• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 1991261 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SandroB

• Junior
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #17100 u: Ožujak 28, 2020, 18:04:32 »
  • 0
  • 0
  • Po meni samo idiot ne bi na tako nešto pristao u ovome trenutku a ako takav postoji nije mu mjesto u našem klubu, ovo će ostaviti tragove na duže vrujeme a ne na dva mjeseca

A mi se čudili onome liku iz Siona kada je  dao otkaz nekolicini igrača .....

Ja bih malo opreznije dijelio idiote, dok ne znamo sve okolnosti. Tako su nam sportski prijatelji iz Zagreba opleli po bahatim i bezosjećajnim igračima itd... lijepo je ovdje primijećeno da to nije naš problem. Međutim, baš kao i sportski prijatelji, kod nas se također barata s nekakvom trećinom iznosa. Samo da mi ne kaže netko "učimo od najboljih"... Čekam drugi krug, da netko od naših ne prihvati, pa ga raščetvorimo ovdje.

Ne insinuiram tijesnu povezanost, ali... kako biste vi reagirali da vas jedan od Mamića traži da se pozdravite s dobrim dijelom vaših  novaca? Naglasak je na Mamić... a  nogometaše se proziva na nemoralne postupke i pomanjkanje empatije prema stradalima... nekako mislim da biste se na Mamićev prijedlog ili nasmijali, ili ga poslali u tri p.m.

Ali OK... sačekajmo naše...
    29.08.2013., proud to be there

Offline Evri

• Morčić
    • **
    « Odgovori #17101 u: Ožujak 29, 2020, 14:02:10 »
  • 0
  • 0
  • Kužim šta želim reci Sandro ali ja ne gledam na  to kroz Mamice Itd, gledam na jednu situaciju koja je svih u svijetu na neki način zatekla i stislo u kut, puno ljudi je izgubilo posao, puno ljudi se bori da preživi , puno je ljudi u strahu od gubitka posla, puno ljudi je svjesno prihvatilo smanjenje plaća da bi im kakvi takvi prihodi i dalje stizali i firme preživile , ne djelom ljude na nogometaše i ostale , općenito ovo neće proći preko noći izostavit će posljedice na duže vrijeme, ne vidim zašto se i oni ne bi odrekli za dobrobit poslodavca koji ih je napravio bogatim isplavicajuci im plaće koje su puno vece od običnog prosjeka i sumljam da će ih to toliko osakatiti. e sada kao su oni gore tom problemu pristupili boli me kuki to je njihova problem i samo se nadam da ekipa na brdu ima bolji odnos sa igračima ( siguran sam )i da će svi skupa zakednonacin način da se prevalada ova situacija bez da itko izgubi posao, svi se na nekim način moraju zrtvovati ako mislim iz ovoga izaći neokrznut

Offline Evri

• Morčić
    • **

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #17103 u: Ožujak 30, 2020, 11:33:04 »
  • 0
  • 1
  • Nk Rijeka ima X.YZA pretplatnika.

Šta sa njima?

Ljudi platili cijelu sezonu ,a nemaju što gledati?  8)

Od velike četvorke, nije da mi se čini, nego sigurno Rijeka ima najjeftiniju momčad, gledajući mjesečne izdatke.
    Tako da su se Miške i ekipa opet pokazali kao vizionari.

Uz to, ne vjerujem da će se netko od mladaca postaviti kurčevito, eventualno ako manageri nađu svoj interes, a sa druge strane taman u nekom zenitu je sve stalo i prekinulo. Tako da ne vjerujem da je baš prevelika potražnja za njima na tržištu.
    Još jedna važna stvar da mi uz Varaždin imamo najviše HR igrača u postavi + jednog recimo Gorgona, Raspopovića , Velkovskog, Lončara koji su tu ajmo reći našeg govornog područja.
    Problem su vjerovatno već planirani izlazni transferi poput Čolaka, Pavičića?, Halilovića?, Lepinjica?...
    Ove Pirese i Sterlinge treba odmah osloboditi, pa i najkasnije pridošlog Galovića ako se nešto nećka. Svima raskid ugovora odnosno posudbi i adio...

« Zadnja izmjena: Ožujak 30, 2020, 11:34:53 od ispod stijena »

Offline PIVA

• Pionir
    « Odgovori #17105 u: Ožujak 31, 2020, 10:48:51 »
  • 0
  • 0
  • Nk Rijeka ima X.YZA pretplatnika.

Šta sa njima?

Ljudi platili cijelu sezonu ,a nemaju što gledati?  8)

Od velike četvorke, nije da mi se čini, nego sigurno Rijeka ima najjeftiniju momčad, gledajući mjesečne izdatke.
    Tako da su se Miške i ekipa opet pokazali kao vizionari.

Uz to, ne vjerujem da će se netko od mladaca postaviti kurčevito, eventualno ako manageri nađu svoj interes, a sa druge strane taman u nekom zenitu je sve stalo i prekinulo. Tako da ne vjerujem da je baš prevelika potražnja za njima na tržištu.
    Još jedna važna stvar da mi uz Varaždin imamo najviše HR igrača u postavi + jednog recimo Gorgona, Raspopovića , Velkovskog, Lončara koji su tu ajmo reći našeg govornog područja.
    Problem su vjerovatno već planirani izlazni transferi poput Čolaka, Pavičića?, Halilovića?, Lepinjica?...
    Ove Pirese i Sterlinge treba odmah osloboditi, pa i najkasnije pridošlog Galovića ako se nešto nećka. Svima raskid ugovora odnosno posudbi i adio...

Zanimljivo kako su svima usta puna rezanja plaća, a nitko da ponudi isplatiti pretplatnicima 1/4 uplaćenog iznosa zbog neodigravanja utakmica :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #17106 u: Ožujak 31, 2020, 11:07:44 »
  • 0
  • 0
  • Dok se ne donese definitivna odluka o sudbini prvenstva pričati o nekom povratu novca je preuranjeno. Ako se ostatak prvenstva i otkaže, osobno preferiram varijantu da mi klub, umjesto vraćanja keša, umanji cijenu pretplate za iduću sezonu. Ljudi koji ne namjeravaju uzimati pretplatu za iduću sezonu po meni imaju pravo na povrat novca. Osim ako u uvjetima prodaje ne stoji suprotno.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #17107 u: Ožujak 31, 2020, 11:42:08 »
  • 0
  • 0
  • ma kakav povrat novaca?

vrazji konzumenti...

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #17108 u: Ožujak 31, 2020, 11:55:23 »
  • 0
  • 0

vrazji konzumenti...
    Meni za I tribinu nije skupa pretplata, za boljitak kluba se ako treba odreknem tih novaca. Ali ne smatram baš da imam pravo govoriti u ime drugih, pogotovo onih koji su platili puno više od mene.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 31, 2020, 11:59:01 od Fornax »

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #17109 u: Ožujak 31, 2020, 12:07:04 »
  • 0
  • 0

vrazji konzumenti...

Pazi, zašto onda rasprava o cijeni ulaznica ili cijeli topic o tome kako bi pretplata trebala biti ovoliko ,zašto onoliko, pa spominjanja Čoharu bliže i dalje rodbine!?

I ono...Miško je dao 1,5 mil SVOJIH eura. A čijih je trebao dati? Kad paše, onda je kupite si klub pa radite što hoćete, kad ne paše onda je , jadan on , kako se pokorio i dao 1,5 mil Eura.

Naravno, nije trebao. Kao što nije ni trebao kupiti Rijeku ili gurati Volpia u taj posao, kako god. Ali tako je kako je. Ako je stavio unutra 1,5 sigurno ima interesa.

Mislim, uvijek sam ga podržavao i podržavam, i držao njegovu stranu u prošlogodišnjim sukobima, ali ajmo spustiti loptu (populizam) na zemlju.

Dajem svake godine tih 1.350,00 ili koliko već kuna i nije mi žao, da digne na 5.000,00 kn, dao bih 5.000,00 kn bez pogovorno, ne bih se bunio.

Smeta mi što se vuče ljude za nos kroz te neke priče velikih manaDŽera i sad kao svi imamo empatije jer teško je razdoblje i to je ok.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #17110 u: Ožujak 31, 2020, 13:30:11 »
  • 0
  • 0
  • Članak 8.
    HNK Rijeka zadržava pravo promjena satnice, datuma i mjesta odigravanja utakmice u slučaju nepredviđenih okolnosti, uključujući, ali ne ograničavajući se na događaje više sile ili razloga ugrožavanja sigurnosti.  U slučaju odigravanja utakmice bez gledatelja, sukladno odluci nadležnih tijela Republike Hrvatske, povrat novca nije moguć.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #17111 u: Ožujak 31, 2020, 13:36:29 »
  • 0
  • 0
  • Članak 8.
    HNK Rijeka zadržava pravo promjena satnice, datuma i mjesta odigravanja utakmice u slučaju nepredviđenih okolnosti, uključujući, ali ne ograničavajući se na događaje više sile ili razloga ugrožavanja sigurnosti.  U slučaju odigravanja utakmice bez gledatelja, sukladno odluci nadležnih tijela Republike Hrvatske, povrat novca nije moguć.
    Mislim da će od iduće sezone ubacit i stavku neodigravanja utakmice zbog više sile.  ;D

Offline PIVA

• Pionir
    « Odgovori #17112 u: Ožujak 31, 2020, 14:12:37 »
  • 0
  • 0
  • Članak 8.
    Mislim da će od iduće sezone ubacit i stavku neodigravanja utakmice zbog više sile.  ;D

Bit će od slijedeće sezone puno toga ubačeno u statute, pravilnike, ugovore...i kod klubova i kod saveza :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #17113 u: Ožujak 31, 2020, 14:15:40 »
  • 0
  • 0
  • Realno, ova pandemija je najveći globalni game-changer još od 11. rujna 2001. Mnogo toga nikad više neće biti isto.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #17114 u: Travanj 01, 2020, 08:42:16 »
  • 0
  • 0
  • Članak 8.

Pa zasad nije bilo domaćih utakmica bez gledatelja, zar ne?