• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 1991271 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • Jebo vse ki nismo mi
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #17040 u: Veljača 26, 2020, 09:50:39 »
  • 0
  • 0
  • Ajde se urazumi. Znači ja sam zadnje dve sezone bio na F. Ulazilo se tad preko istoka pa silazilo dole prema spomeniku. Na ulazu bi ti oduzeli upaljač, a par koraka nakon toga si s poda mogo podić 10 grota veličine jaja.O podzemnim vodama da ne govorimo.
    Pustimo sentimentalu, Kantrida kakva je sad ne može ugostit ozbiljnu utakmicu.
    Mišković u svojoj po svemu sudeći beskonačnoj nesposobnosti komuniciranja s nama običnim kmetovima nikad nije na jasan i glasan način priopćio ovu činjenicu.

Razloga zbog kojih Kantrida ne zadovoljava uvjete za odigravanje ozbiljnih utakmica je više, neke od njih je nemoguće riješiti bez većih financijskih ulaganja (ne možeš samo zamijeniti travnjak i postaviti novu drenažu, poplava će ga uništiti pri prvoj većoj kiši).

UEFA je dvaput davala privremenu licencu na "majkemi, ovo je zadnji put da tu igramo" i treći put najvjerojatnije ne bi.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #17043 u: Veljača 26, 2020, 15:36:43 »
  • 0
  • 0
  • Ma kakvi - ni Prskalo ni Vargić nego mali drot!
    Vargić je u 2015/16 imao strašan niz:

Te sezone je ukupno 20 puta imao "clean sheet".

Ali prskalo je najtrofejniji igrač Rijeke u povijesti, pa ipak njemu dajem prednost.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #17044 u: Veljača 26, 2020, 20:02:35 »
  • 0
  • 0
  • -----------------------Prskalo
    Ristovski---Mitrovic---Elez---Leovac
    ----------------Misic‐------Moises
    Vesovic------Andrijasevic------Heber
    ‐--------------------Kramaric

Ovo je moja najbolja momcad proteklog desetljeca. Nisam htio uzet u obzir ove prebjege, ali sve i da sam uzeo u obzir, ovo bi bio moj konacni odgovor.
    Ristovski na desnom beku moze imat donekle dostojnu konkurenciju jedino u krilu Kvrzicu, ali vjerujem da pobjeđuje sa 80% glasova. Ostatak ce rasporedit Tomecak, Poljak Mierzejevski, a netko ce honorirat nezaboravno dodavanje Mocinica i pretvaranje sna u javu i stisnut na Mujanovica. Kod stopera ima puno opcija, od Knezevica, Samarđica, Leskovica, Zuparica, a poneki sada tinejđer ce se sigurno sjetiti i vrtickih dana i dati glas Mati. Tu su i junak iz Studgarda Maric, trofejni Puncec, domaci Datkovic... Mislim da je Mitrovic siguran izbor, a za drugo ce bit borba. Za mene dileme nema - Mitrovic-Elez je i statisticki najjaca karika.
    Ako Zuta Fun club ne uspije sabotirati ovo glasanje Leovac je siguran na lijevom beku. Konkurencija u vidu navedenog Zute, Cavala, Bertose,  Skarabota i Mamica ne djeluje zastrasujuce.
    U srcu vezu su mozda i najvece dvojbe. Misic, Bradaric, Pokrivac, Males, Mocinic, Moises, Jajalo, Kreilach, Cvijanovic, Brezovec, pa do recentnih Pavicica, Halilovica, Loncara, Lepinjice. Moises je vecinu svojih utakmica u Rijeci igrao vise napred, ali radi se o kompletnom veznjaku koji mi je jednostavno morao bit u momcadi. Kako je pozicija iza napadaca rezervirana za Andrijasevica, Moisesa sam stavio u par sa Misicem. Ozbiljna opcija je naravno bio i Bradaric, no između ta 3 imena otpao je u fotofinisu. Ne sumnjam da ce
    Mocinic, Males, Kreilach pa i Brezovec dobit dio svojih glasova i tu bi moglo bit puno imena u par postotaka. Desno krilo ide Vesovicu ne toliko sto je individualno mozda zasluzio, ali suradnja sa kumom je nesto najbolje sto je Rijeka ikad imala i jednostavno on mora biti tu. I Kvrzic i Jugovic i Tomasov i Bezjak i svi ostali zbog toga nemaju sanse. Za lijevo krilo konkuriraju Gorgon, Sharbini, Tomasov, Bezjak... Ali moj izbor bez prevelikog premisljanja je Heber. Mjesto iza napadaca je rezervirano za Andrijasevica. On, Moises, Gorgon, mozda Gavranovic i djelom Cesarec su konkurenti za to mjesto, mjesto koje je Kek stvorio za Franka. I u napadu nema puno dvojbi - Kramaric. Je, tu je i Gavranovic, jedan od najbitnijih za prvenstvo, tu su jos Benko, Colak, Bezjak, Krstanovic, ali Krama je ipak klasa vise.
    Ali ni druga momcad ne izgleda lose, tu bi se dalo pricat, ali ovako na prvu:
    -----------------------Vargic
    Kvrzic----Zuparic----Leskovic---Tomecak
    --‐‐-----------Bradaric---Jajalo
    Tomasov------Gavranovic-------Gorgon
    --‐------------------Colak

