• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 1991259 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #17055 u: Ožujak 03, 2020, 14:06:52 »
  • 0
  • 0
  • "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #17056 u: Ožujak 03, 2020, 14:16:42 »
  • 0
  • 0
  • A gdje su Mavrias, Pavelić, Boras, Martić?? Gdje je Vlade Lazarevski (ok, njega sam morao guglati ipak)?

Čovjek-tetovaža je tu jedini izbor, iako još nema tu obećanu tetovažu, al' ajde.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #17057 u: Ožujak 03, 2020, 15:37:31 »
  • 1
  • 0
  • Čovjek-tetovaža je tu jedini izbor, iako još nema tu obećanu tetovažu, al' ajde.

Hvala što si me sjetio na jedan od najdražih postova koje sam ikada napisao....

Glede sapunice o posljednjem treningu:
    U nekoj paralelnoj stvarnosti....

Rile dolazi na Rujevicu u A klasi. Taman kod kružnog toka ulijeće mu Mance i lupa po haubi vičući: 'Gotovo je gotovo!'. Na balkonu stoji Srećko uzdignutih ruku i stisnutih šaka. Ulazeći u kompleks svi ga tapšu po leđima i čestitaju. U uredu video linkom javlja se predsjednik iz Nigerije. Iza njega skupina akademaca iz Abuje skandira njegovo ime. Miško viče: 'Pusti milione. Toga imam ko plijeve. Samo ti si bitan.' Rile već lagano u suzama objavljuje tri selfija sa čistačicama na Facebuku i Tviteru. Ne. Ono zadnje nije čistačica nego Sandra. U tunelu od stadiona dočekuje ga Kek. U jednoj ruci mu buket ruža, a u drugoj bonbonjera (Griotte od Kraša). Grli ga ko sina i šapće 'Sjeti me se nekad, tamo u tuđini'. Ugo mu gura paket špageta: 'Dugi je put. Neka se nađe.' Dojučerašnji igrači su mu napravili špalir. Plješću iz sve snage. Osim Martića. On je uvijek nešto nadrkan, a sada će morati i igrati. Odjednom se začuje huk sa sjevera. To je Čohi, koji je sa ograde poveo navijanje 'Jedan je Rile'. Iza njega nekoliko tisuća najvatrenijih navijača. To su oni koje je na brzinu skupio. Na žalost Čohiijev mobitel ne može popamtit sve navijače s kojima je u prisnim odnosima. To je cijena jeftinih karata. Čohija na ogradi pridržava zaštitar kojeg su na brzinu angažirali da zadovolje formu.
    Rile stoji i ne vjeruje. Srce veliko kao Učka. Di će suza nego na oko.... Ali nešto fali... Netko fali...

U utrobi stationa Vešo u panici prekopava po džepovima: novčići, ključevi, mobitel, Soudani... ali nema onoga što traži. Vešo je lud. Plaće. Vrišti od muke. Pa kum mu ide, a on je zagubio najbitniji poklon na ovome svijetu. Ali evo ga.. maleni papirić. Tetovaža iz sladoleda na grb NK Rijeke. Taman po Riletovoj mjeri. Vešo juri prema terenu. Niti suze obrisao stići nije. Srce mu lupa sto na sat. Eto netko. U modroj košulji. Da li je ono šahovnica na prsima? Ili logo Ralph Laurena. S dvije zvijezdice iznad? Ili je to polo štap? Vešo ne vidi dobro od suza. Ništa ne prepušta slučaju. Ulijeće s dvije.

Rile polako dolazi k svijesti. U pozadini, kao s drugog svijeta, odzvanjaju riječi Dr. Dangubića: 'Zadnja loža. Aduktor. Četiri šava na glavi. I izgubio je svijest na trenutak.'
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #17058 u: Ožujak 04, 2020, 12:27:53 »
  • 0
  • 0
  • http://novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Rozman-progovorio-o-Muricu-Treba-mijenjati-navike-moras-biti-sportas-profesionalac

Citat:
    Murić kao "joker" protiv Hajduka? Svi bismo to željeli, ali... Volio bih da "jokeri" budu svi naši igrači s klupe. Puno puta sam govorio da su igrači s klupe jako bitni, jer se u sezoni stvari brzo mijenjaju, događaju se ozljede, kartoni... Naravno da nije jednostavno, nesretan si kad ne igraš, ali... Treba mijenjati navike, moraš biti sportaš, profesionalac, uvijek spreman, klupa ne smije utjecati na tebe i kad dobiješ priliku moraš biti u pravoj formi. Nastojim mijenjati mentalitet igrača, znam da nije lako, ali tako treba razmišljati. Moramo dođi to razine da su svaki dan svi naši igrači spremni sto posto i da treneru da priliku odabrati prave igrače za sljedeću utakmicu.

Promijenit će navike isto kao što je Anas promijenio navike.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #17059 u: Ožujak 04, 2020, 13:19:27 »
  • 0
  • 0
  • Teško je sve ljude ukalupiti u isti kalup, nismo svi isti, niti na isti način reagiramo. Ono što će nekome biti poticaj drugoga ubije u pojam i još ga više unazadi. Ne poznajem Murića osobno, niti imam kakve informacije o njemu iz druge, treće, 10 ruke, ali ono što se može pročitati s terena je da je on najsretniji kad je što više u doticaju s loptom.
    Njega klupa žulja i nekako sam dojma da mu klupa nikada neće biti poticaj da jače i više zagrize i dokaže nekome kako nije bio u pravu što ga je na nju stavio.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #17060 u: Ožujak 04, 2020, 13:56:28 »
  • 1
  • 0
  • Apsolutno, ne može mi igrat Escoval jer se trudi ko lud a ovaj ne. Znam da ne igraju na istoj poziciji ali dopustite pjesničku slobodu. S druge strane ne može ni živjet nesportski i igrat jer kakvu poruku šalje ostalima a pogotovo onima koji dolaze.
    Stvar je delikatna i treba znati nosit se s tim. I to je dio posla trenera, ili nabavit psihologa. Mislim da svakodnevni razgovor i motivacija mogu čuda napravit.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #17061 u: Ožujak 04, 2020, 16:19:01 »
  • 0
  • 0
  • Dajte, molim Vas.
    Znaju se zakonitosti današnjeg nogometa od svih Murić ima jednu.

Ako je blesav Rožman, nisu bili blesavi u Ajaxu, ako su tamo, nisu u Pescari, u Bragi je igrao na kraju u B momcadi, čak ni tamo nije nametnuo.
    Zapravo mu je najviše prilika u karijeri Rijeka dala, i Bišćan je progovorio o njegovoj neodgovornosti,a forsirao ga je.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #17062 u: Ožujak 04, 2020, 16:27:06 »
  • 0
  • 0
  • Dajte, molim Vas.
    Znaju se zakonitosti današnjeg nogometa od svih Murić ima jednu.

Ako je blesav Rožman, nisu bili blesavi u Ajaxu, ako su tamo, nisu u Pescari, u Bragi je igrao na kraju u B momcadi, čak ni tamo nije nametnuo.
    Zapravo mu je najviše prilika u karijeri Rijeka dala, i Bišćan je progovorio o njegovoj neodgovornosti,a forsirao ga je.
    A da, istina, srce želi da proigra kod nas

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #17063 u: Ožujak 04, 2020, 18:54:02 »
  • 0
  • 0
  • Nije on za suvremeni nogomet. Osamdesetih bi bio bog i batina, danas je za kantat Intera i slične. Da, ima potencijala, mogao bi biti čudo, mogao je to i Halilović, ali glava. jbg. Volio bih da se promijeni, ali već smo vidjeli s Mateiom kako to funkcionira, a i s Anasom. A ako niš drugo on je bio naš mulac kojeg smo voljeli jer je blento par excellance (pa se moglo zažmiriti tu i tamo).
    Anyway, mislim da ako do ljeta ne promijeni nešto, bilo bi dobro zahvaliti mu se i dati priliku nekom drugom.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #17064 u: Ožujak 05, 2020, 12:21:28 »
  • 1
  • 0
  • "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline SandroB

• Junior
    « Odgovori #17066 u: Ožujak 06, 2020, 00:02:19 »
  • 0
  • 0
  • Murićev gol Aberdeenu je remek-djelo. Nije on baš neki bezveznjak za iživljavanje protiv Inkera, on nam je osigurao miran uzvrat u jebeno važnoj Euro-utakmici. A ona solo vožnja na početku sezone... volio bih ga vidjeti češće...
    29.08.2013., proud to be there

Online Senad Brkić

• Veteran
    Članci vezani uz NK Rijeku
    « Odgovori #17067 u: Ožujak 06, 2020, 00:08:09 »
  • 1
  • 0
  • Kad ga već prozivamo
    http://novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Robert-Muric-odgovorio-Rozmanu-Nadam-se-da-sam-treneru-zadao-slatke-brige

Taj klaun sa svim talentom nas je 1000 puta manje zadužio nego jedan Goran Mujanović za koga, da ga sad idu dovodit, bi 99% ljudi pljuvalo.

Slično i Anas.

Za mene onaj ko ne gine za taj dres ne zaslužuje ga i amen.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline SandroB

• Junior
    « Odgovori #17069 u: Ožujak 06, 2020, 12:56:05 »
  • 0
  • 0
  • Jel ovo bilo (nemam pojma di staviti):
    http://nk-rijeka.hr/vijest/predsjednik-nogometnog-saveza-uae-ugostio-damira-miskovica/?fbclid=IwAR0Girx4uX0JYI3fHEX-vr_gl5kor8Da08Qns6spx4aKm49NhWFX7FQ9ydQ

Uf... ove stvari bude u meni nešto ružno. Nisam protiv lijepe naše, dapače, ali zna me (ispovijedam vam se) štrecnuti kad se Rijeka metne u drugi plan zbog prioriteta zvanog Hrvatska. Ne čini Miško ništa loše, jasno mi je i da ima neku funkciju u HNS-u, ali ovo me podsjeća na jednu moju raspravu s dugogodišnjim poznanikom Armadašom. Priči je bio kraj kad mi je rekao "sorry frende, najprije Hrvatska, onda klubovi". Pa još kad sam shvatio da je Rijeku tako lijepo smjestio u jedan običan skup ili podskup čak, zvan "klubovi", kao i svi ostali... slabo mi je bilo.
    29.08.2013., proud to be there