• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 2184898 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline monte lumaka

• Inćun
  • *
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #12615 u: Svibanj 06, 2015, 11:31:32 »
  • http://nk-rijeka.hr/article/2015/05/05/rab-rijeka-ii-1:5

Trebalo je samo 3 godine klecanja i 10 pokera da pomalo i najvecim pravednickim utvrdama u rijeckoj zoni interesa pocnu pucati zidine.

Onda preko Raba na Miškovićev Pag i prešli preko linije Karlobaga.  ;)
    a sta cemo s Lošinjem ?

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #12616 u: Svibanj 06, 2015, 11:43:44 »
  • Kaže NL da nam dolazi Borna Barišić na lijevog beka. Ono što sam ga gledao nije loš, ali ni puno bolji od Bertoše. Znači za EL nije.

Odbijene su Mamićeve ponude za Leška i Lea, a za očekivati je i Benfikinu ponudu za Leška. Vjerujem da to neće bit puno više od 2 milijuna.

Sjećam se kad je Pavlović išao iz Zagreba u Werder. Platili su ga negdje oko 1.5. Bio je dobar igrač ali se pogubio jer nije igrao. navodno ga je Mamić htio prošle godine ali nisu ga uzeli.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #12617 u: Svibanj 06, 2015, 12:47:27 »
  • http://nk-rijeka.hr/article/2015/05/05/rab-rijeka-ii-1:5

Trebalo je samo 3 godine klecanja i 10 pokera da pomalo i najvecim pravednickim utvrdama u rijeckoj zoni interesa pocnu pucati zidine.

Onda preko Raba na Miškovićev Pag i prešli preko linije Karlobaga.  ;)
    a sta cemo s Lošinjem ?

U tom slučaju su u okruženju. Resistance is futile!
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Primorac

• Junior
    « Odgovori #12618 u: Svibanj 06, 2015, 14:26:21 »
  • Kaže NL da nam dolazi Borna Barišić na lijevog beka. Ono što sam ga gledao nije loš, ali ni puno bolji od Bertoše. Znači za EL nije.

Odbijene su Mamićeve ponude za Leška i Lea, a za očekivati je i Benfikinu ponudu za Leška. Vjerujem da to neće bit puno više od 2 milijuna.

Sjećam se kad je Pavlović išao iz Zagreba u Werder. Platili su ga negdje oko 1.5. Bio je dobar igrač ali se pogubio jer nije igrao. navodno ga je Mamić htio prošle godine ali nisu ga uzeli.

Pavlović danas igra u Ferencvarosu, igrao je protiv nas prošlo ljeto u kvalifikacijama za EL. Imaš kakav link za Barišića i odbijene ponude? Nisam to vidio u NL danas.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #12619 u: Svibanj 06, 2015, 15:23:41 »
  • Sjecam se da. Sjecam ga se i jako dobro iz HNLa. U to je vrijeme bio i mozda najbolji stoper lige i konkurirao za reprezentaciju. Mislim..pricam o njemu zbog Leska. Slicna je situacija samo je Lesko malo iskusniji al mislim da ce cjena bit slicna.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #12620 u: Svibanj 06, 2015, 15:24:50 »
  • A joj. Zaboravio za Barisica. Pise u tiskanom izdanju cijeli mali clanak o njemu i ovoj dvojici.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #12621 u: Svibanj 06, 2015, 15:35:25 »

cini mi se kao nelos potez,berti ide prema 30oj a ovaj mali je oko 20 nako se ne varam ili mladji a potencijal pokazuje,zasto ga nebi isklesali,uostalom za leska se govori da je prototip modernog stopera a u osijeku je igrao zadnjeg veznog.
    vjerujem u dobru prosudbu,uostalom najbitnije je sta je malom u glavi,karakter,i osrednje talntirani igrac moze puno ako ima dobre radne navike.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline River92

• Morčić
    • **
    « Odgovori #12622 u: Svibanj 06, 2015, 15:38:50 »
  • svaka čast onom ko je donio odluku da će im se poklonit tri garniture dresova u ovom dizajnu...znači njihov grb na dresu našem... ko god da je ubiooo ih jee... baš kapa do podaaa  ;D

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #12623 u: Svibanj 07, 2015, 08:56:17 »
  • Kaže Leovac u NL da ne misli otić iz Rijeke ako ne dođe ponuda koja će zadovoljit obje strane. Standardna floskula...bla bla, super mi je u Rijeci, obitelj je sretna, itd itd.

Što se Dinama tiče, navodno nije postojala službena ponuda. A on sam nije rekao ni da ni ne. Sreća pa Maminjo nema baš toliku platežnu moć da iskrca preko 2 mil za njega.

edit: stavili su i na portal

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Leovac-zelja-mnogih-klubova-Ne-ide-mi-se-iz-Rijeke-pod-svaku-cijenu

« Zadnja izmjena: Svibanj 07, 2015, 09:10:54 od black label »

Offline black label

• Forza Fiume

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #12625 u: Svibanj 09, 2015, 00:17:05 »
  • Neznam dali je netko vidio. U SN-u cijeli intervju sa Tomečakom. Navodno je Brugge zagrizao, ali West Ham ga ozbiljno prati i gledali su ga dva puta u zadnje vrijeme. Kao još se samo čeka službena ponuda. To su sve direktno riječi njegovog menadžera.

On sam je rekao standardno...odlazim ako ponuda zadovolji obje strane. Uglavnom koliko sam shvatio ovo je vrlo ozbiljno.

Btw

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Srecko-Juricic-Zelja-je-zadrzati-i-ojacati-ovu-ekipu

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #12626 u: Svibanj 09, 2015, 01:36:57 »
  • pa nadam se jer sa rasprodajama nikad nećemo do prvenstva. dinamo se pojačava, prodat će možda eventualno soudania koji je imao problema sa ozljedama i ademija iako ne vjerujem a kod nas se samo priča o odlascima. pa kakav je to onda projekt..

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #12627 u: Svibanj 09, 2015, 01:42:13 »
  • Dugorocan. Kamp i stadion na prvom su mjestu. Onda tek prvenstvo. Jbg. Tesko je to prihvatit ali tako je.

Offline buđoki

• Pionir
    « Odgovori #12628 u: Svibanj 09, 2015, 02:04:24 »
  • Citat:
    Fiksne klauzule u ugovoru imaju samo Močinić i Tomečak. Sve ostalo je stvar kluba. I ja kao trener želim da se zadrže ti igrači.

To su riječi Keka. Znači ipak postoji klauzula kod Tomečaka i Močinića...

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #12629 u: Svibanj 09, 2015, 06:58:18 »
  • Neznam dali je netko vidio. U SN-u cijeli intervju sa Tomečakom. Navodno je Brugge zagrizao, ali West Ham ga ozbiljno prati i gledali su ga dva puta u zadnje vrijeme. Kao još se samo čeka službena ponuda. To su sve direktno riječi njegovog menadžera.

On sam je rekao standardno...odlazim ako ponuda zadovolji obje strane. Uglavnom koliko sam shvatio ovo je vrlo ozbiljno.

Btw

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Srecko-Juricic-Zelja-je-zadrzati-i-ojacati-ovu-ekipu
    Neka ode, ako već mora otići, u Englesku. Sigurno mogu ponuditi više od Belgijanaca, a i poznati su po tome da plaćaju i više nego je realno. Osim toga, prijatelj mu ne bi bio jako daleko. Mogli bi se naći na pecanju. Čujem da Temza ima solidne glavoče.