• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Sponzori - bog vas blagoslovio...  (Prikazano: 35305 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline river

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #105 u: Siječanj 26, 2011, 06:52:09 »
  • Citat: "zlobin"
    Molitva moja svagdašnja:

sponzoru naš, koji jesi negdje među drvima, sveti se ime tvoje.

dođi lovo tvoja.

dovedi pojačanja svoja, kako na beku tako i u obrani.

plaće i premije daj nam danas, otplati nam duge naše, kad mi već nismo dužnicima našim.

i ne uvedi nas u stečaj, nego izbavi nas od markovića.

acab

Odlično! :lol:  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline zdene

• Junior
      • http://feel4sport.com/hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #106 u: Siječanj 26, 2011, 21:46:32 »
  • Citat: "river"
    Citat: "zlobin"
    Molitva moja svagdašnja:

sponzoru naš, koji jesi negdje među drvima, sveti se ime tvoje.

dođi lovo tvoja.

dovedi pojačanja svoja, kako na beku tako i u obrani.

plaće i premije daj nam danas, otplati nam duge naše, kad mi već nismo dužnicima našim.

i ne uvedi nas u stečaj, nego izbavi nas od markovića.

acab

Odlično! :lol:  :lol:

+1  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zdene »
    Soudani? Dobar igrač, naravno, ali ja sam igrač Rijeke, neka on razmišlja o meni - kaže Bertoša

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #107 u: Siječanj 28, 2011, 22:35:14 »
  • Æirorito, bježi iz Egipta, još æe da nastradaš!

Æiro æe izaæi iz Egipta i izvesti Rijeku iz robstva!

Eto, možda i stadion obnove ili dobijemo novi i prije nego li se bilo tko nadao (MIR 2014?)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #108 u: Siječanj 29, 2011, 01:44:40 »
  • Citat: "zlobin"
    Ćirorito, bježi iz Egipta, još će da nastradaš!

Ćiro će izaći iz Egipta i izvesti Rijeku iz robstva!

Eto, možda i stadion obnove ili dobijemo novi i prije nego li se bilo tko nadao (MIR 2014?)

U jednom drugom članku neki dan je pisalo o ušminkavanju Kantride a ne o novom stadionu. S time se i slažem iz dva razloga:
    1. nema para za nove stadione,
    2. sve i da ima (npr. pomoć vlade) ja sam protiv neinventivne kopije Poljuda koja je osim toga i prevelik stadion za Rijeku.

Sad će se netko javiti da zašto ne iskoristiti i sagraditi katedralu u pustinji (tj. stadion od 30000 mjesta) ako ne plaća grad nego država. Već smo sve ovo prošli hiljadu puta...

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #109 u: Siječanj 29, 2011, 09:03:05 »
  • ma svakako bi najbolje bilo da se uredi kantrida, samo u sluèaju MIR-a trebaju ostati atletske staze tako da nema baš puno prostora za poveæanje kapaciteta, jedino eventualna drastièna rekonstrukcija centralne, rekonstrukcija i natkrivanje pomoænih...

tribina u stijeni - SF, možda pomicanje cijelog stadiona prema moru èime bi se dobila veæa f tribina ali to je onda veæ rušenje i izgradnja novog stadiona...

ja osobno bi ga ostavio kako je, ali bi radikalnim zahvatima na postojeæim tribinama poveæao kapacitet i komfor...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #110 u: Siječanj 29, 2011, 12:20:55 »
  • trosenje love...
    sadasnjem stadionu samo treba dati ono sto imaju europski- novi pisoar i spinu gdje voda curi... XD

mi ionako ne mozemo napunit Kantridu ni jednom utakmicom sezone... a Barca nam jos nece doc
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #111 u: Siječanj 29, 2011, 13:31:23 »
  • Najgore ie to što bi osrednja rekonstrukcija Kantride koštala više od izgradnje novog stadiona od 20 000 gledatelja u Njemačkoj.
    Sudeći prema već viđenom :roll:  :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline Bastard

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #112 u: Siječanj 29, 2011, 14:03:36 »
  • E kad bi se te rekonstrukcije  uvatio GP Krk...  :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bastard »

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #113 u: Siječanj 29, 2011, 16:55:10 »
  • Citat: "Hacker-ri"
    trosenje love...
    sadasnjem stadionu samo treba dati ono sto imaju europski- novi pisoar i spinu gdje voda curi... XD

mi ionako ne mozemo napunit Kantridu ni jednom utakmicom sezone... a Barca nam jos nece doc

dalo bi se napunit stadion i u to sam uvjeren!
    ti si vec jednom prilikom dao prijedog za krov i ako se ne varam po jako povoljnoj cijeni! samo sa nadkrivenom tribinom bi dobio 500-1000 ljudi vise na stadionu! daj ljudima nagradnu igru (putovanje za 3000kn ili komplet sportske opreme ili šta god ih pali), jeftino pivo na stadionu i dobar hamburger i eto ti jos 500-1000 ljudi vise + nas 1000 mazohista koji smo stalno dolje i dodes na cifru od cca 3000 ljudi!da se otvori vise ulaza i da nas ne pregledavaju kao kriminalce, doslo bi jos par stotina ljudi, a na to jos da nam se poklope dobri rezultati, + 2000 navijaca (tu ne brojim derbi nanijace) i vec smo na skoro 50% popunjenosti stadiona.......
    mozda se nekome cini ta brojka smijesna ali ako nam je 1999. u onom doigravanju bio prosjek 11 000 ljudi, ne vidim zasto na nadkrivenom i sadrzajnijem stadionu ne bi bio prosjek  4000-5000 ljudi!samim dolaskom na stadion ce ljudi potaknuti ono sto sada radi Medvescak- prodaja jeftinog, a dobrog olasivackog prostora.......
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline Pflaum

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #114 u: Siječanj 29, 2011, 17:03:50 »
  • Citat: "Bastard"
    E kad bi se te rekonstrukcije  uvatio GP Krk...  :lol:
    Pa zato nam i nisu dovoljne 3 god da sagradimo novi stadion
    GP Krk i Strabag su valjda zauzeti u tom periodu  :lol:

Deèki,deèki,pa kako ste vi naivni
    Rekonstrukcija kažete
    Veæ vidim Gashija na skeli sa par kanti piture kako farba stadion i pokoju izmjenjenu sjedalicu
    Na takvu rekonstrukciju vam oni misle
    A cjena te "jeftinije" verzije?
    Sitnica,oko 20 milijuna Eura :lol:

Eto,cak su i mene od gorljivog pobornika tih qurèevih igara preobratili u totalnog  protivnika istih
    Barem u ovom obliku kojeg nam debeli sada nudi
    Te spike sa rekonstrukcijom Kantride su potpuna besmislica i robinho je potpuno u pravu kada kaze da bi bilo kakva iole ozbiljnija rekonstrukcija Kantride dosla pun qurac love
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pflaum »
    SIAMO SOLI CONTRO TUTTI

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #115 u: Siječanj 29, 2011, 17:14:06 »
  • ma bolje pun kurac love u kantridu, nego pun kurac love u nigdje!
    novi stadion necemo nikada dobiti, pa zasto da nam ne usminkaju Kantridu?
    sta je 20mil€ u usporedbi sa 320mil KN za dvoranu na zametu? BAGATELA!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #116 u: Siječanj 29, 2011, 19:06:54 »
  • Sa 20 milijuna eura drugdje grade nove stadione od 15-20 tisuća mjesta.

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #117 u: Siječanj 29, 2011, 19:42:05 »
  • @kabul   moj prijedlog je na 1. i 2. stranici, ali mi pricamo o sadasnjoj situaciji, i sadasnjem dovodenjem ljudi, jer se novaca za realiziranje ikakvih ideja NEMA...
    dakle, kako u ovoj situaciji, kad ljudi sjede na onim stolicama, nude im se "ilegalne" hladne kokice, sjede na buri, pisaju u 8 pisoara na 12.000 ljudi i nemaju gdje ruke oprat
    kad je malo "jaca" tekma, cure se pipa po picki, guzicama i sisama (a jedva cekaju da je malo starija i razvijenija), muskarce se hvata za jaja, tretira kao zadnji sljam (sve mlade od 30), ponekad im se zaviri u privatne torbice, a znaju se otvorit i novcanici...

o takvom stadionu trenutno pricamo

EDIT:
    jel tko bio na medvescaku, pa vidio sta radi medo maskota?
    a ne onaj nas, izade u 15minuti van i skakuce da bi se zagrijao...

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #118 u: Veljača 01, 2011, 19:43:31 »
  • mislim da uprava vise ni ne zna sta bi sa sobom...

Sponzori se ne traze, ne radi se, neda im se, ne zele itd itd...

klubu treba reogranizacija kao sto je to pokrenuo Varazdin pred koju godinu, uvesti juniore koji ce 2,3 sezone neovisno o rezultatima gradit igru i iskustvo

treba izbaciti svu preskupu djecu

dovesti profesionalce (ima i onih koji bi radili za baksis), a time bi rasteretili Scoriu kao trenera za 10 stvari

pokusati dogovoriti nekakvu suradnju oko infrastrukture i gledateljima ponuditi nesto na stadionu (kad su vec igraci tolike picke, ne mora bit i uprava)

svakom pretplatniku treba omoguciti neki rekvizit iz fan shopa (da to nije kemijska), ali i neki jebeni popust u istome

u prvoj utakmici maksimalno potaknuti potrosnju gledatelja, pa bi bilo odlicno da u toku tekme bude omoguceno kupiti dres za 250kn, dukserice, trenerke, sportsku opremu itd po puno nizim cijenama TOKOM UTAKMICE, ali ne u fan shopu, vec da angaziraju prodavace pa neka se to prodaje ljudima na tribini ili ispred tribine, a ne da 50 ljudi bude nakon tekme unutra jer nitko nece cekat...

Tribina A - 640 kuna      
    Tribina B i C - 320 kuna    
    Tribina D - 150 kuna      
    Tribina Fz - 240 kuna      
    OVO JE VAMA NORMALNO?
    u ovo vrijeme kad ljudi nemaju ni za kruh vi imate iste cijene kao i prije 5 godina?
    doji je VAMA KURAC?

Omogucit fan shop sa dostavom na kucnu adresu, nitko nece propast ako netko pomakne svoju uljenjivu guzicu i posalje nesto postom (HINT: posta je odmah na ulazu u portic) (da ne pricam karticno placanje, placanje po dostavi itd.)

Svakom pretplatniku na ABC dodjelit i naljepnicu za parking, a ne samo prijateljima igraca i upravi koji to valjda djele na svojim pijankama

Svakom roditelju sa djetetom (ne mora bit cijela familija na utakmici) dodjelit popust ili besplatnu ulaznicu za dijete+rekvizit

Dajte zastitarima na ulazu JEBENE PLASTICNE CASE u koje ce se pretakati cuga i sokovi da bi ljudi usli na tribinu sa cugom (neka je i bace na gostujuce igrace, ko im jebe mater), a ne da se ljudi guraju do sanka da bi preklinjali casu, ili pustali po pol cuge ispred ulaza

ej, misli tko dofurat te hamburgere i cevape na tribinu? dubre ! :p

Dopustite ljude da sa istoka predu na zapad, jebe mi se zivo sta u MOJEM, NASEM gradu dolaze protivnicki navijaci... ili ih uvedite 2 sata prije tekme, ili, sta se mene tice, vratite nazad odmah na Grobniku! a ne da se na navijacima, jos gore-POTROSACIMA vrsi represija

Organizirajte taxi sluzbu za pretplatnike A tribine, 130 kuna po cijeloj turi (4putnika*ovisno gdje je tko... ili se nadoplati)+ KOMPENZIRANO SPONZORSTVO

Maknite policiju sa tribine, stavite ih u 3pm gdje ih ljudi nece gledat (ako sa ulaza na zapad ne mogu stici nekoga tko skace preko ograde, jebes takvu policiju i poserem im se na fizicku spremu :D trce sporije od budicina

Bilo bi zanimljivo da Brajkovic,Rubesa i Turcic odrze govor a gratis i nas "kapetan" (cisto da se izivimo nad Vama, da se opustimo pred pocetak tekme)

u poluvremenu prozovite 20 ljudi sa tribine ( po pretplati, broju karte ili slicno) i neka oni odrze tekmu umjesto mladih nada Rijeke
    * neka pobjednici osvoje besplatan rucak za dvoje+jos )za NK Rijeku)4000kuna od restorana (vidi jeftine reklame za placu svima koji su radili na tekmi, zastitari i blagajnici)
    *zovite nekoga neka puca penal nasem 2. golmanu za DRES

a sad mi se javite da uplatite neke pare ili mi dajte pretplatu za besplatne lekcije tokom svih ovih mjeseci (barem se netko trudi, kad vi tamo samo trosite struju- valjda je jezic sredio i za Rijeku neki "popust") :D

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #119 u: Veljača 01, 2011, 20:37:01 »
  • Daj Hacker dosta gluposti ti bi ovakvim stvarima samo doveo ljude na stadion i upropastio dugogodisnji trud ljudi iz uprave kluba da Kantrida zjapi prazna. Mislim, vise, ono, kad ces pustiti ljude da na miru odrade posao do kraja i upropaste klub, a tako im dobro ide.  :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.