• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 1831574 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Veteran
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #16455 u: Kolovoz 13, 2019, 09:55:52 »
  • 0
  • 0
  • Da među navijačima ima kretena koji će zašiljit baklju - ima, ali to se ne riješava ovako. To se riješava tako da onog koji zašilji istu kazniš s 10000 kuna. Da mene stave na takvu "tribinu", ja bi se isto bunio. Vjerojatno iz kluba ne bi imali sluha kao ovi što slušaju svoje navijače. Znam da tu dolazi Torcida i da je to vrlo vjerojatno napravljeno samo radi njih i možda BBB, ali i sa drugih tribina ono izgleda kao da unutra držiš T-rex-a, a ne navijače. Mogu mislit kakav je doživljaj nekakvih škota kad izađu na stadion.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #16456 u: Kolovoz 13, 2019, 10:19:52 »
  • 0
  • 0
  • Zabunom sam kliknuo na prvu stranicu ove teme umjesto zadnje i izađe mi.. (Anno domini 2009.)

“Situacija je ozbiljna, ali štrajk ne bi imao smisla

Duguju nam jako puno, financijska situacija je ozbiljna. Navijači to moraju znati, pa i to da takva situacija nije nastala sad”

#hvalamisko

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16457 u: Kolovoz 13, 2019, 10:26:28 »
  • 0
  • 0
  • Zabunom sam kliknuo na prvu stranicu ove teme umjesto zadnje i izađe mi.. (Anno domini 2009.)

“Situacija je ozbiljna, ali štrajk ne bi imao smisla

Duguju nam jako puno, financijska situacija je ozbiljna. Navijači to moraju znati, pa i to da takva situacija nije nastala sad”

#hvalamisko
    #mozeiudruguligu

Online D10S

• Forza Fiume
    • VOLIM GRAD KOJI TEČE
    « Odgovori #16458 u: Kolovoz 13, 2019, 16:00:03 »
  • 0
  • 0

• one stvarno daju jedan ZOO štih. Ja bih u startu umjesto toga napravio krov, ništa skupo, limeno. Mala je površina, nema problema raspona i nosivosti. Jedino vjetra, ali i to se da riješiti. Koji idiot bi se žalio na natkrivenu gostujuću tribinu?

ZOO je tovarima prirodni habitat i meni ih je gust gledat u kavezu a i za ostale gostujuce navijace me boli ona stvar, ako im nije po volji ne moraju ni dolazit i tocka.

Natkrivena gostujuca tribina? dakle tovari na suhom a mi na istoku da trpimo kisu  :D?

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #16459 u: Kolovoz 13, 2019, 16:20:21 »
  • 0
  • 0
  • Mali je sektor (tribina) pa djeluje grozno, ali sve je po UEFA standardima. Da nije davno bi se mijenjalo.
    Nitko ne priča o kavezu na poljudu jer je veliki pa se slika izgubi... Zamisli da su isti oni šiljci okrenuti prema publici na Rujevici? Momentalno bi nas zatvorili.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16460 u: Kolovoz 13, 2019, 17:26:57 »
  • 0
  • 0
  • Natkrivena gostujuca tribina? dakle tovari na suhom a mi na istoku da trpimo kisu  :D?
    Ne treba sve baš gledati kroz prizmu Tovara. Gledaj to na način da bi Rujevica automatski izgledala ljepše, a tu je i reputacija dobrog domaćina.

A ovi šiljci na Poljudu... Majko Isusova. Oni nekome seru o "Guantanamu". Pa uspjeli su od bisera arhitekture napraviti odbojno ruglo kako to samo Vari mogu.

Online D10S

• Forza Fiume
    • VOLIM GRAD KOJI TEČE
    « Odgovori #16461 u: Kolovoz 13, 2019, 17:46:03 »
  • 0
  • 0
  • Ma sta ja znam, stadion koji ima natkrivene samo dvije tribine a da nisu jedna nasuprot druge meni to zvuci bzvz i nakaradno. Ovaj stadion moze biti ljepsi jedino da natkriju sjever i istok a jug da ostane takav kakav je sa pogledom na kvarner i alcatraz. Mozda bi to sto ti kazes na nekom videu izgledalo ok, al ja to pokusavam zamisliti i nekako mi se ne svidja.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16462 u: Kolovoz 13, 2019, 17:51:53 »
  • 0
  • 0
  • Ma znaš šta, Rujevica je već sad toliko asimetrična da još malo asimetrije ne bi promijenilo ništa. Čak je i zapadna tribina sama za sebe asimetrična. Ali mene tamo najviše smeta onaj prostor između istoka i sjevera. Ne mogu vjerovat da u četiri godine nisu bili u stanju to nekako uredit.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #16463 u: Kolovoz 14, 2019, 14:28:37 »
  • 0
  • 0

• Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #16464 u: Kolovoz 14, 2019, 18:54:00 »
  • 0
  • 0

• Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16465 u: Kolovoz 14, 2019, 19:15:37 »
  • 0
  • 0
  • A baš htjedoh reć da ga nabijem na kurac. Gašija, mislim.

Online D10S

• Forza Fiume
    • VOLIM GRAD KOJI TEČE

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16467 u: Kolovoz 15, 2019, 09:51:59 »
  • 0
  • 0
  • Vidiš, na tu priču o kavezu se najviše zalijepio Index... A poznato je da su Hanza i Index već godinama u otvorenom ratu (Index redovito eksplicitno pljuje po Jutarnjem)... Pitam se do koje ćemo mjere mi biti kolateralna žrtva. Ionako smo Hajduku naklonjenom Indexu već i prije bili trn u oku.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #16468 u: Kolovoz 16, 2019, 10:58:03 »
  • 0
  • 0
  • Kek podnio ostavku: http://www.nk-rijeka.hr/vijest/matjaz-kek-vise-nije-trener-rijeke/
    139 riječi

Dugogodišnji oružar Gashi podnio ostavku: http://nk-rijeka.hr/vijest/rustem-gashi-odlazi-u-saudijsku-arabiju-volim-rijeku-vratit-cu-se-jednog-dana/
    239 riječi + video

I šta zeliš reći? Gashi je u klubu 5x duze od Keka bio i nije pobjegao s parkinga u Sloveniju nego se oprostio kao gospodin :)
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već sedam godina." - Danijel Vukušić, 24sata.hr

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16469 u: Kolovoz 16, 2019, 13:52:58 »
  • 0
  • 0
  • Gashi je legenda kluba, ali ničim nije zaslužio biti u istoj rečenici s Matjažom Kekom.