• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka : Metalist Kharkiv  (Prikazano: 72383 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sestA kolonA

• Junior
(Nema naslova)
« Odgovori #150 u: Srpanj 30, 2009, 21:58:00 »
  • 0
  • 0
  • 0:1 za one koji ne znaju.

Sto je bilo s Anasom (izasao je ozlijedjen nakon 15tak minuta)? Zna li itko?

Inace, obrana nam je rupa teska. Cagalj glumi libera i ostaje kao na pustopoljini.  :cry:

Ramon i Strok se trude, Djoni je rupetina. Jadnicak ne zna.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sestA kolonA »
    Zivim u nekoj mirnijoj dimenziji, preko noci stariji za 10 godina.

Offline sestA kolonA

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #151 u: Srpanj 30, 2009, 22:29:07 »
  • 0
  • 0
  • 1:1 Ahmad.
    I Ukrajinci dobili crveni nakon gola par minuta.
    Ajmo Rijekoooooooooooooooo!

Offline 1soli9contro8tutti7

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #152 u: Srpanj 30, 2009, 22:57:18 »
  • 0
  • 0
  • steta steta..a blizu smo bili..ali rijesit ce oni to u ukraini :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od 1soli9contro8tutti7 »
    Svaki tovar zbunjena je pizda na grbu kockice a u srcu ZVIZDA!

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #153 u: Srpanj 30, 2009, 23:00:26 »
  • 0
  • 0
  • Što reći nakon ovog...
    Kraj euforije.

Ne treba pretjerivati, ali sve ovo dosad bila je tek jedna velika zabluda. Kakav Diferdange i Lokomotiva. Kada dođe prava momčad, tek se tada vidi koliko zapravo neznamo. (...)
    Mance najbolji danas. Uvjerljivo. Obrana... Koja obrana...  :cry: Čagalj i Cerić... Budicin isto ništa. Matko iznenadio. Pamić grozan. (Kreilach?) Fernandez i Štrok dobri, ali se ne usude pucati kao Anas... Ne znam zašto. Smith i nije toliko loš. Ima brzinu, a i relativno prolazan centaršut. Ostalo grozno. Ahmad katastrofa. Nije ga se vidjelo do gola. I onda ono na kraju. Zašto je morao gađati rašlje. I kako je mogao to promašiti.
    Drugi gol me nije ni pogodio. Igrač više, a tek smo tad postali loši.

Šteta.  :cry:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline Pipistrello Volante

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #154 u: Srpanj 30, 2009, 23:01:55 »
  • 0
  • 0
  • gledajuci livestreaming u Budimpesti ne mogu se oteti dojmu dqa nismo imali srece.
    penal se mogao suditi
    Sharbinijev sut je bio vise unutra nego vani
    aut prije drugog gola metalista je bio aut

sranje...
    u životu treba imat sreæe.

Ali, u svakom sluèaju - svaka èast momèadi - izvrsna utakmica. Èak se i konobar iz kavane iz nacionalnog kazališta prikljuèio u navijanju.

Rijeèka ekspedicija u Budimpešti tužna ali opet zadovoljna... Pozdrav svima!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pipistrello Volante »

Offline sestA kolonA

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #155 u: Srpanj 30, 2009, 23:06:06 »
  • 0
  • 0
  • @TIR
    Mislim da pretjerujes. Ohladi se pa onda pisi ako mislis da trebas sada kritizirati igrace. Odigrali su koliko tko moze. Ahmada kritiziras? Sta ti je, covjece. Amiga? Stroka?

Ovu utakmicu je izgubila uprava jer nemam obrambene igrace. A nemamo ih, za ovakve nastupe. Danas bez Anasa nismo mogli (a i da je bio na terenu ne bismo mogli) napadom nadoknaditi rupe u obrani. Ozbiljnija momcad ce uvijek iskoristiti slabosti koje imamo.

Nista sad, treba muski krenuti u Ukrajinu, ciljnam je pobjeda s 2 razlike i bolje izgubiti 3:0 nego ne pokusati nadoknaditi. Ukrajinci nista posebno. I sreca ih je pomazila (osim onih par puta kad je Mance obranio).

Mislim, WTF, oba gola od stativa u gol... WTF???? A nama se odbije od precke tako da (ni)je gol...

Jbtga, sreca prati hrabre. Sad decki znaju da nisu svemirci. Mozda ce sad opusteni i bez opterecenja nas iznenaditi u Ukrajini. A i ovi ce vjerojatno misliti da je gotovo. Treba im gore utrpati tri komada i kuci pjevajuci.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #156 u: Srpanj 30, 2009, 23:08:49 »
  • 0
  • 0
  • Nemogu ne kritizirati igrače jer su bili loši. Solidni kao ekipa, ali loši kao pojedinci.
    Nisam tip koji će nakon poraza izvlačiti pozitivu. Poraz je poraz. Sreće je falilo, ali i pameti.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #157 u: Srpanj 30, 2009, 23:14:36 »
  • 0
  • 0
  • šteta, imali smo finu priliku (nakon crvenog kartona) izvući povoljan rezultat!

gledao na telki, Ahmadova lopta je po meni bila unutra, iza linije!

Fernandez i Mance najbolji, obrana u par situacija prešuplja iako nisu toliko loše odigrali.

Matko dao na desnom beku koliko zna, tako-tako, možda se i nekog drugog tu moglo staviti, Smithu fali više inicijative. bočni igrači nam definitivno fale.
     Sharbini 3 super prilike i 2-3 poluprilike, na kraju ispuhan.

nemogu se oteti dojmu da premalo trčimo bez lopte i da se sporo rješavamo iste! previše napucavanja prema Sharbiniju i naravno nesreća što smo ostali bez najboljeg igrača početkom tekme. šteta, moglo se više izvući iako je ekipa solidno odigrala.

nažalost, čini se da je to to od europe, teško je vjerovati u čudo pred njihovom publikom.
     :cry:

edit: eh da, mislim da je Rubčić umjesto sa Turkaljom trebao pokušati sa Križmanom kao zadnjom zamjenom i aktivnije ići po drugi gol!
    « Zadnja izmjena: Srpanj 30, 2009, 23:17:11 od goginho »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #158 u: Srpanj 30, 2009, 23:15:00 »
  • 0
  • 0
  • Ako je ikad neka utakmica sažela u 90 minuta cijelu karmu ovoga kluba, onda je to ova večerašnja. Igrali smo protiv bolje ekipe, u prvim minutama ostali bez ponajboljeg igrača, borili se kako smo znali, bili na milimetar do pobjede, a onda naivno i nesretno izgubili. I onda na kraju onaj već nebrojeno puta proživljen osjećaj praznine i nedorečenosti, skoro pa beznađa. To je NK Rijeka, dragi moji prijatelji...

Večeras ne bih o dobrima i lošima, o taktici itd.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline sestA kolonA

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #159 u: Srpanj 30, 2009, 23:17:05 »
  • 0
  • 0
  • Zaboravih reci, cestitke igracima i Rupi. Ucinili su sve sto su mogli. Doduse, izmjene su me malo cudile, ali valjda Rupa zna sto je zelio postici. :)

IVF je ovu tekmu izgubio. Nadam se da ce ispraviti tako sto ce dovuci te velike ili velikog sponzora kojim se prijeti i zadrzati bracu i dovesti nekog stopera. Jer nam osim bokova ocajno fali i neki klasni(ji) stoper. No, rak rane momcadi su vec poznate, ne otkrivam toplu vodu.

Jos jednom, decki, svaka cast, sreca nam je veceras okrenula ledja, mozda ce nas pomilovati u Ukrajini. GOOOOOOOO, tamo im naplatite. Nadam se da ce se Anas oporaviti do tada. Trebat ce nam, i sa jednom nogom.

Offline Andyfiume

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #160 u: Srpanj 30, 2009, 23:19:30 »
  • 0
  • 0
  • Bio sam jako razoèaran kod drugog gola, a sad kad sam se malo smirio vidim da ce ovakva igra biti dovoljna za HNL i mozemo se nadati dobroj poziciji i ove godine.
    Tako mislim zato što je ovaj metalist dosta jaci od dinama, a hajduk necu ni spominjat zato sto smo vidjeli kakav je... jedino bi nam slaven mogao parirati ako ovako nastavimo...tuga ali i nada da bi u hnlu mogli dobro odigrati :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Andyfiume »

Offline web4net

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #161 u: Srpanj 30, 2009, 23:19:50 »
  • 0
  • 0
  • Evo ljudi, nakon povratka, mogu reci samo hvala ekipi, dugo, jako dugo nisam vidio ovakvu borbenost!!! Ljudi moji, oni su 2 klase iznad nas, a nisu mogli ni prdnut... Ja neznam koju utakmicu ste vi gledali, svi koji ste nezadovoljni, ali ja sam i vise nego zadovoljan, jedino sta nas sreca nije pomazila, a njih je debelo pomazila!!! Isto tako, kao i mnoge momcadi, tako i nasa, sve se igra oko najboljeg igraca, on je izasao jako rano i nismo mogli nista, ali su se sabrali i pokazali zube!!! Mozda jesmo pali, ali ljudi moji, pali smo ko lavovi!!!

Ekipa, super ste, danas je lijepo biti Rijecanin!!!!!!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od web4net »

Offline sestA kolonA

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #162 u: Srpanj 30, 2009, 23:20:48 »
  • 0
  • 0
  • Lijepo sazeto i tako istinito, river. Nice touch.

P.S. za koji kua mi nema botuna za quote??????

Offline goginho

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #163 u: Srpanj 30, 2009, 23:22:59 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    Ako je ikad neka utakmica sažela u 90 minuta cijelu karmu ovoga kluba, onda je to ova večerašnja. Igrali smo protiv bolje ekipe, u prvim minutama ostali bez ponajboljeg igrača, borili se kako smo znali, bili na milimetar do pobjede, a onda naivno i nesretno izgubili. I onda na kraju onaj već nebrojeno puta proživljen osjećaj praznine i nedorečenosti, skoro pa beznađa. To je NK Rijeka, dragi moji prijatelji...

upravo to, jako dobar post! blizu a daleko, to je jedina naša konstanta, nažalost..

iako znam da nisi mislio samo na to kako smo prolazili u europi, ova tekma neodoljivo podsjeća na gorka iskustva s Litexom i Gencerbriglijem.. ajde bar ćemo dočekati kolovoz u europi, heh..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od goginho »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #164 u: Srpanj 30, 2009, 23:25:57 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "goginho"
    Citat: "river"
    Ako je ikad neka utakmica sažela u 90 minuta cijelu karmu ovoga kluba, onda je to ova večerašnja. Igrali smo protiv bolje ekipe, u prvim minutama ostali bez ponajboljeg igrača, borili se kako smo znali, bili na milimetar do pobjede, a onda naivno i nesretno izgubili. I onda na kraju onaj već nebrojeno puta proživljen osjećaj praznine i nedorečenosti, skoro pa beznađa. To je NK Rijeka, dragi moji prijatelji...

upravo to, jako dobar post! blizu a daleko, to je jedina naša konstanta, nažalost..

iako znam da nisi mislio samo na to kako smo prolazili u europi, ova tekma neodoljivo podsjeća na gorka iskustva s Litexom i Gencerbriglijem.. ajde bar ćemo dočekati kolovoz u europi, heh..

Vrlo slično utakmicama koje si spomenuo. Pogotovo rekao bih Gencler. Zapravo, Gencler je bilo još tragičniji.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »