• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Ivan Turčić  (Prikazano: 46695 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aahzinho

• Junior
(Nema naslova)
« Odgovori #45 u: Kolovoz 26, 2009, 20:02:11 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "TIR669"
    A zašto kolutaš oèima?

Nemoj mi reæ da æe ti biti baš svejedno kad ti je direktor (ili što veæ) Milorad Šmitran, èovjek koji je 2002. zgazio osobu.  :roll:

Je problem u tome sto je 2002. zgazio osobu ili u tome sto se zove Milorad?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od aahzinho »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #46 u: Kolovoz 26, 2009, 20:07:14 »
  • 0
  • 0
  • Oboje.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline standby

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #47 u: Kolovoz 26, 2009, 20:31:37 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "D2"
    Citat: "standby"

Trebalo bi ih pustit da vidimo mozda bas ta "kriminalna" strana uspije navuci nesto love u klub. Nek si pune djepove ako ce na taj nacin i Rijeka imat love.. Kad malo pogledamo nasu ligu upravo klubovi kojima se vrh sastoji od ljudi slicnog miljea imaju najvise love..

Zalostan nacin razmisljanja koji nema opravdanja. Cuj u drogi ima dosta love mozda da Rijeka stupi u kakav deal s narko kartelima iz juzne amerike bilo bi i latino igraca i novaca. Uzas  :roll:  :roll:

Neznam da li si uočio navodnike pod kriminalci?? U ovoj drzavi je vise manje svako ko je okrenuo neki novac kriminalac, pa se tako pocelo odnosit i prema novoj upravi. Niti jedan od "kriminalaca" koji su u hr.nogometu nisu niti osudjeni, niti pravosudno ikako prikazani kao kriminalci... Na takve kriminalce sam ja mislio... (covjeka koji je napravio sudar sa smrtnom posljedicom nemogu smatrat kriminalcem, za sve ostalo nemogu rec jer neznam..)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od standby »

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #48 u: Kolovoz 26, 2009, 20:43:33 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "standby"
    Citat: "D2"
    Citat: "standby"

Trebalo bi ih pustit da vidimo mozda bas ta "kriminalna" strana uspije navuci nesto love u klub. Nek si pune djepove ako ce na taj nacin i Rijeka imat love.. Kad malo pogledamo nasu ligu upravo klubovi kojima se vrh sastoji od ljudi slicnog miljea imaju najvise love..

Zalostan nacin razmisljanja koji nema opravdanja. Cuj u drogi ima dosta love mozda da Rijeka stupi u kakav deal s narko kartelima iz juzne amerike bilo bi i latino igraca i novaca. Uzas  :roll:  :roll:

Neznam da li si uočio navodnike pod kriminalci?? U ovoj drzavi je vise manje svako ko je okrenuo neki novac kriminalac,......

Cuj ne trebaju mi navodnici, rekao si "Nek si pune djepove ako ce na taj nacin Rijeka imati love....itd.itd" Meni dosta, kakav krivi nacin razmisljanja, to nije ni moralno ni ispravno i nema opravdanja.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

21.05.2017. - Lovely jubbly!

Offline sax

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #49 u: Kolovoz 26, 2009, 21:28:11 »
  • 0
  • 0
  • E čime se vi bavite! :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline belle-belle

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #50 u: Kolovoz 26, 2009, 23:02:12 »
  • 0
  • 0
  • I za jednog i za drugog brata kruze raznorazne price, cak za drugog i vise, ali on nije toliko eksponiran. Sto se mene osobno tice Miki nema sto trazit u Rijeci, jer ga nogomet koliko ja to osobno vidim ne j*** pet, devet. On je biznismen koji uvijek zna prepoznat pravu priliku za ubost se i to je dokazao puno puta do sada. Uostalom da nije tome tako, ne bi imao toliko nekretnina po gradu, ukljucujuci i reprezentativnu ZELENU zgradu pored Bonavije. Ne mislim konkretno ubost se u HNK Rijeku i izvuc pare, ali lijepo je bit u lozi sa gradonacelnikom, nacelnikom PU (i poslije s njim lokat po gradu), raznim HDZ prileznicima, SDP bolimeonastvarzaRijeku personama i inim loza navijacima... Jer na kraju krajeva poslovi u RH se ne sklapaju za konferencijskim stolovima, vec na janjetini, sanku, raznim dernecima pa i nogometnim utakmicama. Ne ni ja ga ne volim preetjerano i ne zelim ga bas u Rijeci, ali TIR669, buduci da ponosno istices svoj avatar, trebao bis znati da je prema Kaznenom zakonu RH predbacivanje kaznenog djela drugoj osudenoj osobi je kazneno djelo, da ne spominjem rasnu, vjersku i nacionalnu diskriminaciju. Ne zelim pametovat nikome ni ulazit u rasprave, ali me zalosti da se tako olako dijele nazivi ubojice…
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od belle-belle »

Offline eric75

• Morčić
    • **
    kakav turcic
    « Odgovori #51 u: Kolovoz 26, 2009, 23:42:15 »
  • 0
  • 0
  • kakav turcic ni ostali. od ovih 20 ljudi u IO NIJEDAN ama bas NIJEDAN nema viziju Rijeke kao kluba koji ce se konstantno boriti za vrh i europu. sta je Riijeka osvojila i odigrala vani od 1992 do danas a uprave su prolazile. ova koja ce doci je samo jedna u nizu.ista. agonija se nastavlja, sada ima malo novaca od prodaje i sta onda. to nisu ljudi s vizijom. Rijeku spasava u budocnosti privatizacija i to pod uvjetom da dodje netko jak sa strane koji se kroz Rijeku i ovu regiju zeli probit po cijeloj RH , poslovno. Ali privatizacije prije svega. Andabak, Kerum nisu lipe dali za tovare dok se klub nije privatizirao a sada... Rijeka bi s takvom kolicinom novca i ulaganja bila.... Turcic kaze da zeli bit medju prva 4 kluba u 1 ligi.ajjjjjjoooojjj. On je sam nastavak sramotne kadrovske politike KOJA JE UNISTILA SVAKU NADU ZA VRHUNSKI SPORT U RI. Sezona u kojoj Rijeka ne osvoji trofej u Hr mora bit proglasena za neuspjeh....kad se tako pocne u upravi razmisljati i klub vlasnicki rijesi e onda mozemo naprijed. dotad , ovo je sve debilana...zivi se malo od pobjede do pobjede protiv tovara ....i to je smisao svega. JAD
    FF
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline cannondale

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #52 u: Kolovoz 26, 2009, 23:55:04 »
  • 0
  • 0
  • turčić=frančišković :!:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od cannondale »

Offline belle-belle

• Inćun
    • *
    Re: kakav turcic
    « Odgovori #53 u: Kolovoz 27, 2009, 00:19:16 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "eric75"
    kakav turcic ni ostali. od ovih 20 ljudi u IO NIJEDAN ama bas NIJEDAN nema viziju Rijeke kao kluba koji ce se konstantno boriti za vrh i europu. sta je Riijeka osvojila i odigrala vani od 1992 do danas a uprave su prolazile. ova koja ce doci je samo jedna u nizu.ista. agonija se nastavlja, sada ima malo novaca od prodaje i sta onda. to nisu ljudi s vizijom. Rijeku spasava u budocnosti privatizacija i to pod uvjetom da dodje netko jak sa strane koji se kroz Rijeku i ovu regiju zeli probit po cijeloj RH , poslovno. Ali privatizacije prije svega. Andabak, Kerum nisu lipe dali za tovare dok se klub nije privatizirao a sada... Rijeka bi s takvom kolicinom novca i ulaganja bila.... Turcic kaze da zeli bit medju prva 4 kluba u 1 ligi.ajjjjjjoooojjj. On je sam nastavak sramotne kadrovske politike KOJA JE UNISTILA SVAKU NADU ZA VRHUNSKI SPORT U RI. Sezona u kojoj Rijeka ne osvoji trofej u Hr mora bit proglasena za neuspjeh....kad se tako pocne u upravi razmisljati i klub vlasnicki rijesi e onda mozemo naprijed. dotad , ovo je sve debilana...zivi se malo od pobjede do pobjede protiv tovara ....i to je smisao svega. JAD
    FF

Andabak je dao pare po naredbi, a Kerum ni lipe, buduci da je grad postao vecinski vlasnik Jajaduka a on gradonacelnik... Dakle jasno ti je.  :-k Kakva privatizacija? Tko ce pametan ulozit u praonicu novca, politickih podobnika i politickih dupelizaca... Ja sigurno ne, ma da imam milijarde. Kakve veze je Sarinic imao sa nogometom, kakve veze je Jezic imao sa nogometom, kakve veze Jezic ima sa novinarstvom... A kakve veze ima Jezic sa duzobalnim razvozom nafte bez i jednog broda?  :-k . Politika je kurva!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od belle-belle »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #54 u: Kolovoz 27, 2009, 07:08:17 »
  • 0
  • 0
  • Svi ti ljudi koji se spominju su tu cijelo vrijeme u klubu, godinama. A nijedan od njih, osim za sponzoriranje (netko više a netko manje redovito) nije pokazao interes za nešto više nego su pasivno promatrali. Tako da ne vjerujem da se u nekom od njih naglo probudila ambicija i želja da stvori šampionsku Rijeku. Više mi se čini to kao lov na poziciju, time i medijsku eksponiranost (posredno reklama za njihove firme). Ili da bolje kažem, nijedan nije izašao javno i glasno rekao "hoću Rijeku" nego tek onako sramežljivo nakon što su ih novinari pronašli i ugnjavili.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline Bastard

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #55 u: Kolovoz 27, 2009, 08:08:28 »
  • 0
  • 0
  • Preuzimajuæi od Grada poslovni prostor na Jadranskom trgu, vlasnik tvrtke »Fontis« Milorad Šmitran obvezao se preuzeti i radnice »Slavice«, prethodnog zakupnika koji je otišao u steèaj. No, prema rijeèima konobarica Ðurðice Mijuk i Esme Sadikoviæ, on se tog dogovora vrlo brzo prestao držati, te su uz kašnjenje i neisplatu plaæa, poèela i šikaniranja

Od sijeènja ove godine vlasnik El Rija Milorad Šmitran nije platio Gradu Rijeci ni lipe. S osnove zakupnine trenutno duguje 250.000 kuna, za komunalnu naknadu još 20-ak tisuæa, a za potrošenu vodu u El Riju i River pubu duguje 10.000 kuna

to je bilo pred 5 godina - kako je završilo?

sad je vlasnik El Ria Pavaèiæ. Kako je svijet mali  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bastard »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #56 u: Kolovoz 27, 2009, 08:40:28 »
  • 0
  • 0
  • Ne želim pljuvati prije nego što ga vidim na djelu, ali ČISTO SUMNJAM da će biti i do koljena IVF-u.  :?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline zlobin

• Veteran
    Re: kakav turcic
    « Odgovori #57 u: Kolovoz 27, 2009, 09:15:03 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "belle-belle"
    Citat: "eric75"
    kakav turcic ni ostali. od ovih 20 ljudi u IO NIJEDAN ama bas NIJEDAN nema viziju Rijeke kao kluba koji ce se konstantno boriti za vrh i europu. sta je Riijeka osvojila i odigrala vani od 1992 do danas a uprave su prolazile. ova koja ce doci je samo jedna u nizu.ista. agonija se nastavlja, sada ima malo novaca od prodaje i sta onda. to nisu ljudi s vizijom. Rijeku spasava u budocnosti privatizacija i to pod uvjetom da dodje netko jak sa strane koji se kroz Rijeku i ovu regiju zeli probit po cijeloj RH , poslovno. Ali privatizacije prije svega. Andabak, Kerum nisu lipe dali za tovare dok se klub nije privatizirao a sada... Rijeka bi s takvom kolicinom novca i ulaganja bila.... Turcic kaze da zeli bit medju prva 4 kluba u 1 ligi.ajjjjjjoooojjj. On je sam nastavak sramotne kadrovske politike KOJA JE UNISTILA SVAKU NADU ZA VRHUNSKI SPORT U RI. Sezona u kojoj Rijeka ne osvoji trofej u Hr mora bit proglasena za neuspjeh....kad se tako pocne u upravi razmisljati i klub vlasnicki rijesi e onda mozemo naprijed. dotad , ovo je sve debilana...zivi se malo od pobjede do pobjede protiv tovara ....i to je smisao svega. JAD
    FF

Andabak je dao pare po naredbi, a Kerum ni lipe, buduci da je grad postao vecinski vlasnik Jajaduka a on gradonacelnik... Dakle jasno ti je.  :-k Kakva privatizacija? Tko ce pametan ulozit u praonicu novca, politickih podobnika i politickih dupelizaca... Ja sigurno ne, ma da imam milijarde. Kakve veze je Sarinic imao sa nogometom, kakve veze je Jezic imao sa nogometom, kakve veze Jezic ima sa novinarstvom... A kakve veze ima Jezic sa duzobalnim razvozom nafte bez i jednog broda?  :-k . Politika je ***!

nije baš tako, najprije je osnovan dinamarin i kupili su 2 broda

e sad je stvar kako su osnovali brodarsku tvrtku dok još "nisu znali" dal æe imat šta vozit!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline nnepall

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #58 u: Kolovoz 27, 2009, 09:38:25 »
  • 0
  • 0
  • Viš, viš.. Smitran i Marzic ulaze na mala vrata. Sto se mene tice to su sve nule od ljudi. Nule. Di su bili kada ih je klub trebao? Di su bili kada se davalo bogatstvo kluba u bescjenje? Di su bili svih ovih godina?

To je sve katastrofa od ljudi i toga se najvise sramim. Vise od bilo kojeg poraza. Mi nemamo normalnog gospodarstvenika ili barem politicara, navijaca Rijeke, koji nesto znaci u ovoj drzavi. Mi nemamo ljude u HNS-u. Mi nemamo ljude u politici. Mi nemamo ljude ni na jednoj relevantnoj poziciji koju ovaj klub zasluzuje. Za interese kluba se nitko ne brine. Vise drzi Gashi do kluba nego uprava i njeni velebni skupštinari.

Ovo je sve iz supljeg u prazno. I uvijek ista prica: ajmo dati priliku ovome, ajmo dati ovome, pusti jos samo ovu sezonu, pusti da vidimo, ajmo se malo strpiti, ajmo malo pricekati, pa tu su pojacanja, pa ajmo ne biti bucni to nije dobro sada za klub, pa bit ce nesto valjda, ajmo podrzat igrace, ajmo sada svi lijepo pssst...

Toga sam se naslusao. Ajmo i ovome dati priliku pa neka nas iznenadi. Kao Kirigin.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od nnepall »

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline ri-hrvat

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #59 u: Kolovoz 27, 2009, 09:56:00 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "nnepall"
    Viš, viš.. Smitran i Marzic ulaze na mala vrata. Sto se mene tice to su sve nule od ljudi. Nule. Di su bili kada ih je klub trebao? Di su bili kada se davalo bogatstvo kluba u bescjenje? Di su bili svih ovih godina?

To je sve katastrofa od ljudi i toga se najvise sramim. Vise od bilo kojeg poraza. Mi nemamo normalnog gospodarstvenika ili barem politicara, navijaca Rijeke, koji nesto znaci u ovoj drzavi. Mi nemamo ljude u HNS-u. Mi nemamo ljude u politici. Mi nemamo ljude ni na jednoj relevantnoj poziciji koju ovaj klub zasluzuje. Za interese kluba se nitko ne brine. Vise drzi Gashi do kluba nego uprava i njeni velebni skupštinari.

Ovo je sve iz supljeg u prazno. I uvijek ista prica: ajmo dati priliku ovome, ajmo dati ovome, pusti jos samo ovu sezonu, pusti da vidimo, ajmo se malo strpiti, ajmo malo pricekati, pa tu su pojacanja, pa ajmo ne biti bucni to nije dobro sada za klub, pa bit ce nesto valjda, ajmo podrzat igrace, ajmo sada svi lijepo pssst...

Toga sam se naslusao. Ajmo i ovome dati priliku pa neka nas iznenadi. Kao Kirigin.

Totalna istina,ali bar Rijeka ima najbolje navijače i nadam se da če jednog dana od tih navijača izać jedan močnik koji če rasturat  sa Rijekom.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ri-hrvat »
    AJMO RIJEKA