• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 1860595 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • Fuck everyone who isn't us.
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #16575 u: Rujan 18, 2019, 17:51:49 »
  • 0
  • 0

• Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #16576 u: Rujan 19, 2019, 08:59:02 »
  • 0
  • 0
  • Kazna je vjerojatno samo za pirotehniku, a ne i za skandiranje Torcide. Pirotehnika se smatra propustom u organizaciji (debilno, ali...), ne vidim što organizator može unaprije ili za vrijeme utakmice učiniti kako bi spriječio tuđe navijače u kažnjivom skandiranju?

Domaćin ne može svojevoljno zaustaviti utakmicu i isprazniti gostujući sektor, ako smo slučajno dobili kaznu i zbog skandiranja neka klubski pravnici krenu na posao pisanja žalbe.
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Ex:
    od. 23.01.2018. - Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi! ;)
    iza 21.05.2017. - Lovely jubbly!
    negdje u vrijeme Rubeše - This time next year we'll be champions!

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16577 u: Rujan 19, 2019, 09:10:31 »
  • 0
  • 0
  • Naslov je debilan i samo još jedan u dugom nizu NL-ovih autogolova koje gledamo u zadnje vrijeme. Kazna je gotovo sigurno samo za pirotehniku. Securitas očito na ulaz u kavez šalje neke bezveznjake, ne znam šta drugo zaključit. Inače na Istoku ima jedan njihov mladić kojeg uredno iz kola u kolo na pretresu izbjegavam jer je očito da dečko voli kitu.
    « Zadnja izmjena: Rujan 19, 2019, 09:14:06 od Fornax »

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #16578 u: Rujan 19, 2019, 10:08:33 »
  • 0
  • 0
  • Naslov je debilan i samo još jedan u dugom nizu NL-ovih autogolova koje gledamo u zadnje vrijeme. Kazna je gotovo sigurno samo za pirotehniku. Securitas očito na ulaz u kavez šalje neke bezveznjake, ne znam šta drugo zaključit. Inače na Istoku ima jedan njihov mladić kojeg uredno iz kola u kolo na pretresu izbjegavam jer je očito da dečko voli kitu.

Pojedinačni analni pregled zahtijeva ipak malo vremena i uvjete. Tko će počeprkati toliko guzica i povaditi te baklje, jedino možda dovesti ih par sati ranije i svih počastiti besplatnom pivom s aditivom u vidu kakvog jačeg laksativa.
    « Zadnja izmjena: Rujan 19, 2019, 10:17:35 od D2 »

Ex:

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16579 u: Rujan 19, 2019, 10:13:56 »
  • 0
  • 0
  • Ja bi obavezno svaki put nasumično izdvojio petoricu i odveo na pregled rektuma. Jest da treba imati medicinsko osoblje i opremu koja bi vjerojatno koštala više od tih kazni, ali vrijedilo bi.  ;D

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #16580 u: Rujan 19, 2019, 10:21:02 »
  • 0
  • 0
  • Ja bi obavezno svaki put nasumično izdvojio petoricu i odveo na pregled rektuma. Jest da treba imati medicinsko osoblje i opremu koja bi vjerojatno koštala više od tih kazni, ali vrijedilo bi.  ;D

Hmmm, OK, neću dalje i nije meni suditi tko što voli, uostalom danas nije to više nešto sablažnjivo.  8)
    « Zadnja izmjena: Rujan 19, 2019, 10:22:45 od D2 »

Ex:

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #16581 u: Rujan 19, 2019, 23:27:12 »
  • 0
  • 0
  • A jeste smjesni. Za 2 glave i ja bi ih pustio da unesu baklje. Briga me. Kakvi rektumi jbt

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16582 u: Rujan 20, 2019, 13:37:03 »
  • 0
  • 0
  • http://novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/ZA-SVE-JE-KRIV-MATJAZ-KEK!-Igor-Biscan-poceo-je-gubiti-zivce-i-izbjegavati-pitanja-koja-se-namecu-sama-od-sebe

Citat:
    Bišćanu niti jedan zaključak ili pitanje onih koji kritiziraju njegov rad nemaju logike, a s druge strane ni sam nema odgovor na brojna vruća pitanja već nudi klasične demagoške odgovore od kojih nitko nema koristi. Čim prije se trener Rijeke suoči s problemima i počne ih riješavati tim prije će se momčad vratiti pobjedama. Nužna je pritom i doza samokritike, Bišćan zaboravlja da ima brojke zbog kojih bi odavno već pali trener Dinama ili Hajduka, a i treneri Rijeke su u Miškovićevoj eri nerijetko morali polagati račune nakon što su imali ovako mršavi niz iza sebe. Ne treba se tješiti s time da nije puno gubio. Remi s Interom, Osijek ili Hajdukom na Rujevici mnogi su doživjeli kao poraze posebno kada se uzmu okolnosti u kojima su te utakmice odigrane.

Zapravo, Bišćan je potpuno u pravu: za sve kriv je Matjaž Kek koji je očito (pre)visoko podigao kriterije za svojega mandata na Kantridi/Rujevici. Nije to lako pratiti!

Vrlo otrovno.

Autor: Portal Novilist.hr... Zvuči kao... Volarić?

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #16583 u: Rujan 20, 2019, 13:46:02 »
  • 1
  • 0
  • Mislim da sam ga ranije poštovao čisto jer se (smio?) potpisati na ovakve članke odnosno stajao je iza svojih riječi.

Inače Bišćan je postavio sasvim normalno pitanje nakon one anonimne izjavice u SN da treniraju ko konji, a trče ko babe - da su prije trčali ko konji ne bi uopće došlo do Kekove ostavke jer bi se Gorica tada rješavala na mišiće. Punčec, Župarić, Escoval, Lončar, Puljić, Acosty, Gorgon, Čolak, Raspopović, Pavičić, Capan, svi su i dalje tu, a bili su u kadru u toj utakmici.

Slažem se da se ne treba praviti kako je sve bajno jer apsolutno nije, stagniramo već neko vrijeme, ali otrovne strelice na temelju namjerno krivo postavljenog konteksta je jadno bacati.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16584 u: Rujan 20, 2019, 14:42:13 »
  • 0
  • 0
  • Mislim da sam ga ranije poštovao čisto jer se (smio?) potpisati na ovakve članke odnosno stajao je iza svojih riječi.

Inače Bišćan je postavio sasvim normalno pitanje nakon one anonimne izjavice u SN da treniraju ko konji, a trče ko babe - da su prije trčali ko konji ne bi uopće došlo do Kekove ostavke jer bi se Gorica tada rješavala na mišiće. Punčec, Župarić, Escoval, Lončar, Puljić, Acosty, Gorgon, Čolak, Raspopović, Pavičić, Capan, svi su i dalje tu, a bili su u kadru u toj utakmici.

Slažem se da se ne treba praviti kako je sve bajno jer apsolutno nije, stagniramo već neko vrijeme, ali otrovne strelice na temelju namjerno krivo postavljenog konteksta je jadno bacati.
    OK, ali slažem se da je moglo i bez ovoga "zar vi mislite da bih ja bio ovdje da su igrači trčali kao konji? Mislite da bih ja bio trener Rijeke?"

Krajem Kekovog mandata je pad igračke forme kod dosta igrača bio vidljiv, ali to nije imalo veze s njegovim odlaskom, već narušeni međuljudski odnosi. Bišćanu bi svakako koristilo pogledati snimku one utakmice s Istrom (3-3), pa da vidi šta znači kad dio igrača daje sve od sebe (Heber) a dio vidljivo tankira (Župarić, Punčec).

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #16585 u: Rujan 20, 2019, 14:52:06 »
  • 0
  • 0
  • Jindřich Trpišovský

To je ime koje nas je moglo nakon poraza od Austrie doma preuzeti. Matjaž je ostao. Šteta da se stavari nisu posložile da u datom trenutku bude slobodan.
    Svaki put kad vidim kako Slavia igra, žao mi je što se kockice nisu posložile.
    Siguran sam da bi on bio i level više od Keka.

Online D10S

• Forza Fiume
    • VOLIM GRAD KOJI TEČE
    « Odgovori #16586 u: Rujan 20, 2019, 15:27:33 »
  • 0
  • 0
  • otrovno ili ne otrovno sto je klub veci to je i pritisak sve veci. Jbg, nije vise u Rudesu.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #16587 u: Rujan 20, 2019, 17:21:27 »
  • 1
  • 0
  • Dobro je to Igor primjetio, nije on tu opleo po Keku već po igračima.

Ex:

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16588 u: Rujan 22, 2019, 19:45:44 »
  • 0
  • 0

• Triput sam provjerio da nije NewsBar, i još uvijek nisam siguran.

Offline delgadillo

• Pionir
    « Odgovori #16589 u: Rujan 22, 2019, 19:52:05 »
  • 2
  • 0
  • Stvarno se nadam da je ovo samo novi pokušaj destabilizacije NL, nemam uopće ozbiljnog komentara za gračana.
    Hvala Miško.