• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

bi li kupili rijekine dionice

da
31 (83.8%)
ne
6 (16.2%)

Ukupno Glasova: 36

Glasanje završeno: Svibanj 30, 2010, 12:54:46

Autor Tema: Preoblikovanje  (Prikazano: 7146 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pešekan

• Veteran
(Nema naslova)
« Odgovori #30 u: Lipanj 04, 2010, 12:10:42 »
  • kad pričate o medveščaku kao zvijezdi vodilji, molio bi da se navedu neke cifre kao npr. proračun, plaće, ugovori, sponzori itd. pa da vidimo čija majka... pa ti ljudi dovode nhl igrače i obljepljuju zagreb ko da je predsjednička kampanja yebo ga bog. s toliko love i malo PR-a ne moraš bit genije da u zagrebu napuniš klizalište. šta ne ulažu pare u 200 malih hokejašića?

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline Trax

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #31 u: Lipanj 04, 2010, 13:24:04 »
  • Mene to podsjeæa na "maga marketinga" Vedrana Pavleka koji je donio "nevjerojatne" sponzore u skijaški savez-dok je Janica skijala. Neka sada donese sponzore ako je "mag." U to doba se samo trebao javiti na telefon i reæi broj žiro raèuna saveza. A danas jedva imaju za pripreme za Anu.
    KK Zadar je živio na grbaèi grada i države, pa su im "zbog dobrih rezultata i da imaju dvoranu kakvu prilièi KK Zadru" sagradili dvoranu veæinom s državnim novcima. I sad više nema para i klub je pred bankrotom, samo što se s njima neæe desit "Kvarner" - "Jer je Zadar institucija!" A lako biti institucija na dugovima i našim parama. Pa je tako i s Cibonom, i sa Splitom. A i rukometni klub Zagreb više ne može proæi skupinu unatoè financiranju kao rupe bez dna, a pred pola godine, možda malo više,  je Gobac plakao kako su im obeæali pare (tko? vjerojatno grad Zagreb) da dovedu Baliæa, a sad nedaju, i da oni tako ne mogu raditi. A tko može bez para? Dajte i nama pare pa æemo i mi raditi.
    Tako mi se èini da je i s ovime; netko je od negdje dovukao pare preko nekih politièkih veza, napravio bum preko noæi, pa æe jedan dan samo biti da nisu isplatili plaæe 4-5 mjeseci, nemaju love...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Trax »

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #32 u: Lipanj 04, 2010, 13:32:48 »
  • samo da se razumijemo, ja ne branim ove naše rubeše. oni vjerojatno ni s parama ne bi znali šta će. samo kažem da medveščak nije pravi primjer.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #33 u: Lipanj 04, 2010, 14:14:16 »
  • Kakve veze ima jedan usrani Medveščak s pretvorbom Rijeke u d.d.?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom

Offline Pflaum

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #34 u: Lipanj 04, 2010, 17:17:12 »
  • Citat: "FoF Rijeka"
    Kakve veze ima jedan usrani Medvešèak s pretvorbom Rijeke u d.d.?
    Nikakve,istina
    Totalno smo zasrali topic
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pflaum »
    SIAMO SOLI CONTRO TUTTI

Offline Trax

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #35 u: Lipanj 07, 2010, 09:39:39 »
  • Mene zanima hoæemo li kao dionièari (u sluèaju da netko kupi dionice) imati pravo uvida u financije i reviziju? Takoðer ako NK Rijeka postane d.d. me interesira hoæe li javno objavljivati bilance i financijske podatke? Ukoliko to bude moguæe, èak bi i razmislio o kupovini dionica, ne zbog nekog ulaganja jer je to oèito bacanje para, nego zbog osobne znatiželje. Takoðer me interesira hoæemo li kao suvlasnici imati moguænost utjecaja na upravu i reakcije na po klub nepovoljne poslove (da ne kažem ružnije) - jer ako smo veæ suvlasnici neke firme, ne želim da me netko potkrada, i želim ga èa. Ima tu još puno pitanja, i mislim da bi s dobrom organizacijom malih dionièara mogli dosta toga kontrolirati ukoliko æe se društo ponašati sukladno sa zakonom.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Trax »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #36 u: Lipanj 07, 2010, 10:21:14 »
  • je citao netko od vas jucerasnji sportplus??? intervju s turcicem koji kaza da ima investitora za kamp koji ce odabrat lokaciju i sagradit tih nekoliko terena, a uz to pregovaraju oko njegovog ulaganja u klub
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #37 u: Lipanj 07, 2010, 10:41:30 »
  • Citat: "RiJeKa"
    je citao netko od vas jucerasnji sportplus??? intervju s turcicem koji kaza da ima investitora za kamp koji ce odabrat lokaciju i sagradit tih nekoliko terena, a uz to pregovaraju oko njegovog ulaganja u klub

dokle ne vidim konkretne rezultate toga, ne vjerujem.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #38 u: Lipanj 07, 2010, 12:27:16 »
  • Citat: "RiJeKa"
    je citao netko od vas jucerasnji sportplus??? intervju s turcicem koji kaza da ima investitora za kamp koji ce odabrat lokaciju i sagradit tih nekoliko terena, a uz to pregovaraju oko njegovog ulaganja u klub

Hajde skeniraj ili slikaj taj članak pa da i mi to vidimo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #39 u: Lipanj 07, 2010, 13:44:52 »

• Uploaded with ImageShack.us[/img]

kvaliteta je losa jer mi je skener iz 2. svjetskog rata.. ;) al vidi se ono sto je bitno..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline koma

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #40 u: Lipanj 07, 2010, 14:59:40 »
  • Vjeko iste nebuloze: " ne želimo izaæi s imenima dok igraè ne potpiše"; "obavili smo nekolio plodonosnih razgovora"; " sve æemo znati veæ u srpnju", "imamo jednog igraèa na udici, do kraja tjedna æemo sve znati".

Samo nikad ne kaže do kraja kojeg tjedna, kojeg srpnja... Znaèi oèekujmo poèetak priprema bez ove trojke koja još nije produžila, s hrpom "mladih iz regije" koji igraju po nekakvim lokalnim klubovima, te par azerbeðanca ala smith. Veæ viðeno u proteklih 30-tak sezona (izuzev one dvije - tri s ježiæem).

:roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od koma »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #41 u: Lipanj 08, 2010, 05:40:07 »
  • a i taj kamp... sta to nama znaci?
    nece bit tamo nikoga, ljetne skole se nikome nece dait organizirat jer je ljeto... to ce bit zapusteno, nece se odrzavat i sve ono sta bi mogao napisat ali svi vec znamo...
    tko ce bit u kampu? Pamic? oce naucit dodat 2 lopte bez da jednu nabije u aut?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline igorino

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #42 u: Lipanj 11, 2010, 12:11:34 »
  • Citat: "koma"
    Vjeko iste nebuloze: " ne želimo izaæi s imenima dok igraè ne potpiše"; "obavili smo nekolio plodonosnih razgovora"; " sve æemo znati veæ u srpnju", "imamo jednog igraèa na udici, do kraja tjedna æemo sve znati".

Samo nikad ne kaže do kraja kojeg tjedna, kojeg srpnja... Znaèi oèekujmo poèetak priprema bez ove trojke koja još nije produžila, s hrpom "mladih iz regije" koji igraju po nekakvim lokalnim klubovima, te par azerbeðanca ala smith. Veæ viðeno u proteklih 30-tak sezona (izuzev one dvije - tri s ježiæem).

:roll:

Je i sada cemo te dvije tri s Jezicem otplacivati sljedeci 20-30
    Hrpa mladih iz regije i anonimusa je bila i generacija 78,(2 kupa), 85 (Real Madrid),
    87(Finale kupa s Hajdukom), 99 (Krecak), 2005 (Scoria) mladi i anonimusi su uvijek bili nasa baza i jedini kruh

Hacker pojasni mi jednu stvar kako uopce mozes razmisljati o velikom klubu i nekom uspijehu ako nemas gdje trenirati, ono pomocno na kantridi je za povracat pola juniora vec danas ima probleme s koljenima i onda pricamo o uvjetima i omladinskoj skoli ?????
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od igorino »
    Boze hvala ti sto sam RIJECANIN