• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RIJEKA – HAJDUK Ned 19.09 20.05 h  (Prikazano: 42794 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dylan Dog

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #150 u: Rujan 19, 2010, 23:42:46 »
  • Citat: "standby"
    Mozda je vrijeme da prije napadanja nene shvatimo koga imamo u ekipi? prolistajte malo imena.. Nakon toga mozemo recimo prolistat i cijene na transfermarktu.. cisto kratki povratak u surovu realnost.. i da bili smo bolji od hajduka

doktor pirje...hajduk ima kvalitetniju momcad, ali ne toliko da nas sa igracem manje i sa teskom utakmicom od prije tri dana u zadnjih 20 minuta prakticki drzi u sahu...a nas doktor mijenja rodica sa krizmanom. ni prije tjedan dana se nije iskazao kad smo mi imali igraca manje... drzi se trenutnog rasporeda kao pijan plota, apsolutno nesposoban da bilo sto promjeni.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Dylan Dog »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #151 u: Rujan 19, 2010, 23:43:19 »
  • Zalost kojeg mi trenera bez muda imamo...
    dok takticar bez igraca uvodi jos jednog na centar radi razliku 4-nasih 3, shvatio je da imamo napadace od kurca i da treba rupu zatvorit po boku, onda ubaci i ide na 3 boda...

Kreilach, Svrljuga, Landeka ostalih neka sram bude, sram sram sram...
    Dalovic koji se kurcio po novinama, napokon se vidjelo da ni protiv hajduka neigra, rodic koji je ic 200% je igrac za kurac, danas je to i pokazao...
    Rukavina ima 5 kila previse, ali je trom, spor i u njemu nema n i trunke eksplozivnosti.

Od svih igraca na terenu treba popljuvat onog na crti-Nenada Gracana koji i dalje igra ziheraski, a ziherasi rijetko kad nesto dobiju od toga...
    sa igracem vise mi se povlacimo i dajemo hajduku inicijativu umjesto da izademo van, probijemo bokove i rasirimo igru...
    Budicin? o boze... da ga sretnem negdje objasnio bi mu da kad lopta je blize njemu da je treba pokupit, a ne se ukopat i cekat ibricica da je uzme, taj pusti igraca... ibricicu i anasu smo dali previse prostora.

F tribina odlicno odradila posao na malom govnu

sta jedino ja pljescem Ahmadu kad ulazi u igru? sta tako docekujemo najboljeg strijelca? svi znamo kako i zasto je otisao dole, i dalje mu ljudi zamjeraju sta mora bit dadilja?

danas je pobjedio bolji, iako je u 40. pucao prvi put
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #152 u: Rujan 19, 2010, 23:44:48 »
  • Citat: "SandroB"
    Koga imamo u ekipi? Koga ima RNK Split?????
    :?: Ne razumijem zašto spominješ Split? :roll:  Recimo da je taj Split ipak financijski stabilniji od Rijeke,a mi smo eto bodovno poravnati sa njima.
    Sad èitam ovaj forum i ne mogu vjerovat da ovo pišu navijaèi Rijeke.
    I ja sam znao pljuvat i kritizirat alibi igraèe,igraèe koji igraju jer moraju,igraèe koji se ne trude a primaju silne novce,ali ovi igraèi to nisu nikako zalužili. Razmišljam da se povuèem sa ovog jadnog foruma,ali živci mi rade 100 na sat kada èitam jadnike koji neprestano pljuju jer su oni eto mislili da æe Rijeka ove sezone bit prvak ](*,)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline sens1

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #153 u: Rujan 19, 2010, 23:45:43 »
  • Što koga ima Split?

Mi govorimo Dinamovcima i Hajdukovcima kako su bahati, neznaju tko igra u Rijeci ili Zagrebu, a i mi se tako ponasamo prema ostatku lige, sto ne bi bio problem da nije cijela liga ista.

Imas dva kvalitetnija kluba po igrackom kadru (Dinamo, Hajduk) i dva ili tri koja su jako losi (Dragovoljac, Zadar...), a svi ostali su isti. Koje mi to provjerene HNL igraèe mi imamo, a da ih nema Istra, Split, Varteks, Zagreb...? Svi imaju barem 3 do 5 provjerenih imena koja mogu igrati u bilo kojem drugom klubu HNL-a, osim Dinama i Hajduka. Svi mogu eksplodirati svaki èas ili izgubiti sve do kraja. Èak i Split koji sad igra jako lijep nogomet. Kate je odlucio krenuti beskompromisno, nadigravati se i uspio je. Isto tako je mogao i propast, posto nije ni to bilo tako uvjerljivo kako se cini. Neno je odlucio igrat cvrsto, jer nemamo kreativaca i ofenzivaca i isplatilo se. Isto tako se moglo i ne isplatiti, vidjeli smo kako smo dobivali sve tekme do sada. Netko ce reci da je to jer je Katalinic iskusan, dobro je procijenio. Tako smo i mi do sada govorili da je Neno uvidio da smo limitirani pa je iskusno zatvorio ekipu.

Zakljucak - bili smo prvi do jucer, slijedece kolo ako izgubimo, a netko ispod 10. mjesta pobjedi - ulazimo u onih 5 koji ispadaju. Cijela liga je u 6-9 bodova.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
    Ima l\' vode, jarane?

Offline FoF Rijeka

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #154 u: Rujan 19, 2010, 23:48:14 »
  • Citat: "robigno"
    Gračane, odjebi ti i Vukman i tvoj prokleti blok!
    Di je Čulina? Što treba puknut u tvoju blesavu glavu da napadneš na Kantridi nikad slabiji Hajduk?
    Križman?????????

Daj se smiri(te) s ovakvim komentarima koji vam je kurac?! Da su ušle one 3 šanse koje smo imali i dobili 3-1 opet biste svih uzdizali u nebesa. Idemo dalje, "mlado" je još prvenstvo!

Krepat ma ne molat!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FoF Rijeka »
    plavo bijela boja u srcu je mom

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #155 u: Rujan 19, 2010, 23:50:17 »
  • Citat: "robigno"
    Graèane, odjebi ti i Vukman i tvoj prokleti blok!
    Di je Èulina? Što treba puknut u tvoju blesavu glavu da napadneš na Kantridi nikad slabiji Hajduk?
    Križman?????????
    Opet isfrustriranost :oops: Dajte ljudi,prespavajte noæ,jer ovaj forum moguæe neko èita.
    Nikad slabiji Hajduk nam je svake godine,sljedeæe kolo igramo sa "nikad slabijim zagrebom",pobijedili smo isto tako "nikad slabiji dinamo",pa dokad više tako? Daj se zapitaj malo je li ti komentar na mjestu :idea:
    Reko bi da u zadnjih 5-6 god je ovo najjaèi Hajduk.Mislite li da je lako dovesti rezervne igraèe Istre i pobjeðivati Dinama i Hajduka ili još bolje sovojiti prvenstvo :?:
    Ajmo miševi malo ohladit glavice,savjetujem svima isfrustriranima da poslje tekme sjednu malo negdje na pokoju pivciu,prespavajau noæ,pa hladne glave pisat sutradan na forumu

Offline SandroB

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #156 u: Rujan 19, 2010, 23:51:05 »
  • DIONIZ... Cibalia, Šibenik, Karlovac, RNK Split... miliijuni da bi se bilo u vrhu HNL-a??? Okreni koju stranicu kalendara unazad, pa æeš vidjeti da su do vrha bez milijuna i bez plaæa za prošli mjesec dolazili i Osijek i Varteks i Inker... pa zašto bi se jedna Rijeka, jedini klub u zemlji koji ima pravu domaæu podršku (veliku veæinu svojih navijaèa, a ne D ili H) i razvijeniju regiju, zadovoljavala s prosjekom i krvavom borbom za pred-pretkolo kupa UEFA... šta to znaèi, borba za èetvrto mjesto? Ma daj molim te, dok tako razmišljamo, pljeskat æemo porazima, èitaj - spuštati gaæe svima.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od SandroB »
    29.08.2013., proud to be there

Offline RIAA

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #157 u: Rujan 19, 2010, 23:53:46 »
  • ma kakva borbenost u drugom poluvremenu? ma tko je to ginuo? da je bilo ikakve borbenosti ne bi nas sa igracem manje spremili u dzep. Znam da imamo limitirane igraèe i da nam je Strok zlata vrijedan, znam da je cudo da smo uopce bili prvi do sada, ali da mi bas nikad nismo u stanju iskoristi priliku i ostati prvi mene jednostavno izluduje ...vise mi je stvarno zlo od tog prokletog luzerskog mentaliteta "zadovoljni smo sa trecem mjestom". a sto se tice sportske(ne) srece  to se zasluzuje sa malo muda koja Kreilach i Stepcic ocito nemaju jer bas svaku loptu vratiti nazad je ... ma ne znam ni sta je to
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RIAA »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #158 u: Rujan 19, 2010, 23:56:45 »
  • dionize, odi spavat, javi se sutra...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #159 u: Rujan 20, 2010, 00:02:53 »
  • Citat: "SandroB"
    DIONIZ... Cibalia, Šibenik, Karlovac, RNK Split... miliijuni da bi se bilo u vrhu HNL-a??? Okreni koju stranicu kalendara unazad, pa æeš vidjeti da su do vrha bez milijuna i bez plaæa za prošli mjesec dolazili i Osijek i Varteks i Inker... pa zašto bi se jedna Rijeka, jedini klub u zemlji koji ima pravu domaæu podršku (veliku veæinu svojih navijaèa, a ne D ili H) i razvijeniju regiju, zadovoljavala s prosjekom i krvavom borbom za pred-pretkolo kupa UEFA... šta to znaèi, borba za èetvrto mjesto? Ma daj molim te, dok tako razmišljamo, pljeskat æemo porazima, èitaj - spuštati gaæe svima.
    Ne,navedeni klubovi bili su pri vrhu,nikad i na samom vrhiu,a to je upravo razlika izmeðu onog šta mi tražimo i šta realno  možemo biti.
    Pitat æu i tebe,jesi li realno oèekivao ovako nešto kada je sezona poèela ili si u sebi psovao sve pokojne našoj upravi koja nas nemilice jebe i dovodi talmo neke rezerve iz Istre ili nekakve drugoligaške igraèèe ala Rukavina,Rodiæa koji nije godinama odigrao službenu utakmicu itd....
    Posebno mi ide na kurac kada se sere po Graèanovom trenerskom znanju,pa ljudi moji koji nas je to trener dove na rub naslova osim Graèana,nabrojite jednog samo??
    I to ne sa ovakvmomega jakom ekipom kakve smo imali za vladavine jeæžiæa,nego sa igraèima koji su potpuni anonimusi èak i za jadni HNL..Isto tako move sezone sa sliènom ekipom napravio je najveæi uspjeh u HNL u u prvih 5 kola....
    Samo bi volio znati koga bi vi to voljeli za trenera da se iz koloa u kolo jedu govna na ovom forumu?
    « Zadnja izmjena: Rujan 20, 2010, 00:04:52 od DIONIZ »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #160 u: Rujan 20, 2010, 00:03:10 »
  • Hajduk je uzeo ponuđeno. Ništa novo nismo večeras otkrili, igrači su ti koji jesu sa svim svojim limitima, jedino veliko razočaranje večeri je Gračan i mislim, nadam se, da će još puno vrtiti film utakmice u glavi. Ovaj poraz ide njemu na dušu. Istina, nije imao Štroka, ali nije opravdanje za totalno nečitanje utakmice.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #161 u: Rujan 20, 2010, 00:09:29 »
  • Dioniz, ti si od dežurnog kritičara,pesimista i depresivca postao odjednom branitelj svih i svakoga po službenoj dužnosti. Pa nije ni Gračan trener od jučer i danas je tako debelo kiksao drugo poluvrijeme da je jednostavno nemoguće to ne konstatirati.

Offline robigno

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #162 u: Rujan 20, 2010, 00:11:07 »
  • Ako je neko zadovoljan neka mu je a ja ću bit "isfrustriran" jer smo bili bolji kad smo bili ravnopravni????
    Oni su igrali u četvrtak.
    Ne pada mi napamet da se divim igračima Hajduka jer osim Ibričića niko nije bolji od naših.
    Nemože naših pet čuvat Vukušića i kod ubačaja samo Đalović na centru a drugih 10 Lisjaku u krilo.
    Kako onda kontru odigrat????
    I opet je Đalović sjebao slobodnjak. I to je isto OK.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od robigno »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #163 u: Rujan 20, 2010, 00:13:52 »
  • Citat: "river"
    Dioniz, ti si od dežurnog kritièara,pesimista i depresivca postao odjednom branitelj svih i svakoga po službenoj dužnosti. Pa nije ni Graèan trener od juèer i danas je tako debelo kiksao drugo poluvrijeme da je jednostavno nemoguæe to ne konstatirati.
    I dalje sam pesimst,takav sam se rodio i teško se borim s time :lol: ..Krtitièar sam takoðer isto kao i prije,ali kada se kritizira i pljuje onda za to treba ima zdrave temelje, a krtitzirat se može i pozitivno ako neko to zaluži.
    Šta se tièe Rijeke i mojeg dugogodišnjeg navijanja za taj klub,i tu sam i dalje depresivan,zato jer ne vidim naèina kako bi jednog dana napokon dignuli kant,ali što to znaèi da trebam jebat mrtvu mater igraèima koji daju 100% za ovaj klub,koji utakmicu završavaju razbijenih glava i noseva,koji se ne bune i štrajkaju jer mjesewcima nisu dobili plaæu,nego šute i rade toliko da su vratili nogomet u naš grad.. Dajte se malo zamislite

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #164 u: Rujan 20, 2010, 00:20:17 »
  • http://www.novilist.hr/Sport/gracanu-za ... povic.aspx

Kaže Gračan da nismo htjeli srljati i upasti u zamku. Drugim riječima, i s igračem više čuvali smo nulu. Nema što, tako se stvara pobjednički mentalitet. :roll:

Dioniz, respektiram i svu požrtvovnost igrača, i to što nema plaća nekoliko mjeseci (istina, nisu baš na prosjačkom štapu, koliko znam), ali postoji još toliko prostora za napredak da je to nevjerojatno. To je poanta, nema pljuvanja.