• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 2042835 puta)

Vivari i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #16125 u: Srpanj 10, 2019, 20:40:12 »
  • (otvaranje tema je ipak tvoja specijalnost i naše zadovoljstvo, ali ako nemaš inspiracije neka slobodno TIR prebaci sve ovo u novu temu)

Ja otvaram samo prvenstvene - u zadnje skoro 3 sezone samo je Vado jednom greškom uletio. Projekt je (bio) zadužen za EL, a kup je otvarao tko je stigao....
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline delgadillo

• Pionir
    « Odgovori #16126 u: Srpanj 10, 2019, 23:33:58 »
  • Zadnjih dana u NL, ničim izazvani, uredno članci o dinamu, izvještaji s priprema i ostale pizdarije na pola stranice, potpisane od uvaženog kolege petrovića.
    Valjda da miško bude u toku, ne znam tko drugi čita to smeće, možda kolega ispod stijena. 8)
    Hvala Miško.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #16127 u: Srpanj 11, 2019, 00:53:26 »
  • Zadnjih dana u NL, ničim izazvani, uredno članci o dinamu, izvještaji s priprema i ostale pizdarije na pola stranice, potpisane od uvaženog kolege petrovića.
    Valjda da miško bude u toku, ne znam tko drugi čita to smeće, možda kolega ispod stijena. 8)
    ?
    Dao sam ti plus za dobar smisao za humor ;)

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #16128 u: Srpanj 11, 2019, 16:18:02 »
  • Sudi Mario Zebec (Cestica)  ::) ::)

Od međusobnih susreta nam zadnje sudio ovog proljeća 0-0 na Rujevici (ne sjećam se nekih velikih sranja?), prije toga pijanu utakmicu u Maksimiru i u istoj sezoni onih 1-1 na Rujevici kad nije suđen penal na Andrijaševiću pred kraj susreta (ako se dobro sjećam). I naravno pred godinu dana u kupu masakr motornom pilom u Maksimiru 3-0 kad je Brada dobio crveni a Acosty žuti za "faul u napadu".

p.s. TIR možeš ovih zadnjih 7-8 komentara prebacit u novu temu za Superkup?

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #16129 u: Srpanj 11, 2019, 19:31:07 »
  • https://www.index.hr/sport/clanak/biscan-hitno-mi-treba-pojacanje-nezadovoljan-sam-muricem/2100181.aspx

Citat:
    Nije slučajno ni kad kontinuirano igraš zrelo i kvalitetno kao što Ivan Lepinjica igra. Njega više ni ne računam kao mladog, on se stabilizirao u momčadi. Nadam se da ćemo u tom aspektu dobiti barem još jednog igrača. Najbliži tome su Denis Bušnja i Matej Vuk", zaključio je trener Rijeke svoj razgovor s novinarima u Kranjskoj Gori.

Murić fizički koma, praktički ispao iz sastava pa i nekih ozbiljnih kombinacija ako se ne trgne. Šteta jer njegovi korneri su nam zabili par golova na proljeće, vrlo vrlo fin centaršut. Ali očito u kombinaciji sa manjkom discipline i volje.

S druge strane, vrlo vrlo potentni Vuk i Bušnja kao kandidati za lijevo krilo, a u tom slučaju Acosty na desno krilo, sa Gorgonom u sredini, mi ne zvuči loše. Nisam pretjerano pesimističan ni idejom da Turčin ostane kao konkurencija na desnom krilu.

Ali lijevi bek je šupalj, Mamić i Murić su najizgledniji za klupu/tribinu, ipak sam očekivao kakav dolazak ovo ljeto na toj poziciji. Znam, znam kako funkcioniramo i znam da će biti rošada, ali kao priprema za Europu sam očekivao uigranu kvalitetu na lijevom beku, a ne da ga krpa Tomečak.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #16130 u: Srpanj 11, 2019, 20:59:41 »
  • Tipičan clickbait naslov iz kojeg ispada da je Murić otpisan i da mu se žurno traži zamjena. Dečko je fizički u banani i na kondicionim trenerima je da ga dignu. Nije to neka viša znanost, zdravo tijelo nije imuno na trening. S naglaskom na "zdravo". Ako Murić unatoč svim konvencionalnim metodama kondicionog treninga ne pokazuje napredak, problem je u nečem drugom.

Sjećam se da je Novak Đoković tamo u počecima probijanja na broj 1 imao velikih problema s izdržljivošću, pa je Wawrinki zbog iznemoglosti predao finale Umaga nakon što je poveo 1-0 u setovima. Davno je bilo, ali mislim da se ispostavilo da je zbog devijacije septuma nepravilno disao pa mišići nisu dobivali dovoljno kisika.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 11, 2019, 21:03:58 od Fornax »

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #16131 u: Srpanj 12, 2019, 00:58:51 »
  • Novak ima devijaciju priznavanja poraza.
    Ne poznajem šampiona niti u jednom sportu koji je toliko mečeva predao.

Muric ima devijaciju samodiscipline. Kad sam vidio tu utakmicu protiv Apoela, mislio sam da igra Prosinečki .
    Koliko je taj gemisteka popio i pajceka pojeo kad je natukao minimum 5 kg u tjedan dana.
    Neprofesionalno, neodgovorno i na kraju krajeva hrakaca u lice prvo treneru, a onda i klubu.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #16132 u: Srpanj 12, 2019, 06:44:55 »
  • Novak ima devijaciju priznavanja poraza.
    Ne poznajem šampiona niti u jednom sportu koji je toliko mečeva predao.

Taj meč u Umagu je bio specifičan jer je Đoković predao pri vodstvu. Smiješno je bilo gledat kiselog Wawrinku koji je upravo uzeo ATP naslov, a spušio set od čovjeka koji nije mogao disati.

Muric ima devijaciju samodiscipline. Kad sam vidio tu utakmicu protiv Apoela, mislio sam da igra Prosinečki .
    Koliko je taj gemisteka popio i pajceka pojeo kad je natukao minimum 5 kg u tjedan dana.
    Neprofesionalno, neodgovorno i na kraju krajeva hrakaca u lice prvo treneru, a onda i klubu.
    Ma to su mišići.  ;D

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #16133 u: Srpanj 12, 2019, 07:55:07 »
  • Morala je biti negdje caka radi puta od Ajaxa do Rijeke, jer se vidi da je klasa iznad u prvom dodiru, a kamoli drugom, trećem ili kad ošamari loptu ljevicom u trepavicu. Da li će prozivanja ostaviti dojam na njega neznam, ali ako je ko Sharba neće :) No, siguran sam da Bišćan ima iskustva sa mangupima i da zna šta radi.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #16134 u: Srpanj 12, 2019, 08:21:01 »
  • http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Puljiceva-ozljeda-izuzetno-komplicirana-nitko-ne-zna-kad-ce-natrag-na-teren

Kobra Puljke, žao mi ga je jako, osporavan, omalovažavan, ludi svi na njega, a trpa, šuti i igra. Slično kao i Kvržić dobar dio karijere u Rijeci, a uvijek meda donese, kad je najpotrebnije! To je velika kvaliteta, igrači za velike utakmice!

S druge strane otvara se prostor za Vuka, Bušnju i Štefulja. Kažu mali ima potencijala treba istrpiti. Trpiti ćemo. Ionako godinama nitko nije ateist na Rujevici kada protivničko krilo krene prema lijevom beku Rijeke. Navikli smo se tresti.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #16136 u: Srpanj 12, 2019, 12:48:35 »
  • Hahaha, kako lijep razgovor bez vađenja iz konteksta ili stavljanja u usta izjava. Nemoguće da je to Jutarnji!

Moramo popratiti autora Tomislava Juranovića.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #16137 u: Srpanj 12, 2019, 15:51:03 »
  • Baš dobar članak. Osviježenje u moru suhoparnih kopipejstanih izvještaja.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #16138 u: Srpanj 12, 2019, 17:44:45 »
  • https://www.index.hr/sport/clanak/miskovic-o-problemima-rijeke-i-hrvatskog-sporta-klubovi-ce-nam-nestati/2100403.aspx

Još svježeg materijala.

Citat:
    “Ja mogu biti predsjednik kluba i navijač, ali ne mogu biti predsjednik i ultras. Isto tako ultrasi ne mogu biti predsjednici kluba. Svatko radi svoj dio posla i meni je žao što se njihove frustracije s nekim stvarima odražavaju na tribini. Smatram da bi Armada prije svega trebala navijati, da bi trebali davati podršku klubu i tek onda ako se ne slažu s nekim mojim odlukama, razgovarati o tome. Jedni bez drugih ne možemo, to je svima jasno. Ako budemo dočekali Europu bez navijanja, bit će nam jako teško. Ako je njihov cilj takav, neka tako onda bude, ali preživjet ćemo to. Opet", kazao je Mišković na temu navijača, pa još jednom ponovio koliko su oni važni da bi klub ostvarivao bolje rezultate:

"Ponovit ću stoti put. Nekad moram donositi odluke s kojima se navijački ne slažem, ali su u korist kluba. Klub mora biti prije mojih sentimentalnih osjećaja prema istom. Sve u granicama, naravno. Tako bi se trebali ponašati i navijači. Pozivam ih još jednom sve da zaboravimo neke stvari i krenemo ispočetka. Potreban nam je njihov impuls ako želimo jaku Rijeku.”

Lijepo on to diplomatski, ali ako ću secirati izjavu, pokušavam naći koji je dio ne davanja pedale Pilipoviću onaj "u korist kluba".

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #16139 u: Srpanj 12, 2019, 18:02:39 »
  • Lijepo on to diplomatski, ali ako ću secirati izjavu, pokušavam naći koji je dio ne davanja pedale Pilipoviću onaj "u korist kluba".
    Ti se stvarno ne daš krstit.

Da ti budem iskren, koliko god se subjektivno slažem s tobom po ovom pitanju, objektivno, dopustiti da ti tribina odlučuje tko može, a tko ne može sjediti u stručnom stožeru bi u profesionalnim nogometnim krugovima vjerojatno jako negativno odjeknulo i potkopalo profesionalni kredibilitet kluba. Rijeka ipak zadnjih godina njeguje imidž ozbiljnog kluba, i sad najednom početi vući poteze kakvi su karakteristični za onu tugu s juga, ne bi baš bilo najproduktivnije.

Ipak, ponovit ću, po meni je dovođenje Pileta u startu bio glup i nepromišljen potez...

Al na kurac više i Pile. Taj čovjek nit je uzrok, nit je povod za ovo što vodstvo Armade radi. On je samo trenutni fokus. Da nije on, bilo bi nešto drugo.

EDIT: Sad kad čitam, ne bih se složio da je "diplomatski". Prvi put ga čujem da u javnom nastupu spominje nečije "frustracije" i to je za njega demagoga netipično oštro.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 12, 2019, 18:05:56 od Fornax »