u smeće ne vrijedi truda analizirati, osim eventualno generalke, ali lijepo da je krenuo odmah kvalitetno.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Orpat

• Pionir
    « Odgovori #16971 u: Siječanj 17, 2020, 17:58:42 »
  • 0
  • 1
  • http://novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Ovo-nazalost-nije-bas-nikakva-posebna-vijest-Darko-Velkovski-nije-igrao-jer-je-opet-ozlijeden

Ne vidim smisao više držat Velkovskog, treba ga se pod hitno riješit pa makar za neku siću ili besplatno.
    Ako je podložan ozlijedama nema što radit u Rijeci.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #16976 u: Siječanj 25, 2020, 13:01:52 »
  • 0
  • 0

• Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #16977 u: Siječanj 25, 2020, 15:50:39 »
  • 0
  • 0
  • https://www.rijekadanas.com/puljic-u-poljsku-bezjak-na-rujevicu/

big NO!

ne nikako to nebi volio, Bezjak je bio ok, ali igrač već i određene godine i ne očekujem da će biti imalo bolji.. Puljić je lani za vrijeme ozljede Čolaka bio odličan, i da , nikad nije postao nezamjenjiv iako sam/smo to očekivali ali realno on ni nije prva špica već povučeni napadač, a kod nas je ili igrao špicu ili veznjaka tako da je i to jedan od razloga zašto nije ispunio puni potencijal..

s druge strane Bezjak je sigurno veći borac i nabijraniji napadač od Pulje, ali i manje talentiran a bome i stariji.. ako već nemamo para, rađe bi gledao Ristovskog mlađeg ili čak Vizingera ako na njega polažemo ikalkva prva još..

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #16978 u: Siječanj 25, 2020, 16:40:26 »
  • 0
  • 0
  • Bezjak je igrač tempa, ima iskustvo. Uz potencijalni odlazak Puljica a možda i Colaka u dogledno vrijeme, ja bi ga uzeo uz uvjet da Risto dođe i stasa uz njega. Ili Vizinger.
    Nije fina tehnika ali je neumoran trkač, i sam Kek je govorio za njega kad ga je drzao u igri na krilu iako je bio svjestan da nije krilo radi trke i presinga da bi MG17 imao više prostora. U tom svjetlu bi ga i ja drzao da recimo Risto može lakše igrat.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #16979 u: Siječanj 25, 2020, 18:55:53 »
  • 0
  • 0
  • nisam za tu reciklažu, Bezjak je već u dva navrata dao što je imao, treći put u 30tima nam stvarno nije nužno..
    mislim ako je, e onda stvarno ni nismo za više od sredine tablice ako nismo u stanju naći potentnijeg napadača nego reciklirati već oprobane..

jbt trebaš krilo, vratiš Kvržića, trebaš RB, dovedeš Tomečaka, treba ofenzivni vezni, daj Franka (ajde njega bi gotovo svi htjeli natrag), samo čekam da Zutu vrate na LB i Punčec na stopera pa nek sve ide u krasan..

mislim nisam nužno protiv ako ti treba provjereno i brzo rješenje da vratiš nekoga ko je ostavio dobar dojam, ali brate, pa imamo valjda jednog jebenog skauta koji je u stanju naći jednog beka ili napadača?! imamo analitičara na klupi, ali zato nemamo skautsku bazu podataka, ma daj nemoj me j....