• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 1994238 puta)

Senad Brkić, Fornax, PIVA i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • Jebo vse ki nismo mi
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #17295 u: Svibanj 21, 2020, 14:44:14 »
  • 0
  • 0
  • Ušli smo u neku fazu doslovnog shvaćanja. Ni to dobro.  ;D

Offline delgadillo

• Pionir
    « Odgovori #17296 u: Svibanj 21, 2020, 14:52:49 »
  • 0
  • 0
  • Nije samo on nego još par njih u dinamo a ne igraju ništa tamo koliko čujem tako da treba preispitati inteligenciju s pravom njima i njihovim roditeljima.
    Njihovi odlasci imaju zajednički nazivnik Rinaldo Milivojevic, riječki manager.
    Prijatelj mi govori isto tako da u repkama vlada tovarski lobij i da od tamo ih vrbuju.
    Ako nisu dovoljno pametni da shvate kako će im bit, neka im je sudbina prethodnika. Pogotovo sad kad naši mladi dobivaju priliku.

Ovaj transfer, iza kojega stoji bivši igrač Rijeke  i česti posjetitelj utakmica na Rujevici Jurica Vranješ, mogao bi dodatno podijeliti ne samo otočku navijačku scenu već izazvati i obiteljske podjele!
    Hvala Miško.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #17297 u: Svibanj 21, 2020, 15:27:47 »
  • 0
  • 0
  • Dabog ostavio traga u Hajduku ko Jurica Vranješ u Rijeci.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #17298 u: Svibanj 21, 2020, 15:58:32 »
  • 0
  • 0
  • Da, pardon, jurica i rinaldo
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #17299 u: Svibanj 21, 2020, 16:15:09 »
  • 0
  • 0
  • Nije samo on nego još par njih u dinamo a ne igraju ništa tamo koliko čujem tako da treba preispitati inteligenciju s pravom njima i njihovim roditeljima.
    Njihovi odlasci imaju zajednički nazivnik Rinaldo Milivojevic, riječki manager.
    Prijatelj mi govori isto tako da u repkama vlada tovarski lobij i da od tamo ih vrbuju.
    Ako nisu dovoljno pametni da shvate kako će im bit, neka im je sudbina prethodnika. Pogotovo sad kad naši mladi dobivaju priliku.

Ovaj transfer, iza kojega stoji bivši igrač Rijeke  i česti posjetitelj utakmica na Rujevici Jurica Vranješ, mogao bi dodatno podijeliti ne samo otočku navijačku scenu već izazvati i obiteljske podjele!

'Ajmo  Del odmah info, je li mamina ili tatina strana familije naša?
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #17301 u: Svibanj 21, 2020, 18:47:15 »
  • 0
  • 0
  • Ugovor s djetetom od 14 godina. Degutantno, al šta ćeš, modern football.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #17302 u: Svibanj 21, 2020, 19:42:26 »
  • 0
  • 0
  • Ako se nema novaca treba smisliti nešto drugo što će prevagnuti na našu stranu, jer ulaziti u novčanu borbu s dinamom i hajdukom za klince u tim godinama nema smisla.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #17303 u: Svibanj 21, 2020, 20:45:32 »
  • 0
  • 0
  • Ovi dečki sto su išli u Dinamo, Hajduk su cisti PR, kao sto sam pisao prije Rijeka gubi igrače i od Istre, takodjer i od lokalnih klubova koji svoje reprezentativce transferiraju u Osijek ili direkt u Italiju.
    Treneri Rijeke u omladinskom pogonu su slabije plaćeni u odnosu na one iz klubova u županiji.
    O čemu pričamo?

Druga stvar, pojavilo se u regiji dosta talentiranih dječaka, znaci uvjeti na Rujevici napravili su svoje u 5 godina sto nije Kantrida u 50 koliko god nekom teško bilo priznati.

Ali... nije se izgradio sustav, a bilo je svih preduvjeta za to.  Bilo je prilike dovesti prave ljude , platiti ih i napraviti sustav. Svi će reci za najpoznatijeg lopova u hr nogometu da je lopov, ali lopov je sebi osigurao da bude lopov dugoročno...a za to treba imati sposobnost i ego spustiti i okružiti se kvalitetom.
    Sad, opet je upitno sve jer ih na svoj način opet sve rastjera. Ali cilj je postignut

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #17304 u: Svibanj 22, 2020, 08:04:14 »
  • 0
  • 0
  • Ja vidim 5-6 Miškovih beba koji su razvalili Hajduk kao nitko nikad do sada, a to će znati samo oni koji su bili / gledali utakmicu jer rezultat od 2:0 neće drugima privući pažnju. Sve funkcionira sa omladinskim pogonom / skautingom mladih igrača, trebalo je 7-8 godina, ali evo tu smo. Korona nas zaustavila, ali možda i ubrzala ulazak novih beba. Ovo ostalo je čisti PR.

Oni veličaju potpis 14-godišnjaka :)  Čekam prvi nadimak, da ga traži Real za 15 milijuna. Nebitno apsolutno, ali apsolutno i potpuno. 14 godina. Za 6 godina mi ćemo osvojiti još neki trofej i "očajavati" zašto je danas neki 8-godišnjak za 400kn otišao u Split, a mladoga bodula će loviti po Rivi nekon još jedne fritule, a možda se i za 3 godine vrati natrag.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #17305 u: Svibanj 22, 2020, 09:08:30 »
  • 0
  • 0
  • Projekt sve OK, no upravo je taj naš pogon koji je do pred godinu dvije dovlačio više nego što je otpuštao stvorio to da si ponosan na rastur domaćim snagama.
    Dešava li nam se to da nakon jako kratko vremena što je škola bila extra uspješna mi u najbitnijem segmentu u politici funkcioniranja kluba (samoodrživost, naši...) počinjemo gubiti, ružno ću reći, "repromaterijal"? To je ono što mediji prikazuju i takva se slika stvorila.

S druge strane ako se zaista radi samo o medijskim PR forama, zar ne bi isto tako bilo pametno reagirati na isti način i kroz medije popraviti sliku o našoj školi. Ono, OK otišlo ih je 5-6, ali smo u isto vrijeme doveli 7-8, od toga je u užim selekcijama njih 5, truć, truć, bla, bla.... Što god. Ovako se nepotrebno naružuje slika o klubu, a znamo što znači imidž. Tek smo s kraja prošle i ovu sezonu polako načeli sliku kluba koji ne pruža šansu svojim izdancima škole da bi se ovih par mjeseci počelo objavljivati o tome i stvarati slika kako se iz Rijeke već u mlađim kategorijama bježi glavom bez obzira.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #17306 u: Svibanj 22, 2020, 13:54:21 »
  • 0
  • 0
  • Slazem se s tobom, ali mi smo davno odusali od građenja slike dobre u medijima jer jednostavno je to Sizifov posao. Gaze nas i lokalni mediji i medijski partneri kako im se sprdi :) Popravljanje slike nema koristi nego samo rad i rezultati, a nedostatak PR-a neka onda bude filter za inteligenciju, jer stvarno treba imati inteligenciju i odabrati za dijete klub koji je redovito na stranicama crne kronike, pa i danas. Nema tog plaćenog članka koji može zamijeniti ono što Braut, Lepinjica, Smolčić, Štefulj i Pandur pokazuju na travnjaku. Njih ne "bole" leđa.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline delgadillo

• Pionir
    Hvala Miško.

Online Evri

• Morčić
    • **
    « Odgovori #17308 u: Svibanj 23, 2020, 18:54:54 »
  • 0
  • 0
  • @ Sandro ? Ovo je još jedan Vranicem konstruktivni članak  ::) ;D

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #17309 u: Svibanj 23, 2020, 21:08:30 »
  • 0
  • 0
  • Nakon u tekst napisanog: "Odmah treba naglasiti da djecom trguju roditelji, a ne klubovi." , ima li smisla išta dodatno pisati i zaključivati?