• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Sponzori - bog vas blagoslovio...  (Prikazano: 32772 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Kolovoz 14, 2010, 13:35:36 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "RiJeKa"
    Citat: "m"
    Bas sam htio napisat, a bilo mi je glupo otvarat topic za to - u zadnjih puno mjeseci gorivo tocim iskljucivo kod Europetrola, racun imam otvoren u Erste banci itd. Mnogi kazu da nisam bas svoj, ali to vjerojatno ni ne mozes bit kad navijas za Rijeku. Ovo smatram nekom vrstom oduzivanja prema sponzorima koji ipak koju kunu usmjere u nas klub.

vlasnik europetrola je među onima koji nisu platili svoj dio da budu u skupštini kluba..onih 100 ili 200k kuna...iz vise nego pouzdanih izvora sam to cuo
    a da ne govorimo o njegovom podrijetlu i kako i na koje sve načine ŠTETI gradu, okolišu i malim nemočnim ljudima.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Kolovoz 14, 2010, 15:00:59 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Duella©"

vlasnik europetrola je meðu onima koji nisu platili svoj dio da budu u skupštini kluba..onih 100 ili 200k kuna...iz vise nego pouzdanih izvora sam to cuo
    a da ne govorimo o njegovom podrijetlu i kako i na koje sve naèine ŠTETI gradu, okolišu i malim nemoènim ljudima.[/quote]

kakve veze u svemu ovome ima od kuda je covjek?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Kolovoz 14, 2010, 18:10:19 »
  • 0
  • 0
  • dobro haker dobro,

nije derpe i ne možeš ga imat. :roll:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline zlobin

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Kolovoz 22, 2010, 14:00:39 »
  • 0
  • 0
  • ajmo sponzori, navalite sad, vidite da ima nade da se borimo za vrh!!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zlobin »
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Kolovoz 22, 2010, 15:51:47 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "zlobin"
    ajmo sponzori, navalite sad, vidite da ima nade da se borimo za vrh!!!!

da ne pričamo o tome kako ćemo sada biti non-stop u izravnom prijenosu ako bratski klubovi uđu u skupine, pa HNL budu nedjeljom igrali.. eto i prilike da se na malim ekranima vide njihove reklame, ako im već 5000 ljudi na Kantridi nije dosta..

NAVALITE SPONZORI  :evil:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Rujan 05, 2010, 13:00:57 »
  • 0
  • 0
  • http://http://www.optima.hr/press-centar/matija-martic-novi-predsjednik-uprave-optima-telekoma

evo, jedan sponzor koji nam se prije nudio......
    t-lopova više nema i sada je dobra prilika da se izreklamiraju!
    zasto ih ne pitati za novce sada kada smo prvi i stalno na televiziji???
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Rujan 05, 2010, 18:25:03 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "kabul23"
    http://http://www.optima.hr/press-centar/matija-martic-novi-predsjednik-uprave-optima-telekoma

evo, jedan sponzor koji nam se prije nudio......
    t-lopova više nema i sada je dobra prilika da se izreklamiraju!
    zasto ih ne pitati za novce sada kada smo prvi i stalno na televiziji???

tko ce ih pitat?
    imenom i prezimenom navedi osobu koja vodi marketinsko poslovanje NK Rijeke ?  :roll:
    nema ga....  :wink:  :oops:  u tome je glavni problem..
    Nk Rijeka zivi od "javi mi se sponzore" ... a to zadnjih 2 godine vise ne funkcionira

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Rujan 05, 2010, 18:59:43 »
  • 0
  • 0
  • I to je čovjek koji je dvaput probao "uletit" u upravu ali Ježić uvijek ugura svoje stranačke poslušnike  koji normalno neznaju izmust lovu.....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Rujan 13, 2010, 22:36:47 »
  • 0
  • 0
  • dali HNK Rijeka planira otvorit online shop ulaznica na ime i prezime?
    dodem lijepo na tekmu u fun shop, predocim osobnu i dobijem svoje karte... ? ako ne dodem 30 min prije tekme neka karte puste u prodaju i prodaju je 2 put... ?

dali u toj upravi postoji netko osim "neznam 2 recenice slozit da se ne zajebem" da radi marketinski posao?

gdje je "moja prva utakmica"?

zasto ne pozvati beskucnike nekog doma, caritasove sticenike, dom za nezbrinutu djecu, dom zlostavljenih zena i napravit jeben marketing ali prvenstveno jako lijepu gestu koja bi privukla jako puno ljudi...

kada ce ovaj klub vratit sve one nase udisaje i izdisaje za njega?

kada ce pocet vracat gradanima Rijeke?

ako neznate, pitajte?
    tko misli da zna, a nezna, ili ne priznaje da nezna, nesmije ni raditi takav posao... a ja evo znam 5 strucnjaka za marketing pa cu Vam ih preporucit...

ili je politicka i menaderska sila toliko zasjela u Portic?

dajte NAMA kad vec nedajete IGRACIMA !!!

Offline D2

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Rujan 14, 2010, 12:14:24 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hacker-ri"
    dali HNK Rijeka planira otvorit online shop ulaznica na ime i prezime?
    dodem lijepo na tekmu u fun shop, predocim osobnu i dobijem svoje karte... ? ako ne dodem 30 min prije tekme neka karte puste u prodaju i prodaju je 2 put... ?

Zašto to ne bi napravili barem s kupnjom pretplate pa da je podigneš kad prvi put dodješ na tekmu.

Radi li uopće fun-shop za vrijeme utakmica? Mislim da im ne bi bio neki problem jedno od onih mjesta na kojima se prodaje karta na zapadu napraviti kao mjesto gdje se mogu kupiti razne sitnarije, upaljači, zastavice, recimo jastučići za pod rit itd itd. Ili osposobiti jednog svog "kokicekikirikesportzazubi" pa nek prodaje sve i svašta među ljudima, može onaj pešekan koji motivira navijanje na zapadu ispred Armade (kao da im on treba da bi navijali) umjesto da skače ispred drugih tribina.
    Ustalom ako se ništa ne nudi na ničemu se neće ni zaraditi. Barem se ovih sponzorskih đinđi da iskemijati za nikavu lovu i to preprodati.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

21.05.2017. - Lovely jubbly!

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Rujan 14, 2010, 13:50:34 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "D2"
    Ustalom ako se ništa ne nudi na nièemu se neæe ni zaraditi. Barem se ovih sponzorskih ðinði da iskemijati za nikavu lovu i to preprodati.

fun shop uopce nije klupski, ali se valjda moze sredit (ako sam dobro shvatio)

ili kad na istoku nema karata za A i B pa skroz na zapad, pa svada sa pandurima jer ne psutaju "van stadiona"... zadnji put sam im rekao da sam bio u setnji i da idem doma :p i onda su me mrko gledali...
    kome treba da nas nasi ljudi gledaju kao teroriste?
    na ri-dinamo mi je jedan pretrazivao novcanik a u njemu 3000 kuna i gleda me... mislim, s kojim pravom?
    nigdje ne pise da nesmijem nosit fotoaparat na tribinu, jer "nesmijem snimat" a mobiteli su dopusteni?  isto tako se nasa draga "glasnogovornica" ne javlja na telefon, niti u klupskim prostorijama za vrijeme tekme? ko jebe, tko ju zna privatno je smije nazvat, ostali kreteni koji su kupili kartu a imaju probleme zaboravit (mozda glasnogovornica nije odgovorna osoba, ali kako je ona administrator pretpostavljam da je to njena duznost)

Zbog cega nema kartomata? sta je automat od 2000 kuna skup? to se isplati za 3  tekme, ako racunamo da svaki od onih ljudi dobivao oko 200 kuna na ruke (pretpostavljam)...

zasto smo mi tako tehnicki losi? sta cekamo da nase prijedloge prihvati drugi klub pa da idemo za njima? sta cemo ko ovce pastira pratit ili da budemo jednom u necemu prvi...

- kartomat + online prodaja ulaznica i pretplate (na ime i prezime) s time da za pretplatu postoji neka "rezervacija" za sljedecu sezonu, da se uzmijaju iste stolice od prosle sezone
    - prodaja rekvizita na tribinama, na ulazima u stadion
    - prodaja hrane i pica na tribini, pa ako treba bit u casi neka ti otvori bocu i pretoci u casu ( s tim da mi tih 50 lipa odbije od racuna :( - mamu vam lopovsku, za kunu bi se jebali, to nije prijedlog :D )
    - razne akcije- pozivi skolama, domovima i ostalim ustanovama, sa bolnicom imamo odlicnu suradnju, zasto ne napravit akcije u koje bi se i navijaci prikljucili
    - mjesto za parking HITNO, place igracima i napravit parking... pa nemozete ocekivat da ce doc 6000 ljudi na stadion bez auta i sa 2 autobusa (protiv zvezde i partizana 4 autobusa, sa zatvorenom 3majskom cestom)
    - renovacija stadiona, od sanitarije pa preko tehnike (wlan bi dosao 1000 kuna, pa ne dolazimo skidat filmove vec samo procitat rezultate drugih utakmica)
    - nagradne igre na stadionu (pogodi gol sa centra za dres i slicno) i to ne samo na derbijima
    - davno sam rekao da onaj jedan hyundai treba poklonit, i sretnike izvlacit samo medu pretplatnicima, pa da vidis prodanih pretplata
    - upoznavanje sa radom kluba, osim press rooma nigdje na stadionu nema 10 slika na zidu dok na poljudu od toga rade turisticki obilazak (na glupost uzmu svakom 30 kuna)
    - popusti za pretplatnike (popust ovisi o vrsti pretplate) na sponzorske ducane, restorane i ostalo
    - posvetit se vise lokalnom tv i citateljskom marketingu

kazu da love ima svugdje samo je treba pokupit...

Offline kabul23

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Rujan 14, 2010, 14:40:20 »
  • 0
  • 0
  • kada se tajnici naseg kluba nije dalo 'malo' progurati svog necaka kada je igrao(u juniorima Rijeke) jako dobro i mogao zaigrati u prvoj ekipi (s obzirom kakvi su igraci igrali u to doba, mogao je barem sjedit na klupi), njoj se nije dalo.....
    pa sta ocekujes od takvih ljudi???
    ja apsolutno nista jer oni jos zive u nekakvom komunisticki ustrojenom nacinu funkcioniranja kluba, gdje nitko nikome ne odgovara i gdje se radi samo ono sto se od tebe trazi, a ideje ostaju samo u nasim glavama ili po forumima!
    a sto se tice Turcica i njegovog dizanja kredita za davanje placa, samo jedno,
    SVAKA CAST! nitko ne zeli pomoci Rijeci, a on je stavio svoje vlasnistvu pod hipoteku da bi pokrio troskove koje su drugi trebali platiti!
    mozda nije veliki menadzer ali se vidi da stvrno voli ovaj klub i treba mu  dat podrsku, a i pomoc (tko moze).
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od kabul23 »

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Rujan 14, 2010, 16:02:49 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hacker-ri"
    dali HNK Rijeka planira otvorit online shop ulaznica na ime i prezime?

dali u toj upravi postoji netko osim "neznam 2 recenice slozit da se ne zajebem" da radi marketinski posao?

gdje je "moja prva utakmica"?

zasto ne pozvati beskucnike nekog doma, caritasove sticenike, dom za nezbrinutu djecu, dom zlostavljenih zena i napravit *** marketing ali prvenstveno jako lijepu gestu koja bi privukla jako puno ljudi...

kada ce ovaj klub vratit sve one nase udisaje i izdisaje za njega?

kada ce pocet vracat gradanima Rijeke?

ako neznate, pitajte?
    tko misli da zna, a nezna, ili ne priznaje da nezna, nesmije ni raditi takav posao... a ja evo znam 5 strucnjaka za marketing pa cu Vam ih preporucit...

ili je politicka i menaderska sila toliko zasjela u Portic?

dajte NAMA kad vec nedajete IGRACIMA !!!

Kao što sam par puta rekao, ima ovdje na forumu ljudi koji imaju više ideja i mozga, nego naša trenutna uprava... Da se skupi ekipa, bolje bi vodili klub nego Rubeša & Co.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline october

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #28 u: Rujan 14, 2010, 18:46:14 »
  • 0
  • 0
  • palo mi na pamet, bilo bi fora da se svaki puta na kantridi casti neki grad iz zupanije.
    Mozda bi se tako povecao broj navijaca.
    Recimo dodjes sa osobnom i dobis kartu ðabe npr F ili E vuotever.

Pa tako jednu subotu crikvenica, pa otok krk, cres...., Delnice itd.

Ša kaete?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od october »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline maki_5555

• Junior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #29 u: Rujan 14, 2010, 19:39:25 »
  • 0
  • 0
  • ovdje je sve krcato idejama, i što je najvažnije dobrim idejama, i kada već nema u klubu nikoga toliko pametnoga..možemo sve uklopiti u jedan mail i poslati im ideje...kada i sami vidimo koliko smisla imaju za marketing, tj niko nam ni ne vodi marketing..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od maki_5555 »
    SAMI PROTIV SVIH!!