• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 1843346 puta)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Online D10S

• Forza Fiume
  • VOLIM GRAD KOJI TEČE
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #16515 u: Rujan 05, 2019, 15:26:23 »
  • 0
  • 0
  • Hajduk? Istina kontaktirali su me, ali sve je ostalo na tom jednom razgovoru. Drago mi je na kraju što sam opet tu - tvrdi Andrijašević.

http://novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Andrijasevic-poceo-trenirati-s-nogometasima-Rijeke-u-cakuli-s-novinarima-otkrio-je-i-da-su-ga-zvali-s-Poljuda

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #16516 u: Rujan 05, 2019, 15:29:18 »
  • 0
  • 0
  • http://sportklub.hr/Nogomet/Hrvatska/a100256-Hajduku-nakon-derbija-stigla-zestoka-kazna.html?fbclid=IwAR0hFhRIB-ldv0Y9rrVka9chqz48DLrxArZH5EGVmgqjeZqsWDKCNpvNe-s

Citat:
    Renato Pilipović koji je na utakmici Rijeka-Inter Zaprešić isključen u funkciji predstavnika kluba zbog ulaska u teren za igru i prigovaranja sucima kažnjen je ukorom.
    RP uvijek prođe lišo! :)

EDIT: istok i zapad izbili iz blagajne 20.000 kn

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Fuck everyone who isn't us.
    « Odgovori #16520 u: Rujan 12, 2019, 00:34:46 »
  • 0
  • 0
  • http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/RIJEKA-OZLJEDA-Ugledni-ortoped-Boris-Nemec-tvrdi-da-na-Rujevici-ocito-negdje-grijese-u-radu

Citat:
    - Nešto očito nije prilagođeno igračima, negdje se griješi, jer u suprotnom ne bi bilo toliko ozljeda. Teško mi je govoriti jer nisam blizu i ne znam što se radi na pripremama i treninzima, ali evidentno je da nešto ne štima. Da su u pitanju jedan ili dvojica igrača još bismo mogli govoriti o izoliranim slučajevima, ali tu se radi o velikom broju igrača. Dakle, nije slučajno. Poznato je da se ozljede događaju ili zbog neprilagođenih kondicijskih treninga ili naglih promjena podloga gdje se tijelo ne može brzo prilagoditi novim uvjetima - kaže Nemec.

http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Imaju-li-na-Rujevici-problem-sa-sindromom-previse-prerano

Prvo kaže da izuzetno cijeni i poštuje rad Vedrana Naglića, a onda ga praktički posere da griješi u elementima. Jebo lud zbunjenog.
    « Zadnja izmjena: Rujan 12, 2019, 00:54:52 od Fornax »

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #16521 u: Rujan 12, 2019, 08:50:52 »
  • 0
  • 0
  • Zanimljivo.

Citat:
    Kao drugo, kod ozljede zadnje lože najčešće dolazi zbog neelastičnosti tog mišića za što su, ne biste vjerovali, najodgovorniji treneri koji su ih trenirali od njihove dvanaeste do četrnaeste godine.

Osveta Pileta bi bila slatka da je namjerno sabotirao lože dok je trenirao djecu od 12. do 14. godine pa da za par godina se grohotom smije na klupi Dinama :)

Citat:
    - Amerikanci to zovu »too much too soon« ili u prijevodu: previše prerano. To se odnosi na naglo povećanje opterećenja u treningu, koje ili nije popraćeno adekvatnim zagrijavanjem, razgibavanjem i istezanjem ili prije toga nije bilo adekvatne pripreme tijela za tu razinu opterećenja. O tome treba voditi najviše računa.

Ne vjerujem da je takav diletatizam da se netko ne zagrije. Nemoguće.

A uostalom, pa da li je itko imao problema sa ložom? Sve su zglobovi, koljena, aduktor, trbušni zid, sinusi... Koliko me pamćenje služi. Kakva loža.
    « Zadnja izmjena: Rujan 12, 2019, 08:52:25 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već sedam godina." - Danijel Vukušić, 24sata.hr

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #16522 u: Rujan 12, 2019, 09:08:09 »
  • 0
  • 0
  • A uostalom, pa da li je itko imao problema sa ložom? Sve su zglobovi, koljena, aduktor, trbušni zid, sinusi... Koliko me pamćenje služi. Kakva loža.

Zar nisu Čolak i Kvržić?
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Ex:
    od. 23.01.2018. - Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi! ;)
    iza 21.05.2017. - Lovely jubbly!
    negdje u vrijeme Rubeše - This time next year we'll be champions!

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #16523 u: Rujan 12, 2019, 09:22:36 »
  • 0
  • 0
  • Aha, to su ove zadnje ozlijede, tu sam malo površno pratio medije.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već sedam godina." - Danijel Vukušić, 24sata.hr

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #16524 u: Rujan 12, 2019, 11:08:07 »
  • 0
  • 0
  • http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Pricali-smo-s-Bradaricevim-ocem-Filip-nikad-nece-zaboraviti-lijepe-rijecke-godine.-Vjerujem-da-ce-dobiti-aplauz

Eto, opet je NL kamilica postao. Di su pitanja: "Da li ste se zajebali sina sa Caligarijem, a mogli ste u Bordeauxu biti?", "Da li bi zamjerili sinu da slavi gol Rijeci nakon aplauza (za kojeg i ja mislim da će biti, ako Joso tako namjesti kod čitanja sastava)?", "Zašto niste slušali Miška pa se nebi vratili u HNL nakon 1 godine samo?" I sl.

Offline ispod stijena

• Junior
    « Odgovori #16525 u: Rujan 12, 2019, 14:56:04 »
  • 0
  • 0
  • http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Pricali-smo-s-Bradaricevim-ocem-Filip-nikad-nece-zaboraviti-lijepe-rijecke-godine.-Vjerujem-da-ce-dobiti-aplauz

Eto, opet je NL kamilica postao. Di su pitanja: "Da li ste se zajebali sina sa Caligarijem, a mogli ste u Bordeauxu biti?", "Da li bi zamjerili sinu da slavi gol Rijeci nakon aplauza (za kojeg i ja mislim da će biti, ako Joso tako namjesti kod čitanja sastava)?", "Zašto niste slušali Miška pa se nebi vratili u HNL nakon 1 godine samo?" I sl.

Trebalo je pitati da li ste sretni što je glava na vratu nakon što ste uzeli od predsjednika Cagliaria ispod stola. I dopunsko pitanje. Da li ste se uspjeli nagoditi sa vlasnikom NK Rijeke oko stana od Filipova brata?

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Fuck everyone who isn't us.
    « Odgovori #16527 u: Rujan 13, 2019, 11:08:31 »
  • 0
  • 0
  • Ok, dakle Arape križamo s liste potencijalnih. Tko je sljedeći? Nadam se ne Kinezi.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #16528 u: Rujan 13, 2019, 11:15:48 »
  • 0
  • 0
  • Križ na dresu, a Arape za kesu.
    Teško će to dvoje skupa.
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Ex:
    od. 23.01.2018. - Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi! ;)
    iza 21.05.2017. - Lovely jubbly!
    negdje u vrijeme Rubeše - This time next year we'll be champions!

Offline ispod stijena

• Junior
    « Odgovori #16529 u: Rujan 13, 2019, 14:46:01 »
  • 0
  • 0
  • Arapi, Švicarci, Turci, Kinezi , Arapi...i još negdje Mandarić, MaNŠped...

Tako je do sada išla paleta potencijalnih ulagača.

Iskreno, osim ona tri dana oko Kineza, najrealnije od tih info koje su doprijele do mene su Turci. Čak je i bila nekako zaokružena priča da je bilo i vrlo vjerovatno da je to to.