S tim da je vidljivo da osim Prskala koji vise zapravo i nije prvotimac, Gorgona i Colaka u drugoj momcadi, a Colaka sam namjerno ubacio iako prvotno nisam mislio, nema nikog od sadasnjih prvotimaca. Tko zan, mozda ce Stefulj, Lepinjica, Pandur, pa i recimo Velkovski, Loncar ili Halilovic uci u sljedeci izbor.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #17045 u: Veljača 26, 2020, 21:58:11 »
  • 0
  • 1
  • Slažem se  i vjerovatno bi ovo bilo i mojih prvih 11.
    Kramaric je definitivno najveća pojava koja je hodala u dresu Rijeke zadnjih 10 godina, odmah iza njega Moises.
    Nakon toga Franko radi prvenstva i onda ostali.
    Jedan Sharba u najboljoj formi je definitivno za mene bolji izbor od Hebera, i tu je Jajalo na klackalici sa Mišićem, definitivno ispred Brade, iako i Maleš iz sezone 2016...Veso će naći svoje mjesto takodjer radi prvenstva iako bi tu i Tomasov mogao reci nešto obzirom na njegov influence na toj sezoni.

Po meni je jača Rijeka pojedinačno odnosno igrački bila ona sa Kramarićem nego šampionska.
     Definitivno zadnja linija je Ristovski - Mitrovic - Elez - Leovac, po meni bi trebao biti siguran Krama , Moises i Veso i slijedi borba za preostala tri mjesta...

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #17046 u: Veljača 27, 2020, 04:18:26 »
  • 0
  • 0
  • Zaboravili ste par zanimljivih igrača: Kreilacha, Štroka, Balaja...

Uglavnom neki moj best of bi vjerojatno bio:
    Prskalo
    Ristovski Mitrović Župarić Leovac
    Kreilach Bradarić
    Vešović Andrijašević Sharbini
    Kramarić

rezerve:
    Vargić
    Tomečak Samardžić Elez Žuta
    Mišić Močinić
    Bezjak Moises Heber
    Čolak

Klupa bi bila enormna pa ju neću ni nabrajati. Ali da je teško izabrati - je. ufff... Fina decenija!   :)

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #17047 u: Veljača 27, 2020, 08:35:00 »
  • 0
  • 0
  • Kvalitetom Pandur (ali neka bude za sljedeće desetljeće).

Kvalitetom od ponuđenih Lisjak.

Kvalitetom, emocijama i trofejima Vargić.

Emocijama i trofejima Prskalo.

Glasao za Prkija :)

Težak izbor za golmana priznajem.

Tko je glasao za Radmana? Slušam :)
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline SandroB

• Junior
    « Odgovori #17048 u: Veljača 27, 2020, 09:05:29 »
  • 1
  • 0
  • Kvalitetom Pandur (ali neka bude za sljedeće desetljeće).

Kvalitetom od ponuđenih Lisjak.

Kvalitetom, emocijama i trofejima Vargić.

Emocijama i trofejima Prskalo.

Glasao za Prkija :)

Težak izbor za golmana priznajem.

Tko je glasao za Radmana? Slušam :)

Ej... nisam glasao za Radmana, ali imam jedan fenomenalan "trač" iz prve ruke, dobro je to znati ako nas zanimaju profili bivših i sadašnjih igrača i molim vas, pročitajte ovo i uvažite kad vam iz bilo kojeg razloga Radman padne na pamet...

Godina 2005. - gostovao sam na Kanalu Ri u nekom kvizu kojeg su vodili Jurkotić i Battifiaca. Tri ekipe igrale se, jednu vodi Anto Đapić, drugu Vera Begić, treću ja. Na red je došla igra (pretpostavljam Jurkotićeva ideja) spalit nekoga na telefon. Đapiću bilo najteže, nije htio nekog kolegu HSP-ovca iz Rijeke (uvjet je bio da ih svi "znamo"), pa je, uz našu malu pomoć odlučio se za Mrleta, još je zamolio da ga ja nazovem, da bude uvjerljivije, njega je jedinog znao izvan politike. Ne... nisu Let 3 imali nikakve veze s HSP, nego je Đapić privatnim linijama znao Mrleta. Nebitno… i... spalimo mi Mrleta. Glupa fora, Đapić mu kao nudio neku svirku, ali nestranačkog tipa. Nema veze.

Dođe na red Vera (molim vas, bez neumjesnih komentara, njen sadašnji status nema veze, ova priča je genijalna) i kaže, ona bi Radmana sjebala. Upoznali se na Kantridi, na stazi i na terenu, Vera još aktivna bila sportašica tada. I nazove ona njega; "ej, Vera... otkud ti, kako je...", a ona njemu "ma super... nego, čuj, sorry, nešto sam čula i rekla da moram odmah provjeriti direktno kod tebe… čula sam da si pustio gol Hajduku za neke novce; ma sorry, znam da nisi, nego moram ti samo reć da se priča, samo da znaš..."

Radman: "moliiiiiiiiiim… tko ti je to rekao... TKO TI JE TO REKAO??? (lud k'o šlapa)… ej, znaš šta, jebe mi se, tko god ti je to rekao, reci mu neka se NAPUŠI KURCA (pa ponovi triput)... nikad ne bi nikome pustio za sve pare ovoga svijeta (točno tim riječima), a pogotovo ne Hajduku (točno tim riječima)".

Radman ne zna da je Vera na Kanalu Ri, Vera se nakon toga iskidala od smijeha, iskidali se i mi sa strane, on shvatio sprdačinu i samo Veru pozdravio s "ubit ću te" nekoliko puta. Ali tu njegovu izjavu je tako moćno bilo za čuti, ja sam mu vikao preko Vere deset puta "svaka čast!".
    « Zadnja izmjena: Veljača 27, 2020, 09:46:33 od SandroB »
    29.08.2013., proud to be there

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #17049 u: Veljača 27, 2020, 09:38:32 »
  • 0
  • 0
  • Idem na proxy server i očistiti sve cookiese da mogu glasati za Radmana. Molim da svi dalje širite da se glasa za Radmana. Hvala.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #17050 u: Veljača 27, 2020, 10:13:47 »
  • 0
  • 1
  • Slažem se  i vjerovatno bi ovo bilo i mojih prvih 11.
    Kramaric je definitivno najveća pojava koja je hodala u dresu Rijeke zadnjih 10 godina, odmah iza njega Moises.
    Nakon toga Franko radi prvenstva i onda ostali.
    Jedan Sharba u najboljoj formi je definitivno za mene bolji izbor od Hebera, i tu je Jajalo na klackalici sa Mišićem, definitivno ispred Brade, iako i Maleš iz sezone 2016...Veso će naći svoje mjesto takodjer radi prvenstva iako bi tu i Tomasov mogao reci nešto obzirom na njegov influence na toj sezoni.

Po meni je jača Rijeka pojedinačno odnosno igrački bila ona sa Kramarićem nego šampionska.
     Definitivno zadnja linija je Ristovski - Mitrovic - Elez - Leovac, po meni bi trebao biti siguran Krama , Moises i Veso i slijedi borba za preostala tri mjesta...

Što se Šarbe tiče, da svakako da je on u najboljoj formi bolji izbor od Hebera, samo je problem što je ta bolja forma bila u prethodnom desetljeću. On je 2009 prešao u Hajduk. U ovom drugom poglavlju u Rijeci nije bio na tom nivou osim u tragovima, stoga nemam dilema.
    Jajalo je i meni ostao kao igračina, no odmah u startu sam rekao da cu njega, Bradarica i Gavranovica malo drugačije gledat. Fali ti među sigurnima i Franko, zar ne?

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #17051 u: Veljača 27, 2020, 10:35:10 »
  • 0
  • 0
  • Pamtim Anasove golove Žilini na Kantridi i Dinamu na Rujevici, te tunel Messiju.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #17052 u: Veljača 27, 2020, 11:05:16 »
  • 0
  • 0
  • Forum je otišao u kvas!

PS Ako trebam objašnjavati zašto to je samo potvrda rečenog.  8)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #17053 u: Veljača 27, 2020, 13:08:25 »
  • 0
  • 0
  • -----------------------Vargic
    Kvrzic----Zuparic----L*---Tomecak
    --‐‐-----------Bradaric---J*
    Tomasov------G*-------Gorgon
    --‐------------------Colak

Bome ovoj ekipi treba barem troje stručnjaka sa strane samo da vade zabijene noževe iz leđa :)

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #17054 u: Ožujak 03, 2020, 10:54:55 »
  • 0
  • 0
  • https://www.facebook.com/21311789176/posts/10157479328739177/?sfnsn=mo
    Prskalo je i moj glas bio, ali onaj čvrsti, pouzdani, glasni i autoritativni Prskalo iz sampionske sezone.
    Lijevi bek Leovac, desni Risto, stoperi imam trojbu Elez i Župarić (Mitrović). Centralni vezni ipak sampionski duo Brada i Mišić (Maleš, M. J.). A napad je isto stvarno teško odredit jer ima toliko dobrih.Lijevo Heber (Sharba), desno Vešović (Tomasov), sredina Franko (Moises), špica Krama (MG9, Benko)
    Nadam se da nisam nekog zaboravio.
    Neki igrači su mi bili omiljeni radi borbe ali kvalitetom nisu tu ušli, recimo Zhuta, Luka Marić, Brezovec, Bezjak, Močo...
    https://www.istrasport.eu/novo-veliko-priznanje-za-andreja-prskala/
    « Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2020, 14:03:05 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo