• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: portal FF... sugestije, kritike...  (Prikazano: 4099 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline billy05

• Pionir
portal FF... sugestije, kritike...
« u: Kolovoz 25, 2009, 14:35:49 »
  • 0
  • 0
  • dragi citatelji, pisite Vase prijedloge u svezi portala, kritike, savjete... na zalost samo smo grupica pojedinaca koja sve ovo radi iz ljubavi prema Rijeci bez kune naravno... koliko ce sve ovo trajati ne znamo, ali za koji dan nam je 4 godine...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od billy05 »
    Bio sam naivan, zaljubljen i mlad...volio sam Rijeku...volim je i sad!!!!

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 25, 2009, 15:07:48 »
  • 0
  • 0
  • svaka cast na trudu u ove cetiri godine..uglavnom nemam zamjerki, mozda jedino sto bi trebalo je malo uvest reda na forumu, tu mislim prvenstveno na puno tema koje odu u OT, ili na ispade primitivaca poput onih dalmoša prosli tjedan..sto se ostalog tice same pohvle..nadam se da cemo i ubuduce imat neke intervjue igraca kao sto je vec i znalo bit, te prijenose uzivo nekih gostovanja...

PS. ako mozete maknite ovu sliku cjele momcadi di je dalic i stavite novu..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline billy05

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #2 u: Kolovoz 25, 2009, 17:03:41 »
  • 0
  • 0
  • obecajemo biti ce uskoro intervjua...
    na zalost odluka kluba da nema izjava osim cetvrtkom, na presici nam bas ne ide u prilog, ali potruditi cemo se

imate prijedlog?

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Kolovoz 25, 2009, 17:14:32 »
  • 0
  • 0
  • live chat?

svaki clan foruma (npr) ima pravo na jedno pitanje, ako je igrac malo brzi na tipkovnici (ili da netko pise za njega) moze se izredat 50ak pitanja u pola sata npr... to je cudo...

kad se malo bolje razmisli, da npr klub radi "tjedni chat s direktorom" ili tako nesto, i da se uvijek postave sva pitanja koja zanimaju navijace, izbjegli bi masu glupih situacija zadnjih godina..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od d »

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4 u: Kolovoz 25, 2009, 18:09:39 »
  • 0
  • 0
  • svi forumasi posalju pitanja i napravi se lista na koju igrac ili trener odgovara; moze se snimit video i stavit na jubito!
    FF Tv.  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline billy05

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Kolovoz 25, 2009, 18:22:11 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    svi forumasi posalju pitanja i napravi se lista na koju igrac ili trener odgovara; moze se snimit video i stavit na jubito!

=D>  je to je u planu...

Online m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #6 u: Kolovoz 25, 2009, 19:16:56 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    svi forumasi posalju pitanja i napravi se lista na koju igrac ili trener odgovara; moze se snimit video i stavit na jubito!

Odlican prijedlog, skupili bi najkvalitetnija pitanja i njima na tjednoj ili mjesecnoj bazi zatrpavali "voljene" u upravi :) Inace, cestitke na portalu i trudu oko svega. Moj prijedlog je malo cesce refreshanje nekih stvari, npr. onaj glas naroda ili kako se vec zove i dalje okupira Nemirni s komentarom na eventualno dovodjenje Sehica (nemam nista protiv doticnih ali to je stvaaarno staro :)). Ako je to redovno osvjezavanje muka, onda radje izbacite takve rubrike jer ovako samo kvari cjelokupnu sliku site-a koja je odlicna.

Drugi prijedlog, malo ambiciozniji, je da upotrijebimo rubriku foruma "ocjenjivanje igraca" tako da se na kraju mjeseca zbrajaju ocjene i odredi najbolji igrac za protekli mjesec i onda mu se u ime portala i navijaca dodijeli nekakva simbolicna nagrada. Time bi pokazali nasim igracima da cijenimo njihov trud i dobru izvedbu. Otkud fond za nagrade? Ja bih prvi donirao 50kn mjesecno, ako bi nas se skupilo 20ak koji radimo i jos 20ak studenata, ucenika i nezaposlenih (koji bi npr davali po 20kn mjesecno), to bi ispalo cca 1500kn od cega se moze kupiti lijepi pokloncic (ili na kraju krajeva dat im na ruke pa nek pocaste momcad ili izvedu curu/zenu na veceru). Bitna je u svemu dobra namjera, ali i transparentnost - da se nakraju mjeseca napise tocno tko je dao i koliki iznos se skupio za igraca mjeseca (time bi izbjegli sumnje u to da je netko muljao s lovom, sto ni ne ocekujem, ali ipak.. za dezurne skeptike ;)) Ovime bi ujedno i dali najbolji odgovor na onaj topic na forumu "Sto ja mogu uciniti?".
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #7 u: Kolovoz 25, 2009, 20:29:36 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "m"
    Drugi prijedlog, malo ambiciozniji, je da upotrijebimo rubriku foruma "ocjenjivanje igraca" tako da se na kraju mjeseca zbrajaju ocjene i odredi najbolji igrac za protekli mjesec i onda mu se u ime portala i navijaca dodijeli nekakva simbolicna nagrada. Time bi pokazali nasim igracima da cijenimo njihov trud i dobru izvedbu. Otkud fond za nagrade? Ja bih prvi donirao 50kn mjesecno, ako bi nas se skupilo 20ak koji radimo i jos 20ak studenata, ucenika i nezaposlenih (koji bi npr davali po 20kn mjesecno), to bi ispalo cca 1500kn od cega se moze kupiti lijepi pokloncic (ili na kraju krajeva dat im na ruke pa nek pocaste momcad ili izvedu curu/zenu na veceru). Bitna je u svemu dobra namjera, ali i transparentnost - da se nakraju mjeseca napise tocno tko je dao i koliki iznos se skupio za igraca mjeseca (time bi izbjegli sumnje u to da je netko muljao s lovom, sto ni ne ocekujem, ali ipak.. za dezurne skeptike ;)) Ovime bi ujedno i dali najbolji odgovor na onaj topic na forumu "Sto ja mogu uciniti?".

jako dobar prijedlog
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline ri-hrvat

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8 u: Kolovoz 25, 2009, 20:35:03 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "m"
    Citat: "kabul23"

Odlican prijedlog, skupili bi najkvalitetnija pitanja i njima na tjednoj ili mjesecnoj bazi zatrpavali "voljene" u upravi :) Inace, cestitke na portalu i trudu oko svega. Moj prijedlog je malo cesce refreshanje nekih stvari, npr. onaj glas naroda ili kako se vec zove i dalje okupira Nemirni s komentarom na eventualno dovodjenje Sehica (nemam nista protiv doticnih ali to je stvaaarno staro :)). Ako je to redovno osvjezavanje muka, onda radje izbacite takve rubrike jer ovako samo kvari cjelokupnu sliku site-a koja je odlicna.

Ja sm za  :D  :D  :D  :D  :D  :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ri-hrvat »
    AJMO RIJEKA

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9 u: Kolovoz 25, 2009, 21:19:40 »
  • 0
  • 0
  • Vezano za forum, pod hitno treba aktivan moderator, znaci tko ce skoro svaki dan bit online, da se ne događaju vise slučajevi tovarluka...to treba odmah banat kad se vidi da su došli samo sa jednim ciljem, PROVOCIRANJE.

BTW, ja se dobrovoljno javljam za poziciju(aktivnog) MOD-a 8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Traxxtor™ »

Offline ri-hrvat

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #10 u: Kolovoz 25, 2009, 22:17:11 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Traxxtor™"
    Vezano za forum, pod hitno treba aktivan moderator, znaci tko ce skoro svaki dan bit online, da se ne događaju vise slučajevi tovarluka...to treba odmah banat kad se vidi da su došli samo sa jednim ciljem, PROVOCIRANJE.

BTW, ja se dobrovoljno javljam za poziciju(aktivnog) MOD-a 8)

Imaš moj glas :)  :)  :)  :)  :)  :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ri-hrvat »
    AJMO RIJEKA