• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: UHICEN I NAS BIVSI PRESIDENTE  (Prikazano: 8094 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #15 u: Prosinac 15, 2010, 14:07:22 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "igorino"
    Citat: "DIONIZ"
    Citat: "bad2bone"
    Za tu pizdu je bilo pitanje vremena kad ce u prdekanu, samo sto je tu bilo puno pristalica lika i djela Jeza, ko sto po dalmaciji za Sanadera, sada su otvorili ci jer taj lik je uvijek bio mutan.
    Šta to mene boli briga kakav je on privatno kada je on za Rijeku radio dobro? :roll:
    U njegovo vrijeme klub je bio dosta solidno oragniziran,a imao je i utjecaja pa nas se nije ni kralo toliko kao sada,Mamiæa se potjeralo na istok,a ovi sada mu svi ližu dupe.

DIONIZ opet pricas pizdarije i to VELIKE. Sta je on to dobro donio Rijeci. Presidente postavljen po politickom dekretu, ispalio silnu lovu na skupa pojacanja od kojih je samo Vuga opravdao ulozen novac, bahatio se i razbacivao parama, zbrisao cim je vidio da gub politicku podrsku, od svoje love koje ima na lopate nije ulozio gotovo nista. Znam reci ces dva kupa su osvojeni. Je ta dva kupa cemo placati iducih 26 godina zahvaljujuci PRESIDENTEU. Kralo nas se i prije i tada i danas a sadasnja situacija cisto pokazuje njegovu percepciju biznisa i dugorocne planove. HVALA JEZ ali NISI TREBAO
    Zapravo me jako zanima kako æemo mi to plaæati 2 kupa,pa zar je on pokrao lovu u klubu,napravio nam dugove ili na što se odnosi ta tvoja opservacija?? Pa nije ježiæ kriv šta je nestalo love,doik je bio on bilo je i love.
    Dakle,osvojili smo dva kupa,borili se za visoke pozicije u prvenstvu,igrali odlièan nogomet.
    Nije samo Vugrinec,a Erceg,Šariæ,Novakoviæ,Lerant,zapravo mu je jednini pravi skupi promašaj bio Šafariæ.
    Kako je postavljen,kako se bahatio,rfazbacivao parama itd se mene kao navijaèa ne tièe.. Na koncu se broji rezultata šta ne :?:  A u njegove vrijeme imali smo najbolje rezultate. Broji se retzultat i bilanca na kraju godine,nekako se ne sijeæam da smo za njegove vladavine imali velike minuse kao sada,da smo morali pošto poto prodat najboljeg igraèa da klub nebi bankrotirao.
    Ponovit æu,kakav je on privatno me ne zanima,mafija vlada u svim klubovima,pa tako ni jež nije bio drukèiji,ali Rijeci kao klubu pisao se rezultat,ja sam se veselio na tribinama,putovao na gostovanje na kojem je bilo 4000 rijeèana,slavio kupove na korzu,gledao preljepe poteze ercega i Vugrinca,drugo me ne zanima.
    Dakle,ostajem pri svome,a tebi dajem za pravo da možda više uživaš u vladavini ovih jadnika sada :-&
    I još jedno pitanje? Šta je po tebi loše to šta je zbrisao kada je vidio da nema politièku podršku :?:  Pa èovijek je postupio najmoralnije šta je tada mogao. Ako nemaš politièku podršku nemožeš vodit klub iz HNLa,barem ne klub koji oèekuje visoke rezultate. Ako nisi politièki utjecajan nemaš šanse dobit ni mrvice od mafije koja vodi naš nogomet.
    E kad bi barem ovi  bili kao Ježiæ šta se toga tièe,pa da lijepo shvate da Rijeku vodit ne mogu jer nemaju politièko zaleðe,utjecaje i moæ.
    « Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2010, 14:17:34 od DIONIZ »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #16 u: Prosinac 15, 2010, 14:12:10 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "RiJeKa"
    ne serendajte bezveze...da nije bilo jezica neki trofej bi osvojili na pesu ili Football manageru...to što je novac bio prljav koga briga..kao da su dinamovi i hajdukovi naslovi osvojeni posteno s novcem kojeg su mamic i ekipa posteno zaradili...
    mi smo fakat cudni i navijaci i narod...
    kad mamic ukrade, onda je to za osudu, sram ga bilo, ***, dubre, kreten, smrad bosanski itd itd

ali kad postoje velike vjerojatnosti da smo i mi dosli do kupa na slican nacin onda je to raj, koga briga, sta me boli, pa neka smo, pa sta itd itd

a sad ce pocet brojanje krvnih zrnaca koliko je to hajduk i dinamo kupio prvenstva i kupova koliko mi...
    ali lopov je lopov, krada je krada, pa bila ona jednom ili 10 puta
    Èekaj,na što se odnosi ovo ukrade? Je li ježiæ stvarno ukrao kup jer to piše index?
    Koliko ja znam Ježiæ nije vodio našu ligu kao šta to sada radi Mamiæ,nije imao tu moæ da cijelu ligu drži u malom prstu,da ima svoj drugi klub u prvoj HNL,da sudjeluje u odabiru sudaca itd..
    Ne sijeæam se da su se iz protivnièkih tabora bunili kako suðenje ide na korist rijeke.
    « Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2010, 17:50:19 od DIONIZ »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #17 u: Prosinac 15, 2010, 16:24:29 »
  • 0
  • 0
  • Ima jedna druga stvar, obzirom da se Ježić nogama i rukama borio da na čelo kluba poslije njega dođu "podobni" ljudi (IVF, Turčić), postavlja se pitanje koji quratz sadašnji presidente uopće radi na čelu kluba. Sam nema novaca, priznaje da ih namaći ne može, ima samo probleme i dubioze, a dokazao je da su mu i trgovačke sposobnosti nikakve.

Pa čemu onda daljnje mučenje, neka završi više Ježićeva era, Jež će ostati zapamćen kao predsjednik koji je donio dva Kupa i nadu da se može ravnopravno igrati s bratijom iz Zagreba i Splita, ali vrč ide na vodu dok se ne razbije.

Čini mi se da je i unutar kluba vrijeme za nove vjetrove, siguran sam da ima ekipe koja bi se uhvatila posla kvalitetnije od sadašnje garniture.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline sax

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #18 u: Prosinac 15, 2010, 17:47:36 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "joy_division"
    ....postavlja se pitanje koji quratz sadašnji presidente uopće radi na čelu kluba. Sam nema novaca, priznaje da ih namaći ne može, ima samo probleme i dubioze, a dokazao je da su mu i trgovačke sposobnosti nikakve.
    .

Tamo je jer su mu rekli da mora odraditi svoju dionicu.  Jedino tako njegova firma će odraditi svoju dionicu!

Jasno?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sax »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #19 u: Prosinac 15, 2010, 21:04:53 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "sax"
    Jasno?

Jasno. :lol:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #20 u: Prosinac 15, 2010, 21:15:27 »
  • 0
  • 0
  • Kakve gluposti necu ovdje procitati.. kup osvojen prljavo? Jel prljavo pobijedjen i Hajduk '06 u polufinalu kad je ono djubre Siric svirao nepostojeci penal za njih, pravdajuci se "trodimenzionalnom slikom"? Ili svi imaju pamcenje zlatne ribice? Ako je ikome ista poklonjeno, nama nije nista i ako na ikoju stvar u ovom jadnom klubu mogu biti ponosan, onda je to ta.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »

Offline pešekan

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #21 u: Prosinac 15, 2010, 22:47:33 »
  • 0
  • 0
  • koliko god ja ne volio ježa, ne mogu se složiti sa nekim ko obezvređuje dva trofeja.
    treba odvojiti osobu od kluba. za 30 godina ću se sjećati kriminalca od predsjednika i dva kupa. svi su na kantridi prolazni. ko se sad sjeća ananasa i brata mu, kako se ono zove?

ne može me zadužiti čovjek koji je u zatvoru i za kojeg mislim da je trebao napraviti puno više u datoj mu situaciji. bilo bi to ravno prodaji guzice u ovom slučaju.

BTW svaki dinamovac itekako broji prvenstva osvojena pod imenom croatia.

8)  8)  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od pešekan »

Offline bad2bone

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #22 u: Prosinac 24, 2010, 15:18:07 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Citat: "igorino"
    Citat: "DIONIZ"
    Citat: "bad2bone"
    Za tu pizdu je bilo pitanje vremena kad ce u prdekanu, samo sto je tu bilo puno pristalica lika i djela Jeza, ko sto po dalmaciji za Sanadera, sada su otvorili ci jer taj lik je uvijek bio mutan.
    Šta to mene boli briga kakav je on privatno kada je on za Rijeku radio dobro? :roll:
    U njegovo vrijeme klub je bio dosta solidno oragniziran,a imao je i utjecaja pa nas se nije ni kralo toliko kao sada,Mamiæa se potjeralo na istok,a ovi sada mu svi ližu dupe.

DIONIZ opet pricas pizdarije i to VELIKE. Sta je on to dobro donio Rijeci. Presidente postavljen po politickom dekretu, ispalio silnu lovu na skupa pojacanja od kojih je samo Vuga opravdao ulozen novac, bahatio se i razbacivao parama, zbrisao cim je vidio da gub politicku podrsku, od svoje love koje ima na lopate nije ulozio gotovo nista. Znam reci ces dva kupa su osvojeni. Je ta dva kupa cemo placati iducih 26 godina zahvaljujuci PRESIDENTEU. Kralo nas se i prije i tada i danas a sadasnja situacija cisto pokazuje njegovu percepciju biznisa i dugorocne planove. HVALA JEZ ali NISI TREBAO
    Zapravo me jako zanima kako æemo mi to plaæati 2 kupa,pa zar je on pokrao lovu u klubu,napravio nam dugove ili na što se odnosi ta tvoja opservacija?? Pa nije ježiæ kriv šta je nestalo love,doik je bio on bilo je i love.
    Dakle,osvojili smo dva kupa,borili se za visoke pozicije u prvenstvu,igrali odlièan nogomet.
    Nije samo Vugrinec,a Erceg,Šariæ,Novakoviæ,Lerant,zapravo mu je jednini pravi skupi promašaj bio Šafariæ.
    Kako je postavljen,kako se bahatio,rfazbacivao parama itd se mene kao navijaèa ne tièe.. Na koncu se broji rezultata šta ne :?:  A u njegove vrijeme imali smo najbolje rezultate. Broji se retzultat i bilanca na kraju godine,nekako se ne sijeæam da smo za njegove vladavine imali velike minuse kao sada,da smo morali pošto poto prodat najboljeg igraèa da klub nebi bankrotirao.
    Ponovit æu,kakav je on privatno me ne zanima,mafija vlada u svim klubovima,pa tako ni jež nije bio drukèiji,ali Rijeci kao klubu pisao se rezultat,ja sam se veselio na tribinama,putovao na gostovanje na kojem je bilo 4000 rijeèana,slavio kupove na korzu,gledao preljepe poteze ercega i Vugrinca,drugo me ne zanima.
    Dakle,ostajem pri svome,a tebi dajem za pravo da možda više uživaš u vladavini ovih jadnika sada :-&
    I još jedno pitanje? Šta je po tebi loše to šta je zbrisao kada je vidio da nema politièku podršku :?:  Pa èovijek je postupio najmoralnije šta je tada mogao. Ako nemaš politièku podršku nemožeš vodit klub iz HNLa,barem ne klub koji oèekuje visoke rezultate. Ako nisi politièki utjecajan nemaš šanse dobit ni mrvice od mafije koja vodi naš nogomet.
    E kad bi barem ovi  bili kao Ježiæ šta se toga tièe,pa da lijepo shvate da Rijeku vodit ne mogu jer nemaju politièko zaleðe,utjecaje i moæ.

Kao prvo nemojte trabunjati o bilancama i prihodima i profitu, jer to nitko od vas nije vidio niti nece, a vi idete na povjerenje od covjeka koji je od postenja sad u Remetincu.....
    Naravno, svi se love 2 kupa i sl. i prije njega je Rijeka osvojila kup i to u puno tezoj ligi,  a zbog tih jezicevih kupova danas placamo cijenu.
    I ja se mogu zaduziti kod Hypa i onda kupovati Vugrinca i kompaniju, e a kad dodje vrijeme za vracat pare onda pobjec i stavit tamo nekog Turcica koji nema veze di je.....
    To je upravo u njegovom stilu kao sto Novi List placa kredite od Diokija, oprostite al za mene je i Novi List rijecki identitet kao NK Rijeka a ponasa se kao prcije.
    Jednostavno tu nema opravdanja jer ja necu prodat svoju guzicu da bi nekom purgeru rekao da smo i mi osvojili kup, j... mi se za njih.
    Sve ovo sto vi pisete bi bilo ok da je Jezic bio prava faca pa lijepo KUPIO NK Rijeku pa brate radi sta hoces, e al ipak on nije bio takva faca.
    Prije nego sto pocnete odgovarati molio bih vas koji stujete njegov lik da mi odgovorite na jednostavno pitanje:

Tko je Robert Jezic i odakle je dosao i gdje je stekao bogatstvo? Da mu nije Blake Carrington dao malo....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bad2bone »
    .: Easy Come, Easy Go :.

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #23 u: Prosinac 29, 2010, 23:15:30 »
  • 0
  • 0
  • Bad2bone, shvaćam neke od tvojih izjava, ali cijeli smisao mi izmiče. Da li ti naše osvajanje 2 kupa svrstavaš u istu kategoriju kao npr. sve trofeje Dinama koji su, osim evidentne igračke premoći, osvajani uz organiziranu kontrolu sudačke organizacije, kao i ponekog prijateljskog kluba? Jesmo li sa Ježićem bili na tom nivou?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #24 u: Veljača 04, 2011, 09:16:30 »
  • 0
  • 0
  • Šta je ovim našim bivšim predsjednicima.Sve "poštenjačine"

http://www.rijekadanas.com/franciskovic ... siguranju/
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline standby

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #25 u: Veljača 04, 2011, 10:13:58 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "girica"
    Šta je ovim našim bivšim predsjednicima.Sve "poštenjačine"

http://www.rijekadanas.com/franciskovic ... siguranju/

Ma sve je to oke.. Pravi adezeovci..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od standby »

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #26 u: Srpanj 22, 2011, 15:03:09 »
  • 0
  • 0
  • kad je već tu rijeć o Gazdi Ježu.
    Danas je USKOK posjetio Novi List
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #27 u: Srpanj 22, 2011, 15:05:36 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Duella©"
    kad je veæ tu rijeæ o Gazdi Ježu.
    Danas je USKOK posjetio Novi List

od uhicenja vec nekoliko puta su bili "nutra"
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline Duella©

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #28 u: Srpanj 22, 2011, 15:07:07 »
  • 0
  • 0
  • ok  8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Duella© »