• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 1991237 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #16980 u: Siječanj 25, 2020, 19:46:47 »
  • 0
  • 0
  • https://www.rijekadanas.com/puljic-u-poljsku-bezjak-na-rujevicu/
    Nadam se da je istina, ali budući da je izvor Germanijak, doza zadrške.
    Mislio sam objavit link al kad sam skuzio izvor odustao sam  :D.

Inace to bi bio dobar potez. Osim toga igra na krilu a Risto je spica ako se ne varam tako da ne kuzim zasto goginho spominjes Ristu?
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #16981 u: Siječanj 25, 2020, 20:44:36 »
  • 0
  • 0
  • https://www.rijekadanas.com/puljic-u-poljsku-bezjak-na-rujevicu/
    Nadam se da je istina, ali budući da je izvor Germanijak, doza zadrške.
    Mislio sam objavit link al kad sam skuzio izvor odustao sam  :D.

Inace to bi bio dobar potez. Osim toga igra na krilu a Risto je spica ako se ne varam tako da ne kuzim zasto goginho spominjes Ristu?

Spominjem Ristu kao potencijalnu zamjenu za Čolaka ili Puljića u napadu, a Bezjaka nebi više gledao na krilu, imamo već sad boljih opcija.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #16982 u: Siječanj 25, 2020, 20:46:43 »
  • 0
  • 0
  • A koje su to bolje opcije? Gorgon nije bolja opcija nikako.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #16983 u: Siječanj 25, 2020, 20:49:12 »
  • 0
  • 0
  • A koje su to bolje opcije? Gorgon nije bolja opcija nikako.

Acosty i Murinjo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #16984 u: Siječanj 25, 2020, 21:23:06 »
  • 0
  • 0
  • To jw tvoje misljenje :-). Osim toga Acostya Uprava zeli prodat posto - poto inace na ljeto ide dzaba a Murinjo jest da je umjetnik ali on snage za vise od pola sata nema.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #16985 u: Siječanj 25, 2020, 22:23:11 »
  • 2
  • 0
  • Bezjak je na krilu igrao samo zato što je u napadu bio Govnarović koji je bio bolja špica od njega. Kekov visoki presing je bio idealan za Bezjaka koji se uredno vraćao u obranu. Ali čovjek pred 3 godine nije imao driblinga ni brzine, kamoli nakon neuspjelih sezona u Darmstadtu, pa onda Jagelloniji pa onda i na Cipru. Realnost je da je on igrač peterca, poprilično ubojita špica, ali kvalitetom je on danas za slovensku ligu, ne za nas.

Koliko god mi se ne sviđa što smo u mjesec dana doveli jednog i s posudbe vratili drugog igrača, mišljenja sam da trejdanje poluproizvoda za drugi poluproizvod nema nikakve svrhe. A bilo kakve promjene Puljić-Bezjak su upravo to. Lijevo krilo pokriva Gorgon, pokriva ga i Lončar zbog svoje brzine, a pored njih tu je i 19-godišnji Vuk. Tako da tu poziciju krila ne treba gledati kao Bezjakovu, koji je to igrao samo kod nas i to u drugom mandatu i nikad više.

U vrhu napada sam malo podijeljenijeg mišljenja jer imamo samo Čolaka. Puljić ove sezone ne može zabiti ni prošlogodišnjim žrtvama s dna ljestvice, a Matko Babić je Bišćanova greška. Odnosno, mi rezervnog napadača praktički ni nemamo, čak ni nekog mlađeg. A nekakva Čolakova ruptura mišića, istegnuće tetive, upalu arkade ili ostale polu-fantomske ozlijede koje se mogu dogoditi znače da mi Ligu prvaka lovimo sa Puljićem u špici... Tako da držim da se tu treba(lo) reagirati i s te strane to ne bi bio loš izbor, da je u nekakvoj formi. Ali čovjek je u 3 godine otkako smo osvojili naslov zabio 9 golova u 65 službenih utakmica ako sam dobro pobrojao. Nigdje nije konstantan, nije se izborio u tri ekipe, jednostavno mu ne vidim svrhu. A pored svega toga ima 31 godinu, taman da proigra na ljeto stiže ponuda nekakvog Arapa i mi ga puštamo zbog egzistencije.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #16986 u: Siječanj 25, 2020, 22:45:59 »
  • 0
  • 0
  • Upravo tako TIR, lijepo sročeno, sličan stav imam.. ;)

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #16987 u: Siječanj 27, 2020, 08:38:31 »
  • 0
  • 0
  • Bezjak strašan napadač, fizički moćan i sa 30 godina. Igrao je krilnoga u šampionskoj i beka kad je protivnik stiskao ili je trebalo se vraćati, ali on je napadač, polivalentan igrač i to dobar kojemu bi trebalo 0 dana prilagodbe na klub i 0 dana prilagodbe na trenera.

Bio bi top potez ga dovesti kao zamjenu za Čolaka ili rezervu koja će doći umjesto novoga napadača, koji će pak doći umjesto Čolaka na ljeto kada ga prodamo. Top potez. A tko misli danas da je igrač s 30 godina star i ne može igrati u jednom HNL-u i jednoj Rijeci taj ne prati Serie A baš. Ne pratim ni ja toliko, ali Bruno Alves, CR7, Ibra, Ribery, Pandev...

A što se tiče njegovih golova i statistike od drugog dolaska u Rijeku, samo guglajte Čolakovu statistiku prije prvog dolaska u Rijeku.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Online Evri

• Morčić
    • **
    « Odgovori #16988 u: Siječanj 27, 2020, 10:01:29 »
  • 0
  • 0
  • Ma daj ne nerviraj se , pa nama je u krvi  DNA prvo naći mane i ispljuvati svakoga igrača a poslije ga žicati dres

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #16989 u: Siječanj 29, 2020, 20:07:25 »
  • 0
  • 0
  • Bezjak strašan napadač, fizički moćan i sa 30 godina. Igrao je krilnoga u šampionskoj i beka kad je protivnik stiskao ili je trebalo se vraćati, ali on je napadač, polivalentan igrač i to dobar kojemu bi trebalo 0 dana prilagodbe na klub i 0 dana prilagodbe na trenera.

Bio bi top potez ga dovesti kao zamjenu za Čolaka ili rezervu koja će doći umjesto novoga napadača, koji će pak doći umjesto Čolaka na ljeto kada ga prodamo. Top potez. A tko misli danas da je igrač s 30 godina star i ne može igrati u jednom HNL-u i jednoj Rijeci taj ne prati Serie A baš. Ne pratim ni ja toliko, ali Bruno Alves, CR7, Ibra, Ribery, Pandev...

A što se tiče njegovih golova i statistike od drugog dolaska u Rijeku, samo guglajte Čolakovu statistiku prije prvog dolaska u Rijeku.

a našo sa kim ćeš usporediti Bezjaka, svaka čast, da to je ta razina.. zaboravio si Zanettija i Tottija, može i Ryan Giggs..

nije problem samo što ulazi u 4.to desetljeće. već što je bio prosjek i bolji od toga neće biti.. vozi dalje, daj nešto što ima neku perspektivu, igračku i financijsku, jebale ih reciklaže više..

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #16990 u: Siječanj 30, 2020, 08:33:21 »
  • 0
  • 0
  • Bezjak prosjek? Nikako se ne slažem, žrtva krive percepcije zbog prljavog posla kojega je radio. Ključan igrač za osvajanje naslova. Nema financijsku perspektivu, ali ako želimo i rezultat i gurati mlade onda moramo imati i dio ovakvih igrača u ekipi. Neka ulazi umjesto Vuka, nema problema. Ali ako je čovjek besplatan i želi doći bilo bi suludo ne uzeti ga! Može igrati puno pozicija.

U Rijeci 67 utakmica - 30 golova i 8 asistencija!

Šampionska sezona (samo pola godin od čega je većinom igrao krilo!!!) - 25 utakmica - 13 golova!

Idealan igrač za zamjeniti Čolaka i još je polivalentan što sigurno Rožmanu odgovara više od klasične špice s obzirom na tekovine modernog nogometa i njegove trenerske uzore. Za razliku od tvojih nabrojanih, moji igraju aktivno i to neloše i svi su 5+ godina stariji od Bezjaka, dakle kad je Bezjak imao 25, oni 30+...
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #16991 u: Siječanj 30, 2020, 10:27:51 »
  • 0
  • 0
  • Ako postoji šansa da se Bezjak dovede na solidan kondicijski nivo (u prijevodu - da ne bude raga kao Benko), onda bi po meni bilo bedasto da ga se ne dovede.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #16992 u: Siječanj 30, 2020, 11:55:57 »
  • 0
  • 0
  • http://carspottingcroatia.com/mercedes-benz/3695-s560-maybach

Ovo je Rujevica ako se ne varam.

Koga smo to kupili iz Stuttgarta da se vozi u autu od 130 tisuća eura? :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #16993 u: Siječanj 30, 2020, 12:08:01 »
  • 0
  • 0

• Okej, ovo ne valja. Ovo vrlo definitivno ne valja.

Offline ri5gile

• Inćun
    • *
    « Odgovori #16994 u: Siječanj 30, 2020, 12:37:46 »
  • 1
  • 0
  • http://carspottingcroatia.com/mercedes-benz/3695-s560-maybach

Ovo je Rujevica ako se ne varam.

Koga smo to kupili iz Stuttgarta da se vozi u autu od 130 tisuća eura? :)

nadam se novi vlasnik
    koji će imati para za plaćat mjesečno kenjaru debelom  8)