• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 2105824 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
  • Bring Back RP4
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #17881 u: Listopad 25, 2020, 18:38:28 »
  • Nego, kad smo kod Napolija, tamo su jučer bili nasilni prosvjedi protiv karantene. Kampanija ima manje oboljelih od PGŽ... na 6 milijuna stanovnika. I njima idu nametat karantenu. Lud svijet.

"Mi smo Rijeka i tako ćemo se postaviti." - MK

"Klub misli dugoročno i ja sam takva osoba, volim ambiciozne i ozbiljne projekte" - IB

"U nogometu postoje neke limite i te limite postoje. I tako je, i tu se nema šta pričat." - SR

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #17882 u: Listopad 25, 2020, 19:31:18 »
  • Ono kako je Rujevica izgledala protiv Sociedada je na granici. Trebalo bi nametnuti nošenje maski na stadionu i teško da bi se na onako otvorenom stadionu radilo o ugrozi po zdravlje, ali da se držimo nekih mjera do ovoga ne bi ni došlo.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online koma

• Veteran
    « Odgovori #17883 u: Listopad 26, 2020, 18:27:14 »
  • Ono kako je Rujevica izgledala protiv Sociedada je na granici. Trebalo bi nametnuti nošenje maski na stadionu i teško da bi se na onako otvorenom stadionu radilo o ugrozi po zdravlje, ali da se držimo nekih mjera do ovoga ne bi ni došlo.

U ovome leži poanta

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #17884 u: Listopad 26, 2020, 19:37:52 »
  • Dobar dio razloga zašto ljudi ne jebu mjere je nepovjerenje prema ljudima koji ih propisuju. Plenković se na godišnjem po Opatiji šeće bez maske, ulazi u dućane, ne jebe živu silu, na očigled hrpe ljudi. Članovi stožera se naslikavaju na dernecima i sl.

Službeni Facebook od stranice koronavirus.hr se prepucava s ljudima... Tvrde da se svatko tko se naručio za testiranje pa se nije pojavio automatski vodi kao pozitivan. Par sati kasnije sve demantiraju.

Leteći Cirkus Monthy Pythona je kurac za ovo.

"Klub misli dugoročno i ja sam takva osoba, volim ambiciozne i ozbiljne projekte" - IB

"U nogometu postoje neke limite i te limite postoje. I tako je, i tu se nema šta pričat." - SR

Offline Šejn

• Morčić
    • **
    « Odgovori #17885 u: Listopad 27, 2020, 06:46:36 »
  • MNOGI KOD NAS ZA NJEGA NIKAD NISU NI ČULI, ALI ZA NAJBOLJEG TRENERA NIZOZEMSKE PROGLAŠEN JE - HRVAT!

I to baš u AZ-u.

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/mnogi-kod-nas-za-njega-nikad-nisu-ni-culi-ali-za-najboljeg-trenera-nizozemske-proglasen-je-hrvat-15027851

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #17886 u: Listopad 27, 2020, 10:39:32 »
  • MNOGI KOD NAS ZA NJEGA NIKAD NISU NI ČULI, ALI ZA NAJBOLJEG TRENERA NIZOZEMSKE PROGLAŠEN JE - HRVAT!

I to baš u AZ-u.

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/mnogi-kod-nas-za-njega-nikad-nisu-ni-culi-ali-za-najboljeg-trenera-nizozemske-proglasen-je-hrvat-15027851
    Ajme - ovo je čovjek za nas. Svaka druga mu je da mu se svidio projekt uz zadnji odlomak:

Citat:
    Bi li vas zanimao dolazak u hrvatski nogomet?

- Naravno da bi ako je riječ o projektu koji bi me privukao. Nisam imao problem preuzeti ulogu pomoćnog trenera i nakon velikih uspjeha i dovoljno ponuda od drugih klubova za glavnog trenera. Nikakav problem ne bi mi bio ni otići iz Nizozemske u Hrvatsku.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #17887 u: Listopad 27, 2020, 14:04:56 »
  • Ajme - ovo je čovjek za nas. Svaka druga mu je da mu se svidio projekt uz zadnji odlomak:
    Jedino sam to posebno primijetio u članku. ;) :) :)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #17888 u: Listopad 27, 2020, 16:42:55 »
  • "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #17889 u: Listopad 27, 2020, 17:06:20 »
  • A Damir bi otimao od kladiona  ;D

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #17891 u: Listopad 28, 2020, 09:22:46 »
    Kako sam čuo od starijih, a dalo bi se sigurno provjeriti, u doba mraka tamo 80ih Lutrija je direktno financirala sav sport kroz SFK koji je pokrivao puno više toga nego što sada pokriva HOO (koji je nasljednik) i još neke društveno korisne organizacije, a bila je tada ako se ne varam u ponudi samo sportska prognoza vezano uz nogometne utakmice prve i druge lige. Kasnije možda strane utakmice, ne sjećam se bio sam mali, a i kladionica mi ni inače nije porok.
    Dakle tada su znali da se neke stvari ako se žele imati moraju i platiti. Mi smo trenutno u situaciji kada dosta toga funkcionira na sistem "bili piškili ili kakili".

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #17892 u: Listopad 28, 2020, 12:19:34 »
  • Kladionice žive od sporta pa je čisto logično da ga zauzvrat financijski potpomažu, ne?

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #17893 u: Listopad 28, 2020, 12:48:41 »
  • Kladionice žive od sporta pa je čisto logično da ga zauzvrat financijski potpomažu, ne?
    Apsolutno, to što te iste pokušavaju ne dat ništa je drugi par rukava  ;D
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #17894 u: Listopad 28, 2020, 15:32:51 »
    Kako sam čuo od starijih, a dalo bi se sigurno provjeriti, u doba mraka tamo 80ih Lutrija je direktno financirala sav sport kroz SFK koji je pokrivao puno više toga nego što sada pokriva HOO (koji je nasljednik) i još neke društveno korisne organizacije, a bila je tada ako se ne varam u ponudi samo sportska prognoza vezano uz nogometne utakmice prve i druge lige. Kasnije možda strane utakmice, ne sjećam se bio sam mali, a i kladionica mi ni inače nije porok.
    Dakle tada su znali da se neke stvari ako se žele imati moraju i platiti. Mi smo trenutno u situaciji kada dosta toga funkcionira na sistem "bili piškili ili kakili".

Tko se sjeca malih papirica na kojima su svaki tjedan izlazili parovi iduceg kola sportske prognoze? Cak su im i mijenjali boju, ali uvijek legendarnih 13 parova.  :)