• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Sponzori - bog vas blagoslovio...  (Prikazano: 35341 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #120 u: Veljača 01, 2011, 21:48:42 »
  • hackeru, svaka cast, mijenjao bih te odmah za rubesu. vjerujem da bi ti barem pljunuo mamicu u lice, ako nista drugo.

stvarno ne razumijem zasto se ne povlaci pitanje nerada na pitanju marketinga u klubu. pa hebemu mater po tom pitanju nismo na razini ni zupanijskih ligasa. gdje su prijateljske utakmice protiv klubova iz zupanije, zasto igraci vise ne odlaze po skolama?
    (dobro na ovo vec znam odgovor, ovaku trulu momcad vec nismo dugo imali na kantridi)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline Pflaum

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #121 u: Veljača 01, 2011, 22:12:43 »
  • Citat: "Hacker-ri"

EDIT:
    jel tko bio na medvescaku, pa vidio sta radi medo maskota?
    Što?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Pflaum »
    SIAMO SOLI CONTRO TUTTI

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #122 u: Veljača 01, 2011, 22:19:54 »
  • kada već spominjete maskote, jel tko ima socijalniju maskotu od naše, jbt pa mogli su joj barem rep napraviti, a kada sam je prvi put vidio uživo iz daljine mi je izgledala ko raketa
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bosanac266 »

Offline sens1

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #123 u: Veljača 01, 2011, 22:32:35 »
  • Pusti ti, maskota mi je najsvijetlija toèka...kad se malo zadimi od baklji kako se pogubi ili kako letargièno klepece rukama/perajama. Zanimljiviji je on od utakmice.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
    Ima l\' vode, jarane?

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #124 u: Veljača 01, 2011, 22:40:44 »
  • Ovaj forum se pretvorio u sprdaèinu...Tu se prièa o svemu osim o nogometu i ljubavi prema našem klubu. Ajmo malo razmišljat ko napaæeni navijaèi našeg kluba :mrgreen:
    Kakve božje maskote,konfor,hamburgeri,nagradne igra i ostale martketinške akcije,dajte nam ono šta nas puca ravno u žilu,pobjede i rezultate..
    Menio je iskreno svejedno hoæe li na kantridu doæi 100njak osoba više,osoba koje su došle zbog nekakvih nagradnih igra i sliènih gluposti.
    Teško da klub može znaèajnije profitirat od te šaèice ljudi koje æe privuæ takve ideje..
    Pravi ljudi dolaze zbog kluba,zbog Rijeke i ljubavi prema tom klubu,a ne zbog nekakvih marketinških trikova.Onaj koji dolazi gledat medvjediæe i morske pse na kantridu bolje da ne dolazi,kvari apetite nas 1000 koji sve živce pokidamo na subotnjoj utakmici,a on bi gledao nekakve maskote :mrgreen:
    Meni na kantridi ništa ne fali,baš ništa...Osim rezultata i nogometaša umjesto onih plaèipièaka koje sad igraju.Fali mi samo normalan klub voðen od sposbnih ljudi.
    Ionako su marktinške inovacije ljudima zanimljive kratkotrajno,a jedino šta može trajno privuæi ljude su rezultati..
    Šta je falilo 25 000 ljudi 99. protiv Osijeka,je li ko uopæe razmišljao o medvjediæima i hamburgerima ili di æe se popišat??
    Ipak mi nismo klub takvih proporcija da æe nekakav konfor ili marketing znaèajnije utjecat na posjetu,a na policijsku represiju ionako ne mogu utjecat vodeæi ljudi našeg kluba nego oni u saboru.
    Ima drugih stadiona u hrv sa boljim konforom,ali ako nema igre,rezultata,ako nam je liga jedosmjerna ulica Zdravka Mamiæa niko neæe dolazit na utakicu gledat maskote,jest hamburger ili natjecat se u nagradnoj igri..
    I bez drvlja i kamenja odmah,koristim svoje pravo na vlastito mišljenje
     :wink:
    Jedino šta treba biti u tjednom rasporedu je akicja "moja prva utakmica"i odlasci po školama,druženje sa klinicima,da djeca u tim igraèima prepoznaju uzore(ako je to moguæèe kod ovakvih igraèa :evil: ) i da se tako zaljube u klub,a ne da edolaze zujat,jest kokice,pit pivu i jest hamburgere ili gledat maskotu.  
    I meni je hvale vrijedno kada deèki iz amrade idu po školama,klinci su u tim godinama zadivljeni armadom i atmosferama...Tako sam i sam poèeo iæ na utakmice i zavolio Rijeku...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #125 u: Veljača 01, 2011, 22:49:16 »
  • Citat: "DIONIZ"
    ...

u krivu si...
    a nedavno sam gledao na Z1 reportazu bas o onom medvescaku na koji se svima kosa dize...
    od 50 ispitanih, 40 je tamo zbog zajebancije, a rezultat je nebitan, i tih 40 hrani onu 10toricu i klub ....
    ona 10torica ce umirat sa tim tvojim zilama i rezultatima, a klub ce zivjet od onih 40...
    to je LOVA, ono sto trenutno tom tvom klubu sa rezultatima fali..
    to je LOVA koja hrani ove tvoje placipicke, ili prave igrace koji ce napravit rezultat...
    to je LOVA zbog koje se nece otkazivat tekme i putovanja

Mislis da je 15.000 ljudi na medvescaku zbog medvescaka?
    mislis da cijeli svijet na utakmice dolazi zbog nogometa?

nogomet ne postoji zbog nogometa i sporta, ni zbog navijaca, vec love !
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #126 u: Veljača 01, 2011, 22:52:15 »
  • Znam ja šta ti hackeru misliš,ali to je u ovom sluèaju rijeke nemoguæe.
    Naša liga nije nikava nepoznanica i inovativnost,novi sport kao šta je hokej da bi na tribine skupili ko zna koliko javnih osoba iz cijele hrvatske.
    Nama neæe dolazit feminemke ili ostali sportaši i javne osobe na kantridu da bi gledali HNL koji je u vlasništvu onog divljaka.
    Ne postoji taj marketinig koji bi privukao toliku kolièinu ljudi da bi naš klub od toga znaèajnije profitirao osim rezultata.
    Na koncu i zanimanje za taj medvešèak æe past nakon 2-3 sezone bez obzira na konfor,kobase i hamburger ili maskotu...Sve je to ljudima zanimljivo,kao nešto novo,kao nešto regularno,bez tipova kao šta su Mamiæ i Štimac i to je jedini razlog zašto su tamo tribine pune.
    O HNL poglavito mediji stvaraju toliko lošu sliku da ljudi ni ne pomišljaju plaæati kartu za takvo nešto..
    Kada ti jedan dan izaðe kwedi pa prièa kako je utakmica namještena,pa drugi dan nacional piše kako je cijelo prvenstvo izrežirano,ko æe dolazit na utakmicu.
    U hokeju je druga stvar,a graðani su to doživili kao jedinu svijetlu toèku u Hrvatskom sportu..Uostalom,medvešèak je svaki tjedan barem 1put na televiziji,što  klub iz našeg kraja neæe nikada doživjet..
    Daj bože da se stvarno pojavi nekakav strani ulagaè,da stvori respektabilnu ekipu i da pšostavi upravu koja se neæe guzit mamiæu,pa kad zaredaju dobri rezultati vidjet æeš prepune tribine bez svih tih marketinšjkih trikova koje si ti naveo
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline koma

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #127 u: Veljača 02, 2011, 10:04:18 »
  • Nebih se složio s tobom dioniz, tipièan primjer "nerada" u markentingu ti je vaterpolo tj. primorje. Oni su 1 u regionalnoj ligi, imaju èak i konforan objekt, ali opet bazen nije dupkom pun. Zašto? Jednostavno jer im je vrhunac najave utakmice plakat naljepljen na kafiæ iznad bazena. Zašto nema kao na hokeju, plivaèica na poluvremenu, besplatan hamburger nakon tekme, štandovi s pivom, kobasama, kapicama i sliènim ðinðulijama, itd. itd.?

Jer nisu sposobni. Ono što je ZG napravio od èisto prosjeènog (da ne kažem lošeg hokeja) je fascinantno, bio, doživio i išao bih opet. I platio bi jer vrijedi, vjeruj mi. A ako je cilj da na tekmu dolaze samo navijaèi j.t majku jedni drugima, onda smo na pravom putu i to opæenito, ne mislim samo na rijeku
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od koma »

Offline Pflaum

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #128 u: Veljača 02, 2011, 11:00:28 »
  • Citat: "koma"
    Nebih se složio s tobom dioniz, tipièan primjer "nerada" u markentingu ti je vaterpolo tj. primorje. Oni su 1 u regionalnoj ligi, imaju èak i konforan objekt, ali opet bazen nije dupkom pun. Zašto? Jednostavno jer im je vrhunac najave utakmice plakat naljepljen na kafiæ iznad bazena. Zašto nema kao na hokeju, plivaèica na poluvremenu, besplatan hamburger nakon tekme, štandovi s pivom, kobasama, kapicama i sliènim ðinðulijama, itd. itd.?

Jer nisu sposobni. Ono što je ZG napravio od èisto prosjeènog (da ne kažem lošeg hokeja) je fascinantno, bio, doživio i išao bih opet. I platio bi jer vrijedi, vjeruj mi. A ako je cilj da na tekmu dolaze samo navijaèi j.t majku jedni drugima, onda smo na pravom putu i to opæenito, ne mislim samo na rijeku
    Jel' netko od vas koji pise da bazen nije pun,a takvih na forumu ima dosta,uopce ide gledati to Primorje,pa to zna iz prve ruke,ili su to neki proizvoljni podatci?
    Btw,to Primorje kojeg su vam puna usta je,sto se gledatelja tice,ove sezone NAJGLEDANIJI EUROPSKI VATERPOLO KLUB
    « Zadnja izmjena: Veljača 02, 2011, 11:09:12 od Pflaum »
    SIAMO SOLI CONTRO TUTTI

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #129 u: Veljača 02, 2011, 11:09:07 »
  • Citat: "Pflaum"
    Jel' netko od vas koji pise da bazen nije pun,a takvih na forumu ima dosta,uopce ide gledati to Primorje,pa to zna iz prve ruke,ili su to neki proizvoljni podatci?
    Btw,to Primorje kojeg su vam puna usta ove sezone ima najposjećenije vaterpolo utakmice po broju gledatelja u EUROPI

Ja ne idem na utakmice Primorja ali ovaj podatak mi je nevjerojatan. Sa bazenom od 800 mjesta imamo najveću posjetu?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #130 u: Veljača 02, 2011, 11:13:36 »
  • Citat: "Pflaum"
    Citat: "koma"
    Nebih se složio s tobom dioniz, tipičan primjer "nerada" u markentingu ti je vaterpolo tj. primorje. Oni su 1 u regionalnoj ligi, imaju čak i konforan objekt, ali opet bazen nije dupkom pun. Zašto? Jednostavno jer im je vrhunac najave utakmice plakat naljepljen na kafić iznad bazena. Zašto nema kao na hokeju, plivačica na poluvremenu, besplatan hamburger nakon tekme, štandovi s pivom, kobasama, kapicama i sličnim đinđulijama, itd. itd.?

Jer nisu sposobni. Ono što je ZG napravio od čisto prosječnog (da ne kažem lošeg hokeja) je fascinantno, bio, doživio i išao bih opet. I platio bi jer vrijedi, vjeruj mi. A ako je cilj da na tekmu dolaze samo navijači j.t majku jedni drugima, onda smo na pravom putu i to općenito, ne mislim samo na rijeku
    Btw,to Primorje kojeg su vam puna usta je,sto se gledatelja tice,ove sezone NAJGLEDANIJI EUROPSKI VATERPOLO KLUB

Evo ja sam redovan na vaterpolu ove sezone,a pratim Primorje već 10-tak godina(više manje redovno).Mogu ti reći da ni na jednoj utakmici ove sezone nije bazen bio pun.Znači uvijek je ostalo karata za prodaju i praznih mjesta.Istina je da je Primorje najgledanije ove sezone,ali to je podatak koji govori o popularnosti ovog sporta,a ne kvaliteti posjeta na bazenu gdje se skupi maximalno 1000 ljudi...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline Pflaum

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #131 u: Veljača 02, 2011, 11:22:54 »
  • Citat: "river"
    Citat: "Pflaum"
    Btw,to Primorje kojeg su vam puna usta ove sezone ima najposjeæenije vaterpolo utakmice po broju gledatelja u EUROPI

Ja ne idem na utakmice Primorja ali ovaj podatak mi je nevjerojatan. Sa bazenom od 800 mjesta imamo najveæu posjetu?
    Da
    Ja sam bio protiv Primorca i mogu ti reæi da je bazen bio gotovo do zadnjeg mjesta popunjen.
    One male tribinice preko puta one jedine prave tribine koju imamo ne racunam jer koliko sam skuzio tamo se samo po nekim posebnim kriterijima moze ici
    Kapacitet bazena je definitivno premalen,ali i sa takvim imamo najgledaniji klub Europe

[/url] http://www.vaterpolo-primorje.hr/portal ... t.news.104 [url]

Ovo za gostovanja isto mogu potvrditi jer mi je frend bio bas na toj tekmi u Barceloni
    SIAMO SOLI CONTRO TUTTI

Offline Pflaum

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #132 u: Veljača 02, 2011, 11:32:37 »
  • Citat: "girica"
    Citat: "Pflaum"
    Citat: "koma"
    Nebih se složio s tobom dioniz, tipièan primjer "nerada" u markentingu ti je vaterpolo tj. primorje. Oni su 1 u regionalnoj ligi, imaju èak i konforan objekt, ali opet bazen nije dupkom pun. Zašto? Jednostavno jer im je vrhunac najave utakmice plakat naljepljen na kafiæ iznad bazena. Zašto nema kao na hokeju, plivaèica na poluvremenu, besplatan hamburger nakon tekme, štandovi s pivom, kobasama, kapicama i sliènim ðinðulijama, itd. itd.?

Evo ja sam redovan na vaterpolu ove sezone,a pratim Primorje veæ 10-tak godina(više manje redovno).Mogu ti reæi da ni na jednoj utakmici ove sezone nije bazen bio pun.Znaèi uvijek je ostalo karata za prodaju i praznih mjesta.Istina je da je Primorje najgledanije ove sezone,ali to je podatak koji govori o popularnosti ovog sporta,a ne kvaliteti posjeta na bazenu gdje se skupi maximalno 1000 ljudi...
    Bogami se meni protiv Primorca cinio itekako pun
    Ne razumijem tu potrebu ljudi da iznose neistine o jednoj od rijetkih dobrih stvari sto se sporta u ovom gradu tice
    Em ima puno vecih gradova od Rijeke,em u tim gradovima ima vecih klubova od Primorja pa opet nemaju posjetu kao mi
    Dakle ljudi prepoznaju kada se nesto dobro radi (a tu ne mislim na marketing)
    SIAMO SOLI CONTRO TUTTI

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #133 u: Veljača 02, 2011, 11:48:03 »
  • Ne iznosim ja neistine(ako se na mene odnosilo) već samo činjenice.Protiv Primorca je bila najveća posječenost ove sezone,ali bazen nije bio dupkom pun,tj da si došao 10 min nakon početka utakmice mogao si kupit kartu.Vidi ja sam išao na utakmice  Primorja kad je bilo 100-tinjak ljudi na tribinama i vrlo dobro znam kakve su posječenosti bile onda i sad.Nitko sretniji od mene da je bazen svaku utakmicu rasprodan i da ljudi idu po europi sa Primorjem kao što smo sad bili u Barceloni gdje sam se sjetio u Nk Rijeke i pomislio kako bi bilo lijepo da Rijeka ima ovakva gostovanja,ali onda se sjetim naše realnosti i sve padne u vodu.Primorje je jedan zdravi projekt koji je na leđima jednog čovjeka i dok on bude želio imat će mo jako Primorje a kad njemu dosadi ili izgubi volju interes onda će se Primorje vratit tamo gdje boravi u većini svog vremena,a to je prosječnost.Sramota je da se gradonačelnik ukrcao sa igračima u avion za Barcelonu kao da je velikodušno pomagao Primorju sve ove sezone.Da nema entuzijazma ovog predsjednika mogao bi Gnojko ići na gostovanje u Betinu,a ne Barcelonu...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline Pflaum

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #134 u: Veljača 02, 2011, 12:15:15 »
  • @girica
    Ne,nisam mislio na tebe
    Nisam znao da se i prasac utovario u avion za Barcu
    U biti ni ne cudi me
    Dno od èovjeka,kako u moralnom,a cini mi se i u svakom drugom pogledu
    SIAMO SOLI CONTRO TUTTI