• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 2184895 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline black label

• Forza Fiume
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #14340 u: Kolovoz 18, 2017, 10:03:19 »
  • Koji kurac on zna kakvi su igrači Đoković, Martić, Gomelt, Solomon. Zna koliko i ja. Znači ništa. Niti zna u kakvom su psihičkom, fizičkom stanju, i kakvi su uopće.

Uzmeš duplu krunu i onda se pojavi neki izrod koji je ljubomoran jer nije bio dio te priče. Lako to, nego nakon Rijeke nije bio u užim planovima niti jednog trenera kod kojeg je igrao.

SRAM TE BILO!
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #14341 u: Kolovoz 18, 2017, 10:10:10 »
  • Ne ne, nije se nakon duple krune javio nego nakon tri poraza, koja su se dogodila prvi put od Kekovog dolaska. Već tu je sve jasno.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #14342 u: Kolovoz 18, 2017, 10:15:16 »
  • Rotacija ili stagnacija, pitanje je sad?

Kada navijaš, navijaj za Rijeku!
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #14343 u: Kolovoz 18, 2017, 11:24:27 »
  • Podignuo je dobru medijsku prašinu propalica. Čak je i NL počeo prenositi fejs statuse.

Ovo bi moglo imati kontraefekt uz pravi odgovor i reakciju kluba (hahahaha) odnosno galvaniziranje sine svih da ostvarimo sve pobjede do prvenstvene pauze, a onda mr. X, mr. Y i mr. Wajcer, ali za rad iza šanka ispod tribina.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #14344 u: Kolovoz 18, 2017, 11:30:24 »
  • ... i mr. Wajcer, ali za rad iza šanka ispod tribina.
    Neka, da ga jebeš ne može bit gori od one uspavane klinčadije ispod I2.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #14345 u: Kolovoz 18, 2017, 11:34:10 »
  • to za rotacije stoji ali opet Kek ima rezultate i mozemo mi lajat beskrajno sto ne rotira vise igraca.

apsolutno. zamjerat treneru koji je osvojio duplu krunu sto ne rotira vise igraca je isto kao zamjerat mu da ne koristi vise domacih juniora ili da ne igra "atraktivno" ili bilo koji drugi argument koji nema veze s onim sto je za trenera glavno - rezultat. i sad je neki weitzer ili pol ljudi na forumu/tribini pametnije od keka i "zna" da je trebalo rotirat. a upravo ta ne-rotacija nam je donijela naslov. isto kao sto je i chelsea lani osvojio naslov sa samo 13 igraca i rotirali su najmanje od svih klubova u europi. conte neznalico!

pa mi jesmo (i uvijek cemo) osvajati trofeje jedino ako sve maksimalno poslozimo i podredimo rezultatu, a ne ako cemo se brinut o svim ovim sekundarnim stvarima.

Offline Trevor Reznik

• Morčić
    • **
    « Odgovori #14346 u: Kolovoz 18, 2017, 14:56:19 »
  • Meni se čini da on to malo pokušava gurnuti svog frenda Đoku u igru...

https://www.sportcom.hr/lokalni-sport/nogomet/cetvrta-liga-z/zanimljivo-na-lonji-ivor-weitzer-i-damjan-dokovic-treniraju-pod-paskom-branimira-vajde.html

Nego, riješiti se odmah i tog Đokovića samo zato jer ga poznaje..

I ajde, sad bar znamo tko je bio "Aluminijska felga" na forumu...

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #14347 u: Kolovoz 18, 2017, 15:43:34 »
  • Jako sam skeptican u vezi Djoke al volio bi da odigra sutra cijelu tekmu pa da nas razuvjeri.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #14348 u: Kolovoz 18, 2017, 19:07:57 »
  • Ne ne, nije se nakon duple krune javio nego nakon tri poraza, koja su se dogodila prvi put od Kekovog dolaska. Već tu je sve jasno.

Tajming je zanimljiv više od svega drugoga. Kad sam počeo čitati prvo sam pomislio "ovo bi moglo biti zanimljivo", ali što sam dalje išao samo sam vidio osobni obračun igrača koji se nije uspio nametnuti. Da je čovjek napravio nekakvu karijeru i da je "šikaniranje" u Rijeci bila jedina tamna točka, još bih i razumio. Ali netko je nabrojao gdje je sve dotični igrao, to mi je dovoljno.

Ako bih želio izvući nešto iz tog teksta s čime se slažem, onda je to tema rotacije igrača. Druga stvar koja me kopka je to kako je Prskalo preko noći postao rezerva nakon onakve sezone. Mogu samo pretpostaviti da je klupska odluka da se forsira Slugu jer je perspektiva, a Andreju služi samo na čast da je kao klupski vojnik prihvatio klupu bez drame.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #14350 u: Kolovoz 18, 2017, 20:33:51 »
  • http://www.sportcom.hr/regionalni-sport/rijeka/weitzerov-facebook-matjaz-kek-mislim-da-nikoga-ne-veseli-vrijedanje-a-ivoru-zelim-puno-uspjeha-u-karijeri.html

i to je to

cekas prvi niz nepovoljnih rezultata da bis pljuvao po klubu kojeg "volis",mos mislit kako je ta ljubav iskrena.

uostalom od kad navijam za Rijeku,mogu reci da dugo nije bilo trenera kojem igraci nisu vedrili i oblacili u svlacioni,do Keka.
    kad su tankirali za vrijeme gracana i to dva puta i ovaj ih izvrijedjao u svlacioni radi toga,gracan je bio smijenjen,kasnile su place i ta sranja ali je bila vecina domacih decki tako da price o domacim deckima i voljenom klubu isto ne drze vodu,a da ne govorim o sharbinom (anas ) kasnjenju na bus u vrijeme briznog rupcica(koji je morao biti super taktican radi neimastine i hireva glavne zvijezdice) koji ga pita zasto kasni,anas mu kaze da je bio bolestan ,a rupa mu odgovara da laze jer su ga vidjeli u moscenickoj na plazi,a anas hladno "sta ti mene pratis" i ode u bus.
    da je kek 500 puta arogantniji i egocentricniji,neka je jer se zna red i rad,nema glumljenja nekih zvijezdica i zna se ko je glavni,dosta puta smo bili robovi zvijezda koji su birali utakmice.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #14351 u: Kolovoz 19, 2017, 12:21:52 »
  • Citao sam intervju sa Miskom u tiskovnom izdanju SN. Kaze da su svi papiri za Kantridu rijeseni i treba nac investitora. Isto tako kaze da on vec 3g trazi novog investitora koji bi po sezoni davao 10-15m eura al takvog jos nije nasao. Dakle kako sam uvijek i tvrdio za vece domete treba nam financijska injekcija jer iskljucivo samoodrzavanje nije dovoljno i nadam se da ce Misko nekako naci novog investitora.

Offline FOF

• Veteran

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #14353 u: Kolovoz 19, 2017, 12:38:13 »
  • Ček, ček... Miško kaže da traži investitora koji bi investirao 10-15 milijuna eura po sezoni u Rijeku? A zašto bi itko to radio? Da nađe investitora koji bi investirao 1-1,5 milijuna godišnje - ja bih bio presretan. Pa nama generalni sponzor, čiji logo nam je na dresu daje 300k godišnje, a ni toga ne bi bilo da nema Keka.

Ok, moram pročitati cijeli intervju, ovo je osvrt na post.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #14354 u: Kolovoz 19, 2017, 12:42:47 »
  • Pise ti u SN, ne vidim da je rijeka danas to copy paste. Mozda ja to ne vidim jer mi nezgodno detaljno citat na mobu.Dobro si rekao da netko daje 1m eura po sezoni bilo bi vec ok.