• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Moja kandidatura: Globalni moderator  (Prikazano: 10407 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #30 u: Rujan 06, 2009, 21:55:48 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "sens1"
    Neznam, bezveze mi je taj podfroum s topicima za svakog igrača...em će na svakom bit tek po par postova, em se cesto nece znat u koji topic da se stavi neka vijest. Ovaj sadasnji topic Bivsi, Buduci i Nesudjeni igrači je sasvim dovoljan. Sve pokriva, stalno je pri vrhu i zanimljiviji je od vecine ostalih topica. Eventualno njega stavit na sticky i to je to.

slazem se. topic za pojedinog igraca se moze otvarati u ekstremnim slucajevima, tipa da ronaldo dolazi u rijeku  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #31 u: Rujan 06, 2009, 22:57:22 »
  • 0
  • 0
  • ja sam neki dan krenuo isto malo u sređivanje SPORTA al nisam stigo previse...obriso nekoliko tema koje prazne i slicno.....jos cu to malo ovih dana probat sredit....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Marin_ri »
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline FOF

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #32 u: Rujan 06, 2009, 23:14:58 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Marin_ri"
    ja sam neki dan krenuo isto malo u sreðivanje SPORTA al nisam stigo previse...obriso nekoliko tema koje prazne i slicno.....jos cu to malo ovih dana probat sredit....

NEMA ODMORA DOK TRAJE OBNOVA  :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FOF »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #33 u: Rujan 16, 2009, 23:45:23 »
  • 0
  • 0
  • ajmo TIR lovi se posla..u temi marinko koljanin i nastja èeh ima bar 4 stranice postova koji nemaju veze s temom
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline sax

• Forza Fiume
    Re: Moja kandidatura: Globalni moderator
    « Odgovori #34 u: Rujan 17, 2009, 16:40:52 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "TIR669"
    Jednomjesečni plan

• izbrisao bih nepotrebne topice sa cijelog foruma (topici koji nisu obavijesti, a nemaju odgovora) te tako barem malo oslobodio prostora na forumu
     • odabrao bih više kvalitetnih (i aktivnih) članova kao moderatore u glavnim podforumima
     • organizirao bih bolji raspored i veću kvalitetu raznih natjecanja poput Forza Fiume Lige i nekih novih ideja
     • uveo bih stroži režim po pitanju banova; ne bi se tek tako psovalo i vrijeđalo (kako od strane gostiju (dalmatinaca i ekipe), tako od strane naših članova i njihovih prepucavanja)
     • napravio bih ekipu (odbor) od nekoliko osoba (aktivni članovi) koji bi jednom na mjesec izabirali nove moderatore te zamijenjivali 'stare' i(li) neaktivne
     • uz rad na topicima i pdf-ovima izravno vezanima za Rijeku, bolje bih odradio i ostale podforume te uveo neke nove teme (poput grafičkih natjecanja)

Tresla se brda , rodio  se   ....  ! :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline RiJeKa

• Veteran
    Re: Moja kandidatura: Globalni moderator
    « Odgovori #35 u: Rujan 17, 2009, 18:19:18 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "sax"
    Citat: "TIR669"
    Jednomjeseèni plan

• izbrisao bih nepotrebne topice sa cijelog foruma (topici koji nisu obavijesti, a nemaju odgovora) te tako barem malo oslobodio prostora na forumu
     • odabrao bih više kvalitetnih (i aktivnih) èlanova kao moderatore u glavnim podforumima
     • organizirao bih bolji raspored i veæu kvalitetu raznih natjecanja poput Forza Fiume Lige i nekih novih ideja
     • uveo bih stroži režim po pitanju banova; ne bi se tek tako psovalo i vrijeðalo (kako od strane gostiju (dalmatinaca i ekipe), tako od strane naših èlanova i njihovih prepucavanja)
     • napravio bih ekipu (odbor) od nekoliko osoba (aktivni èlanovi) koji bi jednom na mjesec izabirali nove moderatore te zamijenjivali 'stare' i(li) neaktivne
     • uz rad na topicima i pdf-ovima izravno vezanima za Rijeku, bolje bih odradio i ostale podforume te uveo neke nove teme (poput grafièkih natjecanja)

Tresla se brda , rodio  se   ....  ! :roll:

TIR je ko nasa uprava... :D ...salim se naravno, NHF
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #36 u: Rujan 17, 2009, 19:48:18 »
  • 0
  • 0
  • Mjesec službeno traje još cijeli tjedan...
    Stiska je sa vremenom. Naknadno :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »