• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hrvatski nogomet  (Prikazano: 48336 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #60 u: Studeni 12, 2010, 14:40:12 »
  • Citat: "m"
    Vlasnik Palerma prodaje klub ogorèen nakon suðenja protiv Milana.
    "»Osjeæam se poraženim od pseudo-poštenog svijeta u kojemu, usprkos mojim 25-godišnjim nastojanjima, ima sve manje sportskih vrijednosti. Ono što vlada su ekonomska i medijska moæ tri do èetiri kluba koji žele dijeliti naslove prvaka meðusobno«, objavio je Zamparini."

Svaka sliènost s ovdašnjim klubovima je sluèajna, samo nisu 3-4 nego 2.

presmijesno...
    isto tako je i on mogao ulozit lovu, nac sponzore, uzet zvijezde od igraca i bit medu ta 3 kluba...
    ovako mogu samo srat...

ali koliko smo mi "jaki" i koliko upravu uopce briga pokazali su raznim izjavama ravnim politickim, o naslovu prvaka, prijava UEFI i FIFI na sudenje, slucaj proljev i tako dalje...
    mi smo se sami doveli u situaciju da citamo samo o 2 kluba...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #61 u: Studeni 12, 2010, 16:18:42 »
  • Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "m"
    "»Osjeæam se poraženim od pseudo-poštenog svijeta u kojemu, usprkos mojim 25-godišnjim nastojanjima, ima sve manje sportskih vrijednosti. Ono što vlada su ekonomska i medijska moæ tri do èetiri kluba koji žele dijeliti naslove prvaka meðusobno«, objavio je Zamparini."

presmijesno...
    isto tako je i on mogao ulozit lovu, nac sponzore, uzet zvijezde od igraca i bit medu ta 3 kluba...
    ovako mogu samo srat...

ali koliko smo mi "jaki" i koliko upravu uopce briga pokazali su raznim izjavama ravnim politickim, o naslovu prvaka, prijava UEFI i FIFI na sudenje, slucaj proljev i tako dalje...

Ja: " Hej Hacker, ovo je bijelo!"
    Hacker: "Nije, crno je!"
    Ja: "Ma ne, ovo je crno!"
    Hacker: "Ma kakvi, to ti je bijelo!"

Dosadio di, brate...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #62 u: Studeni 12, 2010, 17:12:14 »
  • Citat: "armadazapad"
    Citat: "Hacker-ri"

presmijesno...
    ovako mogu samo srat...

Dosadio di, brate...
    Ali u pravu je ovo šta je napisao. Koji kurac se svi samo žale,da je sposban napravio bi i on od palerma da budu u ta 4,pa nebi "razoèarano" prodavao klub. I dobar primjer na na Rijeci,niko ni najmanje ne štiti interese kluba,žale se po novinama da nas kradu,a niko ni ne pokušava nešto poduzet....Žale se po novinama da nema para,pa prodaju najperspektivinijeg mladog igraèa za 350 000E bez da je minutu zaigrao za nas...
    Ovaj put je hacker debelo u pravu,više mi je pun k tih žalopajki "svi su protiv nas",pa poduzmi neštop ako si na èelu kluba,pa æemo mi bit ti koji  jebu..
    Bitno je barem pokušat.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #63 u: Studeni 12, 2010, 17:29:30 »
  • nitko se ne pita zasto se mora biti bogat i "sposoban" da bi se bio "uspjesan"

Zivio amaterizam pa da vidimo sposobne!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #64 u: Studeni 12, 2010, 20:52:44 »
  • Citat: "DIONIZ"
    Citat: "armadazapad"
    Citat: "Hacker-ri"

presmijesno...
    ovako mogu samo srat...

Dosadio di, brate...
    Ali u pravu je ovo šta je napisao. Koji *** se svi samo žale,da je sposban napravio bi i on od palerma da budu u ta 4,pa nebi "razoèarano" prodavao klub. I dobar primjer na na Rijeci,niko ni najmanje ne štiti interese kluba,žale se po novinama da nas kradu,a niko ni ne pokušava nešto poduzet....Žale se po novinama da nema para,pa prodaju najperspektivinijeg mladog igraèa za 350 000E bez da je minutu zaigrao za nas...
    Ovaj put je hacker debelo u pravu,više mi je pun k tih žalopajki "svi su protiv nas",pa poduzmi neštop ako si na èelu kluba,pa æemo mi bit ti koji  ***..
    Bitno je barem pokušat.

Gadne je pare uložio Zamparini da bi doveo Palermo tu gdje je trenutno, što se toga tièe ne možeš nikako usporeðivati sa Rijekom... I veæ je duuugo godina na èelu kluba, pa vidio da se jednostavno ništa ne može protiv veæih i jaèih "igraèa"....
    Ali Zamparini je uložio svoj novac, dok Turèiæ, Franèiškoviæ, Ježiæ i ostali... sumnjam da su iz vlastitog džepa izvukli kakvu suvisliju cifru.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #65 u: Studeni 13, 2010, 22:07:19 »
  • Zagreb izgubio od HD-a
    Koeficijent 12
    I to baš dva dana nakon što je bosanski vitez produžio ligu 16  pa ekipe sa zalihom mogu tržit......
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #66 u: Studeni 16, 2010, 08:44:00 »
  • Gostovanje iz noæne more: Rijeèanke pokradene i izvrijeðane, trener nokautiran

Nov 15th, 2010 | Kategorija: Sport
    „U prvom kolu prvenstva Broðanke su poražene od Rijeka Jack Pota rezultatom 3:0, te æe za sedam dana vjerojatno pokušati svim silama Rijeèankama vratiti „milo za drago“. Ovom se reèenicom završio naš prošlotjedni izvještaj. U ovome trenutku uistinu bi voljeli da se iz kluba iz Slavonskog Broda nisu toliko potrudili. Ne zbog poraza, porazi su sastavni dio sporta, sastavni dio nogometne igre koja je, èini se u Žnk Viktorija, to prestala biti.

U petnaestoj minuti susreta igraèica Rijeka Jack Pota unutar šesnaest metara na upuæeni udarac igraèice Viktorije, reagirala je zaštitivši grudi rukama, lopta je udarila u ruke i to je glavnom sucu Rajkoviæu iz Slavonskog Broda bio dovoljan razlog da sudi kazneni udarac za domaæe nogometašice. Realizacijom jedanaesterca Broðanke su postavile konaèan rezultat utakmice od 1:0. No da je to i bila jedina pogreška suca, na kraju susreta sportski bi se priznao nesretni poraz, možda poželilo da suca lopta tom silinom udari u genitalije, pa da mu više ne padne na pamet suditi pokrivanje grudi igraèica kao namjerno igranje rukom…

Meðutim, sustavnim prekidanjem igre i kažnjavanjem gostujuæuh igraèica sa èetiri žuta kartona koliko ih nisu skupile ukupno u prethodnih sedam kola, namjernim izazivanjem nervoze na terenu, DOMAÆI sudac uz pomoæ linijskih kolega (od kojih je jedan takoðer iz Slavonskog broda) uspio je juèer ubiti utakmicu, ubiti nogomet i sve ono što ove djevojke uistinu shvaæaju igrom. Onom koju vole. Nogometom.

Na kraju susreta, a dvojbeno je da li je to bilo još u regularnom vremenu trajanja utakmice, obzirom da je sudac iz bogate riznice svoga suðenja, drugo poluvrijeme skratio na 43 minute, unatoè dva malo duža prekida za ukazivanje pomoæi ozlijeðenim igraèicama dogodio se incident koji je ubijenu utakmicu sasvim bacio u drugi plan. Ispred svlaèionica je došlo do verbalnog sukoba izmeðu jednog „navijaèa“ Viktorije i pomoænog trenera Rijeka Jack Pota. Tijekom cijelog susreta, „navijaè“ koji se nije smio nalaziti toliko blizu terena, provocirao je i vrijeðao klupu gostiju, no na kraju susreta, kap koja je prelila èašu bilo je prozivanje Rijeèana komunjarama, Jugoslovenima, i nepopravljivim pripadnicima CK. Sukob je prešao u naguravanje, i unatoè nekolicini osoba koje su pokušale sprijeèiti veæi sukob „navijaè“ je uspio jednim udarcem šakom u glavu oboriti pomoænog trenera Gorana Vrbaniæa.

Pri tom je Goran Vrbaniæ ostao neko vrijeme bez svijesti, a po dolasku hitne pomoæi prevezen je na hitni trakt, gdje mu je utvrðen potres mozga i sa nekoliko šavova sanirana ozljeda usnice koju je zadobio prilikom udarca. Pozvana je i policija koja je sastavila službeni zapisnik. Po povratku u Rijeku, u kasnim noænim satima Vrbaniæ je odvezen u KBC Sušak radi eventuane daljnje obrade.

Na kraju svega ostaje jedno jedino pitanje…ÈEMU?

Dok su mnogi njihovi vršnjaci u rano nedjeljno jutro odlazili iz centra Rijeke nakon subotnjeg izlaska, ove su se djevojke u rano nedjeljno jutro u centru Rijeke našle da krenu na petosatni put, na gostovanje. Neki æe reæi da je to njihov izbor. I biti æe u pravu. No nitko, baš nitko, tim djevojkama ne smije ubiti ono što vole, i radi èega one svoje vikende druženja i izlazaka zamjenjuju neèim drugim. Ni neki nadobudni sudac u službi nekog èelnika kluba, ni neki rabijatni navijaè (koji se propustom tog istog kluba nije smio nalaziti blizu terena) koji im trenera ped oèima ruši u nesvijest.

Nije ovo klasièan nogometni izvještaj. Ne može ni biti.Jer teško se koncentrirati na èinjenice dok su pred oèima još uvijek suze igraèica, nevjerica u njihovim oèima, bol i neizreèena ljutnja. Bijes radi nemoæi.

Ostaje gorka spoznaja da iz nekih razloga, obzirom da ovo nije prvi put da je u svoje tri prvoligaške sezone Rijeka Jack Pot šikaniran na i oko terena na slavonskobrodskim gostovanjima, Rijeèanke u Slavonskom Brodu nisu doborodošle. Dvije sezone unazad, svjedoèili smo skidanju registarskih ploèica sa kombija, kamenovanju igraèica, prigodnom pjesmicom o šugavoj Rijeci punoj Srba…Iako je i tada upuæen prigovor povjereniku HNS-a èini se da Zakon o sprijeèavanju nasilja na stadionima, kod slavonskobordskih lokalnih nogometnih šerifa, nije na snazi. Ipak, svaki put se putuje u Slavonski Brod s nadom da æe sve biti o.k. I samo nogomet. (gordana hajtiæ)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline zdene

• Junior
      • http://feel4sport.com/hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #67 u: Studeni 16, 2010, 20:38:24 »
  • Znači trebalo bi iće na gostovanje u Slavonski Brod! :evil:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zdene »
    Soudani? Dobar igrač, naravno, ali ja sam igrač Rijeke, neka on razmišlja o meni - kaže Bertoša

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #68 u: Studeni 16, 2010, 21:06:52 »
  • http://www.tportal.hr/sport/nogomet/965 ... tiran.html

a danas sam èitao i na zadnjoj strani sportskih novosti, uglavnom napadaè je otac od neke od njihovih igraèica.
    a nokautiranog pomoænog trenera su gledale i njegove kæeri, èovijeku da je poèela pjena na usta i skoro se udavio, a našima da su dijelili èetnikuše, komunjare i sl...   :evil:

a ovaj zirdum valjda gazda kluba je neki lokalni baja kojeg je vidim puna crna kronika i sliène rubrike...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline Vedran

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #69 u: Studeni 18, 2010, 10:03:08 »
  • http://www.net.hr/sport/page/2010/11/18/0167006.html
    Možda Vlatko ipak ode... koji debil :lol:
    Nadam se da æe bar zbog ovoga pasti, jer je oèito da zbog glasova neæe.Mislim da bez njegove smjene nema nikakvog pomaka u našem nogometu, pogotovo u HNL-u. Ne mislim da æe Štimac napraviti èuda o kojima govori, ali ovaj sigurno neæe napraviti ništa, a možda i Dinamo više ne bude zaštiæeniji od mrkog medvjeda.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Wedran »

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #70 u: Studeni 18, 2010, 18:15:53 »
  • koji bi smijeh bio da vlatkec nahebe zbog tetkica  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #71 u: Svibanj 21, 2011, 21:38:55 »
  • Da rezimiramo. Završila je još jedna lakrdija zvana HNL. Prvak se znao prije samog poèetka,europu su izborili Hajduk,Split i Varaždin kroz kup. Ko ispada odluèit æe se naknadn(èeka se Mamiæeva odluka o Lokomitivi). Pravilnik ne postoji,prije samog prvenstva bilo je dogovoreno da od sljedeæe sezone na snagu stupa liga 12, pa se naknadno ipak prikupljalo glasove tako šta æe se nastaviti liga 16..Mamiæ je dobio svoje glasove(uz još poneku stimulaciju),a  sela i umjetni klubovi dobili su moguænost da imaju provligaša i dgododine.
    Dakle,po nekakvom zakonu bi iz lige trebala ispasti 3 kluba,a iz 2. lige uæi 3 nova.
    To se naravno neæe dogodit,veæ sada je lako za previditi da æe iz lige ispasti samo dragovoljac,a uæi vjerojatno Luèko ili Rudeš. To su ipak ZG kvartovi i Mamiæ æe njihov ulazak sigurno pozdraviti.
    Lako je moguæe da ispadne i onaj predzadnji iz 1. HNL,dakle Istra kako bi se naparavilo mjesta za oba Zg kvarta i to je onaj najvjerojatniji scenarij.. Isto tako nemoguæe je oèekivati ulazak još ponekog drugoligaša pošto bi to znaèilo da ispada Lokomotiva(to je u HNLu nemoguæe,Mamiæ se dobro potrudio da je uvede u 1. ligu).
    Dakle,2 su scenarija:ispada samo Hd-ulazi neki od Zg kvartova
                                       ispadaju HD i Istra ulaze 2 Zg kvarta.

Ako se obistine moja predivðanja ja napokon odustajem od ove lakrdije. Bilo bi dosta
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #72 u: Svibanj 24, 2011, 09:56:34 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #73 u: Svibanj 25, 2011, 23:01:55 »
  • kljuno opet trener dinama  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #74 u: Svibanj 26, 2011, 13:55:23 »
  • A "mladi stručnjak" ispušio? Možda da ga Elvis pridruži našem stožeru, iskustvo vođenja 4 utakmice na Dinamovoj klupi je neprocjenjivo?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."