• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 1887763 puta)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #16620 u: Rujan 23, 2019, 13:45:51 »
  • 0
  • 0
  • https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2118342

Dugo se već neki novinar nije ovako žestoko isprskao po nama.

Kao i uvijek, kriza i raspad sustava kod nas i propast i drama je mokri san snova i mega uspjeh svim HNL klubovima, osim Dinama i Hjduka iz 20. stoljeća. Ali eto, ložimo se i đubrad smo na tribini i internetu i umjereni i vjerni i ovi i oni pa nas udaraju jer znaju da boli.

Jebote dobiješ derbi 0:3, skočiš na treće mjesto imaš dvije ravnopravne ekipe i trener gospodin sam da ostavku kontrolirano i eto gotovi smo, situacija je "loša". Situacija je točno za dva mjesta bolja nego prošle sezone koja je bila trofejna uz bonus da imamo jaču ekipu barem 5% od prošle.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #16621 u: Rujan 23, 2019, 14:00:39 »
  • 1
  • 0
  • E pa jebi ga, situacija nije bome ni dobra, inače trener sigurno ne bi dizao sidro nakon manje od 1/4 prvenstva.

Da ti budem iskren, ja sam čitav dan pomalo utučen zbog svega ovoga. Otkako je počeo medijski napad na Bišćana (NL prvenstveno, u manjoj mjeri Sranjić i slični), nitko iz kluba ni jednom nije javno decidirano stao iza njega na način na koji se to radilo kad je Kek bio na udaru. Vjerujem da je čovjek koji je zbog nas otpilio strani angažman ipak zaslužio bolje.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #16622 u: Rujan 23, 2019, 14:30:35 »
  • 0
  • 0
  • http://nk-rijeka.hr/vijest/stjepan-loncar-pobjedu-bi-posvetio-igoru-biscanu-i-trenerima/

Citat:
    - Pobjeda je stigla u pravo vrijeme. Posvetio bi je u svoje ime, ali i suigrača, treneru Igoru Bišćanu i pomoćnicima koji više nisu u klubu. Mi moramo nastaviti dalje pobjeđivati, rekao je Stjepan Lončar nakon pobjede protiv Istre 1961.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #16623 u: Rujan 23, 2019, 14:33:37 »
  • 0
  • 0
  • Pomoćnicima koji više nisu u klubu? Množina?

Pilence je bivši?

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #16624 u: Rujan 23, 2019, 14:34:48 »
  • 2
  • 0
  • E pa jebi ga, situacija nije bome ni dobra, inače trener sigurno ne bi dizao sidro nakon manje od 1/4 prvenstva.

Da ti budem iskren, ja sam čitav dan pomalo utučen zbog svega ovoga. Otkako je počeo medijski napad na Bišćana (NL prvenstveno, u manjoj mjeri Sranjić i slični), nitko iz kluba ni jednom nije javno decidirano stao iza njega na način na koji se to radilo kad je Kek bio na udaru. Vjerujem da je čovjek koji je zbog nas otpilio strani angažman ipak zaslužio bolje.
    Da je klub stao uz njega, onda je morao stati i uz njegov tim, a to znači i uz Pilipovića. Naravno, to bi izazvalo novu salvu negodovanja od strane najradikalnijih. Dakle, opet ne bi valjalo jer bi se time doljevaljo ulje na vatru znanu kao ljubavni odnos Mišković-Armada.
    Dakle, ajmo osvjestiti da kada, kao što je to napravila ponajprije Armada, svojim ulitmatumima dovedeš nekoga pred zid u stilu "my way or the highway" onda nema kompromisa i nema jednostavnih načina rješavanja problema. Zbog prirode samog ultimatuma štogod da je napravila ili ne napravila uprava bi se našlo materijala da se kaže: "uprava je mogla...", "uprava opet griješi u...".

Ovako smo u očima svih, i nas samih (zato nam je danas mučno) ispali papci baš svi, od uprave, Armada, nas ostalih navijača, preko igrača, a i NL koji se ponaša kao uvrijeđena frajla i kuri vatru za par klikova više.

Jadno.

I da... ne želim reći da je Armada jedini krivac (iako smatram da je najveća odgovornost za lošu atmosferu na njima) svi su tu zakazali. A naši suparnici jedu popcorn, gledaju i uživaju u našem koprcanju.

Offline goginho

• Forza Fiume

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #16626 u: Rujan 23, 2019, 14:44:42 »
  • 0
  • 0

Da je klub stao uz njega, onda je morao stati i uz njegov tim, a to znači i uz Pilipovića. Naravno, to bi izazvalo novu salvu negodovanja od strane najradikalnijih. Dakle, opet ne bi valjalo jer bi se time doljevaljo ulje na vatru znanu kao ljubavni odnos Mišković-Armada.
    Dakle, ajmo osvjestiti da kada, kao što je to napravila ponajprije Armada, svojim ulitmatumima dovedeš nekoga pred zid u stilu "my way or the highway" onda nema kompromisa i nema jednostavnih načina rješavanja problema. Zbog prirode samog ultimatuma štogod da je napravila ili ne napravila uprava bi se našlo materijala da se kaže: "uprava je mogla...", "uprava opet griješi u...".

Ovako smo u očima svih, i nas samih (zato nam je danas mučno) ispali papci baš svi, od uprave, Armada, nas ostalih navijača, preko igrača, a i NL koji se ponaša kao uvrijeđena frajla i kuri vatru za par klikova više.

Jadno.

I da... ne želim reći da je Armada jedini krivac (iako smatram da je najveća odgovornost za lošu atmosferu na njima) svi su tu zakazali. A naši suparnici jedu popcorn, gledaju i uživaju u našem koprcanju.

Pa šta nije klub stao uz Pilipovića? Godinu dana se navlačimo s njim i klub mu nije dao nogu odnosno poslao ga na neko drugo radno mjesto, tzv. sistematizacija posla. Evo sad je prilika i to zahvaljujući glavnom treneru koji više nije htio-želio raditi u tim negativnim uvjetima da ga vratimo na trenera juniora. Ili da ga uopće ne vratimo. Baš me zanima šta će biti s njim. Jer on nije dio Biščanove klike, nego je naš kadar. I nije on dao ostavku. Armada je generator loše atmosfere, ali se ista mogla izgladiti puno ranije, a ne čekat da Biščanu prekipi, a mi u međuvremenu ispadnemo u Europi i posijemo pregršt bodova.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #16627 u: Rujan 23, 2019, 15:09:41 »
  • 0
  • 0
  • Pa šta nije klub stao uz Pilipovića?

Vrlo jasno.

Neovisno o razlozima i povodima, istini, lažima i licemjerju, ovaj čovjek je faktor razdora i sada je idealna prilika da se taj problem riješi.

Što se tiče članka u Večernjem, dvije otrovne opservacije za koje objektivno nemam protuargumenata:

Citat:
    I odlučila je Armada ne navijati, šutjeti, voditi svoju politiku. Očito jalna na Torcidu i Naš Hajduk koji vuku konce u omraženom im klubu, a oni nemaju nikakav utjecaj u Rijeci jer Rijeka ima gazdu.
    Citat:
    Bila bi velika šteta da se Mišković odluči na defenzivnu igru jer s njom će Rijeka biti kao Hajduk, klub gubitnik, nadajmo se da će se boriti za Rijeku kakvu je stvorio kad je igrala ozbiljnu ulogu u Europi, kad je uzela duplu krunu. Bišćan je i njemu i Armadi poslao jako poštenu, zdravu poruku – budite svi zajedno uz klub, zato je Bišćan ispao velik s pravom i treba mu se nakloniti. Tko može s trenerom koji ma svoje 'ja', odmah će ga uzeti, ostale neka izaberu Armada, Torcida...

Offline BUDALA

• Junior
    « Odgovori #16628 u: Rujan 23, 2019, 16:58:10 »
  • 1
  • 1
  • Nema argumenata pogotovo za takve hadezenjarske mamicevske pamflete a ne novine...i onda to nazovi navijac Rijeke uzme citirat...a sta rec nego pljuc jos jedan Mamicevac
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #16629 u: Rujan 23, 2019, 17:07:57 »
  • 0
  • 0
  • Nema argumenata pogotovo za takve hadezenjarske mamicevske pamflete a ne novine...i onda to nazovi navijac Rijeke uzme citirat...a sta rec nego pljuc jos jedan Mamicevac
    Kralju.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #16630 u: Rujan 23, 2019, 17:24:29 »
  • 0
  • 0
  • http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/MARKO-CVIJANOVIC-Biscan-prekinuo-rujevicku-igru-skrivaca
    (23. rujan 2019. u 15:27)

Citat:
    Što donosi Bišćanov naprasni odlazak? Damiru Miškoviću u svakom slučaju olakšanje u kontekstu nužnih i dobrodošlih financijskih rezova, ali i elegantni epilog dugotrajnih trzavica s Armadom, koja će s oduševljenjem prihvatiti činjenicu da u stožeru novog trenera (Nenad Gračan?) neće biti omraženog Renata Pilipovića. Pitanje je, međutim, hoće li u novim okolnostima ijedan trener Rijeke, poput Keka i Bišćana, imati snage na svojim plećima nositi teret klupskih lutanja i rujevičke igre skrivača. Spas za mene! Tko se nije skrio...
    :o

Alo, NL, stanite na loptu, postajete redikuli.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #16631 u: Rujan 23, 2019, 19:42:12 »
  • 0
  • 0
  • Naprasan odlazak?
    Gledam sada video novog trenera i slušam riječi: 'saznao sam dosta od prošlog trenera', 'sviđa mi se što sam vidio u ovih par dana'.

Na stranu debate o kvaliteti trenera na odlasku i ovog u dolasku, ovo je izgleda najmanje stresna zamjena u našoj povijesti. Za sve ostalo tu su portali, mediji, novi list i forumi...
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #16632 u: Rujan 23, 2019, 23:01:43 »
  • 0
  • 0
    molim te
    uzmi si jedan dan vremena i objasni nam sve šta treba

ai pls nemoj pretjerat.
    xoxo

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #16634 u: Rujan 26, 2019, 18:24:39 »
  • 0
  • 0
  • https://www.index.hr/sport/clanak/igraci-rijeke-nakon-odlaska-biscana-vise-nece-davati-izjave-evo-zasto/2119460.aspx

Predlažem da zaključamo ovu temu na neko vrijeme. Predugo se naše izjave napisane ovdje krivo tumače i zboga je svim forumašima ovdje teško živjeti.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2