• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Sponzori - bog vas blagoslovio...  (Prikazano: 35342 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zlobin

• Veteran
Sponzori - bog vas blagoslovio...
« u: Kolovoz 13, 2010, 08:14:37 »
  • Evo možda bi o sponzorima i firmama i raznim drugim akcijama mogli raspravljati u zasebnom topicu.

Pa eto vidimo das smo se ulovili poznate rijeèke firme Plodine, možada moderator i prebaci postove u ovu temu.

Što se tièe plodina, da možda sami pokrenemo akciju pa im zatrpamo mailbox molbama za sponzoriranjem Rijeke na sljedeæi mail: marketing@plodine.hr
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 13, 2010, 10:20:27 »
  • Nekoliko mailova navijača neće puno dirnuti one kojima su namijenjeni.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #2 u: Kolovoz 13, 2010, 12:00:16 »
  • budimo realni..da jeplodinama u interesu sponzorirat nk rijeku oni bi to odavno napravili..problem je vjerojatno sto curkovic i turcic ne pripadaju istoj politickoj stranci ili tako nes..uostalom sta ce covjeku reklama na tadionu nk rijeke kad svakih par dana ima preko cijele stranice reklamu u novom listu kojeg dnevno prelista (ne kupi) sigurno 100 tisuca ljudi
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Kolovoz 13, 2010, 13:48:24 »
  • a znam i sam da nebi puno utjecalo ali možda bi se netko zapitao malo, pogotovo sad kad se klub diže i biti æe sve veæa medijska pažnja nad Rijekom, pogotovo ako se nastavi kako je krenulo...
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4 u: Kolovoz 13, 2010, 14:17:49 »
  • Citat: "zlobin"
    a znam i sam da nebi puno utjecalo ali možda bi se netko zapitao malo, pogotovo sad kad se klub diže i biti æe sve veæa medijska pažnja nad Rijekom, pogotovo ako se nastavi kako je krenulo...

da ali nemozes sustavno pokazat lose vodstvo, lose rezultate, losu popracenost, i onda na osnovu 3 tekme ocekivat brda i doline...
    Rijeci za sponzore, navijace i neko "ludilo" treba puno duzi kontinuitet borbe za vrh, ulaganje u klub i dovodenje pravih ljudi...
    mislim da bi nam SD PRAVI SD bio puno vece pojacanje od veznog i stopera zajedno
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Kolovoz 13, 2010, 14:47:30 »
  • ali sad je baš trenutak da se krene okolo kucat po vratima jer se ima recimo adut trenutnog stanja na ljestvici, pa govorit ljudima recimo: Krenulo nas je dobro, treba nam love za stabilno poslovanje, isplate plaæa, kako igraèima nebi pao moral, eventualno pojaèanje kojim bi se borili za sam vrh ljestvice. Nakon 10 g. èekanja sad je naša prilika za borbu za vrh, stoga Vas molimo da svojim doprinosom potpomognete našu borbu, jer ovakvu priliku sad nesmijemo propustiti. utrkom za naslov prvaka podignut æe se cijela naša regija, cijeli kraj æe živjeti za utakmice Rijeke, ako je s druge strane recimo lanac duæana, npr. plodine onda ide prièa, poveæat æe se konzumacija piæa koje æe ljudi kupovat u vašim duæanima, jer ste vi na dresu njihovog omiljenog kluba. Cijela Hrvatska æe se radovat s nama, jer æe ovo konaèno srušiti Mamiæa sa vlasti u Dinamu, prenosit æe nas sve televizije i novine, prièa o velikoj Rijeci æe obilazit i obližnje države na koje Vi planirate proširenje svojeg poslovanja, a da ne govorimo o sljedeæoj jeseni kada æe Rijeka uz Vašu potporu postati prvi Hrvatski klub koji æe nakon dugo godina prezimiti u Europi....
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #6 u: Kolovoz 13, 2010, 16:21:10 »
  • prave sponzore treba tražiti vani, samo nitko neće ulagati u naše lopovske klubove. dokle god nema transparentnog poslovanja itd. niko neće dati ni kune u naše klubove.

sposobna uprava za početak treba poslovat globalno jer je nogometni biznis davno prevazišao naše gospodarstvo. a u našoj upravi sjede žicari. to je cijela priča.
    npr. seljačina od keruma surađuje sa hiltonom, a IVF predaje na faksu :roll:
    teško bi primorje uspjelo da im je kurčić predsjednik.

inače, malo su mi sumnjivi motivi ovog pulskog rusa.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #7 u: Kolovoz 13, 2010, 16:40:34 »
  • Citat: "zlobin"
    ali sad je baš trenutak da se krene okolo kucat po vratima jer se ima recimo adut trenutnog stanja na ljestvici, pa govorit ljudima recimo: Krenulo nas je dobro, treba nam love za stabilno poslovanje, isplate plaæa, kako igraèima nebi pao moral, eventualno pojaèanje kojim bi se borili za sam vrh ljestvice. Nakon 10 g. èekanja sad je naša prilika za borbu za vrh, stoga Vas molimo da svojim doprinosom potpomognete našu borbu, jer ovakvu priliku sad nesmijemo propustiti. utrkom za naslov prvaka podignut æe se cijela naša regija, cijeli kraj æe živjeti za utakmice Rijeke, ako je s druge strane recimo lanac duæana, npr. plodine onda ide prièa, poveæat æe se konzumacija piæa koje æe ljudi kupovat u vašim duæanima, jer ste vi na dresu njihovog omiljenog kluba. Cijela Hrvatska æe se radovat s nama, jer æe ovo konaèno srušiti Mamiæa sa vlasti u Dinamu, prenosit æe nas sve televizije i novine, prièa o velikoj Rijeci æe obilazit i obližnje države na koje Vi planirate proširenje svojeg poslovanja, a da ne govorimo o sljedeæoj jeseni kada æe Rijeka uz Vašu potporu postati prvi Hrvatski klub koji æe nakon dugo godina prezimiti u Europi....

Postovani,
    javljamo Vam da ste odabrani na natjecaju za voditelja marketinskog odjela NK Rijeke

Biti ce nam cast da radimo sa tako profesionalnom i ambicioznom osobom.

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8 u: Kolovoz 13, 2010, 17:49:32 »
  • :lol:  :lol:  :lol:  :-k
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9 u: Kolovoz 13, 2010, 19:51:56 »
  • Mene zanima koliko naš klub dobiva za prijemos utakmice HNL-a?
    Nekako imam dojam da su naši na TV-u samo kad D i H igraju nedjeljom kao sljedeća dva kola.
    Mislim da bi naši trebali zabranit prijenose za HRT i prijateljske utakmice reprezentacije.
    Nek ostanu u Maximiru...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #10 u: Kolovoz 13, 2010, 20:30:30 »
  • Citat: "robigno"
    Mene zanima koliko naš klub dobiva za prijemos utakmice HNL-a?
    Nekako imam dojam da su naši na TV-u samo kad D i H igraju nedjeljom kao sljedeæa dva kola.
    Mislim da bi naši trebali zabranit prijenose za HRT i prijateljske utakmice reprezentacije.
    Nek ostanu u Maximiru...

ili je 2,500 ili 25.000...
    e sad nisam siguran...

i ne od HRTa nego od tcoma kao sponzora lige...

a sve medijske kuce moraju platiti HRTu licencu za pracenje HNL lige, inace ne pustaju kamere na stadion

Offline m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #11 u: Kolovoz 13, 2010, 21:13:59 »
  • Bas sam htio napisat, a bilo mi je glupo otvarat topic za to - u zadnjih puno mjeseci gorivo tocim iskljucivo kod Europetrola, racun imam otvoren u Erste banci itd. Mnogi kazu da nisam bas svoj, ali to vjerojatno ni ne mozes bit kad navijas za Rijeku. Ovo smatram nekom vrstom oduzivanja prema sponzorima koji ipak koju kunu usmjere u nas klub.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #12 u: Kolovoz 13, 2010, 21:53:56 »
  • Citat: "m"
    Bas sam htio napisat, a bilo mi je glupo otvarat topic za to - u zadnjih puno mjeseci gorivo tocim iskljucivo kod Europetrola, racun imam otvoren u Erste banci itd. Mnogi kazu da nisam bas svoj, ali to vjerojatno ni ne mozes bit kad navijas za Rijeku. Ovo smatram nekom vrstom oduzivanja prema sponzorima koji ipak koju kunu usmjere u nas klub.

ja tankam na OMVu jer imaju najkvalitetniji dizel, racun imam u zagrebackoj i hypo jer su tad imali najpovoljnije sve sta su imali u ponudi, a NK Rijeka neka brine za sebe kao sto to moram ja napravit...
    Mojih 300i nesto kuna je toj Rijeci dovoljno,moj porez koji ide na odrzavanje travnjaka im je i previse a i kod njihovog sponzora sam kupio 2 kombija, pa ako nista nije zavrsilo kod njih, nabijem ih u marketing

Offline Lignja

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #13 u: Kolovoz 14, 2010, 12:08:14 »
  • Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "m"
    Bas sam htio napisat, a bilo mi je glupo otvarat topic za to - u zadnjih puno mjeseci gorivo tocim iskljucivo kod Europetrola, racun imam otvoren u Erste banci itd. Mnogi kazu da nisam bas svoj, ali to vjerojatno ni ne mozes bit kad navijas za Rijeku. Ovo smatram nekom vrstom oduzivanja prema sponzorima koji ipak koju kunu usmjere u nas klub.

ja tankam na OMVu jer imaju najkvalitetniji dizel, racun imam u zagrebackoj i hypo jer su tad imali najpovoljnije sve sta su imali u ponudi, a NK Rijeka neka brine za sebe kao sto to moram ja napravit...
    Mojih 300i nesto kuna je toj Rijeci dovoljno,moj porez koji ide na odrzavanje travnjaka im je i previse a i kod njihovog sponzora sam kupio 2 kombija, pa ako nista nije zavrsilo kod njih, nabijem ih u marketing

Puj izdajico :P
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Lignja »

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #14 u: Kolovoz 14, 2010, 12:56:08 »
  • Citat: "m"

vlasnik europetrola je meðu onima koji nisu platili svoj dio da budu u skupštini kluba..onih 100 ili 200k kuna...iz vise nego pouzdanih izvora sam to cuo
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »