• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Kako se borit protiv lopova iz Hns-a  (Prikazano: 25185 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline girica

• Veteran
Kako se borit protiv lopova iz Hns-a
« u: Rujan 12, 2010, 04:47:45 »
  • 0
  • 0
  • Sve smo vidjeli danas.Kradu nas i očito im smeta što je Rijeka pri vrhu.Kako se klub može zaštit od takvog suđenja i stalne krađe.Naši u klubu govore da nije pametno protiv sudaca pričat,jer im se zamjeriš pa te imaju na piku i uvijek imaš loše suđenje.
    Hnk Rijeka mora DIGNUT GLAS,protiv ove mafije,jer od šutnje nema ništa,dali tražit supervizora na svakom gostovanju ili po novinama prijetit.Dajte neke prijedloge,možda netko ima neku pametnu ideju,pa tako pomognemo klubu,koji očito nije sposoban sam naći zaštitu od ovog kriminalnog suđenja........
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Rujan 12, 2010, 11:47:08 »
  • 0
  • 0
  • jedina sansa je fifa i uefa, a kako staro govno zna kome bit prijatelj on je to vec sredio...
    mislim da trazenje supervizora i ostalo kosta, ali treba dignut glas protiv ovakvih situacija, treba spomenut pa neka ostane u arhivi...
    Nevjerojatno je da osumnjiceni sudac za namjestanje i dalje sudi utakmicu a drugi osumnjiceni i dalje ima funkciju...
    to se nece nikad dokazat jer dokazi su slabi ili ih nema, trebao bi osobno netko svjedocit kako je to u igri ali onda zna sta moze ocekivat.
    Da im se to dokaze, onda bi mogli pricat, ovako nema od toga nista, od 2-3 situacije, nekoliko sumnjivih zaleda (svi znamo kako dale igra "liniju"), i crvenog laktom u glavu (iako prije toga nije dao 2 crvena za istu stvar), nemozemo pricat...
    talijani znaju to, treba njih pitat, ali prvo nekolicina treba iskocit, sto sigurno nikad nece
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #2 u: Rujan 12, 2010, 11:57:57 »
  • 0
  • 0
  • za suđenje je lako. rješenje ti je da naši pajdaši odu na janjetinu negdje u gorski kotar sa širićem, djedovićem i sl. i tako svaki mjesec.

tužno je što je problem puno dublji od suđenja. markovića ne možeš rješiti janjetinom. sve strukture hns-a su pune dinamovaca i tovara. to je nešto što se mijenja godinama. tu novci nemaju neki značaj.

mi možemo budni sanjati. to dovoljno govori o startnoj poziciji rijeke u prvenstvu.

ne sviđa mi se stav ljudi koji tvrdoglavo zabijaju glavu u pijesak. pa što ako rijeka neće biti prvak još neko vrijeme. ja ju volim takvu kakva je. možda osvojimo kup. možda me iznenadi. možda pobijedi real na kantridi.
    što bi ja sad trebao navijat za dinamo jer su non-stop prvaci????

jedino me smeta gamad u mom dvorištu. kad ne mogu bit ponosan na svoje. neka rade svoj posao i ostalo će doć. ja mislim da smo za većinu sranja sami sebi krivi.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Rujan 12, 2010, 12:41:41 »
  • 0
  • 0
  • A možda da se sazove konferencija za novinare,pa se popljuje sve i pokažu greške,čisto ono da se zna da smo i mi tu negdje,te da se pojavimo u medijima, i pokažemo da nas se krade.Naravno da se pozovi i pisani mediji,te 3 nacionalne kuće.Mi nemamo u upravi tipa sa mudima,i to je veliki problem....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4 u: Rujan 12, 2010, 14:27:29 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "girica"
    A možda da se sazove konferencija za novinare,pa se popljuje sve i pokažu greške,èisto ono da se zna da smo i mi tu negdje,te da se pojavimo u medijima, i pokažemo da nas se krade.Naravno da se pozovi i pisani mediji,te 3 nacionalne kuæe.Mi nemamo u upravi tipa sa mudima,i to je veliki problem....

Nema kruha, doci ce ti samo Orlando i Vraniæ, a ostali se neæe ni pojavit??

HTV??!! Moš mislit, puca im kita.....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline armadazapad

• Pionir
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Rujan 12, 2010, 14:37:36 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hacker-ri"
    jedina sansa je fifa i uefa, a kako staro *** zna kome bit prijatelj on je to vec sredio...
    mislim da trazenje supervizora i ostalo kosta, ali treba dignut glas protiv ovakvih situacija, treba spomenut pa neka ostane u arhivi...
    Nevjerojatno je da osumnjiceni sudac za namjestanje i dalje sudi utakmicu a drugi osumnjiceni i dalje ima funkciju...
    to se nece nikad dokazat jer dokazi su slabi ili ih nema, trebao bi osobno netko svjedocit kako je to u igri ali onda zna sta moze ocekivat.
    Da im se to dokaze, onda bi mogli pricat, ovako nema od toga nista, od 2-3 situacije, nekoliko sumnjivih zaleda (svi znamo kako dale igra "liniju"), i crvenog laktom u glavu (iako prije toga nije dao 2 crvena za istu stvar), nemozemo pricat...
    talijani znaju to, treba njih pitat, ali prvo nekolicina treba iskocit, sto sigurno nikad nece

Èega? Supervizora? Da zovemo Širkana, Djedoviæa, Brlekoviæa ili sliène da kontroliraju svoje pulene??? Pa nama bi onda trebali supervizori koji æe kontrolirati supervizore....
    Nema kruha još dugo u ovoj našoj još uvijek "fudbalskoj" organizaciji, neka se fudbaleri ne uvrijede...
    Jedna info, vezana uz ovu mafiju koja vodi savez.... Osobno sam prisustvovao testiranju sudaca u toku tjedna na Kantridi, gdje su bili prisutni svi top mafijaši iz organizacije sudaca (Širiæ, Djedoviæ, dragi nam Šupraha). Osjeèani prolaze  testiranja uz jedva 50% istrèanih normi, ostatak se tjera bez nikakvog razloga, bez da su uopæe pali na testiranju!!! I normalno da su se ljudi bunili, bilo je i prijetnji prema toj mafija eliti.... Ali nitko im ništa ne može, za sve provizije koje takvi poberu  kada im njihovi puleni kroje prvenstva vec godinama....
    Nemogu ja tu ništa, samo se nadam da æe im se kad-tad sve to vratit....

I još nešto, èestitke Tovarima za juèerašnju poruku Markoviæu & Co.!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od armadazapad »
    La toronjera e grande e bella...

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    (Nema naslova)
    « Odgovori #6 u: Rujan 12, 2010, 15:37:20 »
  • 0
  • 0
  • supervizor od uefe, koštalo bi nas al bi stvari MOŽDA krenule na bolje.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od uvijek_rijeka »

Offline Bred

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #7 u: Rujan 12, 2010, 16:09:54 »
  • 0
  • 0
  • ma kakav supervizor od UEFA-e, pa Platini i Markovic su zajedno u lozi gledali Latvija - Hrvatska...

Rijeka i kao grad i kao klub ima apsolutno i potpuno beznacajan utjecaj na bilo sta u ovoj drzavi, cak i kad je rijec o stvarima iz vlastitog dvorista tako da je trud uzalud po meni sto ne znaci da treba sutiti, ali tesko je kad nema pomaka, dapace iz sezone u sezonu je sve gore...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Bred »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8 u: Rujan 12, 2010, 17:01:08 »
  • 0
  • 0
  • UEFA je organizacija kojoj je jedini interes lova lova lova, baš ih jako sekira kakvo je suđenje u tamo nekoj Hrvatskoj. Uostalom, prepuštanje istrage o Mamiću u ruke Markovića je primjer lakrdije kakav ne pamtim već odavno, zato molim vas nemojte zazivati UEFA-u.

Pitate što se da napraviti? Moje je mišljenje već jako dugo godina da ćemo napraviti prvi korak naprijed tek onda kada se u srednje-malim klubovima probudi ponos, koji je zasad zakopan duboko pod naslagama kojekakvih privatnih, pa i političkih interesa. I kada ti isti klubovi stvore zajedničku frontu s ciljem da se zbaci tiranija HNS-a i sudačke organizacije koji su upregnuti u kola dvaju najhrvatskijih klubova. Ili, s obzirom da živimo u kapitalizmu koji ismijava idealiste i vjeruje samo u profit, možemo reći i ovako: kada klubovi budu privatni i vlasnici tih klubova shvate da su im rezultat, a posljedično i prihodi, vrijednost igrača i sve drugo, uvijek prepolovljeni zbog gore navedenih faktora. I kada više ne budu željeli igrati takvu igru. A kada će i hoće li doći do toga?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline FOF

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9 u: Rujan 12, 2010, 17:54:49 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    UEFA je organizacija kojoj je jedini interes lova lova lova, baš ih jako sekira kakvo je suðenje u tamo nekoj Hrvatskoj. Uostalom, prepuštanje istrage o Mamiæu u ruke Markoviæa je primjer lakrdije kakav ne pamtim veæ odavno, zato molim vas nemojte zazivati UEFA-u.

Pitate što se da napraviti? Moje je mišljenje veæ jako dugo godina da æemo napraviti prvi korak naprijed tek onda kada se u srednje-malim klubovima probudi ponos, koji je zasad zakopan duboko pod naslagama kojekakvih privatnih, pa i politièkih interesa. I kada ti isti klubovi stvore zajednièku frontu s ciljem da se zbaci tiranija HNS-a i sudaèke organizacije koji su upregnuti u kola dvaju najhrvatskijih klubova. Ili, s obzirom da živimo u kapitalizmu koji ismijava idealiste i vjeruje samo u profit, možemo reæi i ovako: kada klubovi budu privatni i vlasnici tih klubova shvate da su im rezultat, a posljedièno i prihodi, vrijednost igraèa i sve drugo, uvijek prepolovljeni zbog gore navedenih faktora. I kada više ne budu željeli igrati takvu igru. A kada æe i hoæe li doæi do toga?

rješenje su privatizacija ili amaterizacija lige. jedino što mi možemo napraviti bez obzira na odluke HNS-a je napuštanje lige ili prelazak u niži rang natjecanja ali nisam siguran koliko bi to navijaèa podržalo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FOF »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #10 u: Rujan 12, 2010, 18:05:40 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "FOF"
    rješenje su privatizacija ili amaterizacija lige. jedino što mi možemo napraviti bez obzira na odluke HNS-a je napuštanje lige ili prelazak u niži rang natjecanja ali nisam siguran koliko bi to navijača podržalo.

U niži rang ne možeš prijeći samovoljno, a i to bi bio autogol jer koji je smisao pobjeći od sudaca u 3.HNL? Istupanje iz lige je nešto sasvim drugo i ozbiljnije i kad bih razmišljao o drastičnim koracima odlučio bih se za to. Baš me zanima da li bi se ostali klubovi mogli samo tako praviti da se ništa nije dogodilo.

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #11 u: Rujan 12, 2010, 18:10:02 »
  • 0
  • 0
  • ste citali orlandov komentar u sportplusu..pise da je kontrolor suðenja ili tako nes daltonist!!! toliko o tome..
    ja se iskreno nadam da ce nas predsjednik dignuti glas nakon onog jucer
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline FOF

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #12 u: Rujan 12, 2010, 18:37:49 »
  • 0
  • 0
    Citat: "FOF"
    rješenje su privatizacija ili amaterizacija lige. jedino što mi možemo napraviti bez obzira na odluke HNS-a je napuštanje lige ili prelazak u niži rang natjecanja ali nisam siguran koliko bi to navijaèa podržalo.

U niži rang ne možeš prijeæi samovoljno, a i to bi bio autogol jer koji je smisao pobjeæi od sudaca u 3.HNL? Istupanje iz lige je nešto sasvim drugo i ozbiljnije i kad bih razmišljao o drastiènim koracima odluèio bih se za to. Baš me zanima da li bi se ostali klubovi mogli samo tako praviti da se ništa nije dogodilo.

slažem se samo iza takvog neèeg treba stati i klub i grad. zamisli scenarij da grad odustane od sufinanciranja profesionalnog pogona i lovu usmjeri u dovoðenje par atraktivnijih ekipa godišnje na kantridu pa umjesto lige igramo turnire i  revijalne utakmice. mislim da bi kantrida bila popunjenija nego na ovom æumezu od lige  :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od FOF »

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #13 u: Rujan 12, 2010, 20:29:36 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "FOF"
    slažem se samo iza takvog nečeg treba stati i klub i grad. zamisli scenarij da grad odustane od sufinanciranja profesionalnog pogona i lovu usmjeri u dovođenje par atraktivnijih ekipa godišnje na kantridu pa umjesto lige igramo turnire i  revijalne utakmice. mislim da bi kantrida bila popunjenija nego na ovom ćumezu od lige  :wink:

Mislim da ništa ne može zamijeniti natjecateljski nogomet, svaka čast atraktivnim prijateljskim utakmicama.

Offline zdene

• Junior
      • http://feel4sport.com/hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #14 u: Rujan 12, 2010, 21:02:01 »
  • 0
  • 0
    Citat: "FOF"
    slažem se samo iza takvog nečeg treba stati i klub i grad. zamisli scenarij da grad odustane od sufinanciranja profesionalnog pogona i lovu usmjeri u dovođenje par atraktivnijih ekipa godišnje na kantridu pa umjesto lige igramo turnire i  revijalne utakmice. mislim da bi kantrida bila popunjenija nego na ovom ćumezu od lige  :wink:

Mislim da ništa ne može zamijeniti natjecateljski nogomet, svaka čast atraktivnim prijateljskim utakmicama.

osnovati neku drugu ligašku organizaciju i povući sve klubove, pa neka dinamo i hajduk igraju svoju ligu u svom hns-u
    (jeli to uopće moguće?)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zdene »
    Soudani? Dobar igrač, naravno, ali ja sam igrač Rijeke, neka on razmišlja o meni - kaže Bertoša