• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK Rijeka 2011/2012  (Prikazano: 74900 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
HNK Rijeka 2011/2012
« u: Ožujak 09, 2011, 01:28:36 »
  • 0
  • 0
  • Dosta je bilo monotonije i negativnosti,ajmo skupiti glavice i maštati o našem klubu sa svijetlom i lijepom buduènošæu. Gadi mi se više cijela ova sezona toliko da pokušavam èim manje èitati postove nakon svake odigrane utakmice,a u lijepo sijeæanju mi ostaje onaj 1. dio prvenstva. Ova sezona je ipak po neèemu specifièna,ostat æe zapamæena po "ajme meni nije mi dobro" ,pobjedi na maksimiru i najboljem otvaranju prvenstva u povijesti našeg kluba.
    Teško da æemo više imat prilike za pohvale do kraja ove sezone,pa umjesto da stalno kritiziramo neka ovaj topic bude još jedan "ja æu budan sanjati". :wink:
    Ne mislim da æemo sljedeæe sezone biti prvaci,ali èisto da se malo popravi raspoloženje na samom forumu,ovdje možemo pisati bajke u vezi našeg kluba. Pa evo jedna kakve se nebi posramio ni H.C. Andersen. :wink:
    Ja æu vjerovat Sandru kao velikom navijaèu Rijeke i poznavatelju našeg novog predsjednika,vjerovat æu da smo dobili pravog èovijeka koji zna posao. Mada sam od samog poèetka bio skeptièan i mislio sam da smo dobili još jdnog Turèiæa ili Franèiškoviæa,ovaj put vjerovat æu u nešto drugaèije,možda snaga misli uèini svoje :idea:  8-[  
    Dakle,uzmimo pretposstavku da "International Container Terminal Services" uloži nekakav kapital u naš klub,da naš predsjednik izmudruje još toliko(valjda ima nekakvih poznanstva i utjecaja,zašto je inaèe prihvatio zahtjveno mjesto predjsednika potonulog broda?),nešto da i Vojko kada je veæ njegov namjesnik sada na èelu kluba i napokon klub poène barem isplaæivati plaæe. I to je dobar poèetak.
    Zatim sljedi onaj sportski dio,nama navijaèima puno bitniji i važniji.
    Nadajmo se da æe skorija dobiti upute/odobrenje/muda da naponon poène stvarati ekipu za sljedeæu sezonu,a ne da pokušava popraviti ovu koja je odavno izgubljena i nepopravljiva.
    Nadam se da æe se isprobati ovih 5-6 mladih nadarenih igraèa i da æe dobiti priliku u kontinuitetu i da æe od toga isplivati barem 3 koja valjaju za iduæu sezonu.
    Koliko god ja mislim da je Ðaloviæ više nego dobar igraè nasprema ostalima u ovoj sadašnjoj Rijeci,drago mi je da je otišao,jer ga sljedeæe sezone ionako nebi gledali na kantridi,a kao šta sam veæ spomeuo bitno je graditi ekipu za ono šta sljedi.
    Pa gledam malo i naša p"potencijalna bajkovita" pojaèanja koja æe na ljeto najvjerojatnije imat slobodne papire,a u svakom nromalnom klubu trebala bi biti praksa da se vraæa odbjegle sinove.
    Prvo šta mi pada na pamet je Antun Dunkoviæ-odlaskom Štroka izgubit æemo na kreaciji,a Dunkoviæ u Mechelenu proživljava svoje najbolje godine,ponovnu mladost. Èovijek ima 29 godina,glavni je igraè tamo. Imao sam ga priliku gledati i na sport klubu,ostao sam ugodno izneneaðen sa njegovim izvedbama.
    Drugi igraè je Dario Kneževiæ-On sa svojih 30 godina i 100tinjak operacija teško da æe dobrit novi ugovor,možda bi se uz dobru volju htio vratiti doma. Samo neka se pokažu mali napretci i nada da æe biti bolje financijsko stanje i možda ni to nije nemoguæe.
    Treæi je Igor Budan,31 godina,ugovor mu istièe na ljeto,od Apalerma sigurno neæe dobit novi,a mislim da ga ni Cesena neæe htjet u svojim redovima pošto je cijelu sezonu na klupi,a èesto je bio i ozlijeðen.

Pa zamislimo ekipu koja bi vratila publiku na kantridu,koja bi usadila opet malo sporta u naš grad,sa domaæim igraèima koje se toliko èesto priziva,sa trenerom kojeg Rijeèka publika uglavnom voli,i sa upravom koja je dobro startala,a sada znamo i da je naš predsjednik veliki navijaè Rijeke.
    Pa recimo ovako,rješimo se Budicina,Landeke,Štroka,Križmana,Gerca,Bakoviæa,Vukmana...Dovedemo navedenu trojicu igraèa plus afirmiramo ove mlaðe nade(barem 2-3 da iskrsnu),pa recimo da nam ekipa izgleda ovako nekako:

------------------------------------Lisjak
    Miloš---------------------Kneževiæ---------------Datkoviæ--------Èaval(mršiæ)

--------------------------------Kreilach
      ----------------dunkoviæ------------------pojaèanje

-------------------------------Èulina

--------------------Ðurišiæ----------------Budan

Spoj mladosti i iskustva,šampioni 8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od DIONIZ »

Offline sens1

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #1 u: Ožujak 09, 2011, 03:01:15 »
  • 0
  • 0
  • Ne mogu, ne mogu jos jednom citat usred sezone topic o iducoj sezoni u kojem se svaki put zvacu jedno te iste fraze, kliseji, naivnost itd.

edit:
    Ajde, kul da se bar netko konacno sjetio Dunkovica.

edit II:
    Nitko od njih nece doci. Pogotovo ne Budan i Knezevic. Em su jos dovoljno mladi, pogotovo za Serie A standarde, em imaju ponude za cijelu Serie B i dio Serie A na stolu, a da ne pricamo o tome kako imaju prakticki carte blanche za jake kluboce iz Ukrajine i Rusije koji ih pokusavaju dovesti vec sezonama, a placaju puno vise od njihovih sadasnjih poslodavaca, a kamo li nas.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od sens1 »
    Ima l\' vode, jarane?

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #2 u: Ožujak 09, 2011, 07:03:13 »
  • 0
  • 0
  • Evo i ja sam jutros uzeo dva bonkosa i baš sam high. :D Dioniz, dobar pokušaj. :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #3 u: Ožujak 09, 2011, 11:05:02 »
  • 0
  • 0
  • A šta æemo onda komentirat svaku iduæu utakmicu i pljuvat po svemu i svaèemu. Bolje malo pmaštati i pisati bajke nego živcirat se bzvz.  Naravno da se neæe ovo ni približno posložit kako sam napiso,ali sens neda se ni meni,BAŠ mi se neda više èitat o ovoj sezoni,o kriminalnim igrama,o besparici,o tome kako æemo dobit petardu u sljedeæoj utakmici,o balerinama koji se još brane po novinama i slièno..
    Èovijek bez mašte vjeèito je nesretan :wink:
    Šta se mene tièe nemojte ni otvarat topic za sljedeæu utakmicu,jer æe se u tom topicu samo ponavljat uvrede na raèun igraèa,tjeranje igraèa,ili æe oni malo manje nervozni jednostavno napisat da "za igru nemaju komentara".
    sens,u svbakom sluèaju je bolje da èitamo jednoteiste nade u svijetlu buduænost,mada su one neutemeljene,nego svaki dan èitat hrpu uvreda i pesimistiènih tonova na forumu.
    Ja æu nastavit u svom tonu,pa taman vi mislili da sam lud :wink:
    Evo Karlovac se raspadas,zašto ne vrebat Primorca,trebat æe nam napadaè iduæu sezonu. Oni su ga vratili u formu,a kod nas eksplodira 8)

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #4 u: Ožujak 09, 2011, 14:12:43 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Evo Karlovac se raspadas,zašto ne vrebat Primorca,trebat će nam napadač iduću sezonu. Oni su ga vratili u formu,a kod nas eksplodira 8)

ti si stvarno pojeo koji bombon čim dovodiš Karla Primorca u kontekst sa pojmom "napadač"
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #5 u: Ožujak 09, 2011, 14:16:25 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "weser"
    Citat: "DIONIZ"
    Evo Karlovac se raspadas,zašto ne vrebat Primorca,trebat æe nam napadaè iduæu sezonu. Oni su ga vratili u formu,a kod nas eksplodira 8)

ti si stvarno pojeo koji bombon èim dovodiš Karla Primorca u kontekst sa pojmom "napadaè"
    A on je šta? Stoper?
    Nekom se sviða,nekome ne,ja samo znam da æe nam trebat napadaè jer napadaèa za iduæu sezonu nemamo,ako se ne raèuna Gerc koji je veæ 10 godina nije odigrao utakmicu,ili pak mali dprgavi dinamovac pilèiæ koji nije ni za Opatiju. Napiši ti onda boljeg napadaèa u HNL-u :roll:

Offline girica

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #6 u: Ožujak 09, 2011, 14:21:17 »
  • 0
  • 0
  • Da,ali ti si pisao o popravljanju atmosfere na forumu i nekim boljim danima,sanjanju boljih dana za klub i onda spomeneš Primorca kao pojačanje ](*,)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od girica »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline ARMADA87

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #7 u: Ožujak 09, 2011, 14:39:46 »
  • 0
  • 0
  • Transfer napadača Radomira Đalovića iz HNK Rijeke u redove ruskog nogometnog prvoligaša Amkara iz Perma ušao je u završnu fazu.

Crnogorski je napadač danas u Moskvi prošao liječnički pregled i dogovorio sve uvjete svog novog ugovora. Predstoje pregovori dvaju klubova jer ponudu Amkara u iznosu od 220 000 € držimo premalom i pokušat ćemo sutra povećati taj iznos.

Iz tog razloga se sve skupa odužilo, kaže direktor riječkog nogometnog prvoligaša Mario Rubeša.

Prijelazni rok u Rusiji završava u četvrtak 10. ožujka.

:)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA87 »
    ARMADA KIRCI
    Kad te neko pita,koja je to boja,ti mu reci boja,MAJSTORA SA MORA!
    Zadar-Rijeka 4:4 11.9.2011.

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #8 u: Ožujak 09, 2011, 15:09:59 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "DIONIZ"
    Citat: "weser"
    Evo Karlovac se raspadas,zašto ne vrebat Primorca,trebat će nam napadač iduću sezonu. Oni su ga vratili u formu,a kod nas eksplodira 8)

ti si stvarno pojeo koji bombon čim dovodiš Karla Primorca u kontekst sa pojmom "napadač"
    A on je šta? Stoper?
    Nekom se sviđa,nekome ne,ja samo znam da će nam trebat napadač jer napadača za iduću sezonu nemamo,ako se ne računa Gerc koji je već 10 godina nije odigrao utakmicu,ili pak mali dprgavi dinamovac pilčić koji nije ni za Opatiju. Napiši ti onda boljeg napadača u HNL-u :roll:

pogledaj malo statistiku Karla Primorca u HNLu, taj ne garantira 5 golova po sezoni svojim "kvalitetama".. a nama treba 10-15 da bi bili konkurentni (po mogućnosti dvojica takva)

Kresinger, Šehić, Santini iz Zadra, Ljubojević.. a ako smo već osuđeni na te poluigrače sa strane, onda bar možemo pogledat malo u regiju (3.HNL) gdje imaš isto igrača koji su domaći a dat će ti isto golova kao i zvijezda Primorac.. to ti garantiram
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline standby

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #9 u: Ožujak 09, 2011, 15:10:48 »
  • 0
  • 0
  • Ako uspiju navuc slucajno do 300k to ce bit strasan uspjeh uprave.. za onakvog telca te pare izbit nekom.. to je ravno cudu..
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od standby »

Offline ARMADA87

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #10 u: Ožujak 09, 2011, 17:04:57 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "weser"
    Citat: "weser"

A on je šta? Stoper?
    Nekom se sviđa,nekome ne,ja samo znam da će nam trebat napadač jer napadača za iduću sezonu nemamo,ako se ne računa Gerc koji je već 10 godina nije odigrao utakmicu,ili pak mali dprgavi dinamovac pilčić koji nije ni za Opatiju. Napiši ti onda boljeg napadača u HNL-u :roll:
    pogledaj malo statistiku Karla Primorca u HNLu, taj ne garantira 5 golova po sezoni svojim "kvalitetama".. a nama treba 10-15 da bi bili konkurentni (po mogućnosti dvojica takva)

Kresinger, Šehić, Santini iz Zadra, Ljubojević.. a ako smo već osuđeni na te poluigrače sa strane, onda bar možemo pogledat malo u regiju (3.HNL) gdje imaš isto igrača koji su domaći a dat će ti isto golova kao i zvijezda Primorac.. to ti garantiram

na primjer,Brajković iz Crikvenice
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od ARMADA87 »
    ARMADA KIRCI
    Kad te neko pita,koja je to boja,ti mu reci boja,MAJSTORA SA MORA!
    Zadar-Rijeka 4:4 11.9.2011.

Online joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #11 u: Ožujak 09, 2011, 19:03:23 »
  • 0
  • 0
  • S istim izgledima da će nešto predvidjeti si mogao otvoriti i topic s naslovom "Rijeka u sezoni 2028/2029".

Jedino što je sigurno kod ovog kluba je da 2032. i 2033. osvajamo Kup. 8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline zdene

• Junior
      • http://feel4sport.com/hr
    (Nema naslova)
    « Odgovori #12 u: Ožujak 09, 2011, 21:31:17 »
  • 0
  • 0
  • opet ste otišli off topic......samo sretne misli ovdje!!!!
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od zdene »
    Soudani? Dobar igrač, naravno, ali ja sam igrač Rijeke, neka on razmišlja o meni - kaže Bertoša

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #13 u: Ožujak 09, 2011, 21:43:04 »
  • 0
  • 0
  • Evo sam da napišem Dionizu da moj jutrošnji post nije bio zlonamjeran, naprotiv (iako možda nije zvučalo tako). Don't worry be happy! 8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #14 u: Ožujak 09, 2011, 21:59:42 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "river"
    Evo sam da napišem Dionizu da moj jutrošnji post nije bio zlonamjeran, naprotiv (iako možda nije zvuèalo tako). Don't worry be happy! 8)
    S obzirom na gluposti koje sam napisao nebi se naljutio ni da si bio zlonamjeran :mrgreen:
    Ali jbg moramo nekako razbit monotoniju,veæ je nekako ljepše kada se spominju pojaèanja,finanncijska stabilizacija i vedrija buduænost :wink:
    « Zadnja izmjena: Ožujak 10, 2011, 13:04:56 od DIONIZ »