• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK Rijeka 2011/2012  (Prikazano: 74895 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
(Nema naslova)
« Odgovori #105 u: Travanj 07, 2011, 23:37:08 »
  • 0
  • 0
  • A zadnjih par postova je vezano uz temu HNK Rijeka 2011/2012? Što se baš svaka tema mora razvodniti?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od D2 »
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

21.05.2017. - Lovely jubbly!

Offline joy_division

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #106 u: Travanj 14, 2011, 23:40:34 »
  • 0
  • 0
  • Upravo sam pogledao Rijeka-Real iz '84 po ne znam koji put. Koju smo ekipu imali, a ni ta nije imala šanse postati prvak Jugoslavije.  ](*,)

Radmanović, Fegic, Desnica, koji igrači....  A Srećko Juričić na zadnjem veznom, Scoria bi samo trebao pokazivati tu utakmicu kao obaveznu lektiru svim sadašnjim i budućim veznjacima, profesor.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od joy_division »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #107 u: Travanj 15, 2011, 00:31:21 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "joy_division"
    Upravo sam pogledao Rijeka-Real iz '84 po ne znam koji put. Koju smo ekipu imali, a ni ta nije imala šanse postati prvak Jugoslavije.  ](*,)

Radmanoviæ, Fegic, Desnica, koji igraèi....  A Sreæko Jurièiæ na zadnjem veznom, Scoria bi samo trebao pokazivati tu utakmicu kao obaveznu lektiru svim sadašnjim i buduæim veznjacima, profesor.

to bi trebali gledati prije svakog treninga u svim uzrastima...
    ja bi cak ukinuo treninge, stavio bi utakmice sa hajdukom iz 99, i realom...
    ima jos koja za pokazat lijepog nogometa i stajanja na terenu...

ali kakav nogomet
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline RiJeKa

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #108 u: Travanj 17, 2011, 20:32:03 »
  • 0
  • 0
  • lisjak - svakako treba ostat..imao je par kikseva ali to je zanemarivo u odnosu na puno dobrih obrana i bodova koje smo osvojili zahvaljujuæi njemu

pelin - mislim da on u svakom slucaju ide ca...ako se ne varam branio je dvije kup utakmice i to je to..tesko je reci dal je dobar ili los, al u svakom slucaju nije nam potreban..imamo mlade reprezentativce raspora i slugu, a uz to i mance se vraca s posudbe...

ljuboviæ - mislim da ga je scoria veæ prekrižio

švrljuga - vjerojatno æe ostati..sve u svemu imao je prosjecnu sezonu i u svakom slucaju moze posluziti

èagalj - naš najpouzdaniji igraè u zadnje vrijeme, definitivno mora ostat osim ako ne dobije neku dobru ponudu pa da covijek nesto i zaradi

budicin - istice mu ugovor al mislim da ce ga scoria htjet zadrzat..moze ga koristit na svim mjestima u obrani, a uostalom on ga je svojevremeno i doveo

bakovic - kod scorie igra standardno, cak ispred budicina...vjerojatno nije skup tako da vjerojatno ostaje

datkovic - perspektiva..bit ce jos junior al malo po malo mora dobivat minutažu

èaval - nije odigrao nista cime bi zasluzio ostanak..ipak, domaci je igrac pa predviðam malo smanjenje ugovora i ostanak u momcadi kao alternativa za lijevi bok na kojeg cemo dovest nekoga ??

tadejevic - ->Pomorac

Vukman - definitivno nije pokazao sto zna i moze...odlazak uz uvjet da netko plati odstetu 100 milja..

landeka - vec je dugo ovdje i umjesto da je svake sezone sve bolji poceo je padat..po meni previse oscilira za igraca njegovog iskustva....ugovor mu istice - odlazak

Kreilach - nekako sam vise ocekivao od njega..vec ima dve sezone u nogama i mora preuzimati više odgovornosti...ostanak osim ako netko ne ponudi 500 milja...

rukavina - scoria ga ne šljivi ni 5%..na proljeæe nije bio niti u zapisniku.. definitivno otpisan

štrok - otisao mu je ðaloviæ, nisu mu dali da realiuzira transfer pa igra preko kurca..ako nece igrat nek ode..

živuliæ - mora dobit priliku da pokaze sto zna..

culina - ostanak...iduce sezone mora pokazat dal ima mogucnosti za nesto bolje od rijeke

stepcic - vjerojatno ostanak...ako se ne dovede neki kreator igre mogao bi zauzet strokovo mjesto..

zijler - nadam se da ce do kraja sezone dobit priliku da pokaze dal je za rijeku ili nije

ðurišiæ - razocarao u zadnje dvije tekme....treba dobro procijenit kod njega

bijelic - nije mogao pretrcat rendulica, pitanje je koliko doista moze

krizman - mislim da je on vec na putu za pulu

gerc - dugo je sjedio na klupi i kod niti jednog trenera nije igrao..ocito je problem u njemu..odlazak

pilcic - vjerojatno ce u iducih nekoliko sezona imat ulogu koju je do sada imao gerc
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od RiJeKa »

Offline eric75

• Morčić
    • **
    (Nema naslova)
    « Odgovori #109 u: Travanj 17, 2011, 23:02:01 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "joy_division"
    Upravo sam pogledao Rijeka-Real iz '84 po ne znam koji put. Koju smo ekipu imali, a ni ta nije imala šanse postati prvak Jugoslavije.  ](*,)

Radmanoviæ, Fegic, Desnica, koji igraèi....  A Sreæko Jurièiæ na zadnjem veznom, Scoria bi samo trebao pokazivati tu utakmicu kao obaveznu lektiru svim sadašnjim i buduæim veznjacima, profesor.

ali kakav nogomet

Kako , ne ta ekipa je igubila prvenstvo u zadnjih 3 kola. Ostali su ako se ne varam 2 boda iz prvaka.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #110 u: Travanj 18, 2011, 09:54:50 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "RiJeKa"
    ...

Potpisujem!
    Ali i dalje mi Štrok nije jasan. Pa tko mu je kriv ako sa 31 godinom igra u Rijeci? Ako misli da vrijedi koliko i Ðale, gadno se vara jer je Ðale tu i tamo zaigrao za repku.
    S druge strane,  baš se i nije pisalo o nekim mega ponudama za njega, a opet tko god bi ga vidio "iz vana" zakljuèio bi ono što veæ znaju i djeca u vrtiæu: igra do 75' i to je to. U nekoj jaèoj ligi bi vjerovatno izdržao do 40'.
    Nadam se da shvaæa da je njegov domet sada na razini nk zagreb, slaven, cibalija... Rijeka...
    Ako mu se neda, neka onda netko isplati za njega 200k u HNL-u i neka putuje.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline eric75

• Morčić
    • **
    Vuga
    « Odgovori #111 u: Travanj 18, 2011, 10:54:55 »
  • 0
  • 0
  • Najbolji je primjer Vugrinec, koliko bi bilo bodova i radosti više ovih sezona da je ostao kod nas. On je 3 klase iznad Štroka..tako je.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od eric75 »

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    (Nema naslova)
    « Odgovori #112 u: Travanj 25, 2011, 19:01:22 »
  • 0
  • 0
  • aj ovdje tipkajmo o šeicima, milijunima, omladinskom pogonu i svemu ostalom...
    :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od bottom »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

brziri

• Gost
    (Nema naslova)
    « Odgovori #113 u: Travanj 30, 2011, 12:32:08 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "eric75"
    Citat: "Hacker-ri"
    Citat: "joy_division"

Radmanović, Fegic, Desnica, koji igrači....  A Srećko Juričić na zadnjem veznom, Scoria bi samo trebao pokazivati tu utakmicu kao obaveznu lektiru svim sadašnjim i budućim veznjacima, profesor.

ali kakav nogomet

Kako , ne ta ekipa je igubila prvenstvo u zadnjih 3 kola. Ostali su ako se ne varam 2 boda iz prvaka.

a koga ostaviti kad sadašnji prosječni igrač rijeke ima tehniku Johana Smitha, pregled igre Stevia Wondera, a kondiciju Čobankovića, i brzinu Mercedesa 240 D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od brziri »

Offline $rky

• Inćun
    • *
    (Nema naslova)
    « Odgovori #114 u: Svibanj 03, 2011, 17:40:18 »
  • 0
  • 0
  • samo neka dogodine duze potraje.....

Uploaded with ImageShack.us
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od $rky »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #115 u: Svibanj 03, 2011, 20:02:02 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "$rky"
    samo neka dogodine duze potraje.....

Uploaded with ImageShack.us

Bome da, lijepo se sjetiti toga.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od TIR669 »

Offline weser

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #116 u: Svibanj 03, 2011, 23:00:27 »
  • 0
  • 0
  • A kad bi spojili prvih 6 i zadnjih 8 tablica bi izgledala ovako (14 odigranih utakmica):

Dinamo       10        2         2       32 boda
    Rijeka          7          7        0        28 bodova
    Hajduk         7         3         4        24 bodova

EufoRIja!!  :lol:  :lol:  (šteta što smo se pogubili u međuvremenu)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od weser »
    Jedina, vječna, voljena..

Offline Hacker-ri

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #117 u: Svibanj 03, 2011, 23:15:46 »
  • 0
  • 0
  • ja se pogledom na tablicu sjetim dioniza koji je pljuvao svaku pobjedu tada :D i rekao kako ce sezona zavrsit
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Hacker-ri »

[size=100]26 GODINA NAKON VELIKE POBJEDE PROTIV REALA IZ MADRIDA,
    ZBOG UPRAVE I 11 "DAMA" CIJELI KVARNER UMIRE OD SRAMA !![/size]!

Offline river

• Forza Fiume
    (Nema naslova)
    « Odgovori #118 u: Svibanj 04, 2011, 18:44:53 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Hacker-ri"
    ja se pogledom na tablicu sjetim dioniza koji je pljuvao svaku pobjedu tada :D i rekao kako ce sezona zavrsit

Kad je Rijeka u pitanju moraš biti stvarno Nostradamus da bi predvidio da će krenuti nizbrdo. Pitanje je samo u kojem kolu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od river »

Offline m

• Veteran
    (Nema naslova)
    « Odgovori #119 u: Svibanj 04, 2011, 19:26:25 »
  • 0
  • 0
  • Kraj sezone je prakticki tu, prilika za analizu tko je i kako ispunio svoje ugovorne obveze.

Lisjak - apsolutno otkrice sezone, po ovome sto je pokazao jedan od top 3-4 golmana koje smo u HNL-u imali. Pravilo je da u Maksimiru dobivamo samo ako golman sjajno brani, to se i ove sezone pokazalo.
    Pelin - nisam ga gledao pa nista ni dobro ni lose ne mogu o njemu.
    Ljuboviæ - po dosad pokazanom, nije kvaliteta za Rijeku. Ocito ni Scoriju nije uspio na treninzima razuvjeriti.
    Švrljuga - vrlo solidan, pogotovo u prvom dijelu sezone.
    Èagalj - vristali smo tu po forumu kako mu treba produziti ugovor, opravdano. Odlican.
    Budicin - najgora jesen u zivotu, a ni inace nije bio spektakularan. Posten u smislu da suti i igra, ali one lopte prema naprijed me uvijek izbace iz takta, a i u obrani zna zaplivati.
    Bakovic - iako mi nije na listi favorita, zadnjih par utakmica je OK odigrao. Istini za volju, svi treneri su ga stavljali u vezu di je skroz katastrofa, obrambenog izgleda da zna igrat.
    Datkovic - navodno perspektivan, nisam gledao pa ne znam.
    Èaval - apsolutno razocaranje sezone, ja bih ga odmah dao ca. Cak ni onih prvih 6-7 kola kad su svi briljirali nije odigrao dobro, lijevi bok nam je konstantni propuh ove sezone a ni prema naprijed gotovo pa nista.
    Vukman - nesto poceo pokazivati u zadnjim kolima, na Scoriji i Upravi je da procijene da li im se isplati zadrzati ga (pitanje kakav ugovor ima igrac za kojeg je placena tolika odsteta, muka mi je kad se sjetim)
    Landeka - iako kod mene ima puno kredita od proslih sezona kad je sam pokrivao pola terena, ove sezone se blago receno nije istaknuo. Svejedno, ja bih ga zadrzao.
    Kreilach - postao standardni prvotimac ove sezone, ali jos uvijek dosta oscilacija. Da je zabio onu sansu Hajduku na Kantridi tko zna kako bi zavrsila ova sezona..
    Rukavina - ono sto je odigrao mi se svidio zbog trke i pozrtvovnosti, ali dugo ga nismo vidjeli..?
    Štrok - daleko najbolji igrac ove momcadi, jedini koji moze potezom odluciti utakmicu. Da, ne trci mozda puno ali je svemirac za ovu ekipu. Najzasluzniji za urnebesni pocetak sezone.
    Živuliæ - kao i Datkovic.
    Èulina - kod Scorie dobio pravu sansu i prometnuo se u najvecu nadu ove ekipe. Ako se nastavi razvijati kako treba, dobit cemo pravog igraca.
    Stepcic - Gracan ga redovno ubacivao u zavrsnici ali nije se proslavio. Mozda bi nekoliko utakmica u kontinuitetu pomoglo, ali definitivno mora smrsaviti.
    Zijler - solidna tehnika i ocajna zavrsnica. Ja bih ga zadrzao ako nije preskup.
    Ðurišiæ - s obzirom da je doveden s epitetom igraca kojeg se dugo pratilo, ocekivao sam vise. Ima ipak nesto, nije pao s Marsa pa kao i Zijler - ako nije preskup, dati mu jos jednu sansu.
    Bijelic - na Kvarnerskoj me svojedobno odusevio, u prvoj ekipi jos dosta rezerviran.
    Krizman - ako on nije ispucao sve kredite, onda ne znam tko je. Ipak, bilo bi ga dobro konacno PRODATI, a ne samo dati mu raskid ugovora.
    Gerc - kad udje cesto zabije, ali valjda postoji razlog zasto kod nikoga nije standardan.
    Pilcic - puno jos mora raditi.

Bivsi:
    Djalovic - nije sjena igraca iz Dalicevog vremena ali i takav je bio jedan od boljih u ovoj momcadi. Iritirao stalnim mahanjem i trazenjem lopte, odusevio fanatizmom s kojim je igrao.
    Rodic - za razliku od vecine na forumu, ne smatram ga promasajem, ipak je zabio ta 3 gola, izborio 2 penala, istrcao kilometre i kilometre. Jasno, onaj tko mu je dao 90k eura ugovor bi trebao ici na strijeljanje, ali nakraju nista nije ni dobio. Gracan je uvijek njega mijenjao a ne Djalovica i ovaj se nije bunio, a mogao je obzirom na Djaloviceve partije.
    Gracan - svih nas bacio u trans s najboljim startom u povijesti i hvala mu na tome. Izvlacio je uz dozu srece maksimum iz ekipe, steta da uprava to nije popratila, tko zna gdje bi sad bili. Ipak, na kraju se dosta srozao, onaj poraz doma od Osijeka ce dugo peci.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od m »