• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hrvatski nogomet  (Prikazano: 45128 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aahzinho

• Junior
(Nema naslova)
« Odgovori #30 u: Kolovoz 26, 2010, 09:09:03 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "weser"
    pa meni se gade takvi roditelji.. evo ti konkretan primjer, tog malog je rijeka dovela iz slavonskog broda, dotad nezaposleni roditelji dobili posao u rijeci, samim time i smještaj. deèko igrao jako dobro za rijeku, postao i reprezentativac , i prvi mig iz zagreba i opaa.. idemo èa i zaboravljamo sve što nam je klub pružio..

i nemoj mi molim te reæi "pa tko je kriv rijeci što nije potpisala ugovor sa deèkom" pa gdje bi mi završili da potpisujemo ugovore sa 14godišnjacima  :roll:

èekaj...mi smo njega dovukli iz Slavonskog broda (dakle tehnièki isto ukrali nekom njihovom lokalnom klubu). Dinamo ga je oteo nama i u ovom sluèaju su oni gamad, a mi smo rajske djevice? ajmo malo ujednaèiti kriterije...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od aahzinho »

Offline Shrek

• Junior
      • http://www.arka.com.hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #31 u: Kolovoz 26, 2010, 09:45:45 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "aahzinho"
    Citat: "weser"
    pa meni se gade takvi roditelji.. evo ti konkretan primjer, tog malog je rijeka dovela iz slavonskog broda, dotad nezaposleni roditelji dobili posao u rijeci, samim time i smještaj. deèko igrao jako dobro za rijeku, postao i reprezentativac , i prvi mig iz zagreba i opaa.. idemo èa i zaboravljamo sve što nam je klub pružio..

i nemoj mi molim te reæi "pa tko je kriv rijeci što nije potpisala ugovor sa deèkom" pa gdje bi mi završili da potpisujemo ugovore sa 14godišnjacima  :roll:

èekaj...mi smo njega dovukli iz Slavonskog broda (dakle tehnièki isto ukrali nekom njihovom lokalnom klubu). Dinamo ga je oteo nama i u ovom sluèaju su oni gamad, a mi smo rajske djevice? ajmo malo ujednaèiti kriterije...
    koji prvoligaš ili eventualno drugoligaš igra u Slavonskom Brodu? Slažeš li se da je prijelaz u Rijeku  bio vertikalni skok, a ovo s Dinamom samo horizontalna promjena u lancu? I ne treba sada usporeðivati rezultate seniora Dinama i Rijeke jer zaista nisu bitni, dosta je vidjeti da ta djeca igraju isti rang i ako deèko je perspektiva, prije æe se probiti kod nas nego gore.  Ali se slažem da bi bilo pošteno da smo i mi za njega morali platiti nešto love, ovisno koliko je bio u tom klubu. Ma, da je došao godinu ranije, daj im barem 50 lopti

Nije meni ništa èudno kada dijete ode iz kluba gdje treniram zagiæe (a klub nema seniore i ima adekvatne osnovne uvjete za rad, ali ništa više i djeca se natjeèu u 2. i 3. zagrebaèkoj ligi ovisno o rezultatu) u HAŠK, Dubravu, Zagreb, Dinamo, još ga mi pošaljemo na selekciju  (mlaðe pionire i pionire, kadeta više ni nema perspektivnih, takvi su veæ negdje) i sretni smo da smo mu omoguæili napredak koji realno kod nas ne može imati. Meðutim, ljuti me kad mi Dinamo uzima zagiæa koji se još kod mene mora usavršavati jako puno da bi prerastao ovakav klub, a tamo je 43. igraè u rosteru i odigra 3 utakmice godišnje po 3-5 minuta pa dijete ode u kurac.

Jednako tako popizdim kad mi doðe roditelj i hoæe uzeti papire djetetu i upisati ga u neki od susjednih klubova što igraju u mojoj ligi i nemaju bolje ni rezultate ni trenera ni uvjete za treniranje. A nisam licemjer pa ni ne lešinarim po tim klubovima vrbujuæi djecu da ipak doðu kod nas, ali ako neko djete doðe (nezadovoljno bilo èime u klubu) ni ne odbijem ga. Lešinarit æu jedino ako se ostvare najave da æe neki klub propasti, pa djeca ostanu na cesti.

kad smo se veæ ulovili ove teme, gdje je danas prva zvijezda lešinarenja, Mate Maleš? Ne samo da ne igra u Dinamu nego ne igra ni u Lokomotivi a u Hajduku je veæ bio na pripremama prve momèadi i to na deficitarnoj poziciji.

Još jedno pitanje: je li za zagiæa ili limaèa bolje da igraju u Dinamu (pod pretpostavkom da stvarno igraju) ili da krene kod mene u ŽNJ klubu?

Moj osobni stav je da æe dijete prije i lakše napredovati kod mene, gdje je možda i jedino veoma perspektivno te veæinu akcija gradi sam i bori se ko lav u slabijoj ekipi nego da igra u Dinamu gdje su svi "svemirci" i nakon 8-10 min igre je veæ 4-0, 5-0 i druga ekipa totalno potone i onda je jedino upitna gol razlika.
    Prièa da dijete više napreduje na jaèim treninzima po meni ne drži vodu, jer su to dijeca koju se obuèava osnove osnova tehnike, razvija motorièke sposobnosti i nema puno igre i situacijskog treninga gdje bi ta djeca napredovala na taj naèin.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Shrek »

Offline aahzinho

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #32 u: Kolovoz 26, 2010, 13:48:58 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Shrek"
    koji prvoligaš ili eventualno drugoligaš igra u Slavonskom Brodu? Slažeš li se da je prijelaz u Rijeku  bio vertikalni skok, a ovo s Dinamom samo horizontalna promjena u lancu? I ne treba sada usporeðivati rezultate seniora Dinama i Rijeke jer zaista nisu bitni, dosta je vidjeti da ta djeca igraju isti rang i ako deèko je perspektiva, prije æe se probiti kod nas nego gore.  Ali se slažem da bi bilo pošteno da smo i mi za njega morali platiti nešto love, ovisno koliko je bio u tom klubu. Ma, da je došao godinu ranije, daj im barem 50 lopti

Ne znam ni sam iz kojeg kluba je decko vrbovan, ali kako si i sam rekao pusti seniore. Dakle treba vidjeti koliki je kvalitativni skok iz njegovog maticnog kluba u Rijeku i iz Rijeke u Dinamo u tim omladinskim kategorijama.
    Uostalom, cak da je decko napravio korak unazad u karijeri, oba postupka su jednako ciganska/neciganska (ovisno kako gledas na to), i nas i dinamov.
    A odluka je cisto njihova. Da li im je netko iz dinama ponudio jednokratnu lovu, bolji posao ili veci stan, ne znamo. Njihova odluka i oni ce se morati nositi s tim.

A za nequotani ostatak tvog posta se slazem. U nizim kategorijama je bolje pustiti klince u manjim klubovim di ce igrati i di ih treniraju entuzijasti, nego da se utope medju 200 druge djece u velikim klubovima. A onda u juniorskoj kategoriji oni stvarno perspektivni odu u vece klubove. ali jbg, svakom klubu je uvijek trenutna varijanta jeftinija i isplativija.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od aahzinho »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #33 u: Kolovoz 29, 2010, 15:12:08 »
  • 0
  • 0
  • draga Upravo HNK RIJEKA

kratak tecaj poslovanja:
    http://www.24sata.hr/sport/nema-prodaje ... ca/188532/
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #34 u: Rujan 14, 2010, 13:13:50 »
  • 0
  • 0
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #35 u: Listopad 03, 2010, 18:29:29 »
  • 0
  • 0
  • http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... to_cl_news

evo jedne tužne vijesti za maminja :cry:

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #36 u: Listopad 04, 2010, 00:52:13 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "pešekan"
    http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EklVAklkVVHGmYKvzg&tmpl=coranto_cl_news

evo jedne tužne vijesti za maminja :cry:

8)  8)  8)

dakle
    - fifa dobije potvrdu od arsenala/dinama za transfer eduarda
    - fifa proslijedi tu potvrdu HNSu
    - 2 najstarija govna u HRV to zanijecu i jave mamicu da dostavi 97% manju cifru od toga na njihove racune
    - online susta :D

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #37 u: Listopad 04, 2010, 10:12:05 »
  • 0
  • 0
  • ne, u pitanju su transferi moralesa i sličnih :wink:

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline ririfiume

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #38 u: Listopad 28, 2010, 11:10:35 »
  • 0
  • 0
  • Prejako mi je ovo, ovako bi trebalo u prvoj lizi, http://www.net.hr/sport/page/2010/10/28 ... tml?pos=n1
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ririfiume »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #39 u: Listopad 28, 2010, 12:08:49 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "ririfiume"
    Prejako mi je ovo, ovako bi trebalo u prvoj lizi, http://www.net.hr/sport/page/2010/10/28 ... tml?pos=n1

to dovoljno govori o tebi, a jos vise o ovim igracima...
    Da smo mi prava drzava, ovi bi u zatvor na hladenje i nikad vise nebi sluzbeno zaigrali nogomet..

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #40 u: Listopad 28, 2010, 12:22:05 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "ririfiume"
    Prejako mi je ovo, ovako bi trebalo u prvoj lizi, http://www.net.hr/sport/page/2010/10/28 ... tml?pos=n1
    Da smo mi prava drzava, ovi bi u zatvor na hladenje i nikad vise nebi sluzbeno zaigrali nogomet..

a bome bi i suca trebalo u zatvor kada nije svirao penal!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #41 u: Listopad 28, 2010, 13:23:40 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "october"
    Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "ririfiume"

a bome bi i suca trebalo u zatvor kada nije svirao penal!

kako je gracan jednom rekao, da su ovakvi penali svirani, bilo bi ih 5 po utakmici

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #42 u: Listopad 28, 2010, 13:43:28 »
  • 0
  • 0
  • nije HRV ali je tu negdje :D
    uskoro ce bit ako mamic nastavi ovako

http://www.net.hr/sport/page/2010/10/28/0285006.html

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #43 u: Studeni 04, 2010, 08:27:29 »
  • 0
  • 0
  • http://sportske.jutarnji.hr/moramo-prod ... mo/900368/

sve se zna, zato æe vrsaljko sada zaigrati u repki, naravno postati standardan i kroz kvalifikacije podizati cijenu, da bi nagodinu mamiæ i mafija dignuli lovu...

fuj, gade mi se
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #44 u: Studeni 04, 2010, 18:42:39 »
  • 0
  • 0
  • Toliko mi se zgadilo sve to oko repke da me boli kurac hoće li se kvalificirat ili ne. Gadi mi se sva ta ekipa Mamić, Štimac, Širić, Marković, Srebrić.......
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